Σελίδα 95 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 458590919293949596979899100105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.411 έως 1.425 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1411
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2017
    Μηνύματα
    1
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Σε είδα ironman χθες απόγευμα στην Κατεχάκη... Omg & lol όμως.
    Καλησπέρα.
    Εαν το iron εχει να κάνει με συγκεκριμένο μοντέλο είμαι περίεργος να ακούσω τον λόγο

  2. #1412
    ΔΕΝ σε είδα αλητήριε που μου έριξες την μηχανή και μετά σαν κύριος την ξανασήκωσες (γραπώνοντάς την από την σέλα με αποτέλεσμα να σπάσεις την βάση της, που να την άφηνες ήσυχη) και έφυγες μέσα στην νύχτα σαν να μην τρέχει κάστανο...
    Και με είδα το πρωί να τρέχω στο συνεργείο για τα μαζέματα για να δω ότι έχει ραγίσει και το δοχείο του νερού μέσα σε άλλα γμτ τρέλα μου...

  3. #1413
    Σε είδα να πλησιάζεις την διασταύρωση. Έκοψα. Σε είδα να μπαίνεις αφρενάριστος γιατί έχεις τραλαλάπ που είναι ράλι τούρινγκ και δεν μασάει από υπερυψωμένες διασταυρώσεις με κυβάκια. Σε είδα να λερώνεις το βρακί σου γιατί η ανάρτηση είναι φορ ρε φεστιβαλς και ήσουν δικάβαλος, το μπροστινό συμπιέστηκε, τεντώθηκε την ώρα που συμπιεζόταν το πίσω, χαμούλης όλα, σε είδα να φεύγεις καρφί για το πεζοδρόμιο απέναντι και να το σώζεις στο παρά μισό. Και μετά το γκάζι ξεχνάς να το ανοίξεις γιατί μάλλον έψαχνες που έχεις τα μωρομάντηλα να σκουπιστείς. Σου κορνάρω μπας και βγεις από το τούνελ του τρόμου και προχωρήσεις γιατί κοντέψαμε να κοιμηθούμε και γυρνάει ο ακράνωτος κοτσίδας οπισθίως καθήμενος με ημιξυρισμένο κεφάλι να μου πει "είχες στοπ". Είχα. Σε έκοψα; Σε έκλεισα; Όχι μαν μου, είχες προτεραιότητα, επαραχωρήθη, έστριψες κανονικά, δηλαδή προσπάθησες. Μόνος του θα τσακιζόταν ο φίλος σου στο τιμόνι. Και εδώ που τα λέμε, όταν είσαι της παρανομίας, την λες στους άλλους που όπως και να το κάνεις είναι μιά χαρά; Αιδώς. Και χέρια παιδιά, χέρια. Αν δεν σας παίρνει μην το κυνηγάτε. Του κοκοκό η μάνα δεν έκλαψε ποτέ. Το ράλι τούρινγκ ή τι στο καλό γράφει στο πλάι, μάρκετινγκ. Εσείς δεν είστε ούτε ράλι ούτε τούρινγκ.

  4. #1414
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα να σε έχει ρίξει η Κιουρια με τον σκύλο, η οποία δεν έβαλε το στοπ στο κορδόνι που λέγεται κολάρο βόλτας, να σε έχει μαγκωσει απ το λαιμό, γιατί ο Κόπρος έτρεξε απέναντι και αυτή το σήκωσε σαν να ψάρευε τόνους στον Ατλαντικό.
    Α και που σαι.
    Καταλαβες οτι τα jet κράνη δεν κανουν για τίποτα.
    Και αν δεν το καταλαβες εσύ,το κατάλαβαν τα δόντια σού

  5. #1415
    Μέλος Το avatar του/της zami
    Εγγραφή
    29/09/2013
    Μηνύματα
    83
    σε ειδα κομπλεξικε ενστολε, στην πορεία σου για αναληψη υπηρεσίας στο λιμανι του πειραια, να μου κανεις υποδειξη να μην δεσμευω χωρο κατα την διηθηση εφοσον δεν χωραω, για να περνας εσυ με το σκουτερακι σου...Μαθε λοιπον οτι πρωτα πρεπει να γνωριζεις τον κοκ (υποχρεωσεις οδηγων), επειτα να τον τηρεις ο ιδιος(πχ να φοράς κρανος) και στην συνέχεια ίσως-λεω-ισως να εισαι σε θεση να κανεις υποδειξεις ή συστασεις οδηγικης παιδείας...

  6. #1416
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα γατάκι και δυστυχώς σε ένιωσα κάτω από τις ρόδες της καλής μου..

  7. #1417
    Μέλος Το avatar του/της kyo
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    297
    Σας βλεπω και σας ακουω δυο f 16 να κανετε τα κολπα σας πανω απο το χωριο μου για κανα τεταρτο ξερετε οτι ζηλευω μαλλον

  8. #1418
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    Σε είδα σωσία του GiorgouLa στο Ρέντη έξω απ'τα βιλατζ.
    Λίγο έλειψε να αναφώνησω νταρι νταρι
    Τελευταία τροποποίηση από o_gavros; 20/07/2017 στις 21:00.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #1419
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Μετά από αρκετά χρόνια, είδα και πέρασα ξανά τις στροφές της εγνατιας οδού στην Καβάλα. Με νοικιαρικο κουτί.
    Σε είδα λοιπόν "τοπικε" με το TDM. Ωραίο ρυθμό, σταθερός, με ροή και "φορά" χωρίς άτσαλα φρένα η ανοιγματα , με μεγάλες κλήσεις και σε χάρηκα. Κράνος αλλά με αμφίεση παραλίας που δεν σε έσωζε σε πιθανή στραβή.
    Είδα και τα μπαλώματα σε έναν δρόμο που ήταν παιδότοπος, γαμω το κράτος μου το αδιάφορο..
    Και κερασάκι στα παραπάνω, σε είδα κοπελιά, να με περνάς αεροπορία με το λευκό γιαρις, και να φαίνεσαι και ιδιαίτερα χαλαρή.. Τσαγαρα από τις λίγες και χωρίς να μπορώ να κατηγορήσω το νοικιαρικο...

  10. #1420
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Ευτυχώς δεν σε είδα να σε παίρνει από το σπίτι ο μηχανικός του νέου ιδιοκτήτη σου, φτωχό πλην τίμιο Freewindάκι μου. Πρώτη μεγάλη μηχανή και το τελειότερο μοτο-συνοικέσιο που θα μπορούσα να φανταστώ, με εσένα πήγα την πρώτη βόλτα με τη μέλλουσα γυναίκα μου μεταξύ άλλων.

    Γαμώ την ξενέρα μου. Ελπίζω τουλάχιστον ότι θα σε φροντίσουν.

  11. #1421
    Κεραστηκα iced Lipton, χτες μεσημερι στην Κατεχάκη από υπερμεγέθη καγκουρα, ( ο οποίος κέρασε ΚΑΙ ένα Multistrada) μη πρόβλεπε εννοείται, καβάλα σε ένα ΧτΧ, να πηγαίνει χωρίς αύριο στην στροφη...Άλλες εποχές θα έπεφτε αγριο κυνηγητό, αλλά κατόπιν των τεκνων, έχει μπέι στοπ στην γκαζιερα στο μισό....Το περίεργο είναι ότι δεν μου κάηκε καρφί. Εχω μεγαλώσει μάλλον...
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  12. #1422
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σε είδα γελοίε να μας έχεις ζαλίσει τα π@π@ρια στη συναυλία, γλώσσα δεν έβαζες μέσα και μέχρι κι η παρέα σου σε βαρέθηκε σε κάποια στιγμή... Πέταξες μετά και ότι τρελαίνεσαι για Πάολα και Οικονομόπουλο κι ότι παράτησες τις ρακέτες στην παραλία για να έρθεις και μας αποτελείωσες...

    Σε είδα κι εσένα σήμερα στην Κορίνθου-Πατρών να πηγαίνεις τάπα με το ΚΤΜ, η οδήγησή σου ήταν αυτοκτονική...
    Τελευταία τροποποίηση από AUFGEBRACHT; 22/07/2017 στις 15:41.

  13. #1423
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα κιούρια να κανείς την κίνηση της < ανασκαφής> στην μύτη.
    Να απλωνεις το αριστερό απο το παράθυρο του κουτιού σου,να κανεις την χαρακτηριστική κινηση - φτιάχνω μπίλια - και να την εκτοξεύεις αριστοτεχνικά.
    Τώρα το ποσο ντράπηκες όταν ήρθα δίπλα σου και γελουσα,δεν περιγράφεται...





    Υ.γ 1 ακόμα ενα κάστρο έπεσε



    Υ.γ 2 ήσουν και ωραία γμτ...

  14. #1424
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σας είδα σήμερα πρός Σούνιο, να κάνετε ότι μπορείτε για να με τρακάρετε! Παραβίαση "stop", έξοδοι απο δευτερεύοντες και διασταυρώσεις χωρίς έλεγχο, κλεισίματα, επικίνδυνοι ελιγμοί με απόσταση λίγων εκατοστών.
    Και όλα αυτά, για να προλάβετε μια θέση, στις ήδη ασφυκτικά γεμάτες παραλίες. Έν δυνάμει δολοφόνοι είστε και με λίγο λαδάκι στο καντήλι σας.
    Στο γυρισμό αργά το μεσημέρι, οι σειρήνες των ασθενοφόρων και των περιπολικών, χαλούσαν το κόσμο. Φαινόταν το πράμα.

    Σε είδα και εσένα ανεκδιήγητε τύπε, στην στροφή στα Λιμανάκια, να είσαι στη μέση της ασφάλτου πεζός και σκυμμένος, να ψάχνεις -τι , δεν ξέρω και να γλυτώνεις τον παράδεισο εσύ και την στουκα οι υπόλοιποι, χάρη στον άνθρωπο που προπορευοταν και μας έκανε σήμα να κόψουμε.

    Χίλιες φορές Αθηνών Κορίνθου και μποτιλιάρισμα, παρά αυτο το κακό της Παραλιακής.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  15. #1425
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Δεν φτάνει που δεν ξέρεις να οδηγείς, δεν φτάνει που δεν ξέρεις να στρίβεις, δεν φτάνει που σε κάθε υποψία στροφής πάταγες φρένο, δεν φτάνει που δεν μπορούσες ν' αλλάξεις ταχύτητα γιατί ήσουν με σαγιονάρα δίχαλο, δεν φτάνει που σε μια διαδρομή 800 μέτρα έφτιαξες πίσω σου κονβόι 10 αυτοκινήτων, σφάζεις και το κόκκινο.
    Και μόλις σε τσίμπησε ο τσαίος η γνωστή κλάψα.
    Εύχομαι να σ έσκισε για να πάει καλά η βδομάδα. Τραγί.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF