Σελίδα 77 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2767727374757677787980818287127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.141 έως 1.155 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1141
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα φίλαι στο τέλος της Λ.Αλεξάνδρας να μοιράζεις χαρτάκισ με μια εικόνα του άρρωστου παιδιού σου, οτι είσαι άνεργος και οτι δεν έχεις λεφτά για να του αγοράσεις φάρμακα και φαγητό...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG-1491567871806-V.jpg 
Προβολές:	691 
Μέγεθος:	65,0 KB 
ID:	380882

    Με τέτοια μπυροκοιλιά περιμένεις να σε πιστέψει κανείς ;
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  2. #1142
    Σε είδα μανδάμ να έχεις σταματήσει και να περιμένεις μιά άλλη μανδάμ να ξεπαρκάρει για να μπεις στην θέση της. Το παράδοξο δεν είναι αυτό, είναι ότι μπροστά από την εν λόγω μανδάμ υπήρχαν δεκαπέντε μέτρα άδειου πεζοδρομίου στα οποία εννοείται ότι θα μπορούσες να παρκάρεις. Αλλά όχι, έπρεπε να μπεις ΕΚΕΙ γιατί έτσι. Και ατυχώς, πίσω σου έχει φρακάρει φορτηγό και πίσω από το φορτηγό άλλο ΙΧ και περιμένουμε τώρα πόσοι άνθρωποι την μία κότα να φτιάξει το μέικαπ και το μαλλί και να τακτοποιήσει τις σακκούλες από τα ψώνια, να ξετυλίξει ακουστικά, να βάλει την τσάντα στην θέση του συνοδηγού, να βρει το κινητό μπλα μπλα μπλα όσο η άλλη κότα περιμένει την θέση στο κοτέτσι. Πετάω φώτα και σου δείχνω το άδειο πεζοδρόμιο. ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ το παράθυρο. Πλησιάζω, χαμογελάω και εκεί που πάω όσο ευγενικά μπορούσα δεδομένων των συνθηκών να σου πω να πας στο διάολο και να παρκάρεις λίγο πιο μπροστά κατεβάζεις το παράθυρο αρχίζεις "τι θες ρε μαλάκα δεν βλέπεις ότι ΕΧΩ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΑΛΑΡΜ"; Κάπου εκεί κατάλαβα ότι έχω να κάνω με δίποδο απλώς και ο χαρακτηρισμός κότα είναι προσβλητικός για τις κότες που σε τελική ανάλυση και αυγά κάνουν και μιά χαρά λιχουδιά είναι και ψητές και κατσαρόλα και φούρνο ενώ εσύ καλή μου απλά καταναλώνεις το οξυγόνο μας... Όχι ότι δεν άκουσες το προβλεπόμενο binelique αλλά ήξερα πως πέραν της προσωπικής εκτόνωσης της έντασης της στιγμής, χαμένο πήγε στην μαύρη τρύπα αντί εγκεφάλου ανάμεσα στ'αυτιά σου.

  3. #1143
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε είδα τελευταία στιγμή και σε απέφυγα χτες το βράδυ βλάκα ποδηλάτη στη δεξιά λωρίδα. Μες στα μαύρα σκοτάδια, ευτυχώς δεν ερχόταν αυτοκίνητο στην αριστερή λωρίδα και έκανα τον ελιγμό με το αμάξι. Μετά είδα φωτάκι πίσω από το ποδήλατο. Γιατί το είδα μετά; Γιατί πήγαινες βράδυ ΑΝΑΠΟΔΑ σε ευθεία στη Λεωφόρο Μαραθώνος κατά πάνω μου μπετόβλακα.

  4. #1144
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα μεσήλικα με το σκούτερ και την γυναίκα σου- ακρανωτοι και οι δυο -να οδηγάς στην Θησέως, στο ρεύμα προς Παραλιακή, αλλα ΑΝΑΠΟΔΑ για τουλάχιστον δύο τετράγωνα

    Πραγματικά απίστευτο
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  5. #1145
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    σε είδα πιτσιρίκα με το στρώμα 650,προφανώς 1η μεγάλη σου μηχανή και επειδή έχει λίγο γκαζακι να νομίζεις πως είναι πύραυλος...είδες τη χοντρή μου με μπαγκαζιερες και λες καλη βάρκα και άρχισες τις γκαζιες...όταν ομως κουράστηκα με τη βλακεία σου και άνοιξα μέχρι 3η,στο επόμενο φανάρι έμεινες 3 αμάξια πίσω και δεν πλησιάζες καν...
    σιγά σιγά θα μάθεις που σε παιρνει και που όχι για να μην απογοητεύεται έτσι...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  6. #1146
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Κύριος...περίμενε να ανάψει πράσινο



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FB_IMG_1491655808148.jpg 
Προβολές:	516 
Μέγεθος:	95,3 KB 
ID:	380934
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  7. #1147
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2015
    Μηνύματα
    67
    (Βρέθηκα για μερικές μέρες Ελλάδα-Αθήνα, οπότε είδα και απόειδα...). Το λοιπόν:

    Σε είδα ντελιβερά να διασχίζεις κάθετα την Αθηνών-Λαμίας από την αερογέφυρα πεζών, μέσω της ράμπας αναπήρων, οδηγώντας με το ένα χέρι το παπί, κρατώντας τους καφέδες με το άλλο...

    Σε είδα περήφανε πατριώτη που πήγαινες από την Αθηνών - Λαμίας στο κέντρο στην παρέλαση με το mega scooter σου, μιλώντας με τον φίλο σου με το TDM καθ' όλη τη διαδρομή. Ακράνοτοι κι εσύ και η κυρά σου πίσω, αλλά και το πιτσιρίκι σας που είχατε στριμώξει ανάμεσά σας... Στο διάολο να πάτε Ούννοι, που γίνατε και γονείς...

  8. #1148
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σας είδα σήμερα το πρωί στην Κόρινθο, στο δημοτικό parking, να έχετε καταφέρει με 2 αυτοκίνητα να πιάσετε 4 θέσεις παρκαρίσματος αδιαφορώντας για τους υπόλοιπους... Μέρες που έρχονται δεν θα πω τίποτα άλλο, συγχαρητήρια και εις ανώτερα Νεάντερταλ!!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	17821422_10212429266708098_22472651_n.jpg 
Προβολές:	435 
Μέγεθος:	85,5 KB 
ID:	380947
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	17842246_10212429267788125_2027346120_n.jpg 
Προβολές:	436 
Μέγεθος:	88,3 KB 
ID:	380948

  9. #1149
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας είδα σήμερα παρέα με touring μηχανές στη διασταύρωση της σήραγγας Τυμφρηστού, χαιρετηθήκαμε, καλούς δρόμους!

  10. #1150
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε είδα να έχεις βγάλει το σκυλί βόλτα με το ....... παπί

    Εσύ οδηγούσες κρατώντας το λουρί και το ροτβάιλερ έτρεχε όλο χάρη δίπλα σου
    Σε κεντρικό δρόμο παρακαλω....

  11. #1151
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα σημερα το μεσημερι στο Καλιμμαρμαρο με το CBR1000RR να ξεκιναμε μαζι και να εισαι φανερα φτιαγμενος για κοντρα.
    Περιμενες αν θα ανοιξω με το TDM να μου ριξεις στα αυτια και απλα με ακολουθουσες...
    Στην Αμερικανικη πρεσβεια εμπλεξες στην κινηση και εγω σαν μεγαλη κουφαλα που ειμαι...εφυγα σφαιρα και εστριψα για Μεσογειων !!!

  12. #1152
    Σε ειδα πισινο ελαστικο, τελειωμενο να μου δειχνεις τα λινα σου.
    Σε βλεπω Χοντρη, να μπαινεις στο σαλονι για ενα "μεγαλο" σερβις.
    Να με δω πως θα ανταπεξελθω στα εξοδα κινησης του rx...
    Τελευταία τροποποίηση από DrEvil; 09/04/2017 στις 17:52.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  13. #1153
    Σε είδα να έχεις βγει με το αγροτικό και να πηγαίνεις τραγικά αργά και μέσα στην μέση του δρόμου. Διασταυρωθήκαμε, με στρίμωξες γιατί σου ανήκει ο δρόμος εννοείται και μετά είδα πίσω σου να έρχεται κολλητά... Ένα κοριτσάκι μονοψήφιας ηλικίας με παιδικό ποδήλατο. Δηλαδή ρε τύπε σοβαρά, έβγαλες την μικρή σου κόρη βόλτα τώρα; Να ρουφάει το καυσαέριο από το σάπιο χρέπι και αν τύχει και φρενάρεις κούφια η ώρα να τσακιστεί και πάνω σου; Πόσο ηλίθιος είναι ο κόσμος πιά;

  14. #1154
    σας βλέπω όλους στην τσίτα με πολλά προβλήματα....
    να είστε έτοιμοι για καυγα...

  15. #1155
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.348
    Σε είδα, σε άκουσα και ντραπηκα (και οπλισα) ταξιτζή να ρίχνεις αγριο βρισιδι, χριστοπαναγιες κτλ στον ταλαιπωρο Ασιατη που απλά ήθελε να καθαρίσει το τζάμι στο αμάξι αλλουνου στο φανάρι.

    Μου χαλάδες τη διάθεση, μετά από μία πολύ ωραία μερα...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF