Σελίδα 70 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2060656667686970717273747580120 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.036 έως 1.050 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1036
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σας ειδα ρε ματατζιδες εχθες το βραδυ στα εξαρχεια να γελλατε σε κατι παιδια που ΗΡΕΜΑ πεινανε την μπυρα τους...ποσο κομπλεξικοι ειστε τελικα???ποσο???μου γυρισατε τα συκωτια...

  2. #1037
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Εγω: πας ανάποδα και μιλάς και στο κινητό!!!!
    Πενηνταρα: τι θες τώρα?
    Εγω: πήγα να πέσω πάνω σου!!!!!!
    Πενηνταρα: και τι έγινε?
    Εγω: "κάγκελο"
    Μπορείς να μου πεις γιατί δεν κατεβηκα να στο σπασω το μπουρδελο σου???!!!!! Πρώτη φορά μετάνιωσα για κάτι τόσο πολύ!!! Μπορεί να ξαναβρέθουμε κατέβαινω συχνά στον Κολωνο!!!!
    Την πτώση την γλυτωσα στο τσακ γιατί εστριβα στον μονοδρομο και δε έβλεπα αλλά και δεν περίμενα κάποιον ηλίθιο από απέναντι!!!!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  3. #1038
    Σε είδα χθες να φεύγεις από τον Νταή με τον δουκάκο με τις μπάντες, ελεύθερη εξάτμιση κλπ και να στρίβεις στην κύμης. Ωραία εικόνα όσο περιμένεις στο φανάρι με το αυτοκίνητο

  4. #1039
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    453
    ΧΤ και μοτοπαρεα στην πετροκερασα σημερα, πουλαει αυτο το μερος και οχι αδικα!

  5. #1040
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα μπετοβλακα, να μου λές ότι απαγορεύονται τα σκυλάκια στο πάρκο και ενώ ήμουν απόλυτα σύμφωνος με το νόμο. Κι όλα αυτά ,γιατί σε "ενοχλησαμε" την ώρα που έτρεχες. Πήρες την αστυνομία και τελικά πήρες και το τρίτο το μακρύτερο παραμάσχαλα για συντροφιά στο τζόγκινγκ σου, καραγκιόζη νεοσμυρνιώτη
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  6. #1041
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα περιπτερου να μου ζητας 1 ΕΥΡΩ για μια υπευθυνη δηλωση...
    Το περιπτερακι σου ---------->

  7. #1042
    Σας είδα να έχετε φρακάρει την εθνική οδό για να χαζέψετε ένα πούντο που είχε μείνει στο ύψος Ιεράς Οδού. Ότι και να πω...

  8. #1043
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stavrakos
    Εγγραφή
    15/05/2016
    Μηνύματα
    104
    Σε ειδα βεσπα να φευγεις με το καινουργιο σου αμορε...Σε βλεπω φειζερ να ερχεσαι σε κανα μηνα

  9. #1044
    Σε είδα παλιόντιζα να σπας ακριβώς στην έξοδό σου από τον ατέρμονα και να έχεις κολλήσει μέσα... Γιατί όταν γίνει τέτοια ζημιά, ασφαλώς και πρέπει να γίνει με τρόπο που θα επιφέρει την μέγιστη δυνατή ταλαιπωρία. Λίγα νευράκια και γιατί "έζησε" σκάρτα 10,000 χιλιόμετρα...

  10. #1045
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα Ζ1000 Πατρών-Αθηνών στα έργα να αγκωμαχάς να περάσεις....έβγαλα δεξί φλάς και σου άνοιξα χώρο ! Κύριος μ ευχαρίστησες....Καλούς δρόμους

  11. #1046
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σε είδα να με κόβεις από το ΚΤΕΟ επειδή είχε λάθος κλίση η πινακίδα! Δεν φτάνει που έχει πινακίδα.

    Welcome to Europe (μακρύα από Ελλάδα).

  12. #1047
    Σε είδα και δεν πίστευα στα μάτια μου, να περνάς με κόκκινο κάθετα τέσσερις λωρίδες μπροστά στα Goodys του Αγίου Στεφάνου ενώ είχαν ήδη ξεκινήσει τα αυτοκίνητα και να πηγαίνεις καρφί για μια κοπελίτσα με KTM DUKE μονοκύλινδρο, αλλά πρόλαβε και σε κοπάνησε ένας άλλος άτυχος με OPEL Corsa παλιό και η κοπέλα την γλίτωσε. Είχε μείνει λίγη ώρα και απλά κοιτούσε... Βγήκε ο οδηγός του Corsa, βγήκες και εσύ γριά βάβω και ούρλιαζε ο άνθρωπος ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ και δεν έβγαζες λέξη... Το αυτοκίνητο μάλλον πάει για ολική, γιατί πήρε όλο το μπροστινό, ψυγεία κλπ. Γιατί μπορείς; Γιατί κάποιο αληταριό γιατρός σου δίνει δίπλωμα για να μην χάσει τα είκοσι ευρώ του παράβολου; Γιατί ποτέ και κανείς δεν θα σε ενοχλήσει και ακόμα και αν σε σταματήσει ο συμπαθής τροχαιούλης θα κλαφτείς για την σύνταξη και δεν θα σε γράψει; Για εσάς ΜΑΛΑΚΕΣ που επειδή σας καθυστέρησε το ατύχημα περνούσατε με κόκκινο προς Κρυονέρι/ΕΟ, ότι και να πω είναι λίγο. Τα βλέπουμε μπροστά μας κάθε μέρα αλλά ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.

  13. #1048
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.962
    Σε είδα με το λευκό Volvo S40 στην Κορίνθου-Τριπόλεως στο ύψος της Αρχαίας Νεμέας, να πηγαίνεις με 140 στη λωρίδα έκτακτης ανάγκης... Σας είδα κι εσάς σήμερα 3 φορτηγά στη σειρά να σφάζετε ανερυθρίαστα το κόκκινο...

  14. #1049
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Πριν λίγο στην Λ.Αλεξάνδρας....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20170315_125114.jpg 
Προβολές:	386 
Μέγεθος:	98,3 KB 
ID:	379729

    Δεν ξέρω τι παίχτηκε άλλα μάλλον και ελπίζω να μην χτύπησε κανείς...
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #1050
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα χθες στις 22.00 μαμα TDM900 νααααα μου γαμπριζεσαι και να θες κοντρα στη Συγγρου μετα το φαναρι του Δεληολανη.
    Ελπιζω να εβαλες μυαλο...γιατι ηταν μεγαλη η ηττα.
    Σε ειδα και σενα Βαραντερο μετα το Σταυρος Νιαρχος να με ακολουθεις για να με περασεις...
    Οσο ηταν ανοιχτα απο αυτοκινητα δεν ειχες ελπιδα οσο κι αν προσπαθουσες...
    Στα εργα του Τραμ εκοψα και σε αφησα να περασεις μια και δεν περιμενε κανα βραβειο στο τερμα...αλλα ηταν και επικυνδυνο πλεον μια και μυαλο δεν εβαζες.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF