Σελίδα 90 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 40808586878889909192939495100 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.336 έως 1.350 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1336
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σας ΕΙΔΑ ολους εσας ρε εχθες τεταρτη καθως πηγαινα στο ασκληπειο...καλα εχετε κανει ταμα να σκοτωθείτε?? πρεπει να ητανε 30 μηχανες κρανος φοραγατε μερικοι και ισασταν ολο γκαζι και σουζα...ρε πατε καλα???

  2. #1337
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    507
    Σε ειδα ντιλιβερα να κλαις,να δινεις 2500ε για παπι καινουργιο και σε μια στραβη,να μην υπαρχει ουτε βιδα στοκ ανταλλακτικα από τον Απριλη.Σε ειδα και σενα να περιμενεις να χειμωνισει για να πουλήσεις τα καινουργια μοντελα που ΘΑΑΑ ερθουν,μαλλον μαζι με τα ανταλλακτικα κολυμποντας-περπατοντας...

  3. #1338
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα δάσκαλε οδήγησης μοτοσυκλέτας, στον παράδρομο της Ποσειδώνος, να προετοιμάζεις τον μαθητή σου για να δώσει εξετάσεις και να πηγαίνετε μία τελευταία βόλτα πρίν την εξέταση.
    Δικάβαλο, με τον μαθητή οδηγό και προβλεπέ και εσύ συνοδηγός με σορτσάκι(!!), κοντομάνικο(!!), αθλητικό σνικεράκι(!!) και καπέλο τύπου jungle(!!) να του λές "μην ανησυχείς, θα το πάρεις". Ωραίο παράδειγμα είσαι φίλος.

    Σε είδα και εσένα, τεράστιο, σούπερ ντούπερ γιότ, να φεύγεις από τον ντόκο, με ρότα νότια και συνοδευόμενο από δύο περιπολικά του Λιμενικού. Εμπρός ένα παλιό και από πίσω, ένα από τα καινούργια stealth που παρελήφθησαν πέρυσι, με τα MG κουμπωμένα στις βάσεις τους και 4 ΥΚΤ με ερήμου, έτοιμους για τσαμπουκά. Ωραία πράματα.
    Τελευταία τροποποίηση από Eversman; 16/06/2017 στις 09:30.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  4. #1339
    Σε είδα να πηγαίνεις σαν κεραυνοβολημένος μπροστά μου. Δεν ενόχλησα, έψαχνα ένα κενάκι να φύγω. Όταν όμως σε είδα να βγάζεις κινητό από την τσέπη του πουκαμίσου να δεις αν έχεις κανα μύνημα, δεν ξέρω τι πρωτάκουσες. Εμένα ή το ΤΑ; Δούλεψε πάντως.
    safety doesn't happen by accident

  5. #1340
    Σε είδα σουπερΤενερέ με Αμερικάνικες πινακίδες έξω από τα ΚΤΕΛ και... σε είδα 60+ αναβάτη να προσπαθείς να εξηγήσεις στο σέρβις της μοτορόλα ότι φεύγεις από Ελλάδα και ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ το τηλέφωνο για να σου απαντήσει κάτι παπαρούπες ο υπάλληλος της εταιρίας επίσημου σέρβις και να του πεις "έχω γυρίσει όλη την ασία με αυτό και..." και προφανώς και τον υπόλοιπο πλανήτη μέχρι εδώ! Σε ποιό φόρουμ να γράφεις άραγε; Άπειρος σεβασμός φίλε, άπειρος. Δεν είχες καλή διάθεση, έκατσες επί τόπου να γράψεις και email διαμαρτυρίας και δεν σε ενόχλησα παραπάνω.

    Σας είδα πάλι κολλημένους επί ώρες πρώτη νεκρά στην ΕΟ και στην άνοδο και στην κάθοδο λόγω βροχής. Ένιωσα λίγο καλύτερα που έτρωγα μεν το κατιτίς μου αλλά ήμουν σε κίνηση.

    Σας είδα στο κέντρο ήρωες, καταιγίδα αλλά το στιλάκι τισερτάκι-σορτσάκι-σταράκι δεν αλλάζει. Νταμπ.

  6. #1341
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    σε ειδα συνεπιβατη σε παπι στις 6 το πρωι στην κηφισιας
    ευσωμος τριχωτος γυμνος απο τη μεση και πανω και με μπαταρισμενο το κεφαλι μπρος πισω
    μαλλον απο το κατ ειχες βγει
    περαστικα

  7. #1342
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα μεσήλικα στον Κορίνθου-Τριπόλεως με βέσπα Cosa φορτωμένη με μπαγκάζια και βαλίτσες αλλά ακράνωτος με ταγιάσκα... πρέπει να έφαγες τρελή βροχή...

    Σε είδα κι εσένα πάνω στο παπί Kawasaki με τη σαγιονάρα, είσαι γελοίο θέαμα, πρόσεξε καμιά μέρα μην μπλέξει η αρρενωπή σου σαγιονάρα σε κανα λεβιέ...

    Τέλος, σε είδα κι εσένα πατσαβούρα με το πράσινο Toyota Corolla, σταμάτησες εκατοστά πριν το πόδι μου, δεν σου έχουν μάθει ότι πάνω στη διάβαση πεζών προτεραιότητα έχει ο πεζός κι όχι εσύ; Γελοία, στράβωσες κιόλας...

  8. #1343
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Δέν σε είδα και σε ξέχασα τελείως φίλε και σύντροχε Γιώργο (ξέρεις ποιός), ενώ θα έπρεπε να τα πούμε από κοντά. Λόγω υπέρμετρου όγκου εργασίας και κούρασης δεν σε θυμήθηκα.

    Ένα μεγάλο συγγνώμη απο εδώ, είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω. Επιφυλάσσομαι.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  9. #1344
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Σας είδα σήμερα στην εθνική, στο ύψος της Φιλαδέλφειας. Μεσήλικο ζευγάρι με κράνη jet, με Beverly, να αλλάζετε λωρίδες στην αρκετά πυκνή κίνηση. Ανάμεσα από φορτηγά, ταξί, βαρεμένους από τη ζέστη και την κίνηση. Νορμάλ οδήγηση για κίνηση μηχανής, απλά πλησιάζοντας δεν ήθελα να πιστέψω αυτό που έβλεπα να κρέμεται στο στήθος του οδηγού. Ένα μωράκι να κοιμάται με το κεφαλάκι να φαίνεται. Να ήταν 2, 3, 4 max; ΜΗΝΩΝ ρε, φαινόταν σαν αυτά που βγαίνουν από μαιευτήριο. Θόλωσα, μου ήρθε να τον αρχίσω στα μπινελίκια, μετά σκέφτηκα ότι εν κινήσει με 50 χλμ ανάμεσα στα αμάξια δεν έπρεπε φυσικά να κάνω τίποτα....

  10. #1345
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Σε ειδα χθες με το κουστουμακι σου και την πλαινη τσαντα σου με τα γλυμενα μαλια σου μαλον τραπεζικο υπαληλο σε εκοψα.Στη παραλιακη του ηρακλειου.Εγω πηγενα με 60 και με περασες σαν σταματημενο.Οποτε μια 120αρα πρεπει να χες .Ακρανοτος φυσικα χωρις ιχνος προστατευτικα.Με τη σουπερ μηχαναρα σου.Bmw 1200Gs Adv.Ενα τοσο ομορφο μηχανακη με τον πιο αμηχανο,αμπαλο,απιστευτο,απαραδεκτο οδηγο,
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #1346
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα στην εθνική και στο φανάρι προς λ. Αθηνών με το RVF σαν καινούριο ! Ωραίος !!
    Give me fuel, Give me fire

  12. #1347
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Σε είδα χθες φίλε με το cbr 600 του 99 σαν το δικό μου και τα είπαμε ωραία. Και τώρα πριν λίγο σε είδα και εσένα με το gsxr750 και με περναγες σαν να ήσουν 1000 καλά το έχεις φτιάξει αλλά έχω πει από ρολαριστες είναι δύσκολα τα πράγματα για τα ινξεκσιον σας. Έβλεπες τπτ με την καταμαυρη ζελατίνα στο κράνος?? Πάντως ωραίο συνεσθημα και είχα χρόνια να το νιώσω με 2 άγνωστους αλλά παρόλα αυτά "γνωστούς" (συντροχους) .

  13. #1348
    Σε είδα χθές, καταμεσήμερο, να πλαγιάζεις το gsxr στο ωραίο εσάκι κατεβαίνοντας από το Δομοκό προς το Θεσσαλικό κάμπο.
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  14. #1349
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Σας είδα πολλά μηχανάκια και μηχανές σήμερα μέχρι το Μαύρο Λιθάρι να φοράτε σχεδόν οι 9 στους 10 κράνος. Αλλα δεν σας κράζω για το μαγιό και το all star απο κάτω γιατί και εγω αυτα φορούσα λόγο ζέστας
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #1350
    Σε είδα τύπε να κάνεις αέρα και να ρίχνεις νερό στην ξανθιά που ήταν ξαπλωμένη στην καυτή μεσημεριανή άσφαλτο και έπιανε το κεφάλι της, κάπου κοντά στην Σαρωνίδα. Έφαγε πετραδάκι; Έπαθε καμμιά ηλίαση; Θερμοπληξία; Γιατί ε όπως και να το κάνεις, κράνος με αυτή την ζέστη τώρα δεν παίζει, σε καταλαβαίνω και έχεις δίκιο not. Ελπίζω να συνήλθε το ζούδι και ελπίζω την επόμενη φορά να προστατεύεται.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF