Σελίδα 84 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3474798081828384858687888994134 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.246 έως 1.260 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1246
    Σε είδα... Άφρικα με εξάτμιση από Z750 ρε αθεόφοβε;

  2. #1247
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Δε σε είδα καρχια αλλά άκουσα το γκουπ απ την πόρτα στο μηχανάκι έξω απ το μαγαζί και δε σε πρόλαβα γιατι έφυγες.....αποτελεσμα
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20170509_193934.jpg 
Προβολές:	788 
Μέγεθος:	47,2 KB 
ID:	382243

    Το στάνιο μου και είναι τόσο βαθύ που δεν έρχεται με την καμία με αλοιφή..
    Throttle that mysterious friend of ours

  3. #1248
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Σε είδα και... Χτύπησε λέει λακκούβα δυνατά και έσπασε η βάση κινητήρα. (Το "αφτί" τις βάσης που είναι στο σασμάν και πάει για κέλυφος άλλο.) Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	CAM00277.jpg 
Προβολές:	753 
Μέγεθος:	99,3 KB 
ID:	382247

  4. #1249
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σας είδα ακράνωτους hayabuses, gsαδες, tdmάεδες σούζα μπάντα και γυαλί πράντα. Μαζί με κάτι λακούβες που μου ξεκάναν την μέση συνειδητόποιησα πλήρως ότι επέστρεψα στην αγαπημένη μας Αθήνα Ευτυχώς και δυστυχώς για λίγο.

  5. #1250
    Σε είδα με το smart να είσαι μπροστά στο φανάρι και να πηγαίνεις με 5 χλμ ...
    για να γαμπρισεις !! γιατί άραγε η 9 στους 10 που οδηγανε smart κάνουνε μ@λακιες ανεξήγητο !!! έχω πετύχει παρα πολλούς !!!! ο άλλος έκανε σφήνες λες και είχε μηχανακι !!! μάλλον θα σας βαράει η γνωστη πάθηση.....smartomalakia!!!!.....

  6. #1251
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.286
    Σε είδα εχθές το απόγευμα με το μερκ να σφάζεις κόκκινο στο χαλαρό, ενώ βρισκόμασταν επάνω στη διάβαση πεζών εγώ με τη μικρή στο χέρι και ένας άνθρωπος με κινητικά προβλήματα και ειδικό μπαστούνι.

    Αν δεν είχα τη μικρή παίζει να σου είχα μπει από το παράθυρο και να σε τράβαγα έξω.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  7. #1252
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα παλιολινάτσα πονηρίδη, να έχεις πάρει τα ανταλλακτικά, να έχεις σκάσει ένα κάρο χρήματα και να θές να στα περάσω σχεδόν αγαθοεργία, για την ψυχή του παππού μου, γιατί "υπάρχει κρίση και όλοι πλέον αυτά πέρνουν" και "θα μπορούσα να πάω στον Αργύρη στην γειτονιά μου, που είχε μαγαζί, αλλά τό 'κλεισε και τα φτιάχνει στην πυλωτή του".

    Όχι παλιολινάτσα. Μήν πάς στον Αργύρη. Στο διάολο να πάς! Μου θές και τζιπάκι Audi. Aκούς? Στο διάολο! Ούφ, ξεθύμανα
    Τελευταία τροποποίηση από Eversman; 10/05/2017 στις 12:40. Αιτία: Λάθος Πρόσωπο.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  8. #1253
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα να μπαινεις αναποδα σε μονοδρομο...να εχει σχηματιστει ουρα και να απαιτεις να περασεις κιολας...
    Τελικα υπαρχουν πολλοι μ@λ@κες..........
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #1254
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα να με έχεις κλείσει οδηγε του κουτιού και ευτυχώς ο μαγαζάτορας, έκανε στην άκρη τις καρέκλες του για να περάσω.. Αν είναι δυνατόν ορισμένοι να παρκάρουν ακριβώς έξω από την πόρτα..

  10. #1255
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε ειδα σήμερα στην ανοδο της Συγγρου να εχεις αγκαλιασει μια κολωνα και η μηχανη του αυτοκινητου 2-3 μετρα πιο μπροστα. Δε μπορεσα να καταλαβω τι αυτοκινητο ηταν ετσι οπως ειχε γινει. Ελπιζω να τη γλυτωσατε. Με ποσα πρεπει να πηγαινε για να εγινε έτσι ένα αμαξι?

  11. #1256
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα σήμερα στην ανοδο της Συγγρου να εχεις αγκαλιασει μια κολωνα και η μηχανη του αυτοκινητου 2-3 μετρα πιο μπροστα. Δε μπορεσα να καταλαβω τι αυτοκινητο ηταν ετσι οπως ειχε γινει. Ελπιζω να τη γλυτωσατε. Με ποσα πρεπει να πηγαινε για να εγινε έτσι ένα αμαξι?
    Υπέκυψε τελικά στα τραύματά του, σύμφωνα με την Τροχαία Καλλιθέας, ο οδηγός του αυτοκινήτου ο οποίος, για άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία, έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου του στη Λεωφόρο Συγγρού, στο ύψος της Νέας Σμύρνης και έπεσε πάνω σε σταθμευμένα οχήματα και σε μία κολώνα.
    Το τροχαίο δυστύχημα σημειώθηκε λίγο μετά τις 12 το μεσημέρι και η σύγκρουση ήταν τόσο σφοδρή που μέρος της μηχανής του αυτοκινήτου εκσφενδονίστηκε στην άσφαλτο.
    Ο οδηγός, 33 ετών, είχε μεταφερθεί στο νοσοκομείο «Γεώργιος Γεννηματάς».

    http://www.naftemporiki.gr/story/123...io-tis-suggrou
    The mountain is you

  12. #1257
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας βλέπω καθημερινά να θαυμάζετε την κούκλα μου, ευτυχώς βλέπε, αλλά μην αγγίζεις.. Αλλιώς θα αγγίξω εγώ, χαχα

  13. #1258
    Σε είδα με το DRZ να φεύγεις απο Ιτεα προς Δεσφίνα και έλπιζα να μου κάνεις λίγο παρέα γιατί είχα βαρεθεί τόσες ώρες χωρίς να πετύχω κανέναν στο δρόμο. Δεν με απογοήτευσες και έδωσες ωραίο ρυθμό.

    αν είσαι απο εδω μέσα
    Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving. T. Pratchett

  14. #1259
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    453
    Γνώρισα πολλά παιδιά στο css το Σάββατο καλές βόλτες σας εύχομαι

  15. #1260
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας είδα Rossi,Ianone,Crutchlow και ολη την υπόλοιπη ομάδα του moto gp και χάρηκα πολύ που σας γνώρισα
    Βγάλαμε πολλές φωτογραφίες μαζί και ρήξαμε πολύ γέλιο.
    Το γέλιο βέβαια μετατράπηκε σε κλάμα, οταν άνοιξα τα μάτια και ήταν μόνο όνειρο


    Πάλι καλά που ρίχνουμε και κανέναν υπνάκο και ζούμε καταστάσεις που δεν θα συμβούν ποτέ στην πραγματικότητα
    Τελευταία τροποποίηση από mariza; 15/05/2017 στις 11:01.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF