Σελίδα 117 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 1767107112113114115116117118119120121122127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.741 έως 1.755 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1741
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2017
    Μηνύματα
    17
    Σας ειδα 7-8 supersport να στρίβετε Αχλαδόκαμπο προς Τρίπολη. Γυρνούσα απο το αντίθετο ρεύμα με το μπροσακι

  2. #1742
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα βρωμιάρα νεαρά με το Ford Fiesta στην Κορίνθου-Πατρών να ανοίγεις το παράθυρο και να εκσφενδονίζεις το άδειο κουτί Coca Cola που είχες πιει... έχε χάρη μωρή πατσαβούρα που έβρεχε αλλιώς θα στο έβαζα στον κώλο...
    ΜΑΖΙ ΣΟΥ.σε βοηθαω κι'ολας.με τις πατσαβουρες.

  3. #1743
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από matrix Προβολή μηνύματος
    τα βυζια τα βυζια...
    και αν δεν μπορουν να τα δειξουν,τουλαχιστον να μας το τραγουδανε,βυζακια εξω λοιπον βιζακια εξω λοιπον.

  4. #1744
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreastwin Προβολή μηνύματος
    και αν δεν μπορουν να τα δειξουν,τουλαχιστον να μας το τραγουδανε,βυζακια εξω λοιπον βιζακια εξω λοιπον.
    https://www.youtube.com/watch?v=5Ahkcsjwf-E

  5. #1745

  6. #1746
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Σε είδα 21/2 17:30 στο Φάληρο και πήγαμε μαζί μέχρι την Μεταμορφωση με το F800...Ωραία ήταν !!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  7. #1747
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα με το μπλε R850r να μου τα χεις κάνει τσουρέκια από το Σύνταγμα μέχρι το φανάρι Στήλες. Δεν έκανες που δεν έκανες διήθηση, καθόσουν και συνεχώς δεξιά πίσω από το αυτοκίνητο μεταξύ αριστερής και μεσαίας και δε με άφηνες να περάσω από πουθενά. Τελικά όταν φράκαρες σου χώθηκα και ακούμπησα και τον καθρέφτη σου με το δικό μου κόβωντας το τιμόνι ανάμεσα σε σένα και το αυτοκίνητο. Γύρισα σε κοίταξα με θυμό και αγανάκτηση και ευτυχώς δεν αντέδρασες γιατί θα τα άκουγες.

    ΑΜΑ ΔΕ ΧΩΡΑΜΕ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!

  8. #1748
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με το μπλε R850r να μου τα χεις κάνει τσουρέκια από το Σύνταγμα μέχρι το φανάρι Στήλες. Δεν έκανες που δεν έκανες διήθηση, καθόσουν και συνεχώς δεξιά πίσω από το αυτοκίνητο μεταξύ αριστερής και μεσαίας και δε με άφηνες να περάσω από πουθενά. Τελικά όταν φράκαρες σου χώθηκα και ακούμπησα και τον καθρέφτη σου με το δικό μου κόβωντας το τιμόνι ανάμεσα σε σένα και το αυτοκίνητο. Γύρισα σε κοίταξα με θυμό και αγανάκτηση και ευτυχώς δεν αντέδρασες γιατί θα τα άκουγες.

    ΑΜΑ ΔΕ ΧΩΡΑΜΕ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!
    btw η διηθηση δεν επιτρέπεται απο τον Κ.Ο.Κ .Και εγώ κάνω διήθηση αλλά σέβομαι και κάποιον ο οποίος δε γουστάρει να κάνει.

  9. #1749
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.123
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    btw η διηθηση δεν επιτρέπεται απο τον Κ.Ο.Κ .Και εγώ κάνω διήθηση αλλά σέβομαι και κάποιον ο οποίος δε γουστάρει να κάνει.
    Σε αυτήν την περίπτωση, κάθεσαι ΠΙΣΩ από το προπορευόμενο όχημα και όχι ανάμεσα σε 2 λωρίδες....αυτό είναι διήθηση ασχέτως αν περνάς η όχι τα οχήματα.
    Έχει δίκιο ο Γιώργος......
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #1750
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    btw η διηθηση δεν επιτρέπεται απο τον Κ.Ο.Κ .Και εγώ κάνω διήθηση αλλά σέβομαι και κάποιον ο οποίος δε γουστάρει να κάνει.
    μαλλον λαθος τα ξερεις περι διηθησης. οπως επισης και ατυχημα να γινει δεν φταιει αυτος που κανει διηθηση.

  11. #1751
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    μαλλον λαθος τα ξερεις περι διηθησης. οπως επισης και ατυχημα να γινει δεν φταιει αυτος που κανει διηθηση.
    https://www.lawspot.gr/nomika-nea/ol...oyntai-anamesa

  12. #1752
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    αυτο εχει παιξει πολλες φορες και εχει συζητηθει αλλες τοσες εδω.. και το ειπε και μελος του φορουμ δικηγορος οτι η συγκεκριμενη αποφαση αφορα σε συγκεκριμενο ατυχημα και δεν ειναι γενικη..
    επισης ο αρειος παγος ειναι δικαστηριο και αρα δεν μπορει να νομοθετησει.. τελος ο κοκ οριζει μεν πως πρεπει να κινουνται τα οχηματα στο δρομο αλλα πουθενα δεν αναφερει οτι η διηθηση απαγορευεται.. οποτε μαλλον εσυ εχεις λαθος

  13. #1753
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    αυτο εχει παιξει πολλες φορες και εχει συζητηθει αλλες τοσες εδω.. και το ειπε και μελος του φορουμ δικηγορος οτι η συγκεκριμενη αποφαση αφορα σε συγκεκριμενο ατυχημα και δεν ειναι γενικη..
    επισης ο αρειος παγος ειναι δικαστηριο και αρα δεν μπορει να νομοθετησει.. τελος ο κοκ οριζει μεν πως πρεπει να κινουνται τα οχηματα στο δρομο αλλα πουθενα δεν αναφερει οτι η διηθηση απαγορευεται.. οποτε μαλλον εσυ εχεις λαθος
    Μου φαίνεται ότι παιζουμε με τις λέξεις έτσι.Σου λεει πως πρέπει να κινεισαι αλλα δε σου λεει οτι απαγορεύεται,αφου σου λεει πως πρεπει να κινεισαι,κινήσου οπως σου λεει.
    Οταν λεει κινηση σε στοιχους και μεσα στις λωρίδες κυκλοφορίας οφείλεις να κινήσαι όπως σου λέει.Οσο για την αποφαση αφορά ένα ατύχημα που προκλήθηκε λόγω διήθησης,και το δικαστήριο
    δεν κλήθηκε να νομοθετήσει αλλά να ελέγξει την νομιμότητα.

  14. #1754
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kons
    Εγγραφή
    05/01/2018
    Μηνύματα
    237
    Διήθηση.... γιατί δεν το λέμε διείσδυση που είναι και καλύτερο?
    Mil. Spec.

  15. #1755
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Μη γράφουμε συνεχώς τα ίδια. Η διήθηση είναι "παράνομη", αλλά, στην πράξη, ακόμα και η τροχαία το δέχεται και επίσης δε σε καθιστά αυτόματα υπεύθυνο σε κάποιο ατύχημα, τελεία. Πέρα από όλα αυτά, όμως, υπάρχει το νόμιμο και υπάρχει και το σωστό. Αν είσαι αργός, κάνεις στην άκρη. Όχι επειδή το οφείλεις στον ΚΟΚ, αλλά επειδή το οφείλεις στον συνάνθρωπό σου και τους λοιπούς χρήστες της οδού. Δε σε όρισε κανείς τροχονόμο (γενικά μιλώντας ε, δεν πάει σε κάποιον προσωπικά).
    Life begins at 45°.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF