Σελίδα 61 από 89 ΠρώτοΠρώτο ... 1151565758596061626364656671 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 901 έως 915 από 1326

Θέμα: Ποδήλατα ΙΙ

  1. #901
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος

    Κουρασμένο κορμί, καθαρό μυαλό.
    Και βγαίνει και η αδρεναλίνη εκτός σπιτιού ντοκτορ
    καθε μερα ...νεα μερα.

  2. #902
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Η φτηνοτερη ποιοτικη λυση ειναι να τοποθετησεις μοτερ tongsheng tsdz2 (650€ το πληρες κιτ) σε κανονικο ποδηλατο. Τα κιτ οπως εχω καταλαβει δεν επιδοτουνται.
    Τι διαφορά έχει με την υποβοήθηση?
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #903
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Τι διαφορά έχει με την υποβοήθηση?
    Καμια.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  4. #904
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    ..... Σε κάθε περίπτυωση δεν προτείνονται σε κάποιον συνειδητοποιημένο κουρσά αλλά σε όσους θέλουν αυτό το πολυπόθητο "ένα ποδήλατο για να κάνω άσφαλτο και χώμα".
    πωπω νιώθω ντροπή. Τόσα χρόνια εδω μέσα και έχω δει άπειρα πόστ απο entry lvl μοτοσικλετιστές που δε ξέρουν τι ζητάνε και τώρα ήρθα και εγώ και κούμπωσα σε μια απο αυτές τις κατηγορίες



    που λέτε .... έπιασα το thread απο την αρχή φιουυυυυ

    αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα με αρκετούς γνώστες που όντως δίνουν λύση σε άσχετους σαν και εμένα. πλέον πρέπει να πάρω και εγώ ποδήλατο για να ακολουθάω στις βόλτες των παιδιών που ολοένα μεγαλώνουν και το δικό μου περπάτημα δίπλα τους δεν είναι αρκετό αλλά παράλληλα να μπούμε και λίγο χωματάκι εδω στο Ποικίλο Όρος απο πάνω

    παρεπιπτώντος, μέχρι πριν μπει ο Ιούλιος (και τα μέτρα των επιδοτήσεων για τα ηλεκτρικά) το thread πήγαινε μια χαρά αυτά τα 2 χρόνια προς τη κατεύθυνση του δικού μου προφίλ :P
    Είμαι σίγουρος πλέον οτι θα χρειαστεί και 2ο thread για τα ηλεκτρικά ποδήλατα μιας σταμάτησε τελείως η συζήτηση για τα συμβατικά

    με βάση αυτά που διάβασα εδω για το δικό μου προφίλ και επειδή είμαι ευκολόπιστος και δίνω βάση στην άποψη τη δικιά σας περισσότερο απο τη δική μου μάλλον με κατευθύνετε προς το Merida Speeder 100 ή αν βρω λίγα περισσότερα ευρά το Cube SL Road Pro 2020, και αν θέλω βουνό να πάρω άλλα λάστιχα.

    σωστά;

    PS δε με πειράζει να αγοράσω μεταχειρισμένο

    εδιτ: ή και το Gravel Cross Bottecchia 347 (αν το βρω)
    Τελευταία τροποποίηση από spyro; 27/08/2020 στις 13:11.

  5. #905
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    πωπω νιώθω ντροπή. Τόσα χρόνια εδω μέσα και έχω δει άπειρα πόστ απο entry lvl μοτοσικλετιστές που δε ξέρουν τι ζητάνε και τώρα ήρθα και εγώ και κούμπωσα σε μια απο αυτές τις κατηγορίες



    που λέτε .... έπιασα το thread απο την αρχή φιουυυυυ

    αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα με αρκετούς γνώστες που όντως δίνουν λύση σε άσχετους σαν και εμένα. πλέον πρέπει να πάρω και εγώ ποδήλατο για να ακολουθάω στις βόλτες των παιδιών που ολοένα μεγαλώνουν και το δικό μου περπάτημα δίπλα τους δεν είναι αρκετό αλλά παράλληλα να μπούμε και λίγο χωματάκι εδω στο Ποικίλο Όρος απο πάνω

    παρεπιπτώντος, μέχρι πριν μπει ο Ιούλιος (και τα μέτρα των επιδοτήσεων για τα ηλεκτρικά) το thread πήγαινε μια χαρά αυτά τα 2 χρόνια προς τη κατεύθυνση του δικού μου προφίλ :P
    Είμαι σίγουρος πλέον οτι θα χρειαστεί και 2ο thread για τα ηλεκτρικά ποδήλατα μιας σταμάτησε τελείως η συζήτηση για τα συμβατικά

    με βάση αυτά που διάβασα εδω για το δικό μου προφίλ και επειδή είμαι ευκολόπιστος και δίνω βάση στην άποψη τη δικιά σας περισσότερο απο τη δική μου μάλλον με κατευθύνετε προς το Merida Speeder 100 ή αν βρω λίγα περισσότερα ευρά το Cube SL Road Pro 2020, και αν θέλω βουνό να πάρω άλλα λάστιχα.

    σωστά;

    PS δε με πειράζει να αγοράσω μεταχειρισμένο

    εδιτ: ή και το Gravel Cross Bottecchia 347 (αν το βρω)
    Μια χαρα vfm ειναι η σειρα speeder, απλα στην περιγραφη της χρησης που προτιθεσαι να κανεις ταιριαζει περισσοτερο ενα μαουνταιν.








    Να το πω κι αλλιως.....αν εσυ και το ποδηλατο ταιριαξετε θα καταληξεις καποια στιγμη με μια κουρσα κι ενα ηλεκτρικο full suspension μαουνταιν.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  6. #906
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    πωπω νιώθω ντροπή. Τόσα χρόνια εδω μέσα και έχω δει άπειρα πόστ απο entry lvl μοτοσικλετιστές που δε ξέρουν τι ζητάνε και τώρα ήρθα και εγώ και κούμπωσα σε μια απο αυτές τις κατηγορίες



    που λέτε .... έπιασα το thread απο την αρχή φιουυυυυ

    αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα με αρκετούς γνώστες που όντως δίνουν λύση σε άσχετους σαν και εμένα. πλέον πρέπει να πάρω και εγώ ποδήλατο για να ακολουθάω στις βόλτες των παιδιών που ολοένα μεγαλώνουν και το δικό μου περπάτημα δίπλα τους δεν είναι αρκετό αλλά παράλληλα να μπούμε και λίγο χωματάκι εδω στο Ποικίλο Όρος απο πάνω

    παρεπιπτώντος, μέχρι πριν μπει ο Ιούλιος (και τα μέτρα των επιδοτήσεων για τα ηλεκτρικά) το thread πήγαινε μια χαρά αυτά τα 2 χρόνια προς τη κατεύθυνση του δικού μου προφίλ :P
    Είμαι σίγουρος πλέον οτι θα χρειαστεί και 2ο thread για τα ηλεκτρικά ποδήλατα μιας σταμάτησε τελείως η συζήτηση για τα συμβατικά

    με βάση αυτά που διάβασα εδω για το δικό μου προφίλ και επειδή είμαι ευκολόπιστος και δίνω βάση στην άποψη τη δικιά σας περισσότερο απο τη δική μου μάλλον με κατευθύνετε προς το Merida Speeder 100 ή αν βρω λίγα περισσότερα ευρά το Cube SL Road Pro 2020, και αν θέλω βουνό να πάρω άλλα λάστιχα.

    σωστά;

    PS δε με πειράζει να αγοράσω μεταχειρισμένο

    εδιτ: ή και το Gravel Cross Bottecchia 347 (αν το βρω)


    Γεια σου Σπυρέτο!

    Αν καταλήξεις σε Merida ενημέρωσε με μοντέλο να κάνω μια ερώτηση σε κολλητό Ποδηλατομάγαζο να σου πω μια τιμή!

    p.s Αν και νομίζω χρειάζεσαι ένα ηλεκτρικό FS

  7. #907
    Ετσι ξεκινησα και εγω ...Λογω του μικρου που με τα ποδια πια δεν τον προλαβαινα και απο συμβουλες φιλων κατεληξα σε mountain....
    Ολα καλα με τον μικρο αλλα με την παρεα στο βουνο μετα απο 2-3 βολτες των 30χμμ ...πηγα το αφησα και πηρα κατι καλυτερο.
    Πηρα CUBE αλλα μου αρεσαν και τα TREK αλλα δεν υπηρχε αμεσα διαθεσιμο και ηταν και λογακι ακριβοτερο ....μιλαω παντα για την περιοχη της τιμης κοντα στο sl road pro που ανεφερες .

  8. #908
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    585
    Εγω θα το πω μοτοσυκλετιστικά. Ολοι ενα ss 1000 θελουμε αλλά δεν έχουμε ούτε χέρια να το πάμε ούτε χρόνο να πηγαίνουμε κάθε σκ Σέρρες. Και δεν βάζω μέσα συντήρηση....
    Οπότε πέρνουμε μια μοτοσυκλετα πιο κόντα σε αυτά που θέλουμε να κάνουμε.
    Πάρε καλό ποδηλατό δές αν σου αρέσει δές πως θα τα πάς. Τα οικονομικά ποδήλατα πουλιούνται πιο εύκολα και δεν χάνεις χρήματα. Βασικό να είναι το μεγεθός σωστό.
    Όταν ξεκινήσεις και μεγαλώνεις τις βόλτες σου όπως έγραψε και ο φίλος παραπάνω ανω των 30κμ ανω των 100 κ.ο.κ θα ψαχνεσαι κάθε φορά για κάτι καλύτερο.
    Βγές εξω για αρχή δές πως είναι γιατι ενω είναι πολύ όμορφο δεν είναι εύκολο, και το Ποικίλο έχει διάφορα τερρεν να κάνεις τα πάντα και αν σου αρέσει θα την βρείς την άκρη.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  9. #909
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Μια χαρα vfm ειναι η σειρα speeder, απλα στην περιγραφη της χρησης που προτιθεσαι να κανεις ταιριαζει περισσοτερο ενα μαουνταιν.

    Να το πω κι αλλιως.....αν εσυ και το ποδηλατο ταιριαξετε θα καταληξεις καποια στιγμη με μια κουρσα κι ενα ηλεκτρικο full suspension μαουνταιν.
    άστα Άγη. μέχρι προχθές που έπιασα να διαβάζω αυτό το thread δεν ήξερα καν οτι υπήρχε τόση εξέλιξη στα ηλεκτροκίνητα MTB. Με το που είδα τη φώτο του Μιχάλη με το ηλεκτρικό full suspension πλαγιασμένο στο χώμα, στο μυαλό μου ήρθαν όλα αυτά τα μονοπάτια που έχω περάσει και κατάλαβα ακριβώς τη χαρά που γεύεται!

    μακάρι να πάνε τα οικονομικά και η όρεξη καλά

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MikeG Προβολή μηνύματος

    Γεια σου Σπυρέτο!

    Αν καταλήξεις σε Merida ενημέρωσε με μοντέλο να κάνω μια ερώτηση σε κολλητό Ποδηλατομάγαζο να σου πω μια τιμή!

    p.s Αν και νομίζω χρειάζεσαι ένα ηλεκτρικό FS
    κουφάλα Μιχάλη πολυ σε χάρηκα όπως είπα και πιο πάνω. θα σου πω αν χρειαστεί σε ευχαριστώ



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Ετσι ξεκινησα και εγω ...Λογω του μικρου που με τα ποδια πια δεν τον προλαβαινα και απο συμβουλες φιλων κατεληξα σε mountain....
    Ολα καλα με τον μικρο αλλα με την παρεα στο βουνο μετα απο 2-3 βολτες των 30χμμ ...πηγα το αφησα και πηρα κατι καλυτερο.
    Πηρα CUBE αλλα μου αρεσαν και τα TREK αλλα δεν υπηρχε αμεσα διαθεσιμο και ηταν και λογακι ακριβοτερο ....μιλαω παντα για την περιοχη της τιμης κοντα στο sl road pro που ανεφερες .
    η αλήθεια είναι οτι πριν μπω στη διαδικασία να σας διαβάσω νόμιζα οτι χρειαζομουν ένα ποδήλατο σαν το δικο σου (χρήση πόλης και χώμα όχι πολύ βουνό αλλά περισσότερο χωμάτινα πάρκα)

    απο αυτά που διάβασα όμως φαίνεται οτι δεν πρέπει να δώσω λεφτά για
    1. ποδήλατο με front suspension που κοστίζει <1.000ευρώ
    2. ποδήλατο με front suspension που προορίζεται για πόλη και πάρκα

    διαβάζοντας επίσης τις απόψεις του του Χυμαδόριου αλλά και του doctor_john (ρισπεκτ https://www.moto.gr/forums/showthrea...=1#post3054947) για το σταθερό πιρούνι με έπεισαν

    Νομίζω οτι όπως και με τις μοτοσυκλέτες έτσι και εδώ μια λύση για όλα δεν υπάρχει (ντάξει εξαιρούμε το μηχανακι μου ). Προφανώς και η πρόταση του Άγη είναι η πιο ορθή αλλά κομματάκι δύσκολο προς το παρόν με τα οικονομικά
    Τελευταία τροποποίηση από spyro; 28/08/2020 στις 11:58.

  10. #910
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος



    η αλήθεια είναι οτι πριν μπω στη διαδικασία να σας διαβάσω νόμιζα οτι χρειαζομουν ένα ποδήλατο σαν το δικο σου (χρήση πόλης και χώμα όχι πολύ βουνό αλλά περισσότερο χωμάτινα πάρκα)

    απο αυτά που διάβασα όμως φαίνεται οτι δεν πρέπει να δώσω λεφτά για
    1. ποδήλατο με front suspension που κοστίζει <1.000ευρώ
    2. ποδήλατο που προορίζεται για πόλη και πάρκα
    Και ναι και όχι και ίσως .
    1. Πιο παλιά ειχαν μπει κάτι Bianchi με κλασσικές φτηνες μπροστινές στο 600αρι . So f* what ; Για να βολτάρεις με τα παιδάκια σου σε χώματα είναι υπεραρκετά .
    2. Αυτα ας τα πούμε treking . Αν βρεις ένα τέτοιο , ξερό σαν το cube ας πούμε , με ένα 32 ή 35 με ενα τακουνάκι , έχεις ένα πλέον (ας πούμε) gravel ποδήλατο που πάει άνετα σε πατημένο χώμα . Και αν δεν βαρίεσαι να αλλάζεις λάστιχα , βάζεις και δρόμου και πας και μια γρήγορη παραλιακή . Εκεί βέβαια παίζει ρόλο και το γρανάζωμα . Τα treking παρέχουν μια μέση λύση και για για βούνο και για δρόμο . Το cube πχ έχει μετάδοση μάλλον για ανηφόρες κηρίως και λίγοτερο για ευθείες . Θελει πολύ προσοχή η αγορά στην μετάδοση ειδικά γιατί ένα λάθος θα σε περιορίσει πολύ αργότερα , και οι αναβαθμίσεις είναι κατά κανόνα ασύμφορες .
    Modenas Kriss 125

  11. #911
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.205
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Anritsu Προβολή μηνύματος
    Και ναι και όχι και ίσως .
    ..
    2. Αυτα ας τα πούμε treking . Αν βρεις ένα τέτοιο , ξερό σαν το cube ας πούμε , με ένα 32 ή 35 με ενα τακουνάκι ...
    αν κατάλαβα καλά η έννοια του "ξερού" είναι χωρίς φροντ σασπένσιον. Τα cube που βλέπω στο νετ είναι όλα με σασπένσιον

  12. #912
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Η μπροστινή ανάρτηση στα φτηνά , είναι περισσότερο εργαλείο μαρκετινγκ . Έχω και εγώ αλλά μονίμως κλειδωμένη και κουβαλάω δύο με δυομιση αχρείαστα κιλά . Θελει ψάξιμο και διάβασμα. Και είναι και θέμα εμπειρίας με τη έννοια οτι θα πρέπει να κάνεις χλμ και να ασχοληθείς ωστε να δεις τι τελικά σου άρεσει και χρειάζεσαι . Γι'αυτο και μια καλή αρχή ειναι το μεταχειρισμένο . Αλλά σε τιμή χώμα .
    Απο το γενικά ας πάμε στο ειδικά . Πόσταρε κανα δύο μοντέλα που υπάρχουν διαθέσμα για αγορα , να τα δουμε και να σου πούμε απόψεις παγίδες κλπ .
    Modenas Kriss 125

  13. #913
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Το προβλημα με τις φτηνιαρικες μπροστινες αναρτησεις δεν ειναι πως δε δουλευουν καλα ως αναρτησεις, αλλα το ο,τι εχουν τζογους και κοπανανε σα να εχεις τελειωμενα/ξεσφιγμενα ρουλεμαν λαιμου. Μακρια!!!!
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  14. #914
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2020
    Μηνύματα
    0
    Η λογικη με τη μπροστινη αναρτηση ειναι οτι στη πολη τη κρατας γενικα κλειδωμενη; Ή οταν ειναι καλη ασφαλτος κλειδωμενη και οταν εχει λακουβες ανοιχτη; Και το ιδιο ισχυει ειτε εχεις τη "μαπα" οπως αυτη, ειτε τη "καλη" οπως αυτη;

    Και κατι αλλο, η διαφορα μεταξυ 9-10-11-12 ταχυτητων στη κασετα, εχει να κανει καθολου με τις υψηλες ταχυτητες ή ειναι αποκλειστικα/κυριως για τις μικρες ταχυτητες για ανηφορες; Το λεω αυτο γιατι εμενα δεν με νοιαζει να ανεβαινω πολυ δυσκολες ανηφορες ενω θα μου ειναι χρησιμο να μπορω να πιασω μεγαλυτερες ταχυτητες.

    Μετα απο καποια ερευνα αγορας, επισκεψη σε μαγαζια κτλ., εχω καταληξει στις εξης επιλογες:

    -PULZE PRO 20 ~1900€

    -WIRE PRO ~2400€

    -Cube Nature Hybrid EXC 500 ALLROAD 2021 ~2550€

    -Cube Reaction Hybrid PRO 500 2021 ~2550€

    -Στα haibike δεν εχω ξεκαθαρισει τις τιμες εδω Ελλαδα, αλλα ας πουμε μεταξυ αυτων: SDURO Trekking 2.0 και SDURO HardNine 3.0 που (στο εξωτερικο τουλαχιστον) κυμαινονται στα ~2400€.

    Ιδέες;

  15. #915
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από batig0al Προβολή μηνύματος
    Η λογικη με τη μπροστινη αναρτηση ειναι οτι στη πολη τη κρατας γενικα κλειδωμενη; Ή οταν ειναι καλη ασφαλτος κλειδωμενη και οταν εχει λακουβες ανοιχτη; Και το ιδιο ισχυει ειτε εχεις τη "μαπα" οπως αυτη, ειτε τη "καλη" οπως αυτη;

    Και κατι αλλο, η διαφορα μεταξυ 9-10-11-12 ταχυτητων στη κασετα, εχει να κανει καθολου με τις υψηλες ταχυτητες ή ειναι αποκλειστικα/κυριως για τις μικρες ταχυτητες για ανηφορες; Το λεω αυτο γιατι εμενα δεν με νοιαζει να ανεβαινω πολυ δυσκολες ανηφορες ενω θα μου ειναι χρησιμο να μπορω να πιασω μεγαλυτερες ταχυτητες.

    Μετα απο καποια ερευνα αγορας, επισκεψη σε μαγαζια κτλ., εχω καταληξει στις εξης επιλογες:

    -PULZE PRO 20 ~1900€

    -WIRE PRO ~2400€

    -Cube Nature Hybrid EXC 500 ALLROAD 2021 ~2550€

    -Cube Reaction Hybrid PRO 500 2021 ~2550€

    -Στα haibike δεν εχω ξεκαθαρισει τις τιμες εδω Ελλαδα, αλλα ας πουμε μεταξυ αυτων: SDURO Trekking 2.0 και SDURO HardNine 3.0 που (στο εξωτερικο τουλαχιστον) κυμαινονται στα ~2400€.

    Ιδέες;
    Μιλωντας παντα βαση σπεκς και κοστους θα προτεινα το pulze pro. Τα hardtail της cube του 2021 εχουν ακριβυνει πολυ σε σχεση με τα 20ρια και δε μπορω να καταλαβω γιατι. Τα haibike εχουν πολυ καλα σπεκς για τα χρηματα τους. Μην παρεις τρεκινγκ, τα μτβ εχουν φαρδυτερα ελαστικα που βοηθαει πολυ στην ανεση.

    Στα ηλεκτρικα δεν υπαρχει λογος να κλειδωνεις την αναρτηση. Αυτο το κανουμε στα συμβατικα ωστε αυτη να μην απορροφα ισχυ απο τα ποδια μας, αλλα στα ηλεκτρικα εχεις το μοτερ που σωζει την κατασταση. Ο αριθμος γραναζιων πισω ειναι και λιγο μοδα. Σε ηλεκτρικο θα επελεγα 1x10 η 2x10 γιατι οσο περισσοτερα τα γραναζια πισω τοσο πιο ακριβες οι κασσετες και οι αλυσιδες και τοσο λιγοτερο αντεχουν.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ (ΙΙ)
    από Trans στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 187
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2007, 20:00
  2. Απαντήσεις: 335
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2007, 11:30
  3. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 10:47
  4. Γάμος - Μέρος ΙΙ
    από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2005, 08:14
  5. ΕΣΚΑΣΕ!!! κινητηρας ΙΙ
    από katsai στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2005, 23:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF