Σελίδα 8 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858108 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #106
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    18/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα tiger 1050 κομματια στην ακρη του δρομου σαββατο βραδυ στην σαρωνιδα. Ελπιζω ο οδηγος να την εβγαλε καθαρη....
    Λαγονησι θες να πεις μαλλον το μαθα. Δεν εμαθα λεπτομεριες.


    Σας ειδα σημερα το πρωι απο τις 9 ειχατε κατακλησει τη παραλιακη μεχρι το Σουνιο.... Τζαμπα βενζινες εκαψα και ειχα και ορεξη... Τι ωρα να βγω δλδ 6 το πρωι με το χαραμα? :a29:

    Σε ειδα και σενα παππου με το μιτσουμπισι το αγροτικο το τερας να σφαζεις κοκκινο στην Αναβυσσο και να περνας καθετα ολη τη παραλιακη....... Ευτυχως δεν ετρεχα και ευτυχως ειμουν ψυχραιμος και εφαγες μονο μια πενταδακτυλη.
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  2. #107
    Dimchios! χτες Κινέτα μήπως;;;
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #108
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pektis Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα με το σκουτερ, να φορας μπουφαν, κρανος και απο κατω βερμουδιτσα και σαγιοναρα διχαλο...
    εγω τον ειδα με ΚΤΜ 990 κρανος jet αγνωστου μαρκας, μπουφαν dainese, γαντι σπορ και κατω βερμουδα και διχαλο..

  4. #109
    50άρης, με καπελάκι ιντιάνα τζόουνς, υφάκι καρδιναλίου, τζετάκι πιασμένο στις αποσκευές, ντύσιμο τρου αντβ..... φλωρέ και σφάχτης ερυθρών σηματοδοτών, όταν άφηνα το μηχανάκι του Πέτρου στο λιμάνι. Φιλαράκι το 990 αν μείνει ακίνητο αναφλέγεται (μάλλον για αυτό σου έσβ... το έσβησες δηλαδή γιατί είσαι πολύ τυπάκι) και δεν μπορούσες να περιμένεις μισό λεπτό...;

  5. #110
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σας βλέπω απο το πρωι να φεύγετε σιγά σιγά απο την πανελλήνια.
    Καλούς δρόμους

  6. #111
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stefanos73
    Εγγραφή
    29/11/2015
    Μηνύματα
    214
    Σε είδα εσένα με το Smart να κατηφορίζεις το δρόμο από το Σπήλι για το Ρέθυμνο, εχθές το βράδυ, και να κάνεις επικίνδυνες προσπεράσεις σε στροφές χωρίς ορατότητα. Καλά, τον εαυτό σου δεν τον αγαπάς και δεν τον σέβεσαι...εμείς τι φταίμε όμως;
    Υπάρχει ελπίδα αλλά είναι αλλού!

  7. #112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    Σας είδα (ενώ ήμουν μέσα στην θάλασσα ) να περνάτε 2 KTM adventure στην ε.ο πρεβεζας Ηγουμενίτσας.κ τα 2 πορτοκαλί.καλους δρόμους!

  8. #113
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Σε ειδα με το varadero να εχεις καλυψει την πινακιδα με λευκο χαρτι το οποιο ειχες γραψει "ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΠΑΡΕ ΤΑ @@ ΜΟΥ".
    Ωραιος

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  9. #114
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    876
    Σε είδα να έρχεσαι δίπλα μου στο φανάρι και να παίζεις το τραγούδι που έλεγα από μέσα μου σχεδόν σε όλη τη διαδρομή.
    Σου είπα τσίμπα το λίγο και εννοείται το τσίμπησες αφού είναι κομματάρα.
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  10. #115
    σας ειδα με τα bmw k1600 με ελβετικες πινακιδες και πανακριβο εξοπλισμο στο φαναρι διπλα μου να με καλημεριζετε σε απταιστα ελληνικα potana ksenitia...
    Lost on purpose..again

  11. #116
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα καθιστό στη μπαριέρα στην αριστερή μεριά της Λ. Κηφισού, να σε προσέχει όργανο της ομάδας Ζήτα, λίγο μετά τα Σεπόλια ανεβαίνοντας. Πρόλαβα να δω μαύρο «βελτιωμένο» TDM, νομίζω είδα και κράνος, ελπίζω να το φορούσες. Στην απέναντι μεριά είδα ΙΧ χτυπημένο πίσω αριστερά, μπορώ να μαντέψω πως πήγαινες τάπα αλλά δεν κρατάει ο δρόμος εκεί, είναι λιωμένος, και έσκασες πάνω του. Δεν αποκλείεται βέβαια να σου έκλεισε το δρόμο αλλά μετά από τόσους μήνες που ανεβοκατεβαίνω την Κηφισού, δε νομίζω πως πέφτω έξω. Ελπίζω και εύχομαι να γλύτωσες τα χειρότερα αυτή τη φορά.

  12. #117
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Σε ειδα 19χρονε να κυκλοφορεις ακρανωτος κλπ,κλπ με το "πιστολι" των 140+ ιππων που σου πηρε η μαμα.
    "Μαμα του το εδωσες οπλισμενο και η κανη του σημαδευει εκεινον καθως και τους αλλους γυρω του.

    ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;;;"

  13. #118
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Σε είδα να μου κολλάς με το celica ενώ πήγαινα χαλαρός και να γουστάρεις προσπέραση, σε άφησα για να περάσεις για να δω αν το κατέχεις στα στροφιλικία ... γνώριμο το θέαμα σε άφησα να παίξεις μια δύο στροφές να νιώσεις γρήγορος και μετά σε κέρασα τσαγάκι στο φτερό που λένε και στο χωριό μου

  14. #119
    Σε ειδα στην Στροβολου (Κληματαρια) με την 323, μου εσκασες κοφτες στο φαναρι.
    Οταν ανοιξα το κρανος και σε ρωτησα "Αληθεια τωρα;" μου ειπες οτι απλα θελεις να κανω μια σουζιτσα...
    Το εκανα ρε φιλε, γιατι απλα ημουν στο καφρομουντ εκεινη τη στιγμη.
    Και η Χοντρη δεν παυει να με εκπλησσει.... Πρεπει να παω Αχνα αμεσα....
    Και να σταματησω να μπλεκω με ανωμαλες. Ειμαι επιρρεπης ομως.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  15. #120
    Μέλος Το avatar του/της veloujr
    Εγγραφή
    25/12/2013
    Μηνύματα
    69
    Σας ειδα στην εθνικη αθηνων-κορινθου να πηγαινετε για μπανιο ακρανωτοι με σαγιοναρα και μαγιο
    Σας ειδα μα...κες στο γυρισμο απο τη παλια να προσπαθειτε να βγαλετε selfie και να μπαινει ολο το αμαξι στο αντιθετο ρευμα
    Σε ειδα αγορινα της ομαδας ζητα να σαι με το αμαξι και να σφαζεις το κοκκινο...εμεις οι υπολοιποι ειμαστε βλακες

    Τετοιες μερες ειναι κινδυνος θανατος εκει εξω!!

Σελίδα 8 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858108 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF