Σελίδα 76 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2666717273747576777879808186126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.126 έως 1.140 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1126
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.968
    Σε είδα κοπελιά με το κόκκινο Seat να κόβεις όλη την κίνηση κι ενώ έβλεπες ότι ερχόταν και λεωφορείο, για να σταματήσεις στο περίπτερο και να αγοράσεις τσιγάρα και να κάνεις και μανούρα όταν σου την είπα όλοι...

  2. #1127
    σε είδα βλακεντιε σκούτερα με το 350 Beverly στην στην Λαμπράκη , πηγαίνοντας στην στροφή για π.Ράλλη να μου κανεις μάγκιες, με τον κουβά το Bev εντάξει είπαμε το nc δεν ειναι πύραυλος ...αλλα όχι και η κουραδα το Beverly να κάνει μαγικές ..
    ήπιες το λιπτον σου και χαλαρώσες !!!!......
    τρομάρα σου το παίζεις και χερας...αχαχαχα

  3. #1128
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    ΟΚ, σας είδα με σκούτερ/μηχανές/παπιά/κλπ (και) σήμερα που ήμουν κολλημένος στην κίνηση με το αμάξι και πραγματικά δεν ξέρω αν θέλω να κυκλοφορώ ανάμεσά σας πλέον...

    Είστε ανίδεοι κι επικίνδυνοι οι περισσότεροι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #1129
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε βλέπω και σπαράζει η καρδιά μου κάθε φορά....γιατί κάποια τέρατα αποφάσισαν να σε έχουνε σε αυτή την κατάσταση.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_2017-02-22-18-00-32.jpg 
Προβολές:	786 
Μέγεθος:	91,9 KB 
ID:	380745

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_2017-02-22-18-00-25.jpg 
Προβολές:	790 
Μέγεθος:	101,1 KB 
ID:	380746

  5. #1130
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/09/2013
    Μηνύματα
    23
    Σε ειδα μαλακα bmwακια να κοβεις κοκκινο στην θηβων με καβαλας..αρπαξες τα γαλλικα σου και ισιωσες... σας ειδα σημερα να ανεβαινετε την βασ. σοφιας ΔΙΑδες και να κανετε σουζες. Μπραβο ρε.

    Αυτο με το σκυλι που βρισκεται??????

  6. #1131
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/05/2012
    Μηνύματα
    188
    Δεν σε είδα εγώ , αλλά σε είδε η σύζυγος πανιλίθιε να σταματάς έξω απ το σπίτι μου, να ανοίγεις το πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου, να βγάζεις ένα επανιέλ μπρετόν και να την κοπανάς ........
    Η σύζ. κράτησε τις πινακίδες !!!
    Τι μπορώ να κάνω ;
    Όσο και να έψαξα τριγύρω δεν μπόρεσα να βρώ το καιμένο το σκυλάκι ......

  7. #1132
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    ..συνεχεια απο τουτη εδω την ιστορια https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post2744411


    Ξημερωματα κατσαπλια ΠΑΛΙ εσυ, ΠΑΛΙ με τον ιδιο "φιλο" σου, με τον ιδιο κλασσικο τροπο να κανει πατακι σε εσενα, ΠΑΛΙ με το ιδιο σκουτερ, μολις ομως με ειδες ο φοβος ΠΑΛΙ ζωγραφιστηκε στο προσωπο σου και αρχισε το κυνηγητο..αυτη την φορα αποφασισες να πεταξεις το κλεμμενο μηχανακι και εγινες καπνος θρασυδειλε.. ειστε τυχεροι και οι δυο που υπηρχε αμαξι μπροστα αλλιως θρασυδειλε λαθρο-κατσαπλια το μηχανακι που πεταξες στην μεση του δρομου πιστευωντας οτι ετσι θα με καθυστερησεις δεν θα σε βοηθουσε.. τοσο θρασος ειχατε που στο μηχανακι που κλεψατε βαραγε ο συναγερμος ενω το πηγαινατε πατακι, σπασμενο τιμονι κλασσικα οπως την προηγουμενη φορα.

    Σημερα καποιος το πρωι ισως εκλαιγε το ασπρο Nexus που αποφασισατε να κλεψετε και εσεις θα "πανηγυριζατε" οπως τοτε αλλα σας χαλασα την γιορτη.

    Παλι γενικα αδρανεια, παλι ρισκο της ζωης χωρις κανενα ευχαριστω χωρις τιποτα σαν να μην εγινε τιποτα! Ωραιες εποχες ζουμε..

    Υ.Γ. Το σκορ ειναι 1-1 , την επομενη φορα δεν θα φυγεις για κανενα λογο και σε καμια περιπτωση, θα ειμαι παντα πισω σου μεχρι να ζητησεις συγνωμη ταπεινα για την προηγουμενη ταλαιπωρια και για το σημεριν καθως και για οσο ισως εχεις κανει σε ολο αυτο το διαστημα, θα σε καταστρεψω και συντομα θα γευτεις ολα οσα εχεις κανει θρασυδειλο υποκειμενο, εισαι "γνωστος" πλεον και ολα ειναι θεμα χρονου υποκειμενο.

  8. #1133
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    δεν λεω τιποτα αλλο.......η δικια μου πηρε διπλωμα οδηγησης.....τα νοτια προαστια δεν θα ειναι πωτε ποια ιδια....τον νου σας μαγκες μου..

  9. #1134
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.162
    Σε είδα ΖΗΤΑ σήμερις πρωί στις 8, στην πηγμένη Κηφησού να ρολάρεις αμέριμνος κάνοντας διήθηση και μόλις έφτασα πίσω σου με είδες στον καθρέφτη σου και αμέσως μου έκανες χώρο και νόημα να περάσω.
    Υπάρχουν ακόμα ζητάδες που είναι ΚΑΙ μοτοσυκλετιστές; καλούς δρόμους να έχεις
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #1135
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Τί έντομο γκοτζίλα ήσουν ρε αδερφέ που έσκασες στη ζελατίνα και νόμισα ότι με πυροβολήσανε; Ακριβώς μπροστά στο μάτι. Και μετά κοίταξα γύρω μου και είδα όλους με ανοιχτή ζελατίνα ή χωρίς κράνος...

  11. #1136
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.281
    Σε ειδα....η μαλλον το εμαθα..γνωστό παλικαρι που ψώνιζε απο μας και ηταν στο χώρο....έμφραγμα στο τιμονι...ετων 41 στρες και ανχος η αιτια τα τελευταία χρονια και πιεση στη δουλεια........... fuck it all...ολο το λεω αλλα ποτε δε το κανω και πρεπει...
    Throttle that mysterious friend of ours

  12. #1137
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα να μου λες ''ωραια μηχανη''
    (Τι στο καλο; Μετα απο μια δεκαετια και ακομα τραβαει βλεματα; )...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #1138
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.345
    Σε ειδα με το ασημι fjr 1300 με πλαινες βαλιτσες και με αυτοκολητο moto.gr.

  14. #1139
    Σε είδα καταραμένε ποδηλάτη να σταματάς στο πράσινο, να πλακωνόμαστε στα φρένα, να περιμένεις να ανάψει κόκκινο και μετά να φεύγεις στην διασταύρωση. Πόσα κιλά ηλίθιος; Ρητορικό το ερώτημα.


    Σε είδα με το bandit και την πληρωμένη πινακίδα 656 να αυνανίζεσαι στην κίνηση. Αν λέμε τώρα δεν είχα εγώ τον νου μου και ήταν καμμιά μανδάμ που βάφεται/τσατάρει/δεν ξέρω 'γω τι, καλά κρασιά κουμπάρε, θα ξάπλωνες άσχημα...


    Σε είδα ηλίθιο google maps με την τελευταία αναβάθμιση να είμαι Παγκράτι και να με δείχνεις Ψυχικό και φυσικά να χάνομαι στα κωλοστενά και να τρώω ένα εικοσάλεπτο για να ξεμπλέξω. Η τεχνολογία δεν είναι πάντα φίλη μας.


    Επίσης σε είδα τύπε να στέλνεις μήνυμα φιλίας στο facebook, από εδώ μέσα είσαι, αλλά προφίλ με όνομα κουκουρούκου μανταλάκια και φωτογραφίες ότι να'ναι δεν τα περνάω... Άμα θες, στείλε πιμί/περιστέρι/σήμα καπνού δίχρονου/ξερογκαζιά κάτι τέλος πάντων γιατί ή θα μείνεις στα "εκκρεμή" ή θα αποκλειστείς ως σπαμ... Σόρι κιόλας ε, είπαμε να μην μας παρακολουθεί δήθεν η ΣΙΑ, η μία, η άλλη και η παραδιπλανή, (το φέσιμπουκ περίμενε για να σε τσακώσει δηλαδή αν ήθελε κιόλας να σε μάθει και τους ξεγέλασες) αλλά δεν φταίμε και εμείς οι άλλοι αν δεν σ'αναγνωρίζουμε.

  15. #1140
    Σας είδα όλους τους κ@λωμενους της άνοιξης να έχετε ξεχυθεί....στους δρόμους και να κάνετε του κόσμου της... μ@λακιες...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF