Σελίδα 87 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3777828384858687888990919297 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.291 έως 1.305 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1291
    σε ειδα χθες που εριχνε καρεκλες ολη μερα πανεξυπνε βεστρομακια με τζαμποσακουλα στο κεφαλι και το κρανος στο χερι...
    Lost on purpose..again

  2. #1292
    Σας είδα τρεις (3) βίδες, τουλάχιστον που κρατάτε το βεντιλατέρ του Πήγασου στην θέση του να έχετε αποδράσει. Αυτό το μηχανάκι είναι αυτοδιαλυόμενο!!! Άντε λύσε πάλι ΟΛΑ τα πλαστικά και ξεκούμπωσε το ψυγείο... Και να δω αν έπαθε ζημιά το μοτέρ του... ή και οι κυψέλες του ψυγείου στις οποίες τριβόταν η φτερωτή

  3. #1293
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Σε είδα όμορφε, να έχεις πιάσει τον μισό δρόμο (και να δυσκολεύεις όλο τον κόσμο στη γωνία,) αλλά και 5 θέσεις πάρκινγκ για μηχανάκια συγχρόνως. Πας για νόμπελ.

    (Και είναι πρωί. Παντού υπάρχουν θέσεις.)


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0859.jpg 
Προβολές:	829 
Μέγεθος:	96,5 KB 
ID:	383057



    Σε είδα και σένα όμως, ακριβός απέναντι απ τις θέσεις των μοτο. Ελπίζω η αναπηρία που έχεις να σου επιτρέπει να οδηγείς μηχανάκι.

    Και μην πει κανένας: Οκ σουπερ μάρκετ είναι!!! Θα του δαγκώσω τ αφτιά. Παντού έτσι είναι αυτοί.




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0858.jpg 
Προβολές:	833 
Μέγεθος:	101,9 KB 
ID:	383058

  4. #1294
    σε είδα με το σκουτερακι ολο βαμμένο στα χρωματισμό της ktm , και με κουφάνες ,δεν μπόρεσα να καταλάβω την κανονική του μάρκα μάλλον κάνα χο τσιν κλπ αλλά το είχες ωραιο !!!!!

  5. #1295
    Σας βλέπω, σταματήσατε παπί που πέρασε με κόκκινο και δίκαια κλήση, χιψτερ με παπί και ακρανωτο, κλήση αλλά τον γιαπη με το σκούτερ γιατί τον αφήσατε...;

  6. #1296
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.597
    πηγαινοντας με 70km/h σε ειδα πεσμενη στην στροφη και το inova σου λιγο χαλια..
    ειδα και το ποδι που ειχε λυγισει 45μοιρες, σπασμενο λιγο πανω απο τον αστράγαλο.
    δεν μπορουσες να κουνιθεις οποτε εμεινες στην μεση του δρομου.
    το κρανος πεταμενο ποιο περα μεσα σε σακουλα.
    πετάχτηκε αλογο ειπες..

    αφου ειδοποιησαν ασθενοφορο και αστυνομία, καποιος πηγε στο χωριο να σου φερει νερο.
    η αστυνομία ηταν στα 200 μετρα.. το χωριο στο χιλιομετρο, ε αυτος με το νερο πηγε-ηρθε και μετα απο τον τριπλασιο χρονο που εκανε εφτασε και η αστυνομία.
    το ασθενοφορο θα κανε κανα μισάωρο

  7. #1297
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Σε ειδα γιαγια τουριστρεια σημερα το πρωι με ενα xtx 660 ολομοναχη στη γιοφυρο και προσπαθουσες να διαβασης το χαρτι.Φορουσες γαντια μποτες και jacket και ησουνα πανω απο 60 χρονων.ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ και οταν σταματησα να σε βοηθησω με χιλιοευχαρηστησες στα αγγλικα.ζητουσες την Ε.Ο για νοτια.ΜΠΡΑΒΟ σου οπου και αν εισαι.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #1298
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε ειδα ασημι τογιοτα ενος εδω τριγυρω να σε εχουν σκισει στο πλαι απο πισω μεχρι μπροστα.
    Οχι γρατσουνια αλλα,σκισιμο τη λαμαρινα ολη κατα μηκος,ακομα και το φαναρι πηρε και το εσπασε.
    Να πω οτι δε το ευχαριστηθηκα?ψεμματα θα πω.και εξηγουμαι.
    Το εχει ενας που το παραταει οπου βρει,γωνιες πεζοδρομια κτλ.Δε παιζει να το βαλει καπου και να μην ενοχλει.
    Σε παρατηρηση μου,οταν το ειχε βαλει σε γωνια με τη μουρη ολη μεσα στο δρομο,μου λεει "αστυνομικος εισαι?".
    Παρτα τωρα.Μακαρι να μη σου αφησουν αυτοκινητο,γιατι απο οτι φαινεται δε πρεπει να οδηγεις κιολας.

  9. #1299
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα λευκή πέρλα 848 με τερμινιόνι Κων/λεως & Πέτρου Ράλλη και μου έφτιαξες τη μέρα.

    Σαν τις Ιταλίδες ποτέ και καμιά άλλη τι να λέμε

  10. #1300
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Σε είδα κυρία με το scooter σου να έχεις σταματήσει 20 μέτρα μετα το κόκκινο που πέρασες, ακριβώς πανω στην στροφή.
    Εγώ ερχόμουν καταπάνω σου αφού ενώ έστριβα βρέθηκες ξαφνικά μπροστά μου και έπαθες πανικό, ήμουν και με το αμάξι και δεν ήταν τόσο εύκολο να σε αποφύγω όπως με την μηχανή.
    Θα το είχες γλυτώσει όλο αυτό αν απλά σταματούσες στο φανάρι...

    Σε είδα κι εσένα με το παπι στο στενό. Κόβεις ταχύτητα βγάζεις φλάς αριστερό, κόβεις κι άλλο, πας και τέρμα αριστερά έτοιμος να σταματήσεις κι είμαι κι εγώ έτοιμος να περάσω.
    Ομως τελικά το έκοψες τελευταία στιγμή όλο δεξιά κι όταν άκουσες το ABS να κανει υπερωριες με ηχητική υπόκρουση χέστηκες και ανέβηκες στο πεζοδρόμιο σφαίρα.
    Οταν σου είπα οτι οταν βγαζεις φλας αριστερό πας αριστερά κι όχι δεξιά, μου απάντησες να μην πηγαίνω με 200 στο στενό.
    Με 20 πήγαινα βλήτο. Μετά είπαμε και κατι άλλα κοσμητικά, αλλά δεν τα βάζω εδω....
    Συμπερασμα, είναι επικίνδυνο να κυκλοφορείς με αυτοκίνητο, είναι πιο δύσκολο να αποφύγεις τα διαφορα βλήματα που κυκλοφορούν και αποκτάς και πρόβλημα στα νεύρα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #1301
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Και το βραβείο Σταρ Τρεκ 2017 πηγαίνει στο μαστόρι με το βαραντέρο σήμερα το μεσημέρι στη Καλιρόης
    που είχε στο αστρόπλοιό του ΤΕΣΣΕΡΑ (4) !!!! ζευγάρια προβολάκια και μια αυτοκόλλητη λωρίδα λεντ κάτω
    από τα κανονικά μπας κλας φώτα.
    Και φυσικά 3-4 παπαροκούτια να κρέμονται από καθρέφτες, πάνω από όργανα κτλ για να δίνουν ιμιντιάτλυ
    όλες τις έξτρα ίνφο που χρειάζονται για ένα διαγαλαξιακό ταξίδι.


    Και γκεστ σταρ σε αυτό το ποστ μια κύμκο μπανιέρα νταουτάουν που είχε φιμέ πλέξιγκλας στη πινακίδα.
    Γιατί όταν βάζεις κόντρες στην εθνική με χαγιαμπούζα και μιτσουμπίσι έβο πρέπει να μη σε πιάνει η κάμερα
    της τροχαίας. σκληρός.

  12. #1302
    Σας ειδα φορτωμένους χαλαρά και μονοκαβαλους με τα sport-touring στα goodys στη Λαμία. Μου είπατε πως ανηφορίζετε για Ρουμανία και transalpina...τρελή ζήλια μιας και το κοιτούσα τις προάλλες για καλοκαίρι.
    Καλούς δρόμους και καλά να περάσετε!!

  13. #1303
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Δικαβαλο ακραβοβιτς σφηνες χωρις αυριο τδμ με θορυβο απο τις εξατμισεις που μαλλον θα ξυπνησαν ολους στο α νεκροταφειο και ο συνεπιβατης αρχιβλακας κραταει κινητο που "γραφει" ον καμερα την φανταστικη πορεια απο δαφνη μεχρι στηλους ολυμπιου διος. Κατι σαν το "βλεπω το θανατο σου" 1 2 3 4 κ 6 μαζι..
    Σας ειδα και αρκετους απο κ προς σουνιο.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  14. #1304
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα πριν από την Λάρισα νταλικέρη με το σκανια, που όταν σε προσπέρασα, μου κόρναρες, μάλλον κι εσύ μηχανόβιος είσαι..

  15. #1305
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image-0-02-05-38439ca30b782e696fe17f8def947dec99452fd6e0065981e9e6f869a9223387-V.jpg 
Προβολές:	339 
Μέγεθος:	100,9 KB 
ID:	383174


    Δεν έχω λόγια για σας "ανθρωποι" του νόμου...
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF