Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Τελικό εξάτμισης για Fazer 1000 2004

  1. #1

    Τελικό εξάτμισης για Fazer 1000 2004

    Ψαχνω τελικο για Fazer 1000 2004 ή καποιο δαχτυλιδι για να στερεωσω την ηδη υπαρχουσα εξατμιση γιατι εχει κοπει η βαση που στηριζοταν στο μαρσπιε του συνοδηγου και ειναι στον αερα αυτη τη στιγμη και καμια μερα θα μου φυγει στο δρομο. Νομίζω οτι κανει και απο fazer 600 η Ρ6 η Ρ1 2001-2003.
    ΚΕΡΝΑΩ ΤΣΑΓΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ .....
    ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΜ!


  2. #2
    εργοστασιακό τελικό ολόκληρο από fzs του 2001 έχω. Το είχα πάρει το πάλαι ποτέ από ebay γιατί το δικό μου όπως το πήρα δεν είχε τάπα και κάνει τον σαματά τον απίθανο, τελικά δεν το φόρεσα ποτέ επάνω. Η πιο φτηνή λύση μάλλον θα είναι να περάσεις από εξατμισάδικο (όπως πχ racetech/raceguns στον Πειραιά) και να ζητήσεις να φτιάξουν μιά βασούλα.

    Αν δεν βρεις άκρη κλπ κλπ κλπ πες να ανεβάσω φωτό να δεις αν σου κάνει, γιατί έχει μερικά σημαδάκια επάνω.

  3. #3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    εργοστασιακό τελικό ολόκληρο από fzs του 2001 έχω. Το είχα πάρει το πάλαι ποτέ από ebay γιατί το δικό μου όπως το πήρα δεν είχε τάπα και κάνει τον σαματά τον απίθανο, τελικά δεν το φόρεσα ποτέ επάνω. Η πιο φτηνή λύση μάλλον θα είναι να περάσεις από εξατμισάδικο (όπως πχ racetech/raceguns στον Πειραιά) και να ζητήσεις να φτιάξουν μιά βασούλα.

    Αν δεν βρεις άκρη κλπ κλπ κλπ πες να ανεβάσω φωτό να δεις αν σου κάνει, γιατί έχει μερικά σημαδάκια επάνω.
    Παρε με ενα τηλ σε παρακαλω ή στειλε μου το δικο σου με πμ να σε καλεσω εγω να συνεννοηθουμε. Σ ευχαριστω!!!
    ΚΕΡΝΑΩ ΤΣΑΓΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ .....
    ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΜ!


Παρόμοια θέματα

  1. ενδιαφερεται κανεις για fazer 1000/03;
    από mao στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 00:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF