Σελίδα 110 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1060100105106107108109110111112113114115120 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.636 έως 1.650 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1636
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Σε ειδα πολιτικε και ρουσφέτολογε της πουτσας να προσπάθεις να εκμεταλλευτείς τη δημοτικότητα του αδερφικου μου φίλου,αντιζήλου(θέλει να μου φάει τη γυναίκα)και σπαλιαρα του Ναυπλίου,εγω τον λεω σφαλιαρα,ενω τρώγαμε σε ταβέρνα στο Ναύπλιο.
    Το οτι σε ειπε λαμόγιο φυσικά χωρις να ξέρει τι παει να πει και εγω δε σου έδωσα το χέρι,δε σε χάλασε,κατάλαβες οτι επρεπε να πάρεις τον πουλο.
    Στην υγεια μας/σας
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image.jpg 
Προβολές:	1015 
Μέγεθος:	90,4 KB 
ID:	390918
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  2. #1637
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Το τελευταίο διάστημα βλέπω ένα απιστευτο μπαχαλο στους δρόμους της πόλης μου και τις αρχές απούσες.
    Τι έγινε ρε παλικάρια της τροχαίας, πρέπει να περιμενουμε για την επόμενη εθνική γιορτή για να βγείτε ξανα στους δρόμους και να μπει μια τάξη;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  3. #1638
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.130
    Σε είδα μαντάμ ντε Μπομπαντούρ να τσαλακώνεις το χαρτάκι της τυρόπιτας και να το πετάς στη γλάστρα μπροστά στη βιτρίνα μου.Σου χτύπησα από μέσα το τζάμι τόσο έντονα που το ξαναμάζεψες ζεματισμένη.

  4. #1639
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα να περνάς κάθετα την Πειραιώς πεζή ανάμεσα από κινούμενα αυτοκίνητα και γω στη θέση του παπάκια

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hitnrun.jpg 
Προβολές:	729 
Μέγεθος:	81,6 KB 
ID:	391203



    Σε είδα φρέναρα, σου κόρναρα στη κοσμάρα σου. Τελικά φτάσαμε στα εκατοστά και αφού στην έριξα με τη χούφτα στον ώμο, έφαγες μια τούμπα γιατί γλύστρισες αφού το τακούνι δεν είχε abs.

    Άνοιξα ζελατίνα να σε ρωτήσω αν είσαι καλά και πριν προλάβω να μιλήσω, έχεις ανοίξει ήδη το βρωμόστομά σου να λες ηλιθιότητες και να με βρίζεις οτι δε προσέχω.

    Δε σε χάλασε μωρή κάργια που έφαγες τα καντήλια σου. Στην είπανε και όσοι ήτανε γύρω μάρτυρες που πήγες να περάσεις χύμα κάθετα τη Πειραιώς και τα 2 ρεύματα ενώ τα οχήματα είχαμε πράσινο.

    Απαξιωτικά μας φώναξες όλους μαλάκες και έφαγες 1 από μένα και ακόμα 2-3 διάσπαρτες μούτζες.

    Το σπινιάρισμα στο τακούνι και τη τούμπα σου την ευχαριστήθηκα. Το λέρωσες το βρακάκι για όλη μέρα σήμερα.

  5. #1640
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να περνάς κάθετα την Πειραιώς πεζή ανάμεσα από κινούμενα αυτοκίνητα και γω στη θέση του παπάκια

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hitnrun.jpg 
Προβολές:	729 
Μέγεθος:	81,6 KB 
ID:	391203



    Σε είδα φρέναρα, σου κόρναρα στη κοσμάρα σου. Τελικά φτάσαμε στα εκατοστά και αφού στην έριξα με τη χούφτα στον ώμο, έφαγες μια τούμπα γιατί γλύστρισες αφού το τακούνι δεν είχε abs.

    Άνοιξα ζελατίνα να σε ρωτήσω αν είσαι καλά και πριν προλάβω να μιλήσω, έχεις ανοίξει ήδη το βρωμόστομά σου να λες ηλιθιότητες και να με βρίζεις οτι δε προσέχω.

    Δε σε χάλασε μωρή κάργια που έφαγες τα καντήλια σου. Στην είπανε και όσοι ήτανε γύρω μάρτυρες που πήγες να περάσεις χύμα κάθετα τη Πειραιώς και τα 2 ρεύματα ενώ τα οχήματα είχαμε πράσινο.

    Απαξιωτικά μας φώναξες όλους μαλάκες και έφαγες 1 από μένα και ακόμα 2-3 διάσπαρτες μούτζες.

    Το σπινιάρισμα στο τακούνι και τη τούμπα σου την ευχαριστήθηκα. Το λέρωσες το βρακάκι για όλη μέρα σήμερα.

    Συγχαρητήρια, φαντάζομαι αν ήταν κανένα γομάρι 100+ κιλά, θα ήσασταν όλοι το ίδιο μάγκες... Μπράβο.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #1641
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Συγχαρητήρια, φαντάζομαι αν ήταν κανένα γομάρι 100+ κιλά, θα ήσασταν όλοι το ίδιο μάγκες... Μπράβο.
    πιθανόν εκεί να παίζαμε ακόμα μπουνίδια. αλλά πόσες φορές έχεις δει γομάρια 100+ κιλών να περνάνε κάθετα δρόμο με πράσινο για τα οχήματα;

    έλα πες το.....το γραψες απλά για να με πικάρεις γιατί στραβοξύπνησες σήμερα.

  7. #1642
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    πιθανόν εκεί να παίζαμε ακόμα μπουνίδια. αλλά πόσες φορές έχεις δει γομάρια 100+ κιλών να περνάνε κάθετα δρόμο με πράσινο για τα οχήματα;

    έλα πες το.....το γραψες απλά για να με πικάρεις γιατί στραβοξύπνησες σήμερα.
    Όχι.
    Μόλις γύρισε από την πρωινή λειτουργία και την παραβολή με τον χριστιανό που γυρίζει και το άλλο μάγουλο.
    Εύγε τέκνον μου Νικολαε!



    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #1643
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Σε άκουσα με το άσπρο βαν να μου κορνάρεις ενώ σε περνούσα κι έκοψα ενστικτωδώς.
    Τότε είδα την κυρία με καρότσι με μωρό να περνάει αμέριμνη μπροστά σου ανάμεσα στα αυτοκίνητα την Αχαρνών σε πορεία σύγκρουσης με εμένα.
    Σε ευχαρίστησα φυσικά, να σαι καλά. Η κυρία ίσως το ξανασκεφτεί άλλη φορά....
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  9. #1644
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Σε ειδα βλακα ηλιθιε διοπτροφορε ψηλολελεκα.Και σε βλεπω καθε πρωι αλλα σημερα παραπηγε.Με τοσο κρειο και υγρασια που πας το παιδι σου το πρωι στο σχολειο η αφεντομουτσουναρα σου γινετε κοκινη σαν μπατζαρι με το κολοσκουτερ σου που ο σηνοδιγος καθετε ενα κεφαλι ψηλοτερα απο τον οδηγο.Και τρεχεις κιολας.Δε μας νιαζει για σενα ρε βλακα.Το παιδι που εχεις πισο σου που δακριζουν τα ματια του και κοκινηζει το προσωπο του απο το κρυο τι σου φταιει.Ουτε εση κρανος ουτε το κοριτσακι.Αλλα δεν ειναι τοσο αυτο που με εξοργιζει τοσο.Ειναι οτι το παιδι δε φοραει καν σκουφο.Ουτε κουκουλα.Ηλιθιε....



    Σε ειδα και σενα ρε μαγκαρα παπου.Χιλια μπραβο σου.
    Τα λογια ειναι περιτα...
    Σορρυ.Δε μπορω να ανεβασω τις φοτο.Ενα απιστευτο σολεξακι δε ξερω πιας δεκαετιας και το οδηγουσε ο παπους.Του ζητησα να το βγαλω φοτο και μου ειπε ναι.Δεν ηταν περοιπηημενο αλλα ηταν το στολιδη του...
    Μπραβο και στους δυο...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  10. #1645
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα Kotsosdr και ήσουν κουτάτος. Τώρα, μαζεύουμε υπογραφές να σε διώξουμε.

  11. #1646
    Σε είδα προχθές να πηγαίνουμε σα μουρλοι χωρις λόγο μέσα στη κίνηση ,από την Κατεχάκη μέχρι την Αργυρούπολη, εσύ με το Triumph tiger και εγώ με το δικό μου .Ανοίξαμε και μαζί ... χωρίς λόγο. Σε χαιρέτησα, με χαιρετήσεις με νόημα ..και λόγο , να σαι καλά

  12. #1647
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	WP_20171209_11_00_27_Pro.jpg 
Προβολές:	560 
Μέγεθος:	78,2 KB 
ID:	391226

    …δεν θα ήθελα να είμαι μπροστά σου όταν ανάψεις τα λαμπιόνια, στις ζούγκλες των Πατησίων…

  13. #1648
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα χτες το βράδυ στην Κόρινθο με το Opel Corsa να παραβιάζεις το STOP και να βγαίνεις δολοφονικά...είχες και σήμα γιατρού κολλημένο στο παρμπρίζ τρομάρα σου...

    Σε είδα κι εσένα Ασιάτη μετανάστη, κουλουριασμένο κάτω από ένα μουσαμά στην καρότσα του αγροτικού, να πετάς το αποτσίγαρό σου πάνω στο αμάξι μου την ώρα που ακολουθούσα... είπα να σου κάνω χειρονομία, αλλά επικράτησε ο αλτρουισμός...

  14. #1649
    σε ειδα κοπελια στα δρομακια εσω του νοσοκομειου Γ.Γεννηματα με την παπια σου να φευγεις προβλεπομενη!
    μπουφαν,κρανακι,γαντι επιγονατιδες..!! σε χαρηκα!
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  15. #1650
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    49
    με ειδα να μπαινω στο "στοιχειωμενο"σανατοριο στην Παρνηθα μετα απο εκδορμη που ειχα παει στην Αθηνα την περασμενη βδομαδα και να βγαινω ενω εχω σκασει στα γελια....μιας και δεν βρηκα ουτε ενα φαντασμα!τραβηξα ομως μερικες ενδιαφερουσες φωτο με αυτα που βρηκα στον τοιχο !!η θεα ηταν φοβερη βεβαια απο την μπροστινη πλευρα του βουνου!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF