Σελίδα 69 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1959646566676869707172737479119 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.021 έως 1.035 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1021
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας είδα πολλά ss σήμερα στον Ωρωπό...
    Πολύ το χάρηκα

  2. #1022
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Τι χαμός ήταν αυτός σήμερα στους δρόμους από μηχανούλες!
    Σας είδα στην παλιά Ε.Ο. Αθηνών-Κορίνθου γκρουπάκι από Ducatisti, ομοιόμορφα ντυμένοι οι περισσότεροι με ολόσωμες φόρμες Ducati...και εσένα Panigale 1299 στην Πάχη κατά τις 2 το μεσημέρι.
    Καλά γενικά στην Πάχη γινόταν της @@ από κόσμο και από υπέροχα εργαλεία,σαν έκθεση μοτο ήταν o κεντρικός δρόμος με τις ψαροταβέρνες και τα cafe!

  3. #1023
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    688
    Σας ειδα ολους με τα μηχανακια σας σημερα στην λιακαδα και σας χαρηκα σε ολη τη διαδρομη παραλιακη μεχρι βαρκιζα!Τι Ktm640,τι husqvarna,τι R1,cbr300,harley απολα ειχε ο μπαξες.Και η πλειοψηφια με κρανος!Παντα τετοια να χουμεΣας ειδα και σας με τα κουτια σας να πηγαινεται οπως να ναι.Ειχαν βγει ολοι οι σαντεη ντραιβερς,κατι παππουδια,οικογενειαρχες που μετα απο 5 κιλα αρνι,προβατινα και μιας νταμιτζανας ρετσινα πηραν το τιμονι και οποιον παρει ο χαρος και πολλα αλλα χαριτωμενα.Σε ειδα και σενα βρε τριμαλακα στο υψος του αλιμου που ενω ηταν ακινητοποιημενα ολα τα αυτοκινητα σε ολες τις λωριδες πεταξες μουρη για να αλλαξεις λωριδα χωρις φλας και χωρις να εχεις που να πας και απλα εμεινες στο ενδιαμεσο.Οταν πηγα να περασω και σε αγριοκοιταξα αρχισες να μου φωναζεις κιολας οτι που παω κλπ.Δε σε χαλασαν τα "γαλλικα" που ακουσες!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  4. #1024
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2016
    Μηνύματα
    8
    Σε είδα προχθές με το παπί να πηγαίνεις ανάποδα στην Πλακεντίας, χωρίς κράνος και με τον καφέ στο χέρι. Δεν είδες όμως το περιπολικό που βγαίνοντας κανονικά και κοιτώντας στη σωστή κατεύθυνση κόντεψε να πέσει πάνω σου και φρενάρησε την τελευταία στιγμή κορνάροντας και βρίζοντας.

    Για μια στιγμή έκοψες λίγο και σκέφτηκες να την κάνεις αλλά ο τυπάς τα είχε πάρει και είχε ήδη στρίψει ανάποδα για να σε ακολουθήσει. Ακούγοντας το "για έλα πίσω" από το μεγάφωνο του περιπολικού γύρισες δυστυχώς και δεν είδαμε κυνήγι.

    Ελπίζω να σου έκαναν τον πωπό εικοσάρικο, το παλιό με τις δραχμές.

  5. #1025
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.230
    Σε είδα στη χανιώπορτα με το πανέμορφο CB750 σου (νομίζω) και σου έκανα thumbs up από το αυτοκίνητο που ήμουν συνεπιβάτης.

    sv9cvk αν παρακολουθείς, μπας και πέρασες από Ηράκλειο σήμερα;

  6. #1026
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Σας είδα αραγμένους έξω απο τα goody's στην Πάχη...Επιστροφή απο χωμάτινο μαρτυρούσαν τα εργαλεία.
    Εσείς με τα on/off εγώ με το λυκο...
    Σας χάρηκα!Σας χαιρέτησα και με χαιρετήσατε!Σας ευχαριστώ για την όμορφη εικόνα!

  7. #1027
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TsoliasGR Προβολή μηνύματος
    Σας είδα αραγμένους έξω απο τα goody's στην Πάχη...Επιστροφή απο χωμάτινο μαρτυρούσαν τα εργαλεία.
    'Αρχισε το Πανελλήνιο πρωτάθλημα enduro 2017.

    Σας έιδανε τα πιτσιρίκια μου και εκτασιαστήκανε (ειδικα με όσους χαιρετούσαν) να είστε ολοι καλα και καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες....


  8. #1028
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Σας είδα rizoma στην Nantong μόλις 220 RMB και μου έτρεξαν τα σάλια, θα γίνει το Tracer κούκλα...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	7.jpg 
Προβολές:	757 
Μέγεθος:	30,3 KB 
ID:	379403

  9. #1029
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα καρι@λιτσα, να πετάγεσαι από δεξιά πριν τα φανάρια της έκθεσης στη Λαμία, πλακώθηκα στα φρένα και τις κόρνες και σταμάτησες.. Δεν βλέπεις; σου φώναξα, ελπίζω να το άκουσες και άλλη φορά να κοιτάς, πριν βγεις στον κεντρικό..

  10. #1030
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σε ειδα gpz 550 εχθες παρκαρισμενο διπλα στο κοr1τσι μου στο γεννηματα και πολυ με αρεσες.....

  11. #1031
    Σπεσιαλίστας Το avatar του/της Saxon
    Εγγραφή
    07/03/2016
    Μηνύματα
    72
    Σε είδα μαντάμ να είσαι στων δρόμο λες και είσαι ο χάρος!! Να κρατάς με το ένα χέρι κινητό και τσιγάρο μαζί και με το άλλο στο τιμόνι...
    Τελευταία τροποποίηση από Saxon; 08/03/2017 στις 12:53.

  12. #1032
    Σε είδα σήμερα SMR990 στις στήλες ολυμπίου διός...δεν είχα ξαναδεί άλλο στην Ελλάδα από κοντά

  13. #1033
    Σας είδα απόψε, υπό βροχή και βράδυ, όλα τα κόκκινα διακοσμητικά/προαιρετικά γιατί "έλα μωρέ δεν περνάει κανείς".

  14. #1034
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σας βλεπω καθε μερα να περνατε με κοκκινο και να κορναρουν οι απεναντι...καποια στιγμη θα το φατε το κεφαλι σας...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  15. #1035
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    ειδα τυπε με αυτοκινητο να στριβεις σε διασταυρωση και να ερχεσαι πανω μου. αν δεν ειχα παρει τη στροφη με αγωνιστικη γραμμη θα με ειχες εμβολησει.
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF