Σελίδα 61 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1151565758596061626364656671111 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 901 έως 915 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #901
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε ειδα να μενεις με το στομα ανοιχτο οταν σε ρωτησα αν το μωρο εξω ειναι του μαγαζιου...
    Μαλλον σε μερικους φαινεται παραξενο οταν μια γυναικα εκφραζεται ετσι...και ποσο μαλλον για μηχανη

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	7a41360ed3b70d3fcd7b256da89cfd27.jpg 
Προβολές:	1092 
Μέγεθος:	58,0 KB 
ID:	377481
    Τελευταία τροποποίηση από mariza; 09/01/2017 στις 19:11.

  2. #902
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Σε είδα τύπε βγαλμένε από τα βάθη των 70ς μέσα στο σειτσέντο σου το τουμπανέξ, με λάστιχο πιτα επί της μικράς ασίας στον πειραια... Φίλε σου λεω το λάστιχο είναι πιτα.. Είναι πολύ μου λέει? ζάντα του λέω, θα στο κόψει.. Πω ρε γαμωτο, λέει, καλά θα πάω μεχρι το Μοσχάτο, θα αντέξει!!! ακόμα κλαίω απο τα γέλια με τη φάτσουλα σου ρε τυπε!!
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  3. #903
    Σε είδα τρεχούμενο νερό να επιστρέφεις και... συγκίνηση. Απίστευτο το πόσο ασυναίσθητη και συχνή είναι η χρήση τρεχούμενου νερού στην καθημερινότητά μας, έπρεπε να το στερηθώ τρεις μέρες για να το καταλάβω. Έχω πάθει ένα μικρό πολιτισμικό και σκέφτομαι συνέχεια πως στο καλό ζούσαν τόσα χρόνια και πως στο καλό ζουν ακόμα απίθανα πολλοί άνθρωποι χωρίς νερό... σου αλλάζει όλο το πρόγραμμά σου! Γελάω ακόμα με τις πατέντες που έκανα με το χιόνι και τις μικρές χαζές οικονομίες και δουλειές "ξεπλύματα δύο-σε-ένα", την οργάνωση σκευών κλπ κλπ κλπ. Χωρίς ντους δεν την πάλευα άλλο, αλλά τα υπόλοιπα δεν με δυσκόλεψαν. True Adve χωρίς καν να φύγω από το σπίτι...

  4. #904
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Σε είδα ΧΤ, κομμένο στα δύο σε κεντρική διασταύρωση της πόλης... Δεν έμαθα λεπτομέρειες καθώς όταν πέρασα ήταν μόνο γυαλιά στο δρόμο και ό,τι έμεινε από το μηχανάκι σε μια άκρη.
    Φύγαμε...

  5. #905
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    651
    Σε ειδα φιλε με το κιτρινο drz σημερα το απογευμα στην 3ης Σεπτεβριου και τσουλησαμε για καμποσα μετρα παρεα!Πολυ ομορφο,καλους δρομους να εχεις! Σε ειδα και σενα τριμαλακα με το KTM στην 3ης Σεπτεβριου με σκασμενο το πισω λαστιχο, εσυ ακρανοβιτς με την βροχη και να πηγαινεις με πανω απο 50 χλμ και να χορευεις ζεμπεκιες καθε τρεις και λιγο.Μαλλον δεν πηγαινες προς το πλησιεστερο βουλκανιζατερ αλλα στο πλησιεστερο εφημερευον νοσοκομειο!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  6. #906
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    876
    Σε είδα μπάτσε να μου λες με ύφος 10 σερίφηδων του Τέξας και 5 απ' τη Νεβάδα χτυπώντας το ροζ μπλοκάκι στο χέρι: Καιρό έχουμε να σε δούμε. Χάθηκες.
    Και γελούσαν τα άλλα 2 γουρούνια από πίσω...
    Όταν σε ρώτησα αν θα προσπαθήσεις τουλάχιστον την επόμενη φορά που θα βρεθούμε γέλαγε όλη η καφετέρια και εσύ κοκκίνισες...
    Νευράκια τζουτζούκο;
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  7. #907
    Σε είδα σκουτεράκι στα κάγκελα από ποσειδώνος προς συγγρού χτες το βράδυ, είδα νοσοκομειακά, περιπολικά, οδικές και σταματημένα οχήματα να φτάνουν ως το ΣΕΦ...

  8. #908
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Σε είδα πεσμένο κάτω και λίγο πιο μπροστά το σκουτεράκι σου χθες το μεσημέρι κατά τις 2 στην άνοδο της Λαμπράκη στον Κορυδαλλό,στο ύψος του δημαρχείου...φορούσες κράνος ευτυχώς και σε είχαν ξαπλώσει για να ηρεμήσεις, είχε μαζευτεί αρκετός κόσμος εκεί γύρω.Μακάρι να είσαι καλά και να έχεις μόνο γρατζουνιές.

  9. #909
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα 7τολη στην πατησιων με το υπηρεσιακο.... σε ειδα κ σενα gsxr 1000w 93 σε αψογη κατασταση!!!!

  10. #910
    σε ειδα TDM του γειτονα να εχεις πεσει απο τον δυνατο μπουρινι που εσκασε στην περιοχη.
    κατω απο στεγαστρο με κουκουλα που προφανως επαιξε ρολο αεροστατου κ επεφερε την ζημια...
    σταθηκα να ενημερωσω αλλα ελειπες...
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  11. #911
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα (και σε ένοιωσα) χαλαζάκι στον Κηφισσό το πρωί.Άουτς....
    Keep spamming!!!:a13:

  12. #912
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Σε είδα και τρόμαξα παλιε γνωριμε.
    Λίγο κρατει με το σπρέι ταν. .....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  13. #913
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα στο σκλαβενίτη να ζητάς τα απομεινάρια απο διάφορα αλλαντικά ενώ στο χέρι κράταγες χρυσό galaxy s7 edge.

    ειδικός δεν είμαι αλλά μου φαίνεται ότι έχεις βάλει λάθος προτεραιότητες στη ζωή σου.

  14. #914
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα ντελιβερα να μου φέρνεις την παραγγελία
    Ντεμι πρόβλεπε.
    Με κράνος foul face,αδιάβροχο γάντια αλλά με αθλητικό παπούτσι (το μόνο φάουλ)
    (όχι δεν έβρεχε,τα σέβομαι τα παιδιά και κοιτάξω πριν παραγγειλω)
    Να δίνεις την παραγγελία στην μικρή μου κόρη, να πληρώνω,να κοιτάς τα κράνη που έχω έξω και να με ρωτάς
    -μηχανοβιος?
    -περίπου
    -και εγώ έχω, ενα gsxr 1000 άσπρο/μπλε
    - το ξέρω. Και πριν είχες ενα cbr600f
    -!!! Εσύ δεν είσαι ο..........
    -ναι
    - έχουμε γνωριστεί πριν καιρό όταν ακόμα είχα παπί στου........(συνεργείο μότο) και μου εδειχνες πως να κάθομαι, να φοραω πάντα κράνος κλπ
    -το θυμάμαι, βλέπω κρατησες πολλά απ όσα σου είπα, σε βλέπω όταν βγαίνεις βόλτα με το GIXXER,φουλ προβλεπε.Ο λαιμός σου δεν κρυώνει?
    - ναι,πρέπει να πάρω ενα πως το λένε...
    -περιμενε....πάρτο,δικο σού.
    -μα τι λες τώρα???
    - είπα δικο σού.Μπότες? Νούμερο?
    -44
    -δεν έχω 44,αλλά αμα θελήσεις πες μου να σου βρω.
    -σε ευχαριστώ, δεν το περίμενα...
    -καλό βράδυ και καλές διανομές

  15. #915
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.440
    Σε είδα κοπελιά στην Λιοσίων με το σκούρο golfIII να μου κάνεις ,μάλλον 'δικιά' μας είσαι και εσύ

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF