Σελίδα 58 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 848535455565758596061626368108 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 856 έως 870 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #856
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Σε είδα κάγκουρα με το GSXR σήμερα το πρωΐ στην Κηφισού στο ύψος του Ταύρου, ξεκράνωτο και με γιαλιά ηλίου να πηγαίνεις "τάπα".......... καλά το ξεκράνωτος,καλά τα γιαλιά ηλίου, το θερμόμετρο έγραφε 6°C τ'αυτιά σου δεν έπεσαν κάτω από το κρύο;

  2. #857
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδα αλλά ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι όντως σε έβλεπα μπροστά μου!!! Γιαγιά στη Βασ. Κωνσταντινου στο φανάρι επειδή είχε κόκκινο να μην κάνεις δεξιά και τα δύο πυροσβεστικά πίσω σου να ουρλιάζουν αλλά εσύ σταθερή είχε αδειάσει όλη η λοριδα αλλά εσύ ακίνητη!!! Δε λέω μπορεί να μην τα ακουγες κάν!!!! Αλλά ούτε εμάς εβλεπες που κοντευαμε με τις μηχανές να μπούμε μέσα στο αμάξι σου???? Ο χάρος βγήκε παγανια!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  3. #858
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σε ειδα τραγόπαπα να περνας την μεσόγειων...φανταζομαι οτι πιανουν και εσας τα φαναρια?εκτος και αν ψαχνεις για πελατες πρωι πρωι...γρουσουζη!

  4. #859
    Σε είδα να σταματάς στο κόκκινο. Αλλά μετά σκέφτηκες πως τι στο καλό, τόση επιτάχυνση, προλαβαίνεις. Και έβαλες πάλι πρώτη και έφυγες χαλαρός με το παπί, σκουφάτος με γυαλί μέσα στη νύχτα, παρά το ότι είχαμε ξεκινήσει.

  5. #860
    Σε είδα Πανο... Μετακόμισες Πειραιά και πήρες και τα χουγια των λοκαλς;

  6. #861
    Ντιπ άσχετος Το avatar του/της gory
    Εγγραφή
    21/01/2016
    Μηνύματα
    181
    Σε είδα μάνα με τα δύο πιτσιρίκια σου να περνάς τον δρόμο με το κινητό κολλημένο στο αυτί και ανύπαρκτη προσοχή στην κίνηση... και μάλιστα το μικρό το είχες "απ'έξω"...

  7. #862
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Σε είδα κυριούλα στη Βασ. Σοφίας να προσπαθείς να περάσεις τη διάβαση ανάμεσα από τα μηχανάκια που δεν μπορούσαν να σταματήσουν 1 μέτρο πιό πίσω. Και μετά δεν ξεκίνησα στο πράσινο για να μη σε πατήσω, αφού είχες ξεκινήσει να περάσεις με καρακόκκινο πεζών. Κι ο από πίσω μου κόρναρε.

    Κοίταξα αριστερά δεξιά αλλά δεν είδα πουθενά τον Αλμοδόβαρ.

  8. #863
    σε ειδα ελαφοκυνηγε στα ορεινα της καρδιτσας με το παρταλι τρανσαλπ βαμενο παραλαγης με σπρει με το σκυλοκουτο στην σελα το τφεκι στην πλατη και μπρος πισω προβολακια!
    Lost on purpose..again

  9. #864
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Σας είδα να "με υποδέχεστε" με το που γύρισα...

  10. #865
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Σε ειδα - ακουσα nuda900r απο κοντα και τρελαθηκα .. εργο τεχνης

  11. #866
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα γείτονα να βάζεις πετρέλαιο στη δεξαμενή και όλη η γειτονιά να βγαίνει στο δρόμο, να δεί το υπερθέαμα! "ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ!!!!" φωνάζαμε όλοι, λές και ανακαλύψαμε πηγή στο Austin
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  12. #867
    Σε είδα κυριούλα μεσήλικα με το κλασσικό ξανθό φουσκωτό μαλλί να φτάνεις στο συνεργείο και να λες: "δεν παίρνει μπροστά με τίποτα. Με τα χίλια ζόρια το έφερα. Μπαταρία αλλάξαμε, λάστιχα βάλαμε, τι λέτε να φταίει, ψυκτικό έχουμε βάλει καινούριο;" Μιζάρει, ακούγεται δουλεύει τρικύλινδρο. "Δεν ξέρω κυρία μου, να το φέρετε να το αφήσετε μιά μέρα να το δούμε".

  13. #868
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Σε είδα με το TRIUMPH τοTIGER να σφάζεις δυό κόκκινα στην Ηρώων Πολυτεχνείου, γιά να μου δείξεις πώς είσαι πιό γρήγορος.........

    Δεν ξέρω άν είσαι πιό γρήγορος, αλλά σίγουρα είσαι πιό μαλάκας..................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #869
    Σας είδα στο μοτοτρίτη να έχετε δανειστεί, χωρίς καμία αναφορά σε πηγή, άρθρα από το ίντερνετ από πολύ γνωστά μοτοσικλετιστικά site και να τα πουλάτε για δικά σας. Λίγη τσίπα, παιδιά, κρίση και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, αλλά γαμώτο, ε;

  15. #870
    σε ειδα καφετζη να τρεχεις να με προλαβεις για να μου δωσεις το 5ευρο που μου επεσε χωρις να το παρω χαμπαρι ενω πληρωνα τον καφε.
    ...υπαρχει ακομα ελπιδα!
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF