Σελίδα 71 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2161666768697071727374757681121 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.051 έως 1.065 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1051
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σε ειδα σαλιγκαρακι να αρχιζεις να περνεις θεση κατω απο το χταποδακι.!!!!

    Για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε.....

  2. #1052
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Σας βλέπω συμπλεγματικά βδελύγματα όσο πιο ψηλά ιστάμενοι τόσο πιο νοσηροί, χοντρόπετσοι, ακόρεστοι - ακόμα και ο Καρυωτάκης θα αδυνατούσε να σας περιγράψει.

    Συνειρμικά όταν βλέπεις τι συμβαίνει στο μικρόκοσμο ενός χώρου εργασίας, προεκτείνεσαι στην κοινωνία και μοιραία στην πολιτική. Καμία διαφορά.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  3. #1053
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε είδα να έχεις μείνει εκεί για πάνω απο 2 ώρες...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_2017-03-16-15-34-47.jpg 
Προβολές:	771 
Μέγεθος:	53,6 KB 
ID:	379775

  4. #1054
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Scrambler_015.jpg 
Προβολές:	652 
Μέγεθος:	39,0 KB 
ID:	379795 σε ειδα εχθες το μεσημερι στην κατεχακη και πολυ μου ηρεσες!!

  5. #1055
    Να τα πάρω χρονικά; Με σειρά σπουδαιότητας... Χμ... Πάμε.

    Σε είδα αφάνα και πολύ σε χάρηκα. Οι τύποι που είναι σε μιά Α ηλικία και παραμένουν με την σπίθα του 18χρονου σπανίζουν. Σ'ωραίος.

    Σε είδα Ιάπωνα με νέα "παπούτσια" που είχες να φορέσεις αρκετά χρόνια... Πόσο περίεργη η αίσθηση του "γέρνω" χωρίς κουνήματα και λοιπές χαζομαρούλες...

    Σε είδα ΗΛΙΘΙΕ με το σκούτερ στην Πλατεία Κλαυθμώνος, με το Arai Doohan που πρέπει να είχε και την ηλικία του Doohan, με την κυρά πίσω με ένα εξίσου νέο μοντέλο Arai να κάνεις ΟΤΙ ΧΑΖΟΜΑΡΑ μπορούσες για να αποδείξεις ότι... Τελικά δεν πας πιο γρήγορα από έναν άνθρωπο που βαριέται, δεν έχει κέφια και δεν έχει και λάστιχα. Κόντεψες να σκοτωθείς μπετόβλακα αλλά κατάφερες να είσαι μία μπροστά μου και μία πίσω μου μέχρι την πλατεία Συντάγματος. Επικός άθλος, να το γράψεις στο ημερολόγιο.


    Σε είδα μεγάλο (γεμάτο) χαρτόκουτο στην ΕΟ στο ύψος της φιλαδέλφειας να έχεις μείνει ορφανό ανάμεσα μεσαία και δεξιά λωρίδα...


    Σε είδα με το αναπαλαιωμένο R80 να έχεις αλλάξει στέκι. Από Κολωνάκι, στο ιν καφέ της στοάς...

  6. #1056
    Σε είδα να ακολουθείς ανεξήγητη/ ανεξέλεγκτη πορεία και να βγαίνεις στα καλά καθούμενα εκτός πορείας. Σε είδα σε κατάσταση ημιλιπόθυμη και να μήν έχεις επαφή με το περιβάλλον. Σε είδα να σε προσπαθούμε 3-4 άτομα να σε βγάλουμε από το αμάξι. Να σε εξετάζει η γιατρός που πέρναγε τυχαία για να καταλάβει αν ήσουν έτσι λόγω του ατυχήματος ή το ατύχημα έγινε επειδή ήσουν έτσι. Σε είδα μετά από λίγο να σε παλέυει η γιατρός για να σε "επαναφέρει" όσο περιμέναμε το ΕΚΑΒ..... Σε είδα να σε φορτώνουν στο ΕΚΑΒ και να φεύγετε με το φάρο σβηστό...
    Μακάρι να μην σε είχα δεί...
    10 λεπτά νωρίτερα ρε μάγκες...
    Ακόμα και τώρα ελπίζω να μην έχω καταλάβει καλά και να σε πρόλαβαν...

    Μεγάλο respect στη γιατρό και στα παλικάρια της πυροσβεστικής.... Δεν έχω λόγια...
    Δεν ξέρω τι κάνουν γενικά οι Διες και δε μου αρέσει να λεω κουβέντες αλλά αυτοί που πέρασαν από το συμβάν μάλλον ανήκουν στο υπουργείο τουρισμού...
    μπεεεεε....

  7. #1057
    Νέο μέλος Το avatar του/της anas
    Εγγραφή
    27/02/2017
    Μηνύματα
    7
    Σε είδα χθες βράδυ να ρχεσαι κατά πάνω μου σε διασταύρωση έχοντας σφάξει το κόκκινο από απέναντι... Για την ακρίβεια ένα φως απ το φανάρι πρόσεξα να ξύνει την πινακίδα μου καθώς έστριβα... νομίζω θα σε βλέπω για πολύ ακόμα στους εφιάλτες μου.

  8. #1058
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Είδα αυτό το σκ αρκετά...
    Είδα να παλεύω 300ωρες με τα πλαστικά τα λάδια και τα ξύδια του cbr το Σάββατο,είδα τον απίστευτο καιρό που έκανε και τα πάντα ανθισμενα(με πιάσανε τα ρομαντικά μου)είδα σήμερα να γράφω σύνολο 200 χλμ σε στροφές Επίδαυρο και παραπέρα και πίσω και επιστροφή Αθήνα × 2 οι στροφές δοκίμαζαμε είπαμε τι κάναμε.Είδα πολλά μεκανακια στο δρόμο επιτέλους από σκούτερ και βεσπα μέχρι ss,είδα τους δύο εντουραδες στο γύρνα στο αμάξι με τα μωτοσακα φορτωμένα και λασπομενα και χαιρετηθηκαμε..Τέλος είδα να γυρνάω ανανεωμένος παρολη την κούραση..μακάρι να γινόταν κάθε σκ αυτο
    Throttle that mysterious friend of ours

  9. #1059
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σας είδα κοπελιές χτες στη συναυλία του Αγγελάκα να μιλάτε για τις μπαγκαζιέρες στα μηχανάκια σας

  10. #1060
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    σας ειδα στον παραλιακο πεζοδρομο της Περαιας κατα τις 3 το μεσημερι, σημερα, πολυ μολις ειχατε φτασει και τα παρκαρατε ....busa, zx10, gsxr, 675...κλπ...

  11. #1061
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Σε είδα και σε ακουσα με το rd 500 και επαθα ενα μικρό σοκ μεσημεριάτικο.

  12. #1062
    Σε είδα ντελιβερά να μιλάς στο τηλέφωνο και να ωρύεσαι "ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ". Καμμία ελπίδα όμως.

  13. #1063
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    σε ειδα theofilos στο φαναρι του σαρακακη το σαββατο μεσημερακι....εγω εμπαινα εσυ εβγαινες...επαιξα την αναλογη κορνα μου...
    ..without engineers, science is just philosophy..

  14. #1064
    Είδα αρκετούς αυτό το Σ/Κ να βολτάρουν αλλά ζητώ συγνώμη απο τον φίλο με την κόκκινη ολόσωμη φόρμα που ήταν σταματημένος λίγο πριν την Θήβα στην ΛΕΑ.
    Σήκωσες χέρι αλλά δεν προλάβαινα να σταματήσω.
    Ελπίζω να κατάλαβα λάθος και απλά να ήταν χαιρετούρα..

  15. #1065
    Σαε είδα παρεάκι μηχανών χτες απόγευμα στην έξοδο Αγ. Στεφάνου προς Αθήνα, το ένα είχε χαλάσει; Ήταν το φορτηγό της Νέας Οδού να το "καλύπτει" πίσω του και το είδα περνώντας, μετά είδα και την υπόλοιπη παρέα παρκαρισμένη... Ελπίζω τίποτα σοβαρό.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF