Σελίδα 91 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 41818687888990919293949596101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.351 έως 1.365 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1351
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Σε είδα κοπελιά με το μικρό Ninja να πηγαίνεις τάπα στο ποτάμι και σε χαρηκα.... μηχανάκι στα χρώματα του Valentinik ασορτί κράνος, αλλά φόρα και κανα μπουφανάκι μην κάψεις το βελούδινο δερματάκι σου στην άσχημη, μπλουζάκι με ραντακια και Ninja δεν πάει....

  2. #1352
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DOCfzx
    Εγγραφή
    06/02/2016
    Μηνύματα
    127
    Αγαπητέ αν λέμε την ίδια την έχω πετύχει αοσρτί όπως λές αλλα και με παντοφλάκι με φουντίτσα ασορτί

  3. #1353
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σας είδα αρκετούς να επιστρέφετε Λαμία από το μπάνιο, με κρανος παραδόξως όλοι, αλλά με καλοκαιρινή αμφίεση όμως.. Καλούς δρόμους..

  4. #1354
    Σας είδα Αφγανούς "επενδυτές" να έχετε ψειρισει το παπί ενός πιτσιρικά και να έχετε αρχίσει το κόψιμο.δεν ήταν η τυχερη βραδιά σας...Όμως μην ανησυχείτε!θα έχετε την δυνατότητα λίαν συντόμως να ξαναπροσπαθησετε!να ναι καλά τα τσολια που κυβερνούν

  5. #1355
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Είναι κάποιοι αρχάριοι που οκ κανείς δεν ξεκίνησε με το καλημέρα να οδηγάει τέλεια,
    αλλά όταν τώρα ξεκινάς και οδηγείς συνετά και προβλεπέ είσαι σωστός και μπράβο σου.
    Όταν όμως αρχίζεις να οδηγάς γρήγορα χωρίς να νιώθεις πότε πρέπει να ανοίξεις το
    γκάζι πότε να φρενάρεις κτλ ε τότε είσαι επικίνδυνος, για όλους.

    Πχ εσύ σήμερα με το γιαμάχα σκούτερ, πρωην δαπίτη νυν δικηγόρε ή πολιτικέ μηχανικέ
    με το μοκασίνι σου, και το σένιο παντελονάκι σου και το ανάλαφρο πουκαμισάκι σου
    και το zeus τζετ κρανάκι σου (λολ) γιατί δεν πήγαινες με λογικές ταχύτητες; γιατί έσπαγες
    το δόλιο μηχανάκι και με το που πλησίαζες μπροστινό αμάξι πλακωνόσουν στα φρένα;
    γιατι έκανες σφήνες χωρίς να κοιτάξεις αν υπάρχει άλλος δίπλα σου και συμπεριφερόσουν
    σαν να σου άνηκε ο δρόμος γτχσ;

    ελπίζω το blockpass που έφαγες να σου έβαλε λιγάκι μυαλό γτ αμέσως μετά σταμάτησεις
    να μου ζαλίζεις τ'@@ κυκλοφορώντας σαν την μύγα πότε μπροστά μου πότε πίσω μου,
    δεξιά ή αριστερά μου.

  6. #1356
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Σε ειδα χτες τρισμέγιστε πανιβλακα μεσα στην κινηση στο υψος της χαλυβουργικης με το TDM.. κλασσικά κρανος της κακιας ωρας 50 ετων και βαλε, γιατι ως γνωστων τα κρανη με τον καιρο ειναι σα το καλο κρασι, με φανελακι και σταση κοκοβιου πανω στο μηχανακι να πηγαινεις πιο αργα απο τα ιδια τα αυτοκινητα...σου μαρσαρα σου επεξα τα φωτα κορναρα ξανακορναρα..τετοιο σταρχιδισμο δεν εχω δει ποτε μου..και αφου κορναρα 5-6 φορες κανεις στην ακρη με μια σπασμωδική κινηση σταματας στην κεντρικη λωριδα και αρχιζεις και φωναζεις τυπου ελα ρε μαγκα περνα να δουμε τι θα καταλάβεις...........προφανέστατα δε σταματησα μες στην εθνικη οδο πρωτα πρωτα για να μην σκοτωθούμε και μετα λογο της ηλικιας σου......μπετοβλακα εε μπετοβλακα θα παρεις κανενα στο λαιμο σου..το να κανεις απλα δεξια η αριστερα οπως ολοι οταν δεν θελουν να πανε γρηγορα οχι ε??αι σιχτηρ...τα πα και ξαλάφρωσα....το σκηνικο έπαιξε ανετα 5-6 φορες εχτες απλα ολοι ειχαν την λογικη να κανουν στην ακρη να περασουμε..
    Throttle that mysterious friend of ours

  7. #1357
    Σε είδα να βγαίνεις από στενάκι στον κεντρικό της Καισαριανής με το R80G/S σε πολύ καλή κατάσταση και φαινόταν "μάχιμο" και όχι χιψτεροφλώρικο. Μάλλον το έχεις "από τότε". HPN αυτοκολλητάκι στο ντεπόζιτο (το... Μ power του δίτροχου; ) μασκούλα gaston rahier και... Το εγγόνι;; χύμα σαν εσένα στο ντεπόζιτο. Ήθελα να φασκελώσω αλλά λυπόμουν μην τα φάει το εργαλείο μαλακάκο μου. Βέβαια το πιτσιρίκι σε πίκρανε, στο φανάρι τεντώνει το χέρι, δείχνει το fazer και σου λέει ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ, ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ. Τσάαακ, ένα-μηδεν

  8. #1358
    σε ειδα συμπαθεστατε παπιοκαγκουρα να τσαρουχωνεις τα φρενα και να τρως ξεκαρδιστικη σλοου μοσιον σαβουρα οταν βρεθηκαμε φατσα καρτα σε στενο μονοδρομο με εσενα αναποδα.η αντιδραση σου ακομα πιο επικη οταν σηκωθηκες και αρχισες να λες οτι δεν εχεις διπλωμα κτλ σε στυλ ομολογιας υστερα απο βασανιστηρια χωρις καν να προλαβω να ρωτησω αν εισαι καλα.φορουσες κρανος μου εφτιαξες και την μερα και εφυγες απλα με την τρομαρα,ελπιζω να κρατησεις την υποσχεση σου και να πας για διπλωμα
    Lost on purpose..again

  9. #1359
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Σε είδα να μου λες "αχ!!! Συγγνώμη σας έκανα ζημιά????" Δεν μου έκανες ζημιά κυρια μου αλλά είμαι σίγουρος ότι θα χαζευες στο κινητό για να μου την φέρεις από πίσω ενώ ήμασταν όλοι σταματημενοι στο φανάρι!!!! Δεν έδωσα συνέχεια γιατί ίσα που με έσπρωξε και είχε και τόση ζέστη που βαριομουνα!!! Από τύχη ζούμε...
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  10. #1360
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα σε δρομο διπλής να ερχεσαι απο απέναντι να βγαζεις φλας αριστερό για να αλλαξεις λωρίδα να μπεις στην δική μου για να παρκαρεις την μλκια σου κάνοντας μου νοήματα να φύγω απο την αλλη.
    Δεν μετακινηθηκα εκατοστό,νόμιζες θα σε φοβηθω επειδή ήμουν με μηχανάκι.
    Απλα έκοψα ταχύτητα μην πεσεις πανω μου.
    Αφού καιγοσουν μην χασεις το πάρκιγκ.
    Αλλά τι το θελες και με εβρισες ρε γιδι???
    Δεν θα είχα ασχοληθεί αν δεν εβριζες..
    Περαστικά ρε γίγαντα και μαγκιες εκεί που σε παίρνει

  11. #1361
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    305
    σε είδα φίλτρο λαδιού να μουλαρώνεις και να μην βγαίνεις ουτε με κατσαβίδι.
    Το σπίτι σου μέσα

  12. #1362
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα μεσάνυχτα με το παπί στην Κορίνθου-Πατρών ανάποδα στη ΛΕΑ...

  13. #1363
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    652
    Νταξει μιλαμε για τρελο κομπο!!

    Σε ειδα τριμαλακα χθες βραδυ στην πατησιων με το σφουχτερ να του χεις βαλει επανω ακραπα για να πηγαινεις ταπα παντα με σαγιοναρα βεβαια. Στο επομενο φαναρι ενας τυπος σταματαει διπλα σου και σου φωναζει οτι το πισω λαστιχο εχει χασει πολυ αερα.Φυσικα με τοσο θορυβο που εκανε η εξατμιση χρειαστηκε να στο φωναξει 2-3 φορες μεχρι να καταλαβεις. Το καλυτερο ομως ειναι οτι ο τυπος που σου εκανε την παρατηρηση οδηγουσε (φυσικα ξεκρανωτος) ενα παπι υπο διαλυση ετοιμο να κοπει στα δυο,χωρις φωτα και πηγαινε και αυτος ταπα.Κλαιω ρε μλκς μου!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  14. #1364
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FB_IMG_1498823814539.jpg 
Προβολές:	372 
Μέγεθος:	103,1 KB 
ID:	385243
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #1365
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20170630_164520.jpg 
Προβολές:	310 
Μέγεθος:	71,1 KB 
ID:	385248

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF