Σελίδα 64 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1454596061626364656667686974114 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 946 έως 960 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #946
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.204
    Σας ειδα τελειωμενοι με καθε ειδους οχημα να κανετε οτι γουσταρετε στους δρομους,τις τελευταιες βδομαδες.
    Δυστυχως το βλεπω να ερχεται συντομα και μη τη γλιτωνω.

  2. #947
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Χθες βράδυ κατά τις 9 κοπελιά με λευκή βέσπα να στρίβεις την Χαμοστέρνας χωρίς να κόβεις -σχεδόν- καθόλου.

    έχεις τα σέβη μου

  3. #948
    Σας βλέπω το πρωί να οδηγείτε σαν να μην υπάρχει αύριο τώρα που έχει κλείσει η ΝΕΟ.
    Από Άγιο Βασίλειο μέχρι Ριο τρέμω. Βγαίνετε αντιθετο ρεύμα έτσι απλά.
    Σήμερα λίγο ελλειψε να βγω στα χωράφια.
    Δεν είστε ένας , είστε πολλοί.

  4. #949
    Μέλος
    Εγγραφή
    12/10/2016
    Μηνύματα
    105
    Καλυτερα να μη σε βλεπα παλιογερε σημερα το πρωι να βγαινεις απο Πατρεως με κοκκινο φαναρι και να στριβεις Κορινθου σαν να ειχες παθει εγκεφαλικο επι τοπου κι οταν σε εφτασα στην Ερμου και σε κοιτουσα στα ματια να μου κανεις με το χερι σου απαθεις " τι τρεχει?"
    ΟΥΣΤ παλιογεροι.....στις κασες σας

  5. #950
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα πριν λίγο με το T50 δικάβαλο με τη κοπελιά ακράνωτη και καθόλου φώτα, ούτε μπρος ούτε πίσω. Ο πίσω τροχός ήταν τόσο στραβός που το μηχανάκι πήγαινε σα ψάρι στη στεριά.

    Βγαίνατε για Κηφισσό.....καλή τύχη.

  6. #951
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    σε βλέπω κάθε μέρα ρε γείτονα 45-50αρη με το beverly και κάθε φορά γελάω. σίγουρα το κάνεις επίτηδες μάλλον να κάνεις όσες παραπάνω παραβάσεις μπορείς συνδυαστικά:
    - τρικάβαλο/τετρακάβαλο ανάλογα αν φορτώσεις τον γιό σου και τους φίλους του ή την κόρη και τις φίλες της (μιλάμε για παιδιά 10-15 χρονών)
    -ακράνωτός πάντα
    -πάς ανάποδα στον δρόμο

    σήμερα όταν κατέβηκα είχε 2-3 βαθμούς.
    εσύ εκεί , χωρίς γάντια/χωρίς κράνος αλλά με μπουφάν λαμαρτίνα αμάνικο. είσαι δυνατός παίκτης πάντως...

  7. #952
    Σε είδα σήμερα XSR900, πολύ πιο όμορφο από ότι φαίνεται στις φωτογραφίες.

    Σε είδα και εσένα BMW HP3 megamoto, σαν να βγήκες μόλις από την βιτρίνα. Φτου φτου, κουκλί.

  8. #953
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Σε είδα κοπελιά με Σμαρτ το καιγουργιο το χοντρο να θες να ανέβεις πάνω στο πεζοδρόμιο και να παρκάρεις μπροστά στο Παμπλικ στο Συνταγμα.. Κατεβάζεις παραθυρο και λες ευγενικά μεν (αλλα δε ντράπηκες καθολου) στον ανθρωπο που ετρωγε τυροπιτουλα "ΕΕ κανετε λιγο πιο περα να παρκάρω??". Μπουκώνεται πνιγεται ο κυριουλης καταπινει και σου λέει, "Αληθεια θες να κανω πιο περα να ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ? και συνεχίζει να τρωει τυροπιτα! "Θα κάνεις πιο κει ανθρωπε μου" ξαναλέει η ξανθομαλλούσα κόρη (που εν τω μεταξυ έχει κολήσει την κίνηση στην καραγιώργη σερβίας και οι κόρνες θυμίζουν βουβουζέλες..)
    "ΟΧΙ (σαν αυτο του Μεταξά)" της απανταει και καθεται ακριβώς μπροστα στον προφυλακτηρα του καρου που έχει ανέβει με τις 2 ρόδες διαγωνια στο πεζοδρομιο... Εφυγε η ξανθομαλλούσα βρίζοντας και έμεινα να γελάω με έναν σύντροχο δικυκλιστή που έβλεπε τη φάση γελώντας όντας παρκαρισμένος πάνω στο πεζοδρόμιο!! Και μετά θυμάμαι οτι και γω σε πεζοδρόμιο έχω παρκάρει.... και φευγω γελώντας με τα χάλια ΌΛΩΝ μας πλην του κυρίου που έτρωγε τυρόπιτα!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  9. #954
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας βλέπω καθημερινά ντελιβεράδες στον Ωρωπό εκ των οποίων και μία κοπέλα..
    Η κοπέλα φούλ εξοπλισμό χειμώνα - καλοκαίρι για τα σκληρά αγόρια δεν χρειάζεται να αναφέρω κάτι...

  10. #955
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Σε είδα παππού με τον πάπιο που δεν έπαιρνε μπροστά, να μου ζητάς να σπρώξω γιατί σου "κάνει πάντα το δύσκολο το πρωί".
    Καλό δρόμο να 'χετε αλλά και τα σέρβις του Θεού είναι.

  11. #956
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2016
    Μηνύματα
    3
    Σας είδαμε στο βουνο παρεάκι απο ss,street και onoffakia να γυρνάτε απο νέα μάκρη ενω εμεις κατεβαίναμε με το φιλαράκο μου που ήταν και η πρώτη του βόλτα και σας χάρηκα.. μας χαιρετησατε, σας χαιρετησαμε.. Να στε καλά ρε μάγκες καλες βόλτες κ πάντα όρθιοι!

  12. #957
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα να σε χαιρεταω με σινιαλο και εσυ απαντησες με σηκωμα του μπροστινου τροχου και σινιαλο!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #958
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδα τιμόνι να δοκιμαζεις το μυϊκό σύστημα των άνω άκρων μου!!! Όπως λέει το άσμα λοιπόν... " στην καρδιά βάλε πατίνια και δύο ΡΟΥΛΕΜΑΝ"...
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  14. #959
    Σε είδα ...

    να προσπερνάς λεωφορείο...
    σε κεντρικό δρόμο ταχείας κυκλοφορίας....
    με διπλή διαχωριστική στη μέση...
    με μία λωρίδα ανά κατεύθυνση
    με βροχή...

    και κάπου εκεί έπρεπε να περάσω και εγώ που ερχόμουν από το αντίθετο...






    Σήμερα μάλλον ο Χάρος έχει ρεπό....
    μπεεεεε....

  15. #960
    Νέο μέλος Το avatar του/της maza
    Εγγραφή
    14/11/2002
    Μηνύματα
    25
    Σας βλέπω όλους να οδηγείτε με τα κινητά στα χέρια, χωρίς να βλέπετε γύρω σας. Μάλιστα εσένα τον 30άρη σε είδα ένα απόγευμα στην Κηφισίας να παρακολουθείς Video στο κινητό πάνω στο τιμόνι του punto σου και να σε παίρνει αριστερά... και όποιον πάρει ο χάρος !!!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF