Σελίδα 9 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959109 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #121
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.230
    Σε είδα με την παλιά, χακί μπέμπα και το σκύλο στο sidecar (!) και σας χάρηκα

  2. #122
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    σε ειδα ζευγαρακι να πηγαινεις για μπανιο
    με 40 βαθμους
    3 το μεσημερι
    ανεβα κατεβα την πεντελη
    με μικρο σκουτερ
    σορτσακι φανελακι σαγιοναρα

    τελικα υπαρχει πολυς kinky κοσμος

  3. #123
    Σας είδα κωλοπαιδα να έχετε βγάλει το σκύλο βόλτα, σέρνοντας τον με το σκούτερ. Φυσικά κάποια στιγμή δυσανασχετησε, πάλεψε, λύθηκε από το κολλάρο που ήταν χαλαρό και τρεχατε να τον μαζεψετε. Αφού δεν είστε για ζώα, τι τα παίρνετε;

  4. #124
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα πετρίτη, επιβλητικό, αγέρωχο και τεράστιο, να αιωρείσαι από πάνω μου και να με επιβλέπεις για κανά τρίλεπτο. Γεμάτα ευχάριστες -και δροσερές- εκπλήξεις τα βουνά μας
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  5. #125
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    σε ειδα ζευγαρακι να πηγαινεις για μπανιο
    με 40 βαθμους
    3 το μεσημερι
    ανεβα κατεβα την πεντελη
    με μικρο σκουτερ
    σορτσακι φανελακι σαγιοναρα

    τελικα υπαρχει πολυς kinky κοσμος
    Τους ειδα και γω... δεκαδες προς τα νοτια προχτες να τους καιει ο ηλιος.... Τι λογικη ειναι αυτη να κλειδωνουν μεσα τη μηχανη το χειμωνα και να την βγαζουν με τους 40 βαθμους?
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  6. #126
    Σε συναντησα δικαβαλο μπορντω ΤDM Κυριακη στη 1.30 το βραδυ να κατεβαινεις την Κορινθου Αθηνων, ενω εμπαινα απο την Τριπολης Κορινθου.
    ΟΚ, νομιζες οτι ετρεχες, δικαιωμα σου. Αλλα στα 160 ρε κολασμενα γρηγορε μοτοσυκλετιστη, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ να μη μπορεις να δεις καθρεφτη για να δεις τι γινεται στην αριστερη λωριδα. Ουτε γινεται να μη μπορεις να γυρισεις κεφαλι. Αρα και δε γινεται να κινδυνευω να πεσεις πανω μου, επειδη απλα δε με ειδες.

    Και επειδη αυτα δεν ηταν αρκετα για να μου τη σπασεις στο ταξιδι, ειπες και να με παρεις στο κυνηγι. Γιατι εσυ 2καβαλος κι εγω 2βαλιτσος, το λογικο ηταν οτι ψαχνομουν για κοντρα. Και επειδη ΟΥΤΕ αυτο ηταν αρκετο, επρεπε να εχεις και εκεινο το γελοιο ξενον, που βαραγε οτιδηποτε εκτος απο την ασφαλτο.

    Ο,τι επρεπε για να κανω δεξια και να κοψω στα 90. Ελπιζοντας να σπασεις το φραγμα του φωτος και να εξαφανιστεις απο το ματαιο τουτο κοσμο, που δε μπορει να ακολουθησει τις ταχυτητες σου.
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  7. #127
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Σας είδα κωλοπαιδα να έχετε βγάλει το σκύλο βόλτα, σέρνοντας τον με το σκούτερ. Φυσικά κάποια στιγμή δυσανασχετησε, πάλεψε, λύθηκε από το κολλάρο που ήταν χαλαρό και τρεχατε να τον μαζεψετε. Αφού δεν είστε για ζώα, τι τα παίρνετε;
    Είδα κι εγώ πριν μέρες ζευγαράκι σε μικρό σκούτερ με τον οδηγό να κρατάει το λουρί. Στην άκρη του λουριού....Dogo Argentino. Όταν το σκυλί είπε να παίξει και να μυρίσει άλλο σκυλάκι που έκανε βόλτα στο πεζοδρόμιο, πήρε μαζί του σκούτερ και ζευγάρι. Σταμάτησαν και κατόπιν φύγανε με ζιγκ ζαγκ. Δεν είμαι σίγουρος αν ακολουθήσανε το δρόμο που ήθελε ο οδηγός.
    Πραγματικά δεν ξέρω αν φτάσανε σπίτι όρθιοι.

  8. #128
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Σε είδα με το στρώμα σου να ρολαρεις ααανετος και ωραίος.
    Η σέλα σου ρε μάγκα που ήταν τυλιγμένη ολόκληρη με αλουμινοταινια, δεν σου καψαλισε τ'@ρχιδια;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  9. #129
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα freewind με αλλαγμενη μασκα. Και φαναρι. Απο gpz. Και στηριγμενη με ταινια. Γκρι. Η ζεστη εχει κανει ζημια......

  10. #130
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα με το transalp 600, να σταματάς μαζί μου στο φανάρι και να με κοιτάς περίεργα που φορούσα κρανος και μπουφάν και γάντια με τόση ζέστη.. Το κράνος στον αγκώνα, αλλά τουλάχιστον φορούσε το μωρό σου.. Πιο κάτω σε είδα να μουντζώνεις τον μερσεντακια που προσπερνούσε, ενώ εσύ ήθελες να στρίψεις αριστερά, είχες δίκιο..

  11. #131
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Σε είδα να κάνεις διήθηση με θηρίο harley..υπολογισμός ακριβείας , στο χιλιοστό μιλάμε ωραίος !!

  12. #132
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Σε ειδα με την Harley με την πινακιδα να γραφει "ΜΗ ΘΟΡΥΒΕΙΤΕ" και ναι αυτη ηταν η πινακιδα κυκλοφοριας , η μηχανη να κανει τρομερο θορυβο

    Δεν ξερω πρεπει να γελασω η να το παρω πιο σοβαρα

  13. #133
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σας είδα και σήμερα εκνευριστικοί ανεγκέφαλοι (κατά κύριο λόγο) παπάκηδες
    ξεκρανωτοι, δίχως καθρέπτες, να σέρνεστε στην αριστερή λωρίδα αδιαφορώντας για την ουρά 40+ μηχανών πίσω σας.

    Σας είδα και σας, γκεουουλοτρεντουλα μουσάτε με το σκουτερακι και ψευτοσφικτη με το ον-οφφ, να μαζευτετε ολο το κομπλεξ της ελληνικης βλαχοκαγκουριας στραβωνοντας τις μουρες σας όταν ειδατε ότι υπαρχουν και αλλοι στο δρομο!!! Οι οποιοι κινούνται γρηγοροτερα!!!
    (πως είναι δυνατον)
    Ζεστη, κριση και μ@λ@κια εχουν μετατρεψει τους δρομους σε video game.
    Η μια χαζομαρα μετα την άλλη, δεν ξερεις από πού να κρυφτεις….
    Τελικα οι μοτοσικλετιστές-δικυκλιστες ειμαστε πολύ περισσότερο κομπλεξικοι από τους κουτακιδες….τουλαχιστον αυτοι λενε και κανενα συγνωμη στην μαλακια που θα κανουν….

    Μοταιοι…..ΠΟΤΕ

  14. #134
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από WiSe Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα XTακια στο Κορωπι μπαμ μπουμ με τα μπουρια και σφηνες και ναουμε ledακια!!! Περιμενα να βγουμε Λαυριου.... Πατησες τερμα γκαζι και εσκυψες αεροδυναμικα.... Πατησα και γω........

    Ας ειμαστε λιγο λογικοι.....
    Σε ειδα ξεκρανωτο να σταματας απεναντι απο το γραφειο μου να παρεις κατι... Κοιταζες τη μηχανη μου καλα καλα... Εισαι της περιοχης οποτε μαλλον θα ξαναπαιξουμε. ή μηπως οχι? :a13:
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  15. #135
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το bmw1200gs να θες να περασεις και να μην χωραει το εργαλειο!
    Παιρνετε μεγαλα μηχανακια και δεν χωρανε ρε γμτ!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

Σελίδα 9 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959109 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF