Σελίδα 86 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3676818283848586878889909196 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.276 έως 1.290 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1276
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε ειδα παλικαρι γυρω στα 25 με σοβαρο υφος να περπατας και μολις σε ειδα απο πισω να χανω το φως μου....
    Τσαντα πλατης ολο στρας Louis Vuitton
    Μετα απο αυτο.....παω να δω μπαλα

  2. #1277
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Ποσειδώνος στο υψος της γλυφαδας κατα τις 11.30 bmw 1200gs τριβαλιτσο...

    ...και ο τυπος να φοραει κρανος ελικοπτερου.
    Οχι ρεπλικα, κανονικου ελικόπτερου.

  3. #1278
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    303
    σε είδα ρε βέσπα να σου έχω βγάλει τα μάτια. μηχανικά είσαι απτόητη αλλά αισθητικά όλο και γερνάς. σε βλέπω σε 1-2 χρόνια για βάψιμο

  4. #1279
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    401
    Σε είδα δολοφονική γριά να διασχίζεις κάθετα την Κηφισίας στο ύψος Χαλανδρίου,να γλυτώνεις από τα αυτοκίνητα που κινούνται στην αριστερή λωρίδα,στη μεσαία και να πέφτει μετωπικά πάνω σου σκούτερ στη δεξιά.Εσύ κάτω ακίνητη,ο άνθρωπος με το σκούτερ είδα να κινείται.

    ΨΟΦΟ ΚΟΛΟΓΡΙΑ

  5. #1280
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Σε ειδα μολις τωρα τρελε τρελε ναυτη να σκας στο μαγαζι ξυπόλητος ενω ειχαμε μιλησει πριν 10 λεπτα και να μου λες ηρθα απ τη μαρινα αλιμου......βλέποντας την απορια στο βλέμμα μου που ηρθες τοσο γρηγορα μου λες ηρθα με το τζετ σκι για να προλάβω..και πηδηξε και τον τοιχο της μαρινας για να ανεβει στο μαγαζι......ενα τεράστιο RESPECT στον πιτσιρικά..μου εφτιαξε το πρωι ρε φιλε..
    Throttle that mysterious friend of ours

  6. #1281
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.191
    Σε είδα άρχοντα της παραλίας να περιφρονείς τα ψωμιά που έτρωγαν τα ξαδέρφια σου αλλά να τιμάς δεόντως τα τηγανητά γαβράκια,μου φαγες τη μισή ποικιλία κερατά.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20170524_17_05_52_Pro_Easy-Resize.com.jpg 
Προβολές:	880 
Μέγεθος:	101,8 KB 
ID:	382775

  7. #1282
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Μάλλον όταν λέει η μάνα μου "με αυτόν τον καιρό δεν ξέρεις τί να φορέσεις" αυτό εννοεί.

    Σκούτερ με χοντρές χούφτες στο τιμόνι και κουβέρτα. Αναβάτης με κοντομάνικο, σορτσάκι και ακράνωτος

  8. #1283
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας βλεπω στο κωλοχωρι που μενω και με πιανει το στομαχι μου.
    Η κακία σας δεν εχει οριο...
    Αγοραζει ο αλλος μηχανη και απο το κομπλεξ σας αντι για καλοριζικο, πονταρετε σε ποσο καιρο θα τρακαρει κ θα σκοτωθει.
    Γιατι ειστε σκατοψυχοι και καταπιεσμενοι και σκατοβλαχοι
    Αντε στο διαολο.

  9. #1284
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Πρωινό τρολάρισμα για χαρούμενο ξύπνημα
    Κυρία μεσήλιξ ακράνωτη βεβαίως και ελαφριά ενδεδυμένη, έχει περάσει το φανάρι που είναι κόκκινο, έχει περάσει και την πεζοδιάβαση και είναι σταματημένη στην κορυφή διασταύρωσης με κεντρικότατο δρόμο στην Πάτρα, και κοιτάει σαν το γατσούλι πότε θα βρει ευκαιρία να την κάνει.
    Της κορνάρω (είμαι με το παπί), γυρίζει υποψιασμένη κοιτάει με κλεφτές ματιές αν την βλέπει και ποιος και την κάνει γρήγορα γρήγορα.
    Ανάβει πράσινο και μια γωνία πιο κάτω την προλαβαίνω ενώ περιμένει κάποιον να παρκάρει για να ελευθερωθεί ο δρόμος.
    Της λέω "στο κόκκινο που παραβίασες ήταν τροχαίος και σου πήρε την πινακίδα, να περιμένεις την χιλιοπεντακοσαρού να έρθει σπίτι σου"


    - Μα που ήτανε ο πστς??? Κοίταξα και δεν είδα κανέναν.
    - Σου κορνάρισα αλλά εσύ την έκανες
    - Το άκουσα, γύρισα, κοίταξα αλλά δεν είδα τπτ
    - Αυτός όμως σε είδε και σου πήρε την πινακίδα
    - Το καρΓιόλη πότε πρόλαβε??
    - Με το κινητό


    Φεύγουμε, εγώ μπροστά αυτή πίσω, φτάνω μαγαζί την βλέπω να παρκάρει στο απέναντι πεζοδρόμιο και την ώρα που ανοίγω ρολά μου έρχεται στα το κλαμένο το αιδίο.
    - μπλα μπλα μπλα κλαψ κλαψ είχα αργήσει, κλαψ λυγμ ωράριο.. βιαζόμουνα κλαψ
    - Νταξ Οκ κι εμένα τι μου τα λες, δεν είμαι αυτός που σε έγραψε και στο φινάλε να μην περνάς κόκκινο.
    - Κλαψ ναι μα είχα αργήσει
    - Να σηκώνεσαι νωρίτερα και να μην περνάς κόκκινα

    Φεύγει. Νταξ λέω ησυχάσαμε. Μετά από 10 λεπτά τσουπ πάλι στο μαγαζί και με ψάχνει. Αρχίζει πάλι την μίρλα "και που θα βρω 1500 κλαψ, θα με σκοτώσει ο άντρας μου αν το μάθει και να εδώ γειτόνισσα είμαι, στο κομμωτήριο δουλεύω......ααααα έκοψες και το μαλλί ε??"
    - Να μην περνάς κόκκινα. Καλημέρα. έχω δουλειά.
    - Δεν μπορώ να δουλέψω από την ταραχή μου.
    - Να μην περνάς κόκκινα.

    Όποια πάει σήμερα για κούρεμα καραφλή θα φύγει, είμαι σίγουρος.
    Τελικά είμαι μεγάλος ΚαρΓιόλης και μ' αρέσει
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #1285
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Σας βλεπω μηχανακια καθε λογης να πηγαινουμε μαζι για μεγαλη αποσταση...εγω με το κουτι...εσεις με το μηχανακι σε αραιη κινηση....
    πουληστε τα...ειστε η ντροπη του μοτοσυκλετισμου...δεν μπορειτε να κανετε μιση διηθηση...και παρακωλειτε και την κυκλοφορια γιατι υπαρχουν αμαξια που θελουν να πανε πιο γρηγορα και δεν μπορουν...
    και δεν μιλαω μονο για 50αρακια...ουτε για τον περιφερειακο...μιλαω για κεντρο και απο εντουρακια 250 μεχρι ss 1000αρια...

    οταν δε, σας πετυχαινω και ειμαι με μηχανη επιδιωκω να σας φιλεριαζω με οσο το δυνατον περισσοτερα χλμ, μπας και τρομαξετε και πατε να τα κλειδωσετε...
    αϊ στο δι@ολο κουλαδια με συχγυζετε καθημερινα...

  11. #1286
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Σε είσαι παλιοπατσαβούρα να πηγαίνεις ανάποδα σε μονόδρομο με τον ποδήλατό σου, έχοντας ύφος χιλίων καρδιναλίων και να μην κουνιέσαι χιλιοστό, απαιτώντας τα άλλα οχήματα να αλλάξουν πορεία... Δεν σου άρεσε η "στραβοτιμονιά" που έκανα ε; Άϊ σιχτίρ πια, έχει παραγίνει η κατάσταση με τους ποδηλάτες που πιστεύουν ότι ο Κ.Ο.Κ. δεν ισχύει για δαύτους...

  12. #1287
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.191
    Σε είδα στο car να ρίχνεις την τιμή στο μηχανάκι σου κάθε βδομάδα,να ανανεώνεις τακτικά την αγγελία να μπαίνει πάνω πάνω κλπ.Το είχες 6 χιλιάρικα το χειμώνα και δεν έγραφες ότι το abs ήταν χαλασμένο αλλά σαν πουτάνα κι εγώ ρώτησα και το έμαθα από αλλού,όλα αυτά στο Ηράκλειο.

    Σε παίρνω τηλ και στο τέλος μου το ξεφουρνίζεις και για τη βλάβη.
    -Ρε φιλαράκι για να κατέβω Κρήτη και να επιστρέψω Καλαμάτα, λεωφορείο-ναύλα-φέρυ μπότ θα μου πάει 150€ + 200 το ΑΒΣ=350 μίνιμουμ, πάει ψηλά το μαλλί,κόψε κάτι άμα είναι.
    -Φίλε δε γίνεται,άντε άμα επιμένεις να σου κόψω 100 ευρώ.
    Φυσικά το ντηλ ναυάγισε.

    Προχθεσινή καταχώριση στο car: ''Επισκευασμένο abs και τιμή 5.500 συζητήσιμη!

  13. #1288
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.059
    σε ειδα τυπισα να πατας φρενο στη μεση του δρομου χωρις κανενα λογο. ευτυχως δεν ετρεχα και κραταγα αποσταση (το Α και το Ω ειναι οι αποστασεις).
    ερχομαι διπλα με το παπι και σε λεω γιατι το εκανες κτλ. ζητησες συγνωμη και επιασες την κουβεντα.
    παντρεμενη με παιδακι στο συνοδηγο, αλλα δεν εχασες καθολου χρονο
    ρε τι γινεται, μανα γιατι με εκανες τοσο ωραιο (ψωναρα mode on)
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  14. #1289
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε βλεπω να ερχεσαι καρφι πανω μου αφρεναριστη.
    Ο δυσμοιρος μολις να εχω ξεκινησει απο το φαναρι να στριψω αριστερα και να βλεπω ασημι bmw με σπασμενο καθρεπτη να κρεμεται και μια τυπισσα στο τιμονι,χωρις να κοβει χωρις τιποτα.
    Δε διστασε καθολου.Το φαναρι να εχει παει κοκκινο και ωρα,ειχε περασει και αλλος πριν απο μενα.
    Αν ειχα ξεκινησει 1 δευτερολεπτο αργοτερα και δε προλαβαινα να περασω πρωτα,θα με παιρνε και θα με πηγαινε και σπιτι της.
    Αυτη μαλλον καμια μλκια εκανε και ειχε μπει σε πανικ μοουντ και οποιον παρει ο χαρος.

  15. #1290
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    Σας είδα σήμερα το πρώι ρε μαΝκες στην κηφισίας στις 8++, ο ένας με ενα Z 300 ή 800 λευκό0.
    Πραγματικά δεν καταλάβαινα... σταματημένος 3ο-4ο μηχανάκι στο φανάρι , να κορνάει να περάσει μπροστά για να περάσει με κόκκινο....
    και ενα Multi με ενα μπεβερλυ να κοντεύουν να τρακάρουν μεταξύ τους απο τις σφήνες.

    Ρε παιδία, με τόση κίνηση , και χαλαρά να πάτε , τον ίδιο χρόνο θα κάνετε. παλευετε να κανετε μια σφήνα , και ο άλλος απο την δεξια λωρίδα πάει το ίδιο με εσάς.

    Τι διαολο, τελείως σκατά εχετε στο κεφάλι σας....;

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF