Σελίδα 89 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3979848586878889909192939499 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.321 έως 1.335 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1321
    Σε είδα Παρασκευή απογευματάκι με το τρανσάλπ και το ωραίο Arai Chaser (το jungle white ήταν; ) μέσα στην κίνηση στο κέντρο. Αξιοπρεπής ρυθμός, αλλά τα πόδια κάτω και φαινόταν ότι "φοβάσαι" στην διήθηση. Βρεθήκαμε σε ένα φανάρι δίπλα δίπλα, σου είπα ότι καλύτερα να έχεις τα πόδια επάνω, θα σε βοηθήσει στην ισορροπία. Απάντησες ότι είναι ψηλό το μηχανάκι, το κατάλαβα γιατί δεν το πατούσες καλά, αλλά σου είπα να το δοκιμάσεις με τα πόδια επάνω, δεν έχεις να χάσεις κάτι. Με έκπληξη σε είδα να το δοκιμάζεις με το που έφυγες από το φανάρι! Και νομίζω πως όντως το πήγαινες πιο "σίγουρα" μετά. Καλούς δρόμους να έχεις κοπελιά, πολύ σε χάρηκα. Ξέχασα να σου πω να αλλάξεις λάμπα στο φανάρι πίσω γιατί δεν δούλευε ούτε το θέσης ούτε το στοπ, αλλά λέμε τώρα αν διαβάζεις, το θυμήθηκα

  2. #1322
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DOCfzx
    Εγγραφή
    06/02/2016
    Μηνύματα
    127
    Σε είδα σήμερα καλή μου κυρία με το streetάκι να κατεβαίνεις τον Κηφισό , μια ρόζ πανδαισία αλλά όταν σε πέρασα παρατήρησα οτι φόραγες ΣΑΝΔΑΛΙ??? δεν σχολιάζω την εικόνα αλλά είχες κράνος, μπουφάν, μακρύ παντελόνι αλλά σανδάλια??

  3. #1323
    Σε είδα αφρατούλη με το χρέπι τρανσάλπ στην ΕΟ καμαρωτό... Και να τρως την βροχή τέρμα δεξιά με κράνος, μαύρο τισέρτ, μαύρη βερμούδα... Γιατί είναι Ιούνιος αφού και ότι καιρό και να κάνει στο μυαλό έχει καλοκαίρι.

  4. #1324
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας είδα, να μας παίζετε τα φώτα, εσείς με τα κουτιά σας κι εμείς με τις μηχανές μας, μέσα στην καταιγίδα.. Τελικά με πέτυχε, έστω και την τελευταία μέρα.. Άτιμος καιρός,μέσα Ιουνίου...

  5. #1325
    Ντιπ άσχετος Το avatar του/της gory
    Εγγραφή
    21/01/2016
    Μηνύματα
    181
    Σε είδα, μπάμπο, να με προσπερνάς με το κουτί σε κλειστή αριστερή στροφή χωρίς ορατότητα, ενώ στην δεξιά λορίδα είχε και άλλο όχημα και να μου λες "Συγκνώμη, αλλά έγκανα μεγκάλο γκύκλο γκύρο σου".
    Έχει χάρη που σεβάστηκα την ηλικία σου...

  6. #1326
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα καρχια να με τσεκάρεις στα διόδια παρόλο που καθόταν δίπλα σου ο βουτυροχλεχλες....
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  7. #1327
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα ρε Σιταρήρθα! Ήθελε τσάμπα βόλτα
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	newfriend1.jpg 
Προβολές:	603 
Μέγεθος:	100,7 KB 
ID:	383564

  8. #1328
    Σαρδαναπαλος Το avatar του/της sotostzav
    Εγγραφή
    16/01/2011
    Μηνύματα
    638
    Σε ειδα να με κλεινεις στεγνα και χωρις δευτερη σκεψη.Εσυ μαλλον δεν με ειδες ποτε γιατι ουτε καν σταματησες.Μια συνηθισμενη μερα,σε μια συνηθισμενη διαδρομη,με λιγα χιλιομετρα με το παπι...Απο χτες το μεσημερι σκεφτομαι τι θα μπορουσε να μου εχει συμβει αν δεν το φοραγα....Οπως επισης και το μπουφαν.Το νου μας εκει εξω γιατι η ζεστη εχει αρχισει και βαραει επικινδυνα τα ηδη βαρεμενα μυαλα καποιων..

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kranos.jpg 
Προβολές:	530 
Μέγεθος:	57,5 KB 
ID:	383584
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων kranos.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από sotostzav; 14/06/2017 στις 13:10.
    Here I am,on the road again.......

  9. #1329
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδαμε γιαγιά και σου κορναραμε όλοι,αλλά εσύ χαμπαρι. Εστριψες αριστερά απο την Μαρκ. Μουσουρου στην Αρδηττου και μπηκες ανάποδα φυσικά στις γραμμές του τραμ και συνέχισε την πορεία σου σαν να μην συμβαίνει κάτι!!!!!!! Βοήθεια μας!!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  10. #1330
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε ειδα πανω στο μηχανακι και αντι για κρανος φοραγες.....μασκα καταδυσης.
    Ακομα γελαω

  11. #1331
    Φρενοφονιάς Το avatar του/της alexaegean
    Εγγραφή
    25/10/2016
    Μηνύματα
    4
    Σε είδα μωρή μπαμπόγρια των 850 Μαϊων με το Γκολφ να με κλείνεις μπροστά στα Δικαστήρια της Ευελπίδων και να γλυτώνω στο τσακ να γίνω αυτοκόλλητο Panini πάνω στα παρκαρισμένα. Έτοιμος ήμουν να σου δώσω κουτουλιά στην πόρτα αλλα λυπήθηκα το καινούριο, αγρατζούνιστο Shoei.

  12. #1332
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σε είδα μελαχρινέ χάρε να σφάζεις το STOP σε κυκλικό κόμβο γιατί ήσουν απασχολημένη να μιλάς στο κινητό...Σε είδα κι εσένα ντελιβερά να οδηγάς στα τυφλά γτ ήσουν απασχολημένος να στέλνεις sms στο κινητό. Γενικά, τώρα που καλοκαίριασε και οι ευκαιριακοί εποχούμενοι ελέω θέρους πλήθυναν, πλήθυναν και οι καθημερινές σκηνές απείρου κάλους... Κοινή συνισταμένη η οδήγηση με σαγιονάρα και το κινητό σφηνωμένο μεταξύ αυτιού-ώμου και στάση λόρδωσης...

  13. #1333
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.059
    σε ειδα Ζητα (αυτους μετα 750 suzuki) να τρελαινεσαι οταν με ειδες με το gix (κομπλε απο εξοπλισμο εγω).
    εκανες σφηνες να με περασεις ενω πηγαινα κυριος και σε 3 φαναρια μπροστα μου εφυγες με παντιλικι (φανταζομαι και στα επομενα αλλα εστριψα).
    τι διαολο πρωην καγκουρακος με duke ii ο οποιος εγινε αστυνομικος και εχει αποθημενο τα ςς
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  14. #1334
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σήμερα είχε πολύ ψωμί το πράγμα, ειδικά αφού έπεσα κέντρο πάνω στην πορεία των συνταξιούχων. Δε θα γράψω για κουτάκιδες φορτηγατζίδες....Αυτές οι κατηγορίες αποδέχθηκαν τη μοίρα τους με κλειστό κέντρο. Θα γράψω για τους δίτροχους....

    Θα μπορούσα να βγάλω και φωτογραφίες αλλά ήμουν σε μόνιμο mode facepalm...


    Σε ειδα δικάβαλη σκουτερομπανιέρα. Προφανώς κλασσική καλοκαιρινή ένδυση και οδηγός και το αίσθημα. Γυαλί ηλίου t-shirt κοντό παντελονάκι σαγιονάρα migato η κυρία.....και εσύ οδηγέ.....2 ΠΑΤΕΡΙΤΣΕΣ και 1 σαγιονάρα γιατί στο άλλο πόδι είχες γύψο από πατούσα μέχρι ΓΟΝΑΤΟ!!!!....και πάταγες στην άσφαλτο με το γύψο κλαην μαην δικε μου!

    Σε είδα και σένα ευσωμούλη υπερήλικα με το μαύρο ΧΤ και να σου σβήνει κάθε 100 μέτρα στη διήθηση που είχες ψοφήσει να προσπαθείς.....ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΚΙΝΣΟΝ και στα 2 χέρια και το τιμόνι και ο συμπλέκτης πήγαιναν σα φραπεδιέρες!!!!!!!

    ΚΙΜ ΠΑΤΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ!!!!!!!

  15. #1335
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Πήγαμε για λίγο μαζί μέσα στην κίνηση από Χίλτον μέχρι το πάρκο της αστυνομίας στη Μεσογείων. Ένστολος με μηχανή φυσικά. Στα 5 λεπτά όπως είναι φυσικό πρέπει να είδα να περνάνε και 100 παραβάσεις. Ακράνωτοι, να μιλάνε σε κινητά με μηχανάκια και αυτοκίνητα, μηχανάκια να κόβουν την κίνηση κάθετα για να περάσουν από το ένα πεζοδρόμιο της Β. Σοφίας στο απέναντι, κόκκινα φανάρια στην ψύχρα...Σε είχα μπροστά, όλα τα έβλεπες, έλεγα συνεχώς "τώρα τον τσίμπησε αυτόν". Τίποτα. Όταν άνοιξες το γκάζι και πέρασες με κόκκινο και σλάλομ σαν να ήταν κορίνες ανάμεσα στους πεζούς κατάλαβα...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF