Σελίδα 134 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3484124129130131132133134135 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.996 έως 2.010 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1996
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sanctusan
    Εγγραφή
    25/10/2017
    Μηνύματα
    1.022
    Σε είδα στην Αθηνών Κορίνθου με τσοπερ(μάλλον 250cc), τιμόνι σα σωλήνα από καλοριφέρ, κράνος jet, αμάνικο, μαγιό και ΕΠΙΓΟΝΑΤΗΔΕΣ.......

    Έτριβα τα μάτια μου να σιγουρευτώ αν βλέπω καλά......
    arvala παν στην εκκλησιά arvala προσκυνάνε.......

  2. #1997
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    σε ειδα με το σκουτερ θηβων και καβαλας να μου ζητας 1,5 ευρω γτ ειχες μεινει κ ειχες ξεχασει την καρτα. να μου λες οτι ο κοσμος πλεον ειναι καχυποπτος κ δεν βοηθαει.κ σου ειπα φερτο στο βενζιναδικο...αν ησουν επιτηδειος μου τα πηρες πολυ ωραια..αν οχι τι να πω..δεν το σκεφτηκα , βοηθσα αμεσως...κατι ομως στο βλεμμα σου οταν εφευγες με παραξενευσαι...τεσπα μια καλη πραξη την ημερα...
    ..without engineers, science is just philosophy..

  3. #1998
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Σας είδα φανατίλες στην πίστα των Σερρών στον αγώνα motogp της Κυριακής να πανηγυρίζετε έξαλλα όταν έπεσε ο Marquez..
    Λες και ήμουν σε ντέρμπι Ολυμπιακού παναθηναικού
    Ξεφτίλα εντελώς...
    ωρα ειναι τωρα να φανατιστουν και με το moto gp.για εμενα δεν ειναι ανθρωποι που αγαπουν την μηχανη, αλλα το στοιχημα που πιστευω οτι θα ειχαν βαλει. ελεος ρε παιδια.

  4. #1999
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreastwin Προβολή μηνύματος
    ωρα ειναι τωρα να φανατιστουν και με το moto gp.για εμενα δεν ειναι ανθρωποι που αγαπουν την μηχανη, αλλα το στοιχημα που πιστευω οτι θα ειχαν βαλει. ελεος ρε παιδια.

    Το εχω δει πολλες φορες αυτο το σκηνικο..κ απο τοτε προτιμω να βλεπω τον αγωνα μονος μου!Κριμα..να χαιροντε οταν πεφτει ενας αναβατης

  5. #2000
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σε είδα σήμερα αρκουδιάρη African-ε πάνω από την Πάτρα στο κομμάτι της περιμετρικής να γουστάρεις βόλτα με βερμούδα και εντελώς γυμνός από πάνω

  6. #2001
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.311
    Σε ειδα με το σκουτερ να καλείς το νούμερο στο παντοφλέ κινητό και στο καπάκι να το χώνεις στο fullface κρανάκι για να μιλήσεις. Εννοείται την ωρα που "οδηγούσες".


  7. #2002
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Σε είδα βλακα πεζε να περνάς κάθετα την Συγγρού ανάμεσα από την κίνηση.

    Σε είδα να διασχίζεις την δεξιά προς μεσαία, έκλεισα γκάζι.
    Σε είδα να διασχίζεις την μεσαία στα 20 μέτρα εμπρός μου, μπροστά από ένα φορτηγάκι, φρέναρα.δεν έκανε το ίδιο το αμάξι στα αριστερά μου και σε πλησίαζαμε χαζε πεζε.
    Με είδα να επιτάχυνω, να πλησιάζω και να κτυπω το δεξί τζάμι του αριστερού αυτοκινήτου. Φρέναρε και να σου και εσύ να περνάς κάθετα.
    Καλό σου βράδυ παραλίγο νεκρέ πεζε.

    Υ. Γ. Ο τύπος στο αμάξι δεν σε είχε δει από ότι μου είπε μετά στο φανάρι.



    Υ. Γ. Αντέ στο διάολο πια με όλους τους ανεγκέφαλους μαλακές, τραχανοπλαγιαδες, μπουρτσοβλαχους που κυκλοφορούν.,γαμω το κέρατο τους γαμω. Αϊ σικτιρ.

  8. #2003
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σας είδα Τώρα στην Β. Σοφίας μοτοπορεια με μαύρες και πράσινες σημαίες για τον θάνατο του γιαννακοπουλου!!! Εντάξει πλέον γίνομαι όλο και πιο σίγουρος ότι σωτηρια δεν υπάρχει!!!!
    Τελευταία τροποποίηση από petros1479; 13/06/2018 στις 20:02.
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  9. #2004
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Σε ειδα τρισμεγιστε καγουροβλαχε με το Ducati στην Βουλιαγμενης, να κανεις υπερτατες μαλακιες αναμεσα στα αυτοκινητα, να βαζεις σε κινδυνο τους υπολοιπους αναβατες, και παραλιγο να το χασεις στο Sακι δεξια και μετα αριστέρα, οταν μπαινεις Ηλιουπολεως, με το πισινο σου να ψαλιδιζει αγρια γιατι ειδες οτι ειχε πεζους που περναγαν απο την διαβαση κανονικα!!!! Και να τους βάζεις και χερι...επειδη περνούν από την "πίστα" σου
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  10. #2005
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα τρισμεγιστε καγουροβλαχε με το Ducati στην Βουλιαγμενης, να κανεις υπερτατες μαλακιες αναμεσα στα αυτοκινητα, να βαζεις σε κινδυνο τους υπολοιπους αναβατες, και παραλιγο να το χασεις στο Sακι δεξια και μετα αριστέρα, οταν μπαινεις Ηλιουπολεως, με το πισινο σου να ψαλιδιζει αγρια γιατι ειδες οτι ειχε πεζους που περναγαν απο την διαβαση κανονικα!!!! Και να τους βάζεις και χερι...επειδη περνούν από την "πίστα" σου


    ...ειπε ο αναβατης bmw, εσφιξε 35 βιδες στο ρδελο του και εξαφανιστηκε στο μισοσκοταδο της γωνιας του δρομου αλλα με τους κυλινδρους να μην μπορουν να κρυφτουν...

    ασε ρε Σοφιανε...πες οτι ηπιες τσαϊ αντρικια και ξεπερασε το....

  11. #2006
    Σε είδα USS Enterprise σητν Πατρών...

    Φήμες λένε οτι ήταν BMW... αλλα με τόσα προβόλια μαλλον για

    Σε έιδα και σενα φορτηγό να φλεγεσαι

    Είδα και σας Παρνασσό κα8ώς και το ζευγαράκι στην ορεινή Ναυπακτία να ανταλάσουμε πληροφορίες για την βροχή, καλούς δρόμους...

  12. #2007
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Σας ειδα 10 SV-650 (περιπου) σημερα το πρωι στην Αργυρουπολη να κινειστε σε μια λωριδα σαν παρελαση...
    Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οι δερματινες στολες που φορουσατε ολοι κ οι πινακιδες ΕΑ...
    Μεγαρα σας πανε?

    Leader κ σκουπα με γιλεκο φωσφοριζε κανονικα!
    Ride(s) the wind of change...

  13. #2008
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.232
    Σε ειδα σημερα μαλάκα οδηγε αυτοκινητου

    να πατας επιτηδες περιστερι. Ειχες τον χωρο και τον χρονο να κοψεις λιγο για να του δωσεις χρονο να φυγει, ή να κανεις εναν μικρο ελιγμο για να το αποφυγεις

    αλλά εσυ το στοχευσες και γκαζωσες. Καλυτερα ομως παρε τζιπ, για να μπορεις να πατας και γατες και σκυλους (η ευχαριστηση θα ειναι μεγαλυτερη) χωρις τον φοβο να σου προκαλεσουν ζημια στ αμαξι.

  14. #2009
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ...ειπε ο αναβατης bmw, εσφιξε 35 βιδες στο ρδελο του και εξαφανιστηκε στο μισοσκοταδο της γωνιας του δρομου αλλα με τους κυλινδρους να μην μπορουν να κρυφτουν...

    ασε ρε Σοφιανε...πες οτι ηπιες τσαϊ αντρικια και ξεπερασε το....
    Είπε ο τριμαλακας και χαμογελούσε με την μαλακια του. Και τώρα θυμήθηκα γιατί ειχα φύγει από το μοτο. Μαλακα Σταύρο

  15. #2010
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Είπε ο τριμαλακας και χαμογελούσε με την μαλακια του. Και τώρα θυμήθηκα γιατί ειχα φύγει από το μοτο. Μαλακα Σταύρο

    ελα παραδεξου το, ηταν λιγακι καλο...
    ελα και μολις σε δω θα σου κανω "τσωπα τσωπα" να περασει...


Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF