Σελίδα 68 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1858636465666768697071727378118 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.006 έως 1.020 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1006
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σε είδα μάστορα ,να βάζεις κινεζοξενον στο εργοστασιακό ξενοφαναρο του αυτοκινήτου του πατέρα μου λογο βλαβης στην πλακετα με την μαγκιά του ξερολα πανσοφου επισκευαστη. .......
    Ρε λεχριτη τον παππού βρήκες να κοροιδεψεις;
    Πώς βρήκα ανταλλακτικό σε 5 λεπτά;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  2. #1007
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.233
    Σας ειδα χθες στο φαναρι στις στηλες Ολυμπιου Διος στις 18:55

    κοκκινα vfr και ducati

    εσυ με το vfr ειχες σβηστα τα φωτα και μολις εκεινη τη στιγμη αναψες το ένα.

    Εσεις πρεπει να σασταν δηλαδη..

  3. #1008
    σας βλέπω κάθε μέρα με της μηχανές σας ,ss, on of ,scooter, διαφορές και πολλές να μπαίνετε μπροστά από τα στα σταματημένα, αυτοκηνιτα και πιο μπροστά από το φαναρι με αποτέλεσμα να μην βλέπετε το φαναρι και να σπάτε τα @@ των υπόλοιπων που έχουν σταματήσει κανονικά πριν το φανάρι ,και τους αναγκαζετε να Κορνάρουν, ... για να ξεκινήσετε γιατί ???? την κάνετε αυτή την μακ@κια ....
    (πλην ελαχιστων εξαιρέσεων)
    υ.γ και λίγη αυτοκριτική δεν κάνει κακό αντιθέτως θα έλεγα..

  4. #1009
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.346
    Σε ειδα tracer 900 με μουρη προβοσκιδα τρου αντβε αφτερ μαρκετ.

  5. #1010
    Σε είδα υπέροχη γάμπα με το ερωτικό καλσόν, πάνω στο σκούτερ συνοδηγό.
    Όταν προσπέρασα, γύρισα το κεφάλι να δω αν το πρόσωπο συμβαδίζει με τη πρώτη εντύπωση αλλά...

    ...πάλι καλά που είδα και το Ζμαρτ που έβγαινε με την όπισθεν χωρίς να έχει ελέγξει τίποτα και δεν έσκασα
    πάνω του σα βολίδα....

    Ρε και ανοίγει ο καιρός, προσοχή παίδες......

  6. #1011
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα Τόλη7 έξω απο τον Άρειο Πάγο εν ώρα υπηρεσίας
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  7. #1012
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Ρε σε εμένα μου τυχαίνουν όλοι οι παλαβοί; Μεσήλικας έχει κλείσει μικρό δρομάκι στον Πειραιά. Πάω από πίσω και μου λέει "που θες να πας" !!! λέω να περάσω θέλω, "από εδώ θα περάσεις;" μου λέει ... ναι λέω ... "ώχουυυυ λέει "... "κάνε πίσω να βγω με την όπισθεν και να το ξαναβάλω" για να μη κάνει και τον κύκλο ο κύριος... έκανα... κάπου το μετάνιωσα, κάπου όχι... είχα και νούμερο 267 στην τράπεζα που ήθελα να πάω και όταν μπήκα μέσα ήταν 269, φτου και από την αρχή με νουμεράκι 306

  8. #1013
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σας ειδα σημερα να γραφετε για παρκαρισμα στο κεντρο.
    Οκ,αλλη μερα δε θα λεγα τιποτα,αλλα σημερα με την απεργια ειναι λιγο γαιδουρια.

  9. #1014
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Σας είδα συν-εγκλωβισμένους στα αυτοκίνητα,εχθές στην Κηφισίας. Οι μισοί χαζεύατε τα laptop –tablet σας,5 από εσάς σκαλίζατε την μύτη σας, ένας το αυτί. Πολλοί είχατε το βλέμμα καρφωμένο μπροστά εστιάζοντας στο κενό. Νομίζω ένας από εσάς τον έπαιζε αλλά δεν παίρνω και όρκο.

  10. #1015
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα με ξεχασμενο το φλας για κανα 5αρι τετράγωνα και μολις σταματησα διπλα σου και στο ειπα μου λες σιγα ρε φιλε καποια στιγμη θα ξαναστρηψω δεξια θα μου χρειαστεί και κακακακα τα γελια..

  11. #1016
    Σε είδα λόρδε Κάρρινγκτον σαν τον γύπα να την πέφτεις στην γιατρέσσα στην κλινική... ΤΙΠΟΤΑ δεν σταματάει το αδηφάγο πτηνό που έχει μυριστεί κρέας, ακόμα και με το ένα μάτι πονεμένο δακρυσμένο ερυθρό

  12. #1017
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    σε ειδα πριν λιγο με το λευκο βερσυς στην λεωφορο αθηνων. πρεπει να ηταν δευτερης γενιας και custom η βαφη. μου ειπες πολυ ψηλα εχω τη ζελατινα..σου απαντησα στο πιο χαμηλο ειναι χαχαχα

  13. #1018
    ΚΟΥΡΕΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της kouremenos
    Εγγραφή
    14/08/2006
    Μηνύματα
    151

    SCOUTER vs SKODA

    ...σε ειδα να τρακαρεις εχθες περι τις 19:30 με την ευγενική κυρια που βγηκε απο το λιμανι του Πειραιά με το σκοδα στην εξοδο του αγ.Διονύση (οπου εχει παλλομενο φαναρι και STOP οχι πρασινο σαν εσενα)......τραυματίστηκες ελαφρα μαλλον. Το σκουτερ σου ειχε τουλάχιστον καρτερ σπασμενο και ολα τα πλαστικα. Ελπιζω να μην σε παραμυθιασε η κυρια οτι φταιγατε και οι 2 και να ακολουθησατε τη νομιμη οδο.και να σε αποζημιωσει..εφυγα οταν ηρθε ο αστυνομικός....

    Αυτος με το ασπρο κρανος που σε σηκωσε απο τον δρομο......

  14. #1019
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Σε ειδα πριν μερες, Ducati 1000DS να ανεβαινεις Καστρα (Θεσ/νικη) ...

    Σε προσπερασα, δικαβαλος με τη δικια μου, με το σκουτερ ... ενω εσυ εσπαγες τα @@ μας με τις εξατμισεις σου και ειχες κατσει πισω απο εξατμιση αστικου.
    Στα @@ σου οι αλλοι, οσο πιο αριστερα γινεται και χαζευεις το υπερπεραν...

    Οταν τις 3 στροφες τις πηρα αρκετα γρηγορα για 'σενα και εμεινες πολυυυυ πισω, το ανοιξες στη ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ να μου φορεσεις τα γυαλια, ΕΥΓΕ!
    Δεν υπολογισες καλα ομως!

    ΓΕΛΑΝΕ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ ... που fixαρες ευθεια στην δεξια στροφη πριν την πορτάρα και παραλιγο θα ειχαμε μετωπικη με αυτ/το που κατεβαινε....
    Γελαγε και η δικια μου, γελαγε και ενας απο πισω που ακολουθαγε πιο συνετος ομως.
    Εσφαξες και μερικα φαναρια πιο πανω μην σε πιασουν τα υπολοιπα μηχανακια στο δουλεμα που ειδαν το σκηνικο.
    pew pew pew pew pew pew !!!

  15. #1020
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σας είδα GSXR-1000 και λοιπά SS στο ανέβα Μεσογείων στο φανάρι στη πλατεία Αγ. Παρασκευής κρανωμένοι προβλεπόμενοι να βαράτε κόφτες στο κόκκινο. Αφού σταματήσατε σας κοίταξα αγριεμένος και κόφτιασα και γω με το Versys χοροπηδώντας πάνω στη σέλα για πλάκα. Μόνο ένας λύθηκε στα γέλια και μου ριξε thumbs up. Οι άλλοι ήσασταν ξενέρωτοι.


    Σας είδα και σας χαιρέτησα στο Πικέρμι-Μαραθώνος και ο ένας ανταπέδωσε. Τσίμπα μπύρες

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF