Σελίδα 99 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 4989949596979899100101102103104109 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.471 έως 1.485 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1471
    Σας είδα δύο SS περνούσατε απ το εκκλησάκι της Αγίας Παρασκευής και πηγαίνατε προς Νεραϊδοχώρι. Χαιρετήσαμε, χαιρετήσατε, ζήλεψα πολύ! Να βολτάρετε πάντα έτσι όμορφα!

  2. #1472
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας εβλεπα επι 10 μερες στην Ζακυνθο και δεν πιστευα στα ματια μου...
    Καλα για κρανος ουτε λογος...
    Κινητο στανταρακι και να πηγαινετε μπουνια, αλλα αυτο που ξεπερασε καθε φαντασια ηταν ο τυπος που πηγαινε κομματια,μιλουσε στο κινητο και καθοτανε σταυροποδι παρακαλω...

  3. #1473
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.487
    Σε είδα ελληναρα με το freelander να τσαντιζεσαι και να φεύγεις γκαζονοντας όταν σου είπα ότι δεν ανάβει κανένα από τα φώτα stop του μπουρδελου σου....

    Έχω πει πολλές φορές ότι δεν θα ασχοληθώ με κανέναν μαλακά ξανά... σε ευχαριστώ που τελικά με ωθείς να το κάνω και πράξη.

    Να πάτε να γμθτε όλοι.
    Το δρόμο μου, το δρόμο/χαντάκι/whatever σας....

  4. #1474
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα καρχια, να με κοιτάς επίμονα, εγώ μόλις είχα παρκάρει τη μηχανή και εσύ περνούσες με το βουτυροχλεχλε.. Χε χε τη διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός μαμακια την ξέρετε, γιατί όμως τους επιλέγετε; μάλλον λεφτά υπάρχουν..

  5. #1475
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mariza Προβολή μηνύματος
    Σας εβλεπα επι 10 μερες στην Ζακυνθο και δεν πιστευα στα ματια μου...
    Καλα για κρανος ουτε λογος...
    Κινητο στανταρακι και να πηγαινετε μπουνια, αλλα αυτο που ξεπερασε καθε φαντασια ηταν ο τυπος που πηγαινε κομματια,μιλουσε στο κινητο και καθοτανε σταυροποδι παρακαλω...
    τι μου θυμησες τωρα.Σταροποδι πανω στο τυφωνα ακρανοτος φυσικα τσιγαρο στο στομα ολο μαγκια κλανια κ εξατμιση.Αισθανομουν ο αρχωντας του δρομου
    Και γιατι οχι αλωστε.Μικρος ημουνα.Εκανα οτι ηθελα χωρις να με νιαζη τπτ.Ουτε κ τα 12 δυκαστηρια για κρανος και διπλομα.Α ρε νιατα και μαλακιες δε γυρνατε πισο ποτε και για κανεναν....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #1476
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα σκουτεράκια να τα χωνεις άγρια σε οδηγό αυτοκινήτου και πήρα αμέσως χαμπάρι τι έγινε:Ο συνοδηγός ήθελε να πετάξει κάτι σκουπίδια στον κάδο αλλά επειδή βαριόταν να βγει τα πέταγε από το παράθυρο του αυτοκινήτου σημαδεύοντας τον κάδο και φυσικά τα μισά πεφταν έξω!
    Σταμάτησα δίπλα σου να σε στηρίξω σε περίπτωση τσαμπουκά αλλά ο τύπος δήλωσε κότα,κατέβηκε κάτω και τα μάζεψε ενα ενα.

  7. #1477
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σε είδα σκουτεράκια να τα χωνεις άγρια σε οδηγό αυτοκινήτου και πήρα αμέσως χαμπάρι τι έγινε:Ο συνοδηγός ήθελε να πετάξει κάτι σκουπίδια στον κάδο αλλά επειδή βαριόταν να βγει τα πέταγε από το παράθυρο του αυτοκινήτου σημαδεύοντας τον κάδο και φυσικά τα μισά πεφταν έξω!
    Σταμάτησα δίπλα σου να σε στηρίξω σε περίπτωση τσαμπουκά αλλά ο τύπος δήλωσε κότα,κατέβηκε κάτω και τα μάζεψε ενα ενα.
    off topic:

    Συγνώμη Karellen, το οτι τα μάζεψε είναι σημάδι κο-κο-κο και όχι μετάνοιας??

    Γιατί, την επόμενη φορά που θα πετάξω εγώ κάτι και πέσει έξω και μου την πεί κάποιος, θα προτιμήσω να μήν με θεωρήσει κότα μαζεύοντας τα σκουπίδια αλλά να υποστούμε και οι δύο όποιες σεξουαλικές συνέπειες προκύψουν, γιατί είμαι και στον όγκο...

    spam off και με φιλική-ερωτική διάθεση...
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  8. #1478
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα με το v-strom 1000 k6, να προσπερνάς το Subaru impreza πριν την Αρίστη και να προλαβαίνεις στο τσακ το κουτί που ερχόταν από τη στροφή, γίδι.. Σε είδα που με είδες από τον καθρέφτη και είπες να το παίξεις γρήγορος..

  9. #1479
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manalishi Προβολή μηνύματος
    off topic:

    Συγνώμη Karellen, το οτι τα μάζεψε είναι σημάδι κο-κο-κο και όχι μετάνοιας??

    Γιατί, την επόμενη φορά που θα πετάξω εγώ κάτι και πέσει έξω και μου την πεί κάποιος, θα προτιμήσω να μήν με θεωρήσει κότα μαζεύοντας τα σκουπίδια αλλά να υποστούμε και οι δύο όποιες σεξουαλικές συνέπειες προκύψουν, γιατί είμαι και στον όγκο...

    spam off και με φιλική-ερωτική διάθεση...
    Επειδή και ο άλλος δεν ξέρουμε τι είναι
    Η
    Τι τρέλα κουβαλάει
    Καλά είναι να είμαστε σίγουροι για τα μπράτσα και τον όγκο μας και να ξέρουμε οτι ο άλλος δεν θα.αντιδράσει η δεν θα μας.την φυλάει όπως εδώ


    https://www.google.gr/url?sa=t&sourc...i7ZYfg&ampcf=1

    Η εδώ

    https://www.google.gr/url?sa=t&sourc...eYaUMuz260cVUA

    Η εδώ που δείχνει οτι ολες οι φυλές του κόσμου κάνουν υν παρέλαση στην χώρα μάς


    https://www.google.gr/url?sa=t&sourc...ZUUlkIzAHnqWOg


    Βασικά
    Το θέμα σηκώνει συζήτηση, αν μεταφερθεί στο καφενείο.

  10. #1480
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος

    Ρε σκούτερ , περίμενα να δω καμμιά μπούφλα, αλλά τίποτα.....

    Σαν τσόντα με την βουγιουκλάκη................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  11. #1481
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    876
    Σε είδα ξάπλα στο χωράφι... Έφυγες πάνω στις μπάρες έμαθα. Δυστυχώς ένας λιγότερος...
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  12. #1482
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σας είδα στο Μέτσοβο τρία ζευγάρια μηχανόβιων και η μία συνεπιβάτιδα είχε μπλουζάκι με λογότυπο milf!!! Ακομλεξάριστη μιλφαρα!!

  13. #1483
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα κυρία με το βρέφος, σε μια απο τις πιο ωραίες και άγονες παραλίες της Πελοποννήσου, να αφήνεις την "φορτωμένη" πάνα στην άμμο και να φεύγεις. Σου φωνάξαμε, αλλα εσύ τίποτα, απτοητη, γύρισες μας κοίταξες, μας έγραψες στα π@παρια σου και τράβηξες με τον σύζυγο για Λατε στην κοντινή καντίνα .

    Δεν σε πείραξε πιστεύω, που μαζί με διπλανό συν-λουομενο, αποφασίσαμε καταδρομικη επιχείρηση επαλειψης του παρμπρίζ σου, με την γέμιση της πάνας Γελαγαμε κατόπιν με την πάρτη σου, τόσοι νοματαιοι, καθώς η γέμιση ειχε ψηθεί απο τον ήλιο και προσπαθούσες να την ξεκολλήσεις, ξυνοντας την με καλάμι.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  14. #1484
    Ααααχ, καλά της κάνατε!

  15. #1485
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα σε στενό παραλιακό δρόμο να ερχεσαι με πολλά να σου κάνω νοημα με το χερι να πας ποιο σιγά.
    Όχι για μένα
    Για τα 7/8 πιτσιρικια που είχα απο πισω και ήθελαν να περάσουν απέναντι.
    Σταματησες και θεωρησες σωστο να μου την πεις λέγοντας < η αυτού μεγαλειότης ,ο πρίγκιπας>
    Σου απάντησα λέγοντας οτι δεν υπάρχει ελπίδα.
    Και τσαμπουκαλευτηκες με το φιλαρακι σου που ειχες δίπλα σου για να κάνετε φιγούρα στα ξεκ@λακια που είχατε πίσω δείχνοντας οτι γινατε άντρες και τα τσουτσουνια σας έβγαλαν τριχουλες.
    Τσου ρε
    Αφού δεν κάνατε επι κοντώ στην θάλασσα
    Παλι καλά

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF