Σελίδα 78 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2868737475767778798081828388128 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.156 έως 1.170 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1156
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα κοπελιά (έως 25-28 ετών), σα τα κρύα τα νερά, περιποιημένη και με αποφασισμένο βλέμμα να έρχεσαι στο καφέ στη πλατεία Ν. Σμύρνης κρατώντας μια τσάντα.

    Αντί όμως να ρωτήσεις μια φυσιολογική ερώτηση (π.χ. που βρίσκεται η τάδε οδός), άνοιξες τη τσάντα και μου προσέφερες στυλό γιατί ήσουν

    άνεργη με μωρό λίγων μηνών όπως είπες.

    Κοκκάλωσα και σου δωσα κάτι γιατί μου θύμισες εκείνο τον αξιοπρεπή μεσήλικα που ζήταγε δουλειά έξω από το σούπερ μαρκετ κάπου στη Βουλιαγμένης, και που έπαιξαν τα ΜΜΕ.

    Σε είδα να συνεχίζεις και στα υπόλοιπα τραπέζια. Δε ξέρω αν ήταν αλήθεια ή όχι. Ξέρω όμως οτι ο τρόπος, ο τόνος, και η φωνή έλεγαν οτι έπρεπε να σε βοηθήσω.

  2. #1157
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε είδα με φτιαγμένο σουτζούκι swift μπροστά μου να σε περνάω με το kawasaki και μετά απο λίγο να μου θές παιχνιδάκια...
    Σε άφησα ατάραχη στην πρώτη στροφή να με περάσεις (έκανα και στην άκρη, κυρρίααα) για να πάρεις μία χαρά..
    Στίς επόμενες στροφές σε κέρασα τσαγάκι και με έχασες
    Όταν ήρθε η ώρα στην μεγάλη διασταύρωση να στρίψω αριστερά σε περίμενα επίτηδες... μόλις έφτασες μου κόρναρες και συνέχισες για Αθήνα

  3. #1158
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Σας είδα σε διαδρομή 4,5Κ πολλά ζωάδια μαζεμένα. Τι διάολο την Μ εβδομάδα σας αμολάνε από τις στάνες και βγαίνετε στην αγορά??
    Οι καλύτεροι δε όλων 2 αλλοδαποί που δουλεύουν σε κατάστημα ζωοτροφών και συναφών ειδών, το οποίο έχει από την μία πλευρά του δρόμου κατάστημα λιανικής κι έκθεση και ακριβώς απέναντι αποθήκες. Ήταν λοιπόν το ένα καλόπαιδο δεξιά και πέταγε στο άλλο καλόπαιδο στην απέναντι μεριά του δρόμου πράγματα. Έφαγα μία σκυλοτροφή 2 κιλών στο κράνος από το πουθενά. Νόμιζα ότι έπεσε βόμβα δίπλα μου. Για τέτοιο "μπαμ" μιλάμε. Πονάει ακόμα ο σβέρκος μου και τα ζωάδια μόλις είδαν την μαλακία τους έτρεξαν να κρυφτούν. Μα πόσο ζώα είστε ρπμ, πόσο ζώα??
    Απολογισμός, ευτυχώς μόνο το γείσο του κράνους σπασμένο. Τους το χάρισα και το μεσημέρι θα πάω να παραλάβω το ίδιο σε καινούριο. Ρεδεμπαμεκαλά
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #1159
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα Μπαμπίνο στο σούπερ της γειτονιάς,δεν με έχεις δει και πέφτω πάνω σου με όλα και καλά,ζητώ συγνώμη και γυρνάς με ύφος "σου γ@μ!σ@ μ@υν#π@ν# " και κλαίω ακόμα με την φάτσα σου όταν είδες γνωστό.
    Χάρηκα ρεμάλι Ζεύκα που τα είπαμε έστω για λίγο.
    Keep spamming!!!:a13:

  5. #1160
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.195
    Σε είδα δεκαετία του 50 με τα βερεσέδια,τα τεφτέρια και τη μετανάστευση, να ξανάρχεσαι.
    Ο γείτονας έρχεται κάθε τόσο στο μαγαζί να χρησιμοποιήσει το τηλέφωνό μου γιατί δεν έχει μονάδες.

  6. #1161
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Σε ειδα ντελιβερά χτες μεσημέρι με το modenas να σφάζεις κόκκινο να προλάβεις (τι?) στην μεσογείων χτές και να καρφώνεσαι πάνω σε μια GS1200...
    Έστειλες την μπέμπα να αγκαλιάσει την κολώνα στο διάζωμα στην μέση του δρόμου και εσύ και ο άλλος με την μπε-εμ-βε να είστε ξάπλα στο οδόστρωμα.
    Παρακαλώ να σας σώσαν τα κράνη γιατί μέχρι που ήρθε το ασθενοφόρο δώσαμε μάχη να σας κρατήσουμε ξύπνιους.
    Καλή ανάρρωση και στους 2.
    Υ.Γ. Στο νοσοκομείο Γεννηματά σας πήγαν.Θα ερχόμουνα για να δώσω αίμα αλλά δεν μπορώ ακόμα.

  7. #1162
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα Σκουτεράκι Beverly του κουτιού έξω απο το Πλαίσιο στο Κέντρο δίπλα απο την παλιά Βουλή να έχεις πάνω σου ξεχασμένα απο τον οδηγό τα κλειδιά να κρέμονται στην κεντρική κλειδαριά! Αφου περίμενα δίπλα κανα τέταρτο πήρα τα κλειδιά και μπήκα στο πλαίσιο μιας και εκεί πήγαινα για να αγοράσω κάτι. Βγήκα περίμενα λίγο μηπως και εμφανιστεί ο οδηγός, εν τέλει πήγα με τα κλειδιά προς την Ερμού να βρω κάποιον απο την τροχαία,αφου βρήκα 2 ζητάδες τους εξήγησα το στόρυ και μου είπα να τους υποδείξω το σημείο που ήταν το σκούτερ παρκαρισμένο. Αφου τσέκαρα οτι ήταν τα κλειδιά για το συγκεκριμένο σκούτερ τους τα άφησα για να τα πάνε στην τροχαία και να ειδοποιηθεί ο οδηγός.Πραγματικά θα ήταν κρίμα να το έκλαιγε ο άνθρωπος και επειδή μου έχει τύχει να αφήσω κλειδιά πάνω στο δικο μου παπί παλια μάλλον ήταν η ώρα να ανταποδώσω την κωλοφαρδία..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  8. #1163
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.968
    Σε είδα πανίβλακα με το παπί να πετάγεσαι από στενό, παραβιάζοντας το STOP χωρίς να κοιτάξεις, επειδή ήσουν απασχολημένος να μιλάς στο κινητό σου... Προφανέστατα δεν κατάλαβες πόσο τυχερός ήσουν που πρόλαβα να φρενάρω και δεν σε πήρα σβάρνα...

  9. #1164
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    ... Καινούργια εθνική οδό Κορινθου - Πατρων και δεν το πίστευα!!!!! Πόσα χρόνια...
    Λες να προλαβω και εθνική οδό (κανονική) μέχρι Κυλλήνη????!!!!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  10. #1165
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα σε βιτρίνα
    6cyl


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20170414_221910.jpg 
Προβολές:	751 
Μέγεθος:	55,7 KB 
ID:	381191




    Wtf.....

  11. #1166
    Σας είδα βίδες να έχετε αποδράσει... Γαμώ το κέρατό μου με τους κραδασμούς του μονοκύλινδρου πιά!

    edit: Η βίδα AP8152298 έχει 12 σεντ... Το παξιμάδι AP8121250 έχει 12 ευρώ... Επί δύο... Τι ναρκωτικά πίνουν οι Ιταλοί, αλήθεια και γιατί δεν τα μοιράζονται να είμαστε όλοι χαρούμενοι;
    Τελευταία τροποποίηση από amyroukai; 15/04/2017 στις 23:09.

  12. #1167
    σας είδα όλους τους κ@υλομενους του Πάσχα να έχετε αποδράσει και να κάνετε της μ@λακιες σας με τα κουτιά σας , όπως είχε γραψει και ένας φίλος σε έναν τοίχο ....
    <<όλοι την βδομάδα τρως αγγούρι και στης αργίες είσαι μουρη>> και το Σάββατο είσαι μούρη...
    φαι του σκασμου ...πιοτο , λαμπάδες μπάτμαν,και μπαρμπι.. ..και τα τελευταία μοντελάκια ρούχων, στην ανάσταση.και κρεπαλη ...και συγκινήθηκε και ο χριστός .....αυτος άραγε ειναι ο συμβολισμός της ανάστασης ??......
    μαμω τον χριστιανισμο μου μέσα...

  13. #1168
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα τριμαλακα με το civic 1.4, να θες χαδακια.
    Να ερχεσαι απο αριστερά ,να κάνω δεξιά μιας και πηγαινα σταθερά με 120 ,να μένεις δίπλα μου για ώρα να μπαίνεις μπροστά μου να σε περναω και πάλι απο την αρχή.
    Αλλά με την οικογένεια μέσα δεν παίζω.
    Αλλά ηταν τόση η βλακεία σου, που με το μυαλό σου έκανες πανηγύρι οτι με πέρασες, και σε είδα πριν τα διόδια να κανείς οπισθεν με αλαρμ γιατί προφανώς εχασες την έξοδο για να μην πληρωσεις διόδια
    Μα πόσο

    Σε είδα και σένα με το Μέγκα αγροτικό να κατεβαίνεις ανάποδα απο εξοδο εθνικής γιατί κάπου μπερδεύτηκες
    Και οι άλλο δυο που σε πέτυχαν ανάποδα να έχουν κανει άκρη ζώον.
    Σας είδα και εσάς πολλους στις νέες σήραγγες Τεμπών να πλακωνεσται στα τούνελ.
    Όταν κάθε 20μ είχε φωτεινή ταμπέλα για όριο 80.
    Χαλαστηκατε μαλλον στην εξοδο που σας περίμεναν

    Δεν υπάρχει σωτηρία
    ΤΕΛΟΣ

  14. #1169
    Σε είδα σουγκαρίατζώρτζ, μιά χαρά παλικάρι, ευγενέστατος, κατατοπιστικότατος, δεν με μπινελίκωσε (θαύμα) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΦΡΙΚΑ ρε αλάνι και στο είπα πρώτο πρώτο

  15. #1170
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα και σε άκουσα να φρενάρεις χωρίς λόγο στο πρώτο τούνελ προς Αθήνα στην Κακιά σκάλα.

    Εγώ πρόλαβα να φρενάρω και να μην πέσω πάνω στην Άλφα που έσκασε πάνω σου κι έγινε αλοιφή (χωρίς τραυματισμό ευτυχώς). Οι άλλοι 3 πίσω μου δεν φρέναραν και γίναμε μύλος... Ευτυχώς είχε κίνηση και οι ταχύτητες ήταν λογικές.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF