Σελίδα 6 από 135 ΠρώτοΠρώτο 12345678910111656106 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #76
    Σε είδα.... ΟΚ σε άκουσα είναι αυτό, να παίρνεις τηλέφωνο για κάτι τέλος πάντων, να γίνεται ένα δίωρο μάλε βράσε συνεννοήσεις δώθε και κείθε και όταν βρέθηκε άκρη με το τι θέλεις και πως θα γίνει πετάς ένα "α με συγχωρείτε θέλω να πάω τουαλέττα" κλείνεις και δεν ξαναπήρες... ΟΛΑ τα φρούτα σ'εμένα τυχαίνουν;;;

  2. #77
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Ρε τραχανάδες εσείς που βάζετε την φλαούτσα το κινητό που έχετε χωτό ανάμεσα στο κράνος και στο αφτί σας και μιλάτε παράλληλα ενώ οδηγείτε την μεγκασκουτεράρα σας (κι ένα TDM είδα), έχω μια απορία, αυτός με τον οποίο συνομιλείτε τι διάολο ακούει???
    Για να ξέρετε πάντως, υπάρχει και τάμπλετ 10ιντσο που παίρνει sim και μπορεί να κάνει και να δέχεται κλήσεις
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  3. #78
    never hold back Το avatar του/της Ohm
    Εγγραφή
    08/12/2015
    Μηνύματα
    371
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kordix Προβολή μηνύματος
    Ευτυχώς σε είδα ποδηλάτη να κατεβαίνεις ανάποδα, στο ρεύμα κυκλοφορίας που οδηγούσα, σε κεντρικοτατη λεωφόρο στην Αργυρούπολη σε πολύ επικίνδυνο σημείο.

    Παρτο αλλιώς...
    πριν καμποσους μήνες, με το αμάξι (σουτ, δεν είχα το χορνετ ακομα!):

    "τραλαλα... αυτός γιατί πάει με το ποδήλατο ανάποδα; (πλησιάζει) δεύτερον, γιατί πάει έτσι ατσούμπαλα; (πλησιάζει κι'άλλο) σα πολύ θηρίο δεν είναι αυτός; τι θέλει 2μετρο γομάρι 100+ κιλά πάνω σε mountain bike του lidl? (πλησιάζει κι'αλλο) ρε παιδιά κάποιον μου θυμίζει αυτός... (πλησιάζει πλησιάζει...) ... ρε πατέρα?!?!?!"
    I live to learn. I learn to think. I think to create. I create to be.

  4. #79
    Σε ειδα 954 και δεν ηταν ο Νικος.....
    Ασε που ηταν κοκκινο....
    πουτσ@@@@@@@@@

  5. #80
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε είδα παππού να περνάς κόκκινο..
    Σε είδα να πηγαίνεις με 20 και να έχεις βγάλει και το τριχωτό σου πιθηκένιο χέρι απο το παράθυρο...και καλά ναούμ..
    Σε είδα να πηγαίνεις και εσύ με 20,τέρμα αριστερά..
    Σε είδα greeklover παππού με το αγροτικό να σταματάς στην μέση του δρόμου και μετά χωρίς φλάς να κάνεις δεξιά για να παρκάρεις την μαούνα..
    Σε είδα μαλάκα ταξιτζή να πετάγεσαι μπροστά μου ενώ είχα προτεραιότητα,για να προλάβεις να μολύνεις κι'άλλο το περιβάλλον με την κίτρινη μπουρούχα σου,αφου απο την εξάτμιση έβγαζες.....και ΤΙ δεν έβγαζες..!!!!!!!
    Και όλα αυτά και άλλα τόσα σε μία διαδρομή 10 λεπτών :a015:

    Καμία σωτηρία

  6. #81
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα με το σκουτερ, να φορας μπουφαν, κρανος και απο κατω βερμουδιτσα και σαγιοναρα διχαλο...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  7. #82
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα XTακια στο Κορωπι μπαμ μπουμ με τα μπουρια και σφηνες και ναουμε ledακια!!! Περιμενα να βγουμε Λαυριου.... Πατησες τερμα γκαζι και εσκυψες αεροδυναμικα.... Πατησα και γω........

    Ας ειμαστε λιγο λογικοι.....
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  8. #83
    Σε είδα πινακίδα μου να έχεις γίνει λες και σε έχουν περιλάβει ανωγειανοι με τόσες τρύπες και ρογμές. Πααααλι έπρεπε να σε ξεβιδώσω, πάαααλι να βάλω καινούρια μεταλλική υποστήριξη. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενώ στο Αμερικα και στο Αστραλια έχουν μικρότερες πινακίδες κυκλοφορίας οι μοτο, εμείς τα ευρωπεή κυκλοφορούμε με ταμπέλες τις Αττικής οδού.

    Το ακόμα καλύτερο είναι ότι για αντικατάσταση στο υπουργείο (Γέρακα) μου ζητάνε 2 εβδομάδες και 30 ευρώ.....ΑΝ μας κάνει την τιμή ο υπάλληλος και είναι στην ώρα του γιατί τώρα τελευταία....να... έχει δουλειές μωρε...

    Πότε θα γίνει του Ορλάντο καμιά μέρα εκεί μέσα....
    μπεεεεε....

  9. #84
    Σε είδα φίλε να χαμογελάς,να μου δίνεις νερό και φορτώνεις την μηχανή μου στο φορτηγό σου σαν να ήταν η δική σου.
    Να σαι καλά!

  10. #85
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Σας είδα 2 καινούργια v strom πίσω από την τζιπούκλα στη Β. Σοφίας. Και οι 2 λευκό κράνος, ο ένας που πρόλαβα να δω είχε και αυτοκόλλητο όπλο πάνω. Καλά μωρέ, το καταλάβαμε

  11. #86
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/05/2012
    Μηνύματα
    188
    Σε είδα ΠΑΠΑΡΑ μόλις σταμάτησα δίπλα στο κουτί σου με τη βέφα να με ρωτάς γιατί φοράω κράνος ..............
    Είσαι και γνωστός ........ εσύ μου είπες οτι με το μεγκα μπανιεροιδές σου δε φοράς ποτέ........
    Σε ρώτησα αν περιμένεις και απάντηση στη μαλακία ερώτησή σου !!!!!!
    Σαν να στράβωσες λίγο .....
    Σωτηρία μηδέν ρε πστμου

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Σε ειδα Στεργιο και αυτες οι λιγες ωρες στο καφε ηταν εμπειρια..
    Τωρα σε θαυμαζω ακομη περισσοτερο



    Σε ειδα κι εσενα προβατο στη μεση της εθνικης οδου πριν 2 ωρες να περνας καθετα το δρομο στη δεξια στροφη μετα το 90
    Εγω τη γλυτωσα,αλλα ο πισω μου δεν ηταν τυχερος..

  13. #88
    Σε είδα καρφί, μαζί με τον Αλέκο Κάρινγκτον, στο πίσω λάστιχό του την Κυριακή στην αναγνωριστική... Και επειδή σε ξέχασε, τον θυμήθηκες καταμεσήμερο με καύσωνα και του έφτιαξες τη μέρα...

  14. #89
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Σας είδα σημερα το πρωι στην ΕΟ προς Λαμία σκόρπιο convoy με τζιπούρες/τρειλερ/τεραστια φουσκωτα να πηγαίνετε αλλοι όμορφα κι ώραία κι άλλοι σαν γνήσιοι Ελληνάρες.
    Μιλάμε για μποτιλιάρισμα εν κινήσει λόγω σκαφών στην ΕΟ, τουλαχιστον 30 μετρησα.
    Ειδικά ο grande με το τζιπ να κουναει δεξια αριστερά μαζι με το τρειλερ και το φουσκωτο φυσικά στην αριστερή λωρίδα με 110-120 και κολλημένα 20 αυτοκίνητα πίσω του.

    Την αξιζες με το παραπάνω την μούντζα που εισέπραξες. Παρε κι αλλη μια.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #90
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα να τραμπαρουμε μηχανακια για να παω να σου βαλω εσωτερικο μπαλωμα στο λαστιχο σου.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF