Σελίδα 65 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1555606162636465666768697075115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 961 έως 975 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #961
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σε ειδα σκυλακι να με βλεπεις και να μου ορμας απο το αντιθετο ρευμα,αλλα δυστηχως για σενα κατεβαινε ενα αγροτικο και ειδα στον καθρεφτη οτι σε χτυπησε,ελπιζω να την γλιτωσες..

  2. #962
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Σε είδα Κυριακή στις 20:00 έξω απο την εκκλησία στν αγια Παρασκευή επί της Μεσογείων μέσα στο κουτί σου...παρκαρισμένη να το κόβεις όλο αριστερά.
    Και μένα να σε αποφεύγω για ένα πόντο.Και στο περίπτερο 10 μέτρα πιο πάνω που σταμάτησα να περνάς δίπλα μου να μου ζητάς τα ρέστα με το κουτί σου με κλειστά τα τζάμια.
    Έχε χάρη που βιαζόμουν να πάω στην δουλειά μωρή λάμια...
    Και καπάκια μια κυρά στα 50?που βγήκε πριν απο το κάρο σου να μου λέει τα δικά της και να απειλεί να φωνάξει την τροχαία επειδή σου ριξα 2 μπινελίκια.Κρίμα που δεν σου φαγα καθρέπτη να βάλεις μυαλό.

  3. #963
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας βλέπω να παίρνετε κάθε πρωί το αμάξι για μία απόσταση λιγότερη 1 χλμ για να πάτε τα πιτσιρίκια σας σχολείο!

    Και μετά φυσικά ξανα πάτε με την κούρσα να τα πάρετε....

  4. #964
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Αδιάβροχο πάνω
    Aδιάβροχο κάτω
    Γάντια
    Κουβέρτα για το κρύο και για προστασία απο βροχή...
    Αφου ήθελες να προστατευθεις απο την βροχή σήμερα (που έριχνε 5 σταγόνες ανα 10 μέτρα)
    το μαλί γιατί μου το άφησες ελεύθερο πάνω απο την κουκούλα;


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	0-02-05-d073999ff1bb6764ed2cd044e75558eb2befe9fa5aaa932de3c0ed26ab78f961_full.jpg 
Προβολές:	996 
Μέγεθος:	103,2 KB 
ID:	378470
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  5. #965
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Σε είδα στη Ηρακλέους και Καλλιρόης στον νέο κόσμο να βάζεις τις βαλίτσες στο μοτορι...
    Πολύ το χάρηκα.Σε χαιρέτησα και μου πες να φοράω κράνος.Σε ευχαριστώ!

  6. #966
    Σε είδα να αερολογείς υψηλές θεωρίες περί αναρτήσεων πάλι... Unfollow γιατί τόση ασχετοσύνη δεν την αντέχω. "Αν βάλετε προοδευτικό ελατήριο της Hyperpro θα κοπανάτε σε κάθε σαμάρι και θα πετάγεστε από την σέλα"... "Αν τα άλογα είχαν αμορτισέρ στα πόδια οι αναβάτες δεν θα ήταν αναγκασμένοι να τα ιππεύουν όρθιοι"...

  7. #967
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    ...... να μπαίνεις στο μαγαζί και αρχίζεις το γνωστό παραμυθάκι. ...
    "Ρε εχεις πάει στη Γερμανία;
    Αν παρκαρεις παράνομα στο παιρνουν το αυτοκίνητο και καλά κάνουν! "
    "Δεν είμαστε άνθρωποι εδώ, ζώα και μαλακες είναι όλοι! "
    Τελείωσες την ρητορική σου βγήκες από το μαγαζί και μπήκες στο παράνομα παρκαρισμένο αυτοκίνητο σου που άφησες πάνω στην λεωφόρο. .....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #968
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Πέρασα απο το σημείο πριν λίγο αλλα δεν σε πήρα χαμπάρι ρε γίγαντα μαλάκα ελληνάρα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tram-rages-ih-1.jpg 
Προβολές:	684 
Μέγεθος:	63,1 KB 
ID:	378700
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  9. #969
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    876
    Σε είδα να διπλοπαρκάρεις ενώ ακριβώς μπροστά από το παρκαρισμένο είχε 2 θέσεις για να βάλεις το πολυτελές ρδέλο σου...
    Και ποιος ο λόγος να κάθεσαι να παρκάρεις ενώ μπορείς να κλείσεις τη μία από τις μιάμιση λωρίδες και να σε περιμένει το λεωφορείο να κάνεις τη δουλίτσα σου...
    Κορνάρει ο οδηγός και του κάνεις ατάραχος την εκνευριστικότατη κίνηση "μισό λεπτό".
    Μόνο μετά τα καντήλια του πήρες μπρος και βγαίνοντας από το κατάστημα του λες και "πως κάνεις έτσι"!



    Υγ. Ακόμα δεν έχω καταλάβει σε ποια cult ταινία ζω
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  10. #970

    ktm

    σας είδα στον Κηφισό τα δυο ktm 1200 κάτι cc τούμπανο ωραία και γυαλισμενα !! ενα πορτοκαλι και ενα ασπρο , σας χάρηκα ωραίοι !!! (αν και hondaios)
    παρα λίγο να είχατε στουκα όμως μια και ο πρώτος βγήκε στην Καβάλας ,όπως ερχόμαστε από Κηφισιά ,και ο δεύτερος δυσκολεύτηκε να μπει ,αλλα προλαβε στο φτερό ,μια και ερχόταν από πίσω πλακωμένα τα κουτιά , προσοχή μάγκες για να χαίρεστε τα εργαλεία σας !! η στραβή ειναι ενα δευτερόλεπτα ,μια λάθος κίνηση και έγινε ,ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ !!!

  11. #971
    CB500X μαύρο κίτρινο, ευχαριστώ για το άτυπο παρεάκι από Κορωπί ως έξοδο ΕΟ σήμερα. Καλούς δρόμους!

  12. #972
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα κοπελιά (?) σήμερα στις 2 στην αχαρνών με yamaha mt-03 (το παλιό με το μοτέρ του 660, happy now πλιτσερ?) να πηγαίνεις επικίνδυνα ανάμεσα στη κίνηση.

    το γκάζι σου ήταν ή τέρμα κλειστό ή τέρμα ανοιχτό και οι κινήσεις όλες απότομες, ναι ήξερες απόλυτα να χειρίζεσαι
    τη μηχανή αλλά παραλίγο να καρφωθείς σε ένα φορτηγό που έκανε αναστροφή. μετά συνέχισες τις μαλακίες οπότε
    μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις τα σημάδια.

    το τραγικό για σένα είναι ότι ένα μηχανάκι 11 ίππων και χαλαρό γκάζι-φρένο ήταν μονίμως πίσω σου

    το βλεπα και δεν το πίστευα
    Τελευταία τροποποίηση από Ζεύκας; 15/02/2017 στις 18:30. Αιτία: μοντέλο

  13. #973
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    σε είδα βαραντερο ασημί να ξαπλώνεις στην Κατεχάκη... ευτυχώς αναίμακτα και ανεξοδα . μόνο με πληγωμένο εγωισμό και βαριά ανάσα από το ζετέ να τη σηκώσεις !....σε νοιώθω....το χω πάθει καρμπον.
    Τελευταία τροποποίηση από KAGOURO; 16/02/2017 στις 13:50.

  14. #974
    Μέλος Το avatar του/της Rigas.
    Εγγραφή
    09/05/2016
    Μηνύματα
    98
    Σε είδα, εσένα με το μουσακι,την κουκούλα κ το πράσινο μπουφάν μαζί με το φίλο σου,με τα μαύρα μαλλιά να προσπαθείτε να μου κλέψετε τη μηχανή.... Θα σας βρω π@@στακια κ τότε θα δείτε το ΧΑΡΟ με τα μάτια σας!!!!

  15. #975
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Οι μπατονετες από μία σε κάθε αυτί είναι προστατευτικός εξοπλισμός για σκούτερ????!!!! Κοιτώντας σε από πίσω με τα δυο ματζαφλαρια να εξέχουν από τα αυτιά είχες πολύ γέλιο!!!! Καλά ήτανε γιατι εφταμιση το πρωί με έκανες και γελασα!!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF