Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 72

Θέμα: Ζητείται μοτο-βοήθεια στη Χαλκίδα (με το αζημίωτο)

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723

    Ζητείται μοτο-βοήθεια στη Χαλκίδα (με το αζημίωτο)

    Γεια σας μάγκες. Ψάχνω για κάποιον συμφορουμιτη να μου κατεβάσει μια μοτοσυκλέτα από την Χαλκίδα στον Πειραιά και να τη βάλει αυτην την Παρασκευη στο πρωινό blue star(07:30) για Κυκλάδες. Προσπαθώ να αποφύγω την μεταφορική γιατί φοβάμαι πολύ πως θα βρω τη μηχανή καινούρια όταν την παραλάβω.

    Δίνω 50€ σε όποιον φίλο θέλει να βοηθήσει. Φυσικά για να γίνει κάτι τέτοιο θα χρειαστεί να είναι κάποιο σχετικά "επώνυμο"μέλος του φόρουμ, που το γνωρίζουμε δλδ λίγο πολύ όλοι μας, για να ξέρω πως δε θα καταλήξουμε σε νέο νήμα στις κλοπές.

    Περιμένω πμ από όποιον μπορεί να βοηθήσει. Ευχαριστώ.
    Τελευταία τροποποίηση από ptc; 15/06/2016 στις 23:02. Αιτία: προσδιορισμος ημερας

  2. #2
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Πέτρο τί μηχανή θες να κατεβάσεις και υπάρχει κάποια συγκεκριμένη μέρα ώρα ή οποιαδήποτε καθημερινή?

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Πέτρο τί μηχανή θες να κατεβάσεις και υπάρχει κάποια συγκεκριμένη μέρα ώρα ή οποιαδήποτε καθημερινή?
    Γεια σου Γιωργο! Προκειται για ενα ΜΤ-07. Το συγκεκριμενο πλοιο αναχωρει καθε μερα την ιδια ωρα. Αν υπαρχει ασφαλες μερος για παρκαρισμα στο σπιτι καποιου, τοτε μπορει να παρει τη μηχανη απο την προηγουμενη ωστε να μην ξυπναει απο τα αγρια χαραματα.

    edit: Τελικα θα βολεψει μονο Πεμπτη ή Παρασκευη πρωι γιατι μετα φευγει και η γυναικα μου απο την πολη και δε θα υπαρχει ανθρωπος για να δωσει το κλειδι. Ξερω ειναι πολυ περιορισμενο το προγραμμα, αλλα και μενα μου πεσαν ολα μαζι...
    Τελευταία τροποποίηση από ptc; 15/06/2016 στις 23:12.

  4. #4
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Γεια σου Γιωργο! Προκειται για ενα ΜΤ-07. Το συγκεκριμενο πλοιο αναχωρει καθε μερα την ιδια ωρα. Δεν εχω καποιο θεμα με τη μερα, με προτιμηση βεβαια στο ταχυτερο δυνατο. Επισης αν υπαρχει ασφαλες μερος για παρκαρισμα στο σπιτι καποιου, τοτε μπορει να παρει τη μηχανη απο την προηγουμενη ωστε να μην ξυπναει απο τα αγρια χαραματα.
    για μένα παρκάρισμα δε παίζει.
    θα δω το πρόγραμμα αύριο μεθαύριο και θα σου στείλω άμεσα μήνυμα. Μάλλον χάραμα θα παίξει η φάση και επιτόπου φόρτωμα.

  5. #5
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Προφανώς αν υπάρχει κι άλλος που θέλει να βοηθήσει ελεύθερα. Και γω δεν είμαι 100% σίγουρος ακόμα.

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    για μένα παρκάρισμα δε παίζει.
    θα δω το πρόγραμμα αύριο μεθαύριο και θα σου στείλω άμεσα μήνυμα. Μάλλον χάραμα θα παίξει η φάση και επιτόπου φόρτωμα.

  7. #7
    Η Χαλκίδα "δίπλα" μου είναι... Αν δεν βγάλεις άκρη με sp, πες. Και χώρο έχουμε και απ' όλα. Απεργία ο ΟΣΕ να μην έχει γιατί ξεκίνησαν και τούτοι τις μλκίες...

  8. #8
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Άμα ο αμυρού είναι "δίπλα" από μένα no problemo.

  9. #9
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Ίσως μπορώ να βοηθήσω, αν σε βολεύει να το πάρω Πέμπτη απόγευμα (μετά τις 18.00) και να το βάλω σε καράβι Πέμπτη βράδυ. Παρασκευή πρωί δουλεύω.
    Life begins at 45°.

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ίσως μπορώ να βοηθήσω, αν σε βολεύει να το πάρω Πέμπτη απόγευμα (μετά τις 18.00) και να το βάλω σε καράβι Πέμπτη βράδυ. Παρασκευή πρωί δουλεύω.
    Το να το παρεις Πεμπτη βολευει , αλλα δυστυχως την Πεμπτη το τελευταιο πλοιο ειναι στις 6 το απογευμα, δεν εχει βραδινο. Την Παρασκευη υπαρχει πλοιο και στις 7 το πρωι (που σημαινει οτι μπορει να μπει το μηχανακι και απο τις 6μιση στο καραβι) και μετα υπαρχει και απογευματινο στις 6.

    Ευχαριστω πολυ για την κινηση btw.

  11. #11
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Μου είναι εξαιρετικά δύσκολο τότε, γιατί θα είμαι ήδη με μηχανάκι, οπότε ουσιαστικά αγγαρεύω και 2ο άτομο και είναι κάπως too much αν δεν ξεμπερδέψουμε το ίδιο απόγευμα/βράδυ. Και οι ώρες της δουλειάς δε βοηθούν, ούτε το απογευματινό της Παρασκευής προλαβαίνω... Αν δε βρεις άκρη, το ξανασυζητάμε.
    Life begins at 45°.

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Μου είναι εξαιρετικά δύσκολο τότε, γιατί θα είμαι ήδη με μηχανάκι, οπότε ουσιαστικά αγγαρεύω και 2ο άτομο και είναι κάπως too much αν δεν ξεμπερδέψουμε το ίδιο απόγευμα/βράδυ. Και οι ώρες της δουλειάς δε βοηθούν, ούτε το απογευματινό της Παρασκευής προλαβαίνω... Αν δε βρεις άκρη, το ξανασυζητάμε.
    Απολυτως κατανοητο. Thanks anyway.

  13. #13
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Καραβι εχει 5.30 ΟΧΙ 6 το απογευμα και 7.15 το πρωι.

    Εαν θελεις διαθετω τον χωρο σταθμευσης μου για το βραδυ ευχαριστως.

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GFawkes Προβολή μηνύματος
    Καραβι εχει 5.30 ΟΧΙ 6 το απογευμα και 7.15 το πρωι.

    Εαν θελεις διαθετω τον χωρο σταθμευσης μου για το βραδυ ευχαριστως.
    Μπορει και να εχεις δικιο για τις ωρες, εκανα μονο ενα γκουγκλαρισμα. Αν βρεθει λυση με καποιον φιλο ετσι κι αλλιως θα βγαλω απο σημερα εισιτηριο για τη μηχανη οποτε θα γνωριζουμε την ακριβη ωρα. Σ'ευχαριστω για την προταση. Προς το παρον πιο πιθανος "σωτηρας" μου ειναι ο amyrou που απ΄ο,τι ξερω δεν εχει θεμα παρκινγκ. Αν προκυψει κατι διαφορετικο ομως το βλεπουμε.

  15. #15
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773

    no probs

Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2009, 20:24
  2. Βοήθεια σχετικά με το eBay!?
    από extremist στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2009, 12:42
  3. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2008, 19:28
  4. Ο Schumacher με το Desmosedici του Stoner στη Valencia...
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2007, 18:03
  5. Βοηθεια με το τερας μου!!
    από jdoohan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2006, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF