Σελίδα 80 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3070757677787980818283848590130 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.186 έως 1.200 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1186
    Μέλος Το avatar του/της kyo
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    297
    Σε ειδα φιλε με το MZ ETZ σημερα στην εθνικη καλους δρομους να εχεις με το κλασικο μοτορι σου

  2. #1187
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Σε ειδα φιλε με το CBX 1050 σε κατασταση κουτα. Καλους δρομους να εχεις.
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  3. #1188
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Μαρίζα ΔΕΝ ειδα εσένα, αλλά είδα και γνωριστήκαμε με τα πεθερικά σου. Πορτοκαλί fazer είναι αυτό, μπάμ κάνει
    Δεν σας ειδα ουτε και εγω, κριμα ισως μια αλλη φορα

    Ειδα ομως τους δικους μου και μου ειπαν οτι σας γνωρισαν και χαρηκα

  4. #1189
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.186
    Σε είδα σκατόβλαχε με το αγροτικό στο δρόμο προς Μάνη να πετάς απ το παράθυρο τη σακουλίτσα με τους καφέδες και στο καπάκι το άδειο μπουκάλι Μίλκο.
    Καμμιά σωτηρία.

  5. #1190
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σας είδα σήμερα Sunday drivers να πηγαίνετε με 60 σε ευθεία που πας χαλαρά 120+,δεν παίζεστε με τίποτα.. Πινακίδες Αθήνας όλοι, τυχαίο;

  6. #1191
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.186
    Σε είδα παγκόσμιε χτες βράδυ στο μπιλιαρδάδικο που παρακολουθούσα motogp,ήσουν στη διπλανή αίθουσα και έβλεπες Μπαρτσελόνα.
    Κάποια στιγμή ανύποπτη ήρθες δίπλα για ένα δευτερόλεπτο και κοιτώντας τον πίνακα που έγραφε 'Vignales Out' ρώτησες
    -ο Βινιάλες έπεσε?
    -Ναι
    -Το μαλάκα.
    και ξανάφυγες!
    (αγάλματα όλη αίθουσα)

    RESPECT!!

  7. #1192
    Banned
    Εγγραφή
    04/06/2015
    Μηνύματα
    115
    Σε ειδα μαλακα βλακα να μου κανεις ζημια στο οχημα και οταν σταματησαμε να με τραυματιζεις με τον προφυλακτηρα για να ξεφυγεις επειδη ησουν μεθυσμενος, αυριο π@@τσα μεγαλε!

  8. #1193
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Σας βλέπω κάθε μέρα δέκα ώρες να μιλάτε για νύχια, για μαλλιά, για μέικαπ και για γκόμενους. Δε σας αντέχω! Δε σταματάτε να μιλάτε για μαλακίες και να μου τη λέτε όταν σας λέω έλεος stop! Σας βλέπω να ρουφιανεύετε η μια την άλλη και ο ένας τον άλλο, τόσο απρόκλητα, τόσο αβίαστα, τόσο εμετικά! Σας βλέπω όταν φρικάρω και τραβάω τα μαλλιά μου (αυτά τα λίγα) να μου λέτε πως εγώ έχω το πρόβλημα και το κουτσομπολιό αλλά και η κατινιά είναι πολύ φυσικά και όμορφα! Σε είδα καργιόλα να λες στην προϊσταμένη να απολύσει μια συνάδελφο που είναι σε άλλη κλίκα για να φέρεις μια ξαδέρφη σου και όταν σου είπα πως επιβεβαιώνεις όλα τα ρατσιστικά και σεξιστικά στερεότυπα αυτής της κοινωνίας και με κάνεις να ντρέπομαι που υπάρχω στον ίδιο πλανήτη να μου λες "δεν ήρθες εδώ για να κάνεις τον κόκορα στο κοτέτσι μας" ! Θα τον κάνω τον κόκορα μωρή κάμπια όταν θα καβαλήσω τα γραφεία θα λαλώ και θα σε κατουράω! Σε είδα και εσένα βαστάζο του "μεγάλου" (γελάν και οι πέτρες) να λες "χέρι που σε ταΐζει δε το δαγκώνεις μείναμε να κοιταζόμαστε αλλά έπρεπε να σου γαβγίσω! Σας βλέπω να μη σας νοιάζουν τα λεφτά των πελατών και να μη σας αγγίζει που άνθρωποι τελευταία στιγμή χάνουν τα ταξίδια τους ή πράγματα τους και να μου λέτε εσένα τι σε νοιάζει μην είσαι συναισθηματικός, δε φταις εσύ... Σας βλέπω και στον ύπνο μου και τον χάνω κάθε βράδυ και ιδρώνω και πρήζομαι και τρώω σαν βόδι, σας βλέπω και μαδάω και αναρωτιέμαι γιατί απλά δε ψοφάτε!

    Σε βλέπω και εσένα όνειρο τρεις μέρες σερί να είμαι σε έναν λόφο, από κάτω κοιλάδα και κάμποι και ξαφνικά κάνει την εμφάνισή του ένα τεράστιο μετέωρο... μια φλεγόμενη τεράστια μάζα που έχει μπει στην ατμόσφαιρα... ξέρω πως δε θα μείνει τίποτα στον πλανήτη και δακρύζω από χαρά σκεπτόμενος ότι το βλέπουν και όλα τα καθάρματα αυτού του κόσμου και ξέρουν πως θα πάνε στο διάολο και αυτοί και η υστεροβουλία τους !

    Σας βλέπω και δε με βλέπω καλά!

  9. #1194
    Αργός Το avatar του/της Cpt_Slow
    Εγγραφή
    01/02/2016
    Μηνύματα
    453
    σε ειδα χθες με το Ζ1000 στο πρατηριο στο κεντρο της θεσ/νικης και ειχαμε μια συντομη κουβεντουλα για τα dunlop. Καλους δρομους

  10. #1195
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα μεγάλε στα γραφεία του ρούφ, να έχεις αφήσει την σκοπιά απο μέσα και με το όπλο στην πλάτη να έχεις βγει έξω απο το στρατόπεδο και να έχεις πάει στον Ντελιβερά για να πάρεις τους καφέδες Έρε τι μου θύμησες... τελευταία υπηρεσία ως ΑΜ στην Κύπρο παράτησα το στρατόπεδο και βρήκα την σειρά να τα πίνει στο πιο δίπλα χωριό, αν με είχαν πιάσει ακόμα θα υπηρετούσα
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  11. #1196
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Σε είδα βόρειε ΚΑΒΑΛΑ στο άλογο σου. Να περνης κανα τηλέφωνο τώρα που θα σε χάσουμε ε.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  12. #1197
    Σε είδα παππού με το κόκκινο/χρωμέ Zundapp... Με είδες που το χάζευα βγαίνοντας από το σούπερ μάρκετ, κοιτάς το fazer λίγο κάπως, μου λες πως το έχεις σαράντα χρόνια το εργαλείο (δίχρονο-υδρόψυκτο-αστεράκι) και μου λες "το δικό σου δεν θα κρατήσει... έχω πεντακόσιες χιλιάδες χιλιόμετρα και είναι σαν καινούριο μέσα". Μετά μου είπες να προσέχω με την μηχανή γιατί είναι φονιάδες στο δρόμο, ειδικά οι κυρίες με τα κινητά που πήγε μία να σε σκοτώσει και έφυγες με το δίχρονο-ραπτομηχανή (πήρε με μισή μανιβελιά, ρελαντί άψογο και στρωτό) ακράνωτος και με το έχα χέρι φορτωμένο με τα ψώνια ΧΩΡΙΣ σακούλα. Δεν φταίνε μόνο οι κυρίες φίλε... Καλούς δρόμους.

  13. #1198
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2014
    Μηνύματα
    1.595
    σας ειδα πιτσιρικια στο χωριο να μου στραβωνεται την πινακιδα απο το aprilia.
    βγηκα εξω με τσεκουρι (απο τα μεγαλα) και εκοβα βολτες με αυτο κανα μισαωρο

    σας πετυχα σε στενο που μαλλον καποια αλλη πουστια πηγατε να κάνετε και με ακουσατε που ερχομουν και τρεξατε οι 2-3 τις παρεας αφήνοντας πισω τον χοντρο τις παρεας με εναν αλλον που ελεγαν δεν ξερουμε τιποτα. σας ειχα δει ομως..

    με ειδα να σας ψαχνω και να κοιταω ολα τα στενα.
    περνοντας απο ενα βλεπω 5-6 ατομα μαζεμενα. αναστροφη και σε 2-3 sec μεχρι να γυρισω παλι ολοι εξαφανισμενοι εκτος τον χοντρουλη που εκανε οτι κατι εβλεπε στο κινητο.

    με ειδα να πηγαινω προς τα εκει και ολοι αφαντοι, εκτος απο ενα υποπτο αυτοκινητο με 2 αλλα ατομα μεσα και μυρωδιά χορτου τριγύρω.

    με ειδα να πηγαινω απο πισω και να σας παραμονεύω.
    ξαναεμφανιστικατε γρηγορα.
    και σας ακουω να λετε : ειναι ενας με τρεκουρι και ψαχνει ποιος του στραβωσε την πινακιδα, στα ατομα που ηταν στο αυτοκινητο
    να πεταγομαι αυτην την ωρα και καποιος να λεει : να τος. :-p

    σας ειδα ολους τελικα, ειδικα αυτους που έτρεξαν στην αρχη.
    ο χοντρουλης ηταν σίγουρα αθώος.
    θα εχει και συνέχεια.

    με ειδα να θυμαμαι πριν χρονια το aprilia rs250 μου να το βαζει καποιος αγνωστος αγγελια στο car.gr ενω εγω έλειπα απο αρτα.. να τον ψαρευω απο τηλεφωνα,να μου τα μασαει στις 'ειδικες' ερωτισεις μου. να καταναλαινει ποιος ειμαι και να με απειλει-βρίζει και απο πανω, προφανος ηθελε να παει να το σηκωσει αν έβρισκε αγοραστη καθος το ειχα σε εξωτερικο χωρο..
    με ειδα να μαθαινω ποιος εισαι και που μενεις μιας και ησουν τοσο ηλιθιος για να ρωτισεις πληροφοριες για το μηχανακι απο γνωστο μου που το 'προσεχε' σε αυτον τον χωρο οσο ελειπα και να σε βλεπει να το βγαζεις φοτογραφιες. (μονο το καπακι καμπανας ειχες βγαλει αλλα εγω καταλαβα, δεν σου περασε απο το μυαλό οτι ειχα βγαλει και εγω φοτο και το καπακι ειχε σημαδια.
    θυμαμαι τα χρησιμοποιημενα κολοχαρτα που μαζευα και αδειαζα στην αυλη σου τα βράδια για καμποσο καιρο. δυστυχώς θελει ποιο δραστικα μετρα καθος ο νομος δεν λεει τιποτα σε μερικους

  14. #1199
    Σε είδα αντίτιμο της πώλησης να μπαίνεις στο λογαριασμό μου...

    Σε είδα κι εσένα να μπαίνεις στο καράβι να πας στο νησί στο νέο σου ιδιοκτήτη...

    Σε είδα αργότερα αγαπητέ έμπορα να φτιάχνεις τα χαρτιά για το καινούριο εργαλείο και να αφαιρούμε μαζί τα νάϋλον από τη σέλα...

  15. #1200
    Σε έβλεπα από τον καθρέφτη μου να πηγαίνεις με αναμμένα αλάρμ για ώρα. Σε ένα φανάρι γύρισα και σου το είπα. Μου απάντησες 'Ναι, επίτηδες. Για να με βλέπουν τα έχω'.
    Λογικότατο.

    ΥΓ. Για κράνος ούτε λόγος. Ευτυχώς έχεις αλάρμ.
    safety doesn't happen by accident

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF