Σελίδα 67 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1757626364656667686970717277117 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 991 έως 1.005 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #991
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σας βλέπω παντός τύπου οδηγούς να κάνετε διάφορες μαλακίες στους δρόμους και να μην αντιλαμβανεστε τι το κακό μπορεί να προκαλέσουν.
    (έχει διαφορά να κάνω διήθηση με την μηχανή και να κινδυνεύω να φάω τα μούτρα μου από το να αλλάζω λωρίδα απότομα και χωρίς φλας με το αμάξι μου άπλα για να αποφύγω πχ μια λακουβα με κίνδυνο να χτυπήσω το οποιονδήποτε που πηγαίνει κανονικά στην λωρίδα του

    λίγοι πλέον έχουν την ευθύνη των πράξεων τους και την αντίληψη του λάθους τους και μετρημένοι στα δάκτυλα αυτοί που ζητάνε και ένα συγνώμη.

  2. #992
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    σας βλέπω την τελευταία εβδομάδα να παστελώνετε κλήσεις καθημερινά για δακτύλιο στο ύψος του Hilton... διμοιρία τροχονόμων, όχι αστεία , πάνω απο 5-7 άτομα!
    εαν είμαι με το κουτί (5 φορές τον χρόνο) η αλήθεια ειναι οτι αγνοώ τον δακτύλιο για 1 φανάρι . Στην Ριζάρη στρίβω για Παγκράτι.

    την επόμενη φορά θα το ξανασκεφτώ αν δεν κυκλοφορώ.....

  3. #993
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Bλεπω τον καιρο να τον παιζει.. χτες και σημερα ανοιξη και ΣΚ βροχες με πιθανη βελτιωση Δευτερα...τον @*$....κυριε προεδρε??
    Ενα τριημερο ρε μου κατσε τυχαια ας ουμε, χαθηκε να χει καλο καιρο??φουστη μερφυ
    Throttle that mysterious friend of ours

  4. #994
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Σε είδα Θόδωρε να λές κάτι και να χειρονομείς, μέσα απο το κουτί, καθώς έστριψα στη λωρίδα μου κανονικότατα αλλά εσύ αποφάσισες να αλλάξεις λωρίδα απο τέρμα αριστερά στη δεξιά για να αφήσεις τη γυναίκα σου, στην Δευτέρας Μεραρχίας. Κατέβηκα (απο το παράθυρο βγήκα, γαμώ την π.... για αυτόματο κλείδωμα) και όταν έφτασα στο αμάξι σου και ετοιμάστηκα σαν μοντέρνος Ruy να ξυλώνω......

    https://www.youtube.com/watch?v=nk-g6ax-ByI..

    .....Είδα τη γυναίκα σου, την ιδιαιτέρα του Γενικου μου, να κατεβαίνει απο το αμάξι....

    Συγκρατήθηκα, δεν ξηλωσα τον προφυλακτήρα να στον βάλω σκουλαρίκι, ούτε σου είπα αυτό που σκέφτηκα, οτι σε έσωσε η γυναίκα σου γιατί κάνει τις καλυτερες ....πίτες στην εταιρεία και αγοράζουν πολλοί....

    You got your one & only chance... Την επόμενη φορά όμως....
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  5. #995
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Σε είδα κ@ριόλα που έπνιξες κόκκινο 4 δεύτερα αφότου σου είχε ανάψει. Ερχόμουν από το στενό με πράσινο και αν δεν είχα την συνήθεια να τσεκάρω δεν πα να είναι καραπράσινο και να έχει και την μισή τροχαία να ρυθμίζει κυκλοφορία, θα με είχες στείλει με τα 80 γεμάτα που πέρασες.

    Ψόφα, είσαι εν δυνάμει δολοφόνος. Απλά ψόφα για να μην σκοτώσεις κανέναν με την μ@λ@κι@ σου!!!! Θα το ξαναγράψω. Ψ-Ο-Φ-Α.

  6. #996
    Σε είδα καμμιά εκατοστή μέτρα από την διασταύρωση και βγήκα άνετος, δεν υπολόγισα ότι πρέπει να είχες τριψήφια χιλιόμετρα μέσα στο χωριό... Σου έκοψα λίγο τη φόρα μαλάκα, αλλά δεν πειράζει, ξιδάκι.

  7. #997
    Σας ειδα 2 καγκουρες με σφουτερ να ξεσκιζετε ολα τα κοκκινα...
    Σας πετυχα σε μεθ-εθ-επομενο φαναρι ετοιμος να σας χεσω...
    Ειχε στο χερι, ο πισω, ενα κουτι...
    Το δωσατε στον αναπηρο που ζητιανευε, στο καροτσι, με το σκυλακι του αγκαλια...
    Ειχε μεσα φαγητο...
    Μονο που δεν σας φιλησε...
    ...ρε τσογλανια.

    Αγ. Νικολας, Παγκρατι, χτες το μεσημερι...
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  8. #998
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα 959...Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2017-02-25 18.55.03.jpg 
Προβολές:	687 
Μέγεθος:	91,9 KB 
ID:	379097
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #999
    σε είδα πιτσιρίκο στο πίσω κάθισμα μαζί με ετερο πιτσιρίκι , που έκανες νόημα έσπρωξες, μάλλον κτλπ..στο golf που οδηγούσε η μαμά σου μάλλον, και όπως κατεβηκα το ψηλό πεζοδρομιο και βρεθηκα διπλά σας ,γιαλισανε τα ματια σου !!! μόλις είδες εμένα και την μηχανή !! πιθανόν η εμφάνιση της μότο μαζί με την εμφάνιση αστροναυτη που ειχα και εγώ ,μπουφαν, ,γάντια ,κρανος γυαλιά , κτλπ σε ενθουσίασαν !!! σε χαιρέτισα,.., και ανταπέδωσες συνομοτικα !!!!
    σε φαντάζομαι μεγάλο με το δικό σου εργαλείο !!! μια και εγώ κάπως έτσι κόλλησα το μικρόβιο !!!
    αξέχαστη στιγμή !!! ο τρόπος που κοίταγες μικρούλη όλα τα λεφτά!!
    Τελευταία τροποποίηση από NIKOS.; 28/02/2017 στις 16:22.

  10. #1000
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    σε είδα να χαζεύεις κινητό και να σφάζεις κόκκινο αφρεναριστη....μόλις ήρθα δίπλα και άρχισα να σε στολίζω έκανες ότι δεν άκουγες κοιτώντας μπροστά....μικρό ανόητο δολοφονικο τσολακι
    σήμερα το μεσημέρι αγ.βαρβαρας π.φαληρο !....είναι θέμα χρόνου να παραβιαστεί η κλ@νοβαλβιδας σας με το κινητό σας !

  11. #1001
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σας είδα χτες στο κέντρο της Κορίνθου με τα κουτιά σας... το φανάρι πράσινο και κόψατε ταχύτητα, μόλις έγινε πορτοκαλί φρενάρατε και μόλις έγινε κόκκινο επιταχύνατε και το σφάξατε και οι 2 σας!!!! ΤΙ ΣΚΑΤΑ πρέπει να έχει κάποιος μέσα στο κεφάλι του ειλικρινά, για να προβεί σε αυτή την ακατανόητη κίνηση... Σε είδα κι εσένα με την ασημί BMW (γενικά οι οδηγοί αυτοκινήτων BMW έχουν πάρει τα πρωτεία στην οδηγική μ@λακία και καφρίλα, τόσο που υποπτεύομαι πως τελικά πωλούνται βάσει IQ) να μπαίνεις ξαφνικά στο αντίθετο ρεύμα μπροστά μου σβήνοντας ταυτόχρονα τα φώτα σου, για να ψωνίσεις σε κρεοπωλείο επί του δρόμου

  12. #1002
    Σε άκουσα τρικύλινδρο σφύριγμα, γυρνάω περιμένοντας να δω τον "γείτονα" ΠάνοΖιπ αλλά... Κοκκινομάλλα (επίσης της γειτονιάς) ακράνωτη με τίγρη 800. Καλούς δρόμους και πρόσεχε.

  13. #1003
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tkata
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    128
    Σας είδα εχθές Κυριακή 26/2 στη Λίμνη Δόξα με το R6 σας και μετά στο καφενεδάκι στο χωριό Γκούρα να στεγνώνουμε μαζί γύρω από την σόμπα. Καλούς δρόμους Νίκο και Μάγια. Να περνάτε όμορφα.

    Και εσένα είδα φίλε με το μαύρο κουκλί xtz660 με τριβάλιτσο προς Γκούρα από την μεριά του Δερβενίου και σκέφτηκα τι μαλακία έκανα τότε που το πούλησα τσάμπα σχεδόν άστρωτο για οικονομικούς λόγους...

  14. #1004
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    σας βλέπω σιγα σιγα γνωστούς, και κάποιους που θεωρούσα φιλους να περνετε περίεργες στροφες στα μυαλά σας με την κρίση και να φτωχενετε πνευματικά πρωτα απο ολα, να θεωρείς σοβαρό λογο για να μην ξανα πας στο πολυκαταστημα του πατερα διοτι ο οδηγός της πορσε ηταν γιος του.. ενω έχετε 100 άλλους πχ εργασιακό μεσαίωνα, αν θελετε να εκφράσετε τετοια αποψη. πραγματικα δεν εχω λογια να σας αντιμετωπίσω.

  15. #1005
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Σε είδα Μπουλμοντ πριν κάνα δίωρο,με το ιδιαίτερο βαυαρικό σου μοτορι, Κορίνθου πριν την Παπαφλέσσα αλλά δεν πρόλαβα να σου μιλήσω.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF