Σελίδα 97 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 47879293949596979899100101102107 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.441 έως 1.455 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1441
    Σε ειδα στα olympus plaza στον πλατανο ημαθιας με το r 51 bmw σου..πιπιλα..
    ομογενης απο καστορια ..μιλησαμε εισαι ωραιος..περαστικα με την περιπετεια
    υγειας σου
    καλη φαση

  2. #1442
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mazax Προβολή μηνύματος
    Πόσο πήγαινε ανάμεσα στα αμάξια γιατί αν πήγαινε με 20 έχεις δίκιο αλλά αν πάει με 80 και εσύ θες να πας 100 είσαι λάθος. Δεν είναι αριστερή λουρίδα να του πεις να πάει δεξιά. Μου έχει τύχη να πηγαίνει ο άλλος Κατεχάκη με 60 και πηγαίνω πίσω του χωρίς να προσπαθώ τίποτα όπως και μου έχει τύχη αυτό που λες να πηγαίνει ο άλλος με 20~30 και να είμαστε 10 μηχανές τραίνο. Δεν υπάρχουν κανόνες για ανάμεσα στο αυτοκίνητο απλά να είμαστε λογικοί. Το Ηλιούπολη-Μαρούσι κάθε πρωί ανάμεσα στα αμάξια μέχρι την Μεσογείων θέλει υπομονή.....
    οι νορμάλ ταχύτητες διήθησης κέντρο Αθήνας Σύνταγμα Πανεπιστημίου είναι περίπου 40-60χλμ/ω. Ο τύπος πήγαινε μαζί με τα αμάξια με 20-30 40βαριά όταν πέρναγαν 2 μηχανάκια από το κενό. Πίσω του ήμουν εγώ και πίσω από μένα ακόμα 4. Κάποιοι διάλεξαν να περάσουν από τη δεξιά λωρίδα. Εγώ και όσοι χρησιμοποιούμε μόνιμα την 1η από αριστερά ως ασφαλέστερη ήμασταν σταθερά μπλοκαρισμένοι για πάρτη του.
    Μου χουν τύχει κι άλλοι κουλοί ή που δε το χουν ή που δε γουστάρουν να τους περάσει κανείς. Αυτός όμως πούλησε και μαγκιά να με κλείσει με το ζόρι.
    Συμφωνώ με την υπομονή αλλά και λίγο κοινή λογική και λιγότερος εγωισμός οτι κάποιος είναι πιο σβέλτος στη κίνηση και έχεις μπλοκάρει άλλους τόσους πίσω σου.

  3. #1443
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2015
    Μηνύματα
    34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    οι νορμάλ ταχύτητες διήθησης κέντρο Αθήνας Σύνταγμα Πανεπιστημίου είναι περίπου 40-60χλμ/ω. Ο τύπος πήγαινε μαζί με τα αμάξια με 20-30 40βαριά όταν πέρναγαν 2 μηχανάκια από το κενό. Πίσω του ήμουν εγώ και πίσω από μένα ακόμα 4. Κάποιοι διάλεξαν να περάσουν από τη δεξιά λωρίδα. Εγώ και όσοι χρησιμοποιούμε μόνιμα την 1η από αριστερά ως ασφαλέστερη ήμασταν σταθερά μπλοκαρισμένοι για πάρτη του.
    Μου χουν τύχει κι άλλοι κουλοί ή που δε το χουν ή που δε γουστάρουν να τους περάσει κανείς. Αυτός όμως πούλησε και μαγκιά να με κλείσει με το ζόρι.
    Συμφωνώ με την υπομονή αλλά και λίγο κοινή λογική και λιγότερος εγωισμός οτι κάποιος είναι πιο σβέλτος στη κίνηση και έχεις μπλοκάρει άλλους τόσους πίσω σου.

    Είχες απόλυτο δίκιο που τον έκραξες με βάσει αυτά που λες. Ειδικά αν δεν έκανε στην άκρη επίτηδες. Απλά σε εμένα έχει έρθει V-strom με χίλια ενώ ανεβαίνω Κατεχάκη από Μεσογείων με ~80 ανάμεσα από αμάξια σταματημένα και θέλει να περάσει χωρίς να έχω χώρο να κάνω δεξιά. Δικό του είναι το κεφάλι ας το σπάσει αλλά χωρίς να γίνεται επικίνδυνος για τους άλλους.

  4. #1444
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/10/2015
    Μηνύματα
    34
    Διηθηση με 80??? Ουτε ΑΧ δεν θα προλαβεις να πεις!

  5. #1445
    Ολο προσόντα.... Το avatar του/της HexDec
    Εγγραφή
    22/07/2004
    Μηνύματα
    88
    Σε είδα και ακόμα απορώ πως ανέβηκες και πως θα κατεβείς....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20170802_110021.jpg 
Προβολές:	792 
Μέγεθος:	47,2 KB 
ID:	387212
    HexDec

  6. #1446
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    878
    Σε είδα να κυκλοφορείς χωρίς καπό, με μια λαμαρίνα στη θέση του δεμένη με σχοινιά...
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  7. #1447
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Σε είδα σήμερα το πρωί στο Λουτράκι μεσήλικα...παπί χωρίς πινακίδα, εννοείται ακράνωτος (δεν έπρεπε καν να το αναφέρω βασικά, αυτονόητο) και είχες ξεχάσει το πλαϊνό σταντ, έτρεξα να σε προλάβω αλλά πήγαινες δίχως αύριο... μόλις έσφαξες και το κόκκινο φανάρι παραιτήθηκα από την προσπάθεια γτ κατάλαβα ότι ήταν δίχως νόημα...

  8. #1448
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Eversman Νομιζω σε ειδα πριν απο λιγο στον Κηφισό με το Africa και μαυρο Enduro κρανος με το αυτοκολλητο "Παντα Κρανος" Ημουν με αυτοκινητο και σε χαιρετησα!!
    Αν ησουν τελικα εσυ πολλες

  9. #1449
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Σας είδα να ζητάτε ανταλλαγή με varaderΝo
    Έχω αυτοκίνητο guys


  10. #1450
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σας είδα να κόντρες δικαβαλο ,με καροτσια super market.
    Κατάντια...
    Πάνε οι εποχές που <στήνονταν> 1000αρια ss και busa.
    Κόντρες με σύριζα λοιπόν

  11. #1451
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Eversman Νομιζω σε ειδα πριν απο λιγο στον Κηφισό με το Africa και μαυρο Enduro κρανος με το αυτοκολλητο "Παντα Κρανος" Ημουν με αυτοκινητο και σε χαιρετησα!!
    Αν ησουν τελικα εσυ πολλες
    Ω, ναί

    Είδα με την άκρη του ματιού κάποιον να κουνάει το χερι, αλλά που να φανταστώ! Κρίμα που δεν σε είδα καλυτερα, να βγούμε κάπου δεξιά να τα πούμε σαν άνθρωποι! Γύριζα απο Ευβοϊκη κάστρο-ονοφαδα.
    Πολλές και παγωμένες κι απο μένα σύντροχε
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  12. #1452
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Δεν πρόλαβα να σχολιάσω χτες για το παπί με το ανοιχτό σταντ...σήμερα στη Λ. Αλεξάνδρας άλλος εποχούμενος σε παπί με το σταντ ανοιχτό, έπιασα δίπλα του και του φώναξα για το σταντ και η απάντηση ήταν του στυλ "κάνε δουλειά σου, το ξέρω"...

  13. #1453
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    σε ειδα σημερα να σε πηγαινω ροδα απο Βρασνα σχεδον μεχρι Ν. Μαδυτο (που εστριψες) με μονοκυλινδρο εξιμισι, δικαβαλος και εσυ μονος με 900αρι δικυλινδρο*...επρεπε να ημουν μονος μου ρε κΙορατα να ετρωγες σκονη γιατι η καρατια απο πισω επεφτε συννεφο και δεν μπορουσα να ανοιξω κιαλλο...

    σε ειδα σημερα με το 900αρι hornet να ανοιγεις και να παιζεις με μια 911 φαναρι φαναρι απο Αεροδρομιο Μακεδονια μεχρι Περαια...μετα ημουν παλι ροδα πισω σου μεχρι που εστριψες για Αγγελοχωρι και η πλατη μου ειχε γινει μπλε (ξανα)...


    σε ειδα στο σπιτι να μου δηλωνεις οτι δεν προκειται να ξανανεβεις ποτε ξανα πανω και για κανεναν λογο...
    τι εγινε? νομιζα οτι το XR το συμπαθουσες... εφαγε και αυτο Χ, μετα το gixxer...


    σας ειδα ολους στη Θασο να πηγαινετε σαν ζαλισμενα κοτοπουλα...ευτυχως ακουγομουν απο μακρυα και ξυπναγατε...ζωα..ε, ζωα...



    *ναι, tdm ηταν..

  14. #1454
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σας βλέπω τώρα τελευταία κυριοι οδηγοι των αστικων συγκοινωνιών, να αγνοείτε επιδεικτικά τους φωτεινούς σηματοδότες.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #1455
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα dorso factory,με το full carbon κουστούμι.
    Τελικά βγήκαμε και σόϊ ( μικρός που είναι ο κόσμος)
    Βόλτα θα το πάρω όταν βάλεις λάστιχα, και ελπίζω να με ακούσεις,μακρια απο νερά και πλύσιμο....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF