Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Yamaha XT 400 artesia

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2017
    Μηνύματα
    8

    Yamaha XT 400 artesia

    Αν υπάρχουν κάτοχοι XT 400 artesia θα ήθελα να μάθω αν είναι ικανοποιημενοι από την μηχανή αυτή λειτουργικά, καθώς επίσης αν είναι αξιόπιστη και αν βρίσκουν εύκολα διαθέσιμα ανταλλακτικά ως σήμερα

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Καλή είναι, αλλά πάρα πάρα πολύ παλιά πλέον. Όσοι είχαν πρόβλημα νομίζω ότι την κάναν 600 κ ησύχασαν. Ανταλλακτικά για το 600 τα πάντα

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    507
    Tι αλλαγες χρειαζονται για να γινει 600αρι,ξερει κανεις?

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2017
    Μηνύματα
    536
    Ένα μοτέρ από 600...

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    103
    καλο μηχανακι και αξιοπιστο, το ειχα καποτε, αλλα δεν παει βημα. εκανα καποια ταξιδακια Αλιαρτος- Αγραφα Ευρυτανιας πολλες φορες, λογω καταγωγης, χωρις κανενα προβλημα.
    το βαρεθηκα γρηγορα μιας και 250 σκουτερ με περναγαν στην εθνικη, το εκανα 600 με αλλο μοτερ και ησυχασα για κανα χρονο μεχρι που το πουλησα και ησυχασα εντελως.
    ανταλλακτικα ταιριαζουν αρκετα απο το 600.

  6. #6
    Και εγώ το έχω πάνω από 10 χρόνια, γενικά όπως τα λέει Χρηστος FZR, για περιοχές όπως η Ευρυτανία είναι μια χαρά, ίσως και ό,τι πρέπει, το κατάλληλο δηλαδή. Για μεγαλύτερα ταξίδια όμως είναι λίγο κουραστικό μιας και δεν πιάνει και πολλά χιλιόμετρα. Μάλλον είναι θέμα επιλογής, εγώ ταξίδια μεγάλα δεν πρόκειται πλέον να κάνω οπότε μου είναι μια χαρά.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF