Σελίδα 109 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 95999104105106107108109110111112113114119 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.621 έως 1.635 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1621
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.334
    Μεσα στην βροχα, σας ειδα καβαλα σε 2 τροχούς, με μαλλινους σκουφους, ακρανωτους, με το κρανος στον αγκωνα, με ποδηλατικο κρανος.

    WTF

  2. #1622
    Σας ειδα 3 ζωάδια στο Γλαύκο και να βγαίνετε Περιμετρική Πάτρας προς Αθήνα, ακράνοβιτς και με πάνω από 150χλμ/Ω στο κοντέρ σας.
    Είστε απλα τυχεροί ππυ δεν σας έχει σκάσει μύγα ή άλλο έντομο στη μάπα με τόσα χλμ.

  3. #1623
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδα ντελιβερα εν μέσω βροχας το κράνος στον αγκώνα και το τσιγάρο στο στόμα όλο καμάρι να ανεβαίνεις την Κατεχάκη!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  4. #1624
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2016
    Μηνύματα
    8
    Σε είδα χθες το μεσημέρι με το TMax να σε ακουμπάω με τον προφυλακτήρα μου στο κόκκινο φανάρι προσπαθώντας να βγω μπροστά στη σταματημένη κίνηση με φώτα και κόρνες για να πάω τη γυναίκα μου στο μαιευτήριο. Αν το δεις αυτό και σου έκανα οποιαδήποτε ζημιά στείλε μήνυμα για να σου την πληρώσω.
    Τελευταία τροποποίηση από ganache; 24/11/2017 στις 20:39.

  5. #1625
    Σε είδα με το twingo και την τεράστια μπαγκαζιέρα με αυτοκόλλητα moto.gr & ace cafe πάνω απ' την Πλ. Βαρνάβα στο Παγκράτι. Μάλλον αγχώθηκες όταν έφτασα πίσω με το παπί κι εγκατέλειψες την προσπάθεια για παρκάρισμα. Ελπίζω να βρήκες παρακάτω και να μην ταλαιπωρήθηκες.
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  6. #1626
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε είδα να παρκάρεις το σκούτερ με τη γυναίκα πίσω, μεσήλικες. Μπροστά είχες αυτοκόλλητο ένα φάσκελο που έγραφε από κάτω "ΟΡΣΕ". Στο πλαινό καπάκι είχες άλλο μεγάλο αυτοκόλλητο "Ένας για όλους και όλοι για τον μπ**τσο" (χωρίς αστεράκια).

  7. #1627
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να παρκάρεις το σκούτερ με τη γυναίκα πίσω, μεσήλικες. Μπροστά είχες αυτοκόλλητο ένα φάσκελο που έγραφε από κάτω "ΟΡΣΕ". Στο πλαινό καπάκι είχες άλλο μεγάλο αυτοκόλλητο "Ένας για όλους και όλοι για τον μπ**τσο" (χωρίς αστεράκια).
    Του γιου τους που ειναι φανταρος θα ητανε...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #1628
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.963
    Σε είδα τρισμέγιστε πανίβλακα χτες στην Κόρινθο με το σκούτερ μπροστά μου, είχες βγάλει φλας για δεξιά, έστριψες αριστερά παράνομα σε μονόδρομο και όλα την ώρα που μιλούσες στο κινητό...

    Σας βλέπω κι εσάς καθημερινά "εξυπνάκηδες" στα φανάρια της Αρχαίας Κορίνθου, να πιάνετε δεξιά και μετά χωρίς φλας να στρίβετε αριστερά με κίνδυνο όσοι πηγαίνουν κανονικά να κινδυνεύουν να πέσουν πάνω σας... ΄κι όλα αυτά γτ είστε κλασσικοί νεοέλληνες κουτοπόνηροι και δεν μπορείτε να περιμένετε. Άξιος κι εσύ οδηγέ του σχολικού λεωφορείου που το κάνεις, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να σε δώσω καμιά μέρα...

    Τέλος, βλέπω καθημερινά το απίστευτο σκουπιδαριό που πετάτε στο πλάι των επαρχιακών δρόμων και με πιάνει απελπισία για τον τόπο αυτό... μπουκάλια νερού, χαρτιά, κουτιά, αναψυκτικά, όλα καταλήγουν στο πλάι του δρόμου, αρκεί να μην είναι μέσα στο γαμημένο το μπουρδέλο σας (που συνήθως είναι χρέπι). Πρέπει να είμαστε ο πιο βρώμικος και αναίσθητος λαός της Ευρώπης και συναγωνιζόμαστε επάξια Αφρική. Δυστυχώς δεν το βλέπεις μόνο στο οδικό δίκτυο αλλά παντού, προχτές που ήμουν για περπάτημα στο λιμάνι της Κορίνθου όλοι όσοι ψάρευαν έφευγαν και παράταγαν επιτόπου καφέδες, ποτήρια, αποτσίγαρα, πακέτα τσιγάρων και ο κάδος γαμώ την πουτάνα μου ήταν 2 μέτρα απέναντί τους, 2 γαμημένα μέτρα!!!
    Τελευταία τροποποίηση από AUFGEBRACHT; 26/11/2017 στις 11:18.

  9. #1629
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GsDakar
    Εγγραφή
    30/05/2010
    Μηνύματα
    247
    Το σχολικό επιβάλλεται να το "δωσεις",μαλακιες θα κάνει έχει δεν έχει παιδάκια μέσα. Εγώ έδωσα οδηγό στο σχολείο επειδή με γεμάτο σχολικό πήρε σουβλάκι και οδηγουσε με ένα χέρι.

  10. #1630
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα ηλιθιε γερο, να σταματάς σχεδόν μέσα στη μέση του δρόμου, χωρίς αλαρμ, δεν ξέρω κι εγώ το γιατί.. Τις κόρνες και το βλέμμα μου ελπίζω να τα κατάλαβες τι εννοούσαν..

  11. #1631
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Στα Σεπόλια..που να δίνεις φράγκα για κανονικό καθρέπτη τωρα ρε φιλαράκι..

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DCN_14432.jpg 
Προβολές:	648 
Μέγεθος:	87,5 KB 
ID:	390807
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  12. #1632
    Ιπτάμενο Μέλος Το avatar του/της Kepler Fun
    Εγγραφή
    11/06/2009
    Μηνύματα
    168
    Σε είδα σερίφη τροχονόμε στον Βενιζέλο να βρίζεις τον οδηγό αυτοκινήτου που δεν αντιλήφθηκε ότι του έλεγες να περάσει την πεζοδίαβαση για να ξεμπλοκάρεις την κίνηση και αυτός σταμάτησε ως όφειλε.

    Και δυστυχώς σε είδαν και πολλοί άλλοι πεζοί που περίμεναν στην διάβαση.

    Να σε χαίρονται για το ήθος σου οι φίλοι σου, η οικογένειά σου και κυρίως ο διευθυντής σου.
    'Η ανάγκη είναι η μητέρα της δημιουργίας'

  13. #1633
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    χτες βραδυ στον κηφισό, ύψος κτελ, σκούτερ μπεβερλυ ακράνωτο να πηγαινει προς λαμία.

    ακράντωτο και πίσω απο νταλικά στο 1 μέτρο απόσταση να πηγαίνουν έτσι με 80-90χλμ πορεία.

    Ρε φίλε, πραγματικά τώρα, πες οτι δεν σκεφτεσαι

    οτι με το κράνος ίσως να μην κρυώνεις
    η νταλικα προφανώς δεν θα είναι υβριδική και θα βγάζει καυσαέρια που τα εισπνέεις ολα
    αλλα το να φρενάρει έστω και λίγο και θα κοπανήσεις πάνω τους (σίγουρα ο νταλικερης δεν νομιζω να καταλαβει τπτ και να μην σταματησει καν) δεν το σκέφτεσαι; τοσο κοντα που ήσουν, ουτε τα στοπ του δεν θα προλαβαινες να δεις.

    μετά θα λενε νταλικερης εγκατελειψε μοτοσυκλετιστη.....

  14. #1634
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2013
    Μηνύματα
    137
    Σε ειδα σημερα πρωι παραλιακη με το Αφρικα. Εκανα χωρο να περασεις γιατι ημουνα χαλαρος και χαιρετησες. Καλους δρομους να εχεις!!!

  15. #1635
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Φιλε με το duke2 στην πένα το μηχανάκι, ωραία και η σουζα. Το κέρδισες το thumbs up!
    The only easy day was yesterday.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF