Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Sex με την χοντρή

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008

    Sex με την χοντρή

    Να έχεις φίλους είναι καλό. Να έχεις φίλους με μηχανάκια καλύτερο.Όμως το να έχεις φίλους που σου δανείζουν τα μηχανάκια τους κάλλιστο! Κάπως έτσι ξεκίνησε η περίπτυξη μου με την χοντρή. Όπου χοντρή βάλτε ένα κατάμαυρο ΖZR1400 μοντελάκι 2008.
    Οι μπύρες βλάπτουν!
    Ο ψηλέας ιδιοκτήτης της χοντρής, πέρα απο καλό παιδί, πρέπει να έχει φάει μια πετριά...να έπεσε απο την κούνια μικρός ή να πήρε κάπου αέρα το σύστημα όταν τελίκιαζε το θηρίο. Είναι ίσως ο μοναδικός ,τουλάχιστον απο τους δικούς μου φίλους, που στο μηχανάκι του έχει δώσει αντρικό όνομα...Βρε μλκ θα σε περνάνε για γκροβεράκια, βγάλτου γυναικείο, γκόμενα είναι η μηχανή, όχι ο κολλητός απο τον στρατό. Τίποτα αυτός, η μηχανη μου λέει είναι χείμαρος και δεν μπορεί να έχει γυναικείο όνομα. Τι να του πείς... Και σαν να μην έφτανε αυτό γουστάρει και τις μπύρες.
    Σ ένα τέτοιο σκηνικό μπυροποσίας λοιπόν της περασμένης εβδομάδας και ενώ ήτο κώλος ύπο του αλκόλος την επηρρεια (που λέει κι ο TUS) του ρίχνω τα δίχτυα μου! Και για πες μου ρε φιλαράκι σου χει βγεί καλό αυτό γιατί δε βλέπω να κυκλοφορούν πολλά τώρα τελευταία... Σα να πειράχτηκε ξεκίνησε να μιλάει για το εργαλείο! Τι να μας πουν οι Ευρωπαίοι και τι να μας πουν οι Χονταίοι. Τα Γιαμάχα δεν τα αναφέρει, τα θεωρεί κατώτερα μηχανάκια εξ ορισμού (κι ας έφαγε τα νιάτα του με fazer...)Για τα σουζούκι ακόμη προσπαθώ να τον πείσω...
    Αρχίζω να τον τσιγκλάω περισσότερο λέγοντας του για το δικό μου (έτερο ευρωπαϊκο) τι γαμάτο που είναι, τι ακριβά περιφερειακά έχει, πόσο κοστίζουν τα σέρβις του... Νομίζω ότι χτύπησα ευαίσθητη χορδή! ΡΕ, μου λέει υψώνοντας τον τόνο της φωνής του, ξέρεις πόσο κάνουν μόνο τα μπροστινά τακάκια στο καβασάκι,350€, τι μου τσαμπουνας? Το μηχανάκι είναι φτιαγμένο για να δουλεύει στα 300, όλα τα άλλα είναι παιχνίδια. -Δε μου το δίνεις καμιά βόλτα ρε ψηλέ να το διαπιστώσω κι εγώ...-Έλα πάρτο όποτε θές!
    Μην τάξεις δώρο σε παιδί και σ΄άγιο λαμπάδα
    Νόμιζε ότι δεν θα το έπαιρνα...Μικρέ,ανόητε ψηλέ!Σε καθοδήγησα εκεί που ήθελα εξ αρχής!Την επόμενη μέρα τον πήρα τηλ. Εεεεε ναιαιαι...έλα να το πάρεις μια βολτίτσα...ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΟΡΘΙΟΣ!!!
    Η χοντρή
    Δε πα να το λέει όπως γουστάρει αυτός το μηχανάκι του. Για μένα είναι γκόμενα και συγκριτικά με την δική μου, ευρωπαϊκή καλίγραμμη καλλονή, είναι πατόζα... Χαμηλή, μακριά και βαριά. Το μούγκρισμα στο ρελαντί δεν αφήνει περιθώρια για άλλες σκέψεις. Εδώ υπάρχουν κυβικά. Τα χιλιάρια μπροστά της είναι λίγα και μικροκαμωμένα. Τα ξετάπωτα 600, ενοχλητικά κουνούπια. Κουμπώνω πρώτη και ακούω το γκάπ απο τα βαρβάτα φορτηγογράναζα του κιβωτίου. Λες να τους περίσσευαν τίποτα κιβώτια απο τρένα εκεί στην Κawasaki Ηeavy Industries και να έδωσαν στην γραμμή παραγωγής του 1400? Διόλου απίθανο.
    Εκείνο όμως που είναι σίγουρο , είναι ότι για τα φρένα της χοντρής πρέπει να πήραν τους αεροναυπηγούς τους. Κύριοι θέλουμε φρένα για το project xeftila... -Προτζεκτ ξεφτίλα αναφώνησαν!OOOh what is this? - Α τίποτα ιδιαίτερο, απλά φτιάχνουμε ένα μηχανάκι που να ξεφτιλίζει οτιδήποτε έχει ρόδες σ αυτόν τον πλανήτη (για τον Άρη τρέχουν τώρα ένα προτζεκτ...) και σκεφτήκαμε ότι θα ήταν ωραίο ο οδηγός να μπορεί να σταματήσει μετά για να κάνει καζούρα στον άμοιρο ferrarακια που νόμιζε ότι θα μπορούσε...οπότε κάντε κάτι με τα φρένα!Κι έκαναν. Μάλλον απο κάνα διαστημικό λεωφορείο τα ξήλωσαν γιατί τα ρημάδια είναι παντοδύναμα και απόλυτα. Απλά φρενάρεις απο τα 300 μόνο με ένα δάχτυλο στη μανέτα. Πράγμα το οποίο σημαίνει ότι στην καθημερινότητα το μπλοκάρισμα του μπροστινού είναι συχνό φλέρτ...
    Γενικά το μηχανάκι μέσα στην πόλη είναι εξαιρετικά δύστροπο,δύσχρηστο και δύσκολο. Μακρύ, βαρύ και χαμηλό σε τεντώνει, ρίχνει το βάρος μπροστά, οι αναρτήσεις κοπανάνε,το γκάζι το χαϊδεύεις μόνο καθότι δεν σε παίρνει να το ανοίξεις.Παραδόξως ο κινητήρας συμπεριφέρεται ως κλασσικός γιαπωνέζικος τετρακύλινδρος. Ήτοι ξεκινάς και μέχρι το επόμενο φανάρι έχεις κουμπώσει 6η , πολύ χαλαρά χωρίς κομπιάσματα,σκορτσαρίσματα και άλλα τέτοια ευρωπαϊκα ναζάκια.
    Το πάω φυλαγμένα γενικά μέχρι το σπίτι,όπου κάθομαι και το χαζεύω διεξοδικά. Όμορφο δεν το λές. Εντυπωσιακό σαφώς. Πχοιότητα κατασκευής εξαιρετική. Τα πάντα είναι καλυμμένα απο πλαστικά. Το κουστούμι τελειώνει καλύπτοντας αεροδυναμικά και τον πίσω τροχό. Αντίστοιχα και ο μπροστινός είναι ο μισός καλυμμένος, ενώ η μουσούδα του φαίρινγκ μπορεί να είναι και λίιιιιγο πιο μπροστά ακόμη. Μηχανολογικά το μόνο που βλέπεις απο τα πλαϊνα ανοίγματα είναι το ψυγείο. Τεραστίων διαστάσεων κρατάει τις θερμοκρασίες σε φυσιολογικά επίπεδα ακόμη και μέσα στην κίνηση. Πλαίσιο, δοκάρια ή δικτυώματα δεν υπάρχουν πουθενά. Μονοκόκ λέει, σαν το zx12.Κάτι σαν κεντρική ραχοκοκαλία ένα πράμα, μόνο που αντί για σωλήνα πρεσάρανε κάτι κοιλοδοκούς που περισσεύανε απο την κατασκευή ουρανοξύστη. Γι αυτό άλλωστε και η μηχανή είναι σχετικά στενή για τα κυβικά και τον όγκο της.

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Παμε βόλτα!
    Δέρματα και ξεκινάμε. Αρκετά την ταλαιπώρησα ας την πάω στο φυσικό της περιβάλλον. Εθνική προς Λαμία. Μετά την Χαλκίδα η κίνηση αραιώνει και το γκάζι ανοίγει. Αρχικά μόνο με 6η.Τα 180 είναι κάνω cruising οικονομικά γιατί δεν έχω λεφτά για βενζίνες. Σκάρτα 7lt δείχνει η στιγμιαία κατανάλωση. Το οποίο σημαίνει ότι το 18λιτρο ρεζερβουαρ σε βγάζει για καμιά 250+αριά χλμ.Αν είσαι πιο κρατημμένος θα δείς περί τα 350χλμ αυτονομίας στο όργανο.
    Το πάτημά της είναι βαρύ και σταθερό. Στην περνάει αυτή την σιγουρία. Ανεβαίνουμε στα 200. Αεροδυναμικά με καλύπτει ολόκληρο (105κιλάκια στο 1,74...) δεν νιώθω στροβιλισμούς στους ώμους ή πίεση στα πόδια. Το κράνος κάθεται σωστά στην ροή του φαίρινγκ. Με μια γερή γκαζιά η βελόνα χτυπάει 260 πανεύκολα, WTF!!!
    Κόβω λίγο για να αρχίσω να επεξεργάζομαι δεδομένα.Μόλις έπιασα την μεγαλύτερη ταχύτητα της, ως τώρα τουλάχιστον ,μοτοσυκλετικής μου καριέρας. Και ήταν πανεύκολο, χωρίς προσπάθεια, χωρίς άγχος, χωρίς πίεση. Ήταν η αρχή του έρωτα μου με την χοντρή...
    Sex με την χοντρή
    Δε ξέρω αν σας έχει τύχει ποτέ να κάνετε sex με γυναίκα βαρέων βαρών, αλλά μιλάμε για εμπειρία που θα καταλάβουν μόνο οι τολμήσαντες. Δε θέλω να ακουστεί σεξιστικό ή υποτιμητικό αυτό, αλλά αυτές οι γυναίκες, θες επειδή δεν είναι πρώτες στις προτιμήσεις των αρσενικών, θες επειδή περνάει καιρός μέχρι να δουν χαρά, το κάνουν λες και δεν υπάρχει αύριο. Τόσο παθιασμένα, που το βάζουν κούτσουρο και το βγάζουν πριονίδι... Έτσι ακριβώς κάνει η μαυρούκα κάτω απο τα πόδια μου.
    Λες και δεν είχε ξαναδεί ανοιχτό δρόμο, λες και ήξερε ότι στο τέλος της μέρας θα επιστρέφαμε στο κλουβί. Έπρεπε καλά και σώνει να τρέξει και όταν λέμε να τρέξει, εννοούμε κάτι σε μπαστάρδεμα μεταξύ Usain Bolt και Σπύρου Λούη,σπρίντερ και μαραθωνοδρόμος πακέτο. Σαν αγάμητη χοντρούλα, ήθελε να ανοίξεις το γκάζι και αυτή να στείλει την βελόνα του κοντέρ μέχρι τέρμα, εκεί που δεν έχει άλλα νουμεράκια.
    Κάνω άνοιγμα δευτέρας απο τα 100. Η βελόνα εκτοξεύεται στα 180, τρίτη 240, τετάρτη 280...Το κέρατό μου!Κάτσε καλά μωρή κιούσπα!Πού στο δίαολο θα φτάσεις, έχεις άλλες δυο σχέσεις, δείξε λίγο αυτοσυγκράτηση, μαζέψου. Σκέψου τα φτωχά χιλιάρια στην Αφρική,που σ αυτά τα χιλιόμετρα χτυπάνε κόφτες την 6η τους κι αν δηλαδή. Εκτός απο τα χόντα ε. Αυτά δεν χτυπάνε κόφτη γιατί πολύ απλά δεν φτάνουν τόσο ψηλά...Όοοοοχιιι εκειειειει αυτή! Pipe μέχρι θανάτου!Μη τον βάλει στο στόμα...
    Εν τω μεταξύ, ενώ οι πρώτες 4 είναι μέν δυνατές τις νιώθεις ότι είναι κομμένες, σαν κάτι να μετριάζει το τέρμα γκάζι που δίνει εντολή το χέρι σου. Κι αυτό το καταλαβαίνεις όταν πιστολιάσεις 5η και 6η. Είσαι στα 280 της 4ης και κουμπώνεις την 5η τέρμα γκάζι. Οι φυσιολογικές μοτοσυκλέτες σε τόσο μεγάλες ταχύτητες ασθμαίνουν. Ακόμη και τα δυνατά χιλιάρια ανεβάζουν χλμ δύσκολα και με υπομονή. Άλλωστε ανω των 250χλμ τα άλογα δίνουν τη θέση τους στην αεροδυναμική. Εκεί τα μπικινάκια που έχουν για φαίρινγκ σε κάνουν φτερό στον άνεμο. Εκτός και αν είσαι πίσω απο το φαίρινγκ της μπουλούκας.
    Την ατάκα της Τζούλιας την θυμάστε?Εκεί που έδινε πόνο ο μαύρος γυρνά και του λέει “Πιο δυνατά ρε μαλάκα!” Έχω την εντύπωση ότι κάτι τέτοιο πρέπει να μου φώναξε η χοντρή εκεί στα 280... και εκεί που λες άντε να τελειώνουμε το γαμημένο σε κλωτσάει! Βγάζει ΤΟΣΗ δυναμη στα 280 που λες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!! Η πέμπτη και η έκτη είναι προφανώς αμολημένες εντελώς απο το εργοστάσιο και τους ηλεκτρονικούς περιοριστές. Και είναι τόσο βίαιες σ αυτά τα χλμ που σκέφτεσαι τι θα γινόταν με τις υπόλοιπες αν δεν υπήρχαν οι κόφτες. Θα ξεμπάζωνε την άσφαλτο?Θα σουζάριζε με 200? Rolling burn out στα 220?
    Η πατσαβούρα επιταχύνει δυνατά πάνω απο τα 280, τελειώνουν οι ενδείξεις κουμπώνεις 6η και νιώθεις τη δύναμη να συνεχίζει... ΟΚ το παραδέχομαι. Αυτή την χοντρή δεν την γάμησα..Με σκυλοπήδηξε!Η καταραμμένη η ευθεία σ αυτά τα χλμ άρχισε να καμπυλώνει! Το μάτι εστίαζε τόσο μακριά που έβλεπα στροφή να έρχεται. Δεν έκλεισα απλά το γκάζι, φρενάρισα κιόλας. Πάλι καλά που φόραγα τη φόρμα μέσα απο την μπότα και δεν μύρισε τίποτα...
    Μηχανάρα
    Όταν είμασταν πιτσιρικάδες θυμάμαι κοιτάζαμε τα κοντέρ των μοτοσυκλετών να δούμε πόσα χλμ πιάνει. FZR 1000 Exup, ZZR1100(το δίμπουκο) και CBR Blackbird ήταν τα γρήγορα όταν ήμουν εγώ μαρίδα και τα διάβαζα με θαυμασμό στα περιοδικά. Ήρθε ήρθε ο καιρός και αξιώθηκα να οδηγήσω έναν απόγονο αυτών. Ένα τεχνολογικό επίτευγμα που απλά καταργεί τους νόμους της φυσικής όσον αφορά την ταχύτητα. Και για μην με αρχίσετε με τις veyron, chiron κλπ παπαριές οδηγήστε τα πρώτα και μετά μιλήστε.
    Kawasaki ZZR1400,μια πραγματική μηχανάρα με όλη την σημασία της λέξεως.

    Υ.Γ. Νομίζω ότι βρήκα τρόπο να πιάσει επιτέλους ο willy το άτιμο το road runner...To μόνο που χρειάζεται είναι να βγάλω τα αυτοκόλλητα της Kawasaki και να κολλήσω ένα της ACME

  3. #3
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    ετσι πρεπει!!! Ωραια βολτα.......

  4. #4
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Εντελώς σεξιστικό αλλά εξαιρετικά απολαυστικό κείμενο

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.396
    σαν να το ενοιωσα κι εγω. αφου το ευχαριστηθηκες αυτο μετραει
    Γιαννης

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    ωραια φαση...

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857

  8. #8
    Πε-ρι-γρα-φι-κό-τα-τος!!!!
    Μου το μετέδωσες αυτούσιο το συναίσθημα!!
    Σίγουρα ο τρόπος που θα ξανακοιτάξω ένα ZZR 1400 δεν είναι θα είναι ποτέ ο ίδιος με πριν...
    Πάντα τέτοια.

  9. #9
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Γ@μησε η περιγραφή

    Μια απο τα ίδια όταν πρωτοβόλταρα ένα Busa σε αυτοκινητόδρομο!!!

  10. #10
    βρουμ
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #11
    Αποσυντονισμένο Μέλος Το avatar του/της Desperado
    Εγγραφή
    07/09/2005
    Μηνύματα
    438
    Σωραίος ρε μαν, αισθάνθηκα λες και καβαλούσα εγώ το μαστόδοντο!!!

  12. #12
    Πω πω... γαματος!
    Πολυ ωραιος Τυφωνα!

    (Αν και με το 12αρι, ειχα αφησει περισσοτερο σκατο).
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    οι καλοι φιλοι ειναι το παν σ αυτη τη ζωη


  14. #14
    Βιβα αφρατα...

  15. #15
    ηλικιωμενο μελος Το avatar του/της sugariasgeorge
    Εγγραφή
    31/01/2016
    Μηνύματα
    536

    :ZZZ:

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 18:15
  2. Τι Εγινε Με Την Πιτα?????
    από periklisk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:15
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2003, 11:25
  4. Γελαστε Με Την ΨυΧη Σασ
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF