Σελίδα 93 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 43838889909192939495969798103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.381 έως 1.395 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1381
    Σε είδα στο φανάρι Ιεράς Οδού στις γραμμές του τρένου/τραίνου να ζητιανεύεις... Με μπλουζάκι πόλο D.O.C. Εκεί σας κατάντησαν τα ιταλικά;;;;;

  2. #1382
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    Σε είδα ktm super adventure 1290 s απο κοντά,δεν μπορω να πω ότι ξετρελάθηκα απο θέμα ομορφιάς

  3. #1383
    Σας είδα χθες αργά το βράδυ (σας πέτυχα για την ακρίβεια) στην αρχή του Κηφισσού στην άνοδο, πορτοκαλί Corvette (μάλλον ZR1) να κυνηγιέσαι με έναν λευκό δικάβαλο τίγρη και δεν άντεξα, κατέβασα 4η και μπήκα και εγώ στο παιχνίδι. Είχε ενδιαφέρον η φάση, αλλά συνηδειτοποιώντας ότι τα πράγματα ίσως παρα-γίνονταν επικίνδυνα δεν σας περίμενα για τρίτο γύρο και προχώρησα. Την επόμενη φορά λοιπόν...
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  4. #1384
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.046
    Blitz εσένα χαιρέτησα στη Καλλιρόης στο βενζινάδικο?

  5. #1385
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το bmw xr στην εθνικη με την κοπελα,με 100χιλ.χωρις κρανος &οι δυο...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #1386
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Blitz εσένα χαιρέτησα στη Καλλιρόης στο βενζινάδικο?
    Ναι, ετοιμαζόμουν για τη βραδινή. Σε είδα κι εγώ, αλλά έφυγες.

  7. #1387
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.046
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι, ετοιμαζόμουν για τη βραδινή. Σε είδα κι εγώ, αλλά έφυγες.
    Next time!!! Χάρηκα που σε είδα! Ελπίζω να περάσατε ωραία!!

  8. #1388
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    σε ειδα να μπαντιλικωνεις το tdm μπροστα μου στο ισαδι πριν την στροφη...
    αλλα τρομαξες οταν πανω στην στροφη εσυ ανοιγες γραμμη και εγω σε περασα φιλερ απο εξωτερικη ντριφταροντας...

    δεν σε ειδα μετα...


    σημερα κατα τις 11 το πρωι στην δεξια εξω απο το ΚΕΠ Ν. Επιβατων πηγαινοντας προς Μηχανιωνα...
    xr rulez!!

  9. #1389
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σας είδα κοριτσια παντος ηλικίας, εχθές το απόγευμα στην παραλία , να έχετε πετάξει όξω τα μεριά σας, φορώντας στριγκακια και κορδονακια.
    Παντρεμένες, ανύπαντρες, με κουτσουβελα η χωρίς, μας κάνατε να μας πεταχτούν τα μάτια έξω και να πέφτουν οι φάπες απο τις κυρουλες μας, σύννεφο.

    Εύγε και μπραβο σας κοπελιές!
    Γιατί όπως λέει και ένα πολύ αγαπητό μέλος του φόρουμ "... μόνο το μάτι μας έχει μείνει"
    Τελευταία τροποποίηση από Eversman; 08/07/2017 στις 20:29. Αιτία: ορθογραφια
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  10. #1390
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/01/2017
    Μηνύματα
    1
    Σε ειδα toyota hilux με πινακιδα ΧΑΙ 4000!

  11. #1391
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    σας ειδα σημερα κατα τις 11 αραγμενους στον Αλεξιου και σας χαρηκα...
    ειδα να εχουν στρωσει καινουργια ασφαλτο στον Αγιο και να τον εχουν πλατυνει σε σημεια σημεια αλλα να ειμαι με το κουτι και να μην μπορω να το χαρω οπως ηθελα...

    ειδα και εσενα με το 1190-1290(??) στην ακρη του δρομου στην Χαλκιδα κατα τις 11, φοραγες κρανος αλλα σαν κοψια μου εμοιαζες με τον bulmont...

  12. #1392
    Ολο προσόντα.... Το avatar του/της HexDec
    Εγγραφή
    22/07/2004
    Μηνύματα
    88
    Σε ειδα αναποφασιστη κοπελια με το καυτο σορτσακι να διασχιζεις τον δρομο εκτος διαβασης και να μιλας στο κινητο, με ειδες και εμενα, σταματησες, επιταχυνα και μολις εφτασα στα 5 μετρα ξεκινησες παλι να διασχιζεις τον δρομο. Ευτυχως τα λαστιχα ηταν ζεστα και προλαβα και σταματησα χωρις να ξαπλωθω αλλα το πισω γυρισε λιγακι και σε τρομαξε, σε κοιταξα σε ρωτησα γιατι δεν προσεχεις, χαμογελασες και περασες τον δρομο...

    Σε ειδα και εσενα να μου πουλας μηχανακι με μολις 34000 χιλιομετρα με δισκους φαγομενους λες και ειχε κανει 134000 χιλιομετρα, οταν σε ρωτησα τι γινεται εδω, μου λες ε φυσιολογικο ειναι στα χιλιομετρα αυτα. Οι δισκοι ουτε για πικαπ δεν εκαναν παντως...

  13. #1393
    Σας είδα και φωτογράφισα λατρεμένοι "κλαμπάδες" μοτοσικλετιστές. Σε πλατεία χωριού που ούτε οι ντόπιοι ούτε οι τουρίστες πάρκαραν επάνω/γύρω/οπουδήποτε που να φαίνεται, πήγατε και αφήσατε ο ένας πανύβλακας το μηχανάκι του μπροστά και κολλημένο στην βρύση κάτω από τον πλάτανο και ο άλλος φαρδύ πλατύ μπροστά στο καφέ. Τα βγάλατε και φωτογραφίες με την DLSR ο ένας, με το τάμπλετ/μεγακινητό/τι ήταν αυτό το πράγμα ο άλλος. Και παρέμειναν εκεί. Γιατί αν δεν δείξει το πόσο ξεφτίλας είναι ο "κλαμπάτος" Αθηναίος μοτοσικλετιστής δεν μπορεί να αναπνεύσει. Το μπινελίκι το φάγατε αλλά προσποιηθήκατε και οι δύο ότι δεν ακούτε. Κακώς σας σέρβιρε η κιουρία ιδιοκτήτρια του καφέ γιατί δεν σας είχε και ανάγκη, έπρεπε να φάτε μπαν από την πλατεία. Και γενικότερα. Το μπλουζάκι με την διοργάνωση και τους χορηγούς σας μάρανε. Ούτε καν όταν είδατε ότι πάει κόσμος στην βρύση και δεν χωράει να σκύψει να πιεί νερό συγκινηθήκατε, ζώα. Μετά είναι εχθρικοί οι λόκαλς και δεν εκτιμούν το 1,5 ευρώ που θα αφήσετε για τον καφέ...

  14. #1394
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Σε ειδα μετα απο 2.5 χρονια "δρακακι" μου

    Αυτος που καθοταν επανω σου ειναι ευτυχισμενος μαζι σου οπως ημουν κι εγω. So long...!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #1395
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.282
    Σε είδα στο σχιστο με το μπλε r1.....φίλε αν είσαι από δω και διαβάζεις .....να σαι καλά και δίψαγα. πραγματικά απ τα πιο ωραία τσαγακια που χω πιει......αν εγώ είχα σε κείνη τη στροφή στο τέλος προς Κερατσίνι είχα 150+ εσύ που με πέρασες έτσι πόσα είχες μαζέψει???
    Throttle that mysterious friend of ours

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF