Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 101

Θέμα: Κόκκινα φανάρια

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος


    Ας γίνουμε και Ρωσία και Αγγλία και Πακιστάν και Μπαγκλαντές, αρκεί ν' αρχίσουν κάποια στιγμή οι πάσης φύσεως παραβάτες να τιμωρούνται
    είτε οδηγούν μηχανάκι, είτε οδηγούν νταλίκα, είτε οδηγούν ποδήλατο, ταχύπλοο, ή τζετσκί.

    Είτε είναι μεροκαματιάρηδες, είτε είναι εφοπλιστές.

    Είτε λέγονται Κατσιμητσούλιας ή Τραχανοπλαγιάς ή Χριστοφοράκος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	_76676196_utopia-sign.jpg 
Προβολές:	208 
Μέγεθος:	95,0 KB 
ID:	361222

  2. #62
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	_76676196_utopia-sign.jpg 
Προβολές:	208 
Μέγεθος:	95,0 KB 
ID:	361222




    Το ξέρω ρε φίλε, αλλά δεν παύω να το θέλω..................................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #63
    never hold back Το avatar του/της Ohm
    Εγγραφή
    08/12/2015
    Μηνύματα
    371
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    οποτε του ριχνεις και μια μολοτωφ στην αλλη μερια που δεν εχει φουντωσει ακομα,να καει πιο γρηγορα.....
    καλη φαση..ωραιο το σκεπτικο σου...ειμαστε που ειμαστε μπουρδελο,ας αρπαξουμε και τιποτα να γουσταρουμε...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    όντως όπως τα γράφεις και κάτω από το νικνειμ αδερφέ. έχεις κάψει όλες τις ασφάλειες
    ό,τι να'ναι

    γράφω Α διαβάζετε F

    πάμε αλλιώς: τώρα να προσπαθήσεις να διορθώσεις την στραβή συμπεριφορά των άλλων είναι στην καλύτερη τσάμπα κόπος και στην χειρότερη επικίνδυνο, γιατί σου αφαιρεί πόρους από το να φροντίσεις να φτάσεις στον προορισμό σου.

    Προσωπικά, με καίει περισσότερο να φτάσω στο σπίτι μου σε ένα κομμάτι παρά να ρισκάρω τα πάντα για να πω στον κάθε γκασμά πως να οδηγεί σωστά (που θα πάει και στο γάμο)

    γιατί άμα ήταν εντάξει άτομο και υπήρχε πιθανότητα να με ακούσει, δεν θα πήγαινε σα τον χάρο εξ'αρχής

    άντε πες εσύ τώρα σε κάποιον που έχει συνηθίσει να σφάζει κόκκινα "σε παρακαλώ, μην περνάς με κόκκινο, είναι επικίνδυνο και παράνομο"

    και όλοι να του το πούνε, @@ αποτέλεσμα θα φέρει. Μοναδική ελπίδα τα πρόστιμα που είτε η τροχαία δεν προλαβαίνει να κόβει είτε μόλις βγουν για να κόψουν κλήσεις, αμέσως όλοι τους κράζουνε ότι πάνε να βγάλουνε λεφτά κτλ κτλ.

    αποκαΐδια...
    I live to learn. I learn to think. I think to create. I create to be.

  4. #64
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Πιάνω το σκεπτικό του ohm και το βρίσκω μια χαρά μιας και ειμαι παθων(βρήκα το μπελά μου) απο γκασμά σαν αυτούς που περιγράφει παραπάνω.
    Δεν θα πω ότι έπαψα να κάνω παρεμβάσεις γιατί θα ήμουν ψεύτης.
    Κάνω όσο μπορώ,εκεί που κρίνω ότι μπορώ κι ας πάνε χαμένες λόγω παιδείας στις περισσότερες των περιπτώσεων.

    Ας φτιάξουμε πρώτα τον εαυτό μας και τον μικρόκοσμο που μας περιβάλει και μετά ανοιγόμαστε παραπέρα.Το καλό μπορεί να μην απλώνεται όπως το κακό αλλά δεν χάνεται.

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Χτες σε διασταύρωση.
    Εγώ πηγαίνω ευθεία με το παπι,απο απέναντι έρχεται άλλο δικυκλο.
    Δεξιά - αριστερά έχει STOP,το παραβιάζει και σταματάει στο μισο μέτρο απο μένα,της φωνάζω οτι το STOP είναι για σένα και η κιουσπα μου λέει <το ξέρω>
    Δηλαδή τι να πω τώρα.
    Έκατσε περιμενε να περάσω εγώ αλλά όχι ο άλλος που κοιτούσε όλη την σκηνή.
    Μετα επί λήφθηκαν οι αρμόδιοι.
    Ενα έχω να πω διεκδικείται τα δικαιώματα σας.
    Στην θέση του φίλου θα έπαιρνα τον αρ της πινακίδας και μαζί στοιχεία ενος ακόμη μάρτυρα και θα ενημέρωνα την τροχαία.
    Τίποτα άλλο
    Δε σε βλέπω να στραβώσες και πολύ με το περιστατικο...
    Καλή , καλή η κιουσπα ???

  6. #66
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PortisHead Προβολή μηνύματος
    Δε σε βλέπω να στραβώσες και πολύ με το περιστατικο...
    Καλή , καλή η κιουσπα ???
    Γιατί να στραβωσω?
    Το μονο που της είπα ηταν αυτό< το stop είναι για σένα>
    Μετα αφού πήρα την πινακίδα της την έδωσα στεγνά

  7. #67
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ohm Προβολή μηνύματος
    εεε... ο κοκ λέει όταν ανάψει το πράσινο έχεις δικαίωμα να ξεκινήσεις αν ο δρόμος είναι ελεύθερος, δεν λέει με το που ανάψει πράσινο, ξεκίνα

    όσες κόρνες και να φάω, θα τις προτιμήσω από το να φάω στούκα
    έτσι λέει αλλά καταλαβαίνεις τι εννοεί;
    αν για οποιοδήποτε λόγο (κακώς πιθανότατα αλλά αυτό είναι άλλο θέμα) ο δρόμος είναι μπλοκαρισμένος μην ξεκινήσεις κι εσύ και πας και κολλήσεις και τον μπλοκάρεις ακόμα περισσότερο.
    Δεν λέει πχ πουθενά ο κοκ ότι ένα όχημα που είναι στην ουρά του μπλοκαρισμένου δρόμου και ίσως μισό μέτρο από το φανάρι έχει το δικαίωμα να ξεκινήσει όταν τελικά ξεμπλοκάρει ακόμα κι αν το δικό του φανάρι έχει γίνει κόκκινο, κάτι πολύ συνηθισμένο ΚΑΙ σε πολλές χώρες του εξωτερικού για να μην ξεχνιόμαστε
    (δεν λέω ότι έτσι έγινε στο βίντεο, ευκαιρία βρήκα να το αναφέρω)

  8. #68
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ohm Προβολή μηνύματος
    γράφω Α διαβάζετε F
    Συμβαίνει αυτό, αλλά συνήθως εννοούμε Α και γράφουμε F. Να αποτυπώσεις τη σκέψη σου ολοκληρωμένα σε 5 γραμμές είναι δυσκολότερο από ότι φαίνεται.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ohm Προβολή μηνύματος
    άντε πες εσύ τώρα σε κάποιον που έχει συνηθίσει να σφάζει κόκκινα "σε παρακαλώ, μην περνάς με κόκκινο, είναι επικίνδυνο και παράνομο"
    Αν το πεις ίσως κάποιος το ακούσει και τελικά το εφαρμόσει. Αν δεν το πεις, δεν θα το ακούσει κανένας.

    Όπως εδώ μέσα. Λέγε λέγε, όλο και κάτι αλλάζουμε στον εαυτό μας.

    Πρίν λίγο καιρό, την "είπα" σε ένα παληκάρι με cbr που κυκλοφορούσε με τα φώτα του σβηστά. Χαλαρά όμως, όχι με ένταση.

    Χαχαχουχα, εντάξει δε τρέχει τίποτα κλπ. Αλλά να θυμάσαι (του είπα) άλλοι δε σε βλέπουν ούτε με τα φώτα.

    Μετά από 2 - 3 μέρες, τσουπ, τον βλέπω με τα φώτα αναμένα. Δεν του ξαναμίλησα. Το πιασε.

  9. #69
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σταματάω εδώ γιατί παίζει ο trevor να με πει Terens και δεν θα τ' αντέξω (με μηχανολογικά δεν ασχολούμαι οπότε γλύτωσα τον χαρακτηρισμό Dalton).
    Μπαγάσα, την γλύτωσες, ε;

    Ρε σεις....όντας οδηγός μικρού φορτηγού (<3,5t) επί περίπου 6 ώρες την ημέρα και μΕχανακίου άλλες 3, έχουν δει τα ματάκια μου....ένα έχω καταλάβει:

    Πηγαίνετε σαν ΚΟΤΕΣ στις διασταυρώσεις, έχουν δεν έχουν φανάρι, έχουν δεν έχουν στοπ, έχουν δεν έχουν πουτάνες.....αν θέλετε να φτάνετε ολόκληροι στα σπίτια σας....

    Ακριβώς λόγω αυτόυ που πάντα πράττω, 3 με παπάκια που κατέσφαξαν κόκκινο και στοπ είναι ακόμα αρτιμελείς....

    Ωραία τα λόγια, οι διθύραμβοι, οι πολεμικές, αλλά όσο δεν παίζει ΣΩΣΤΗ παιδεία χαΐρι δεν πρόκειται να δούμε.
    Οι σημερινοί οδηγοί στην πλειοψηφία τους δεν σώζονται ότι πρόστιμα και να επιβάλεις, ότι κοινωνική εργασία και να επιβάλεις γιατί απλά ο εγκέφαλος έτσι έχει μάθει να λειτουργεί....
    Αυτό που πρέπει να γίνει, είναι να εκπαιδευτούν ΣΩΣΤΑ οι αυριανοί οδηγοί, ποδηλάτες και πεζοί (ναι, και αυτοί τον παίζουν ώρες ώρες.....) επί αυτού τι κάνουμε;

    Όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε στο καφενείο να περνά η ώρα......
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #70
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Αυτό που πρέπει να γίνει, είναι να εκπαιδευτούν ΣΩΣΤΑ οι αυριανοί οδηγοί, ποδηλάτες και πεζοί (ναι, και αυτοί τον παίζουν ώρες ώρες.....) επί αυτού τι κάνουμε;

    Όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε στο καφενείο να περνά η ώρα......
    Σε πρώτη φάση είναι καλό που ξεφύγαμε από το "ο πεζός έχει πάντα δίκιο" με πρόσφατη΄απόφαση δικαστηρίου με καταδίκη πεζού που έγινε αιτία να χάσει την ζωή τους μοτοσυκλετιστής. Σιγά σιγά και ένα βήμα την φορά. Είναι νοοτροπία χρόνων και δεν αλλάζει από την μια μέρα στην άλλη.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #71
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Εγω θέλω οταν ανάβει πράσινο να ανοίγω γκάζι και να φεύγω.

    Επίσης θέλω οταν είμαι πεζός, όπου βρω διάβαση, να περνάω αέρα και στα @@ μου.

    Ο νόμος μου το επιτρέπει.....
    Ένας φίλος μου που του το έλεγα προχθές με πλάκωσε στο ξύλο......



    Αν δε σκεφτείτε εσείς για εσάς, κανένας νόμος δεν πρόκειται να το κανει.
    Ούτε τώρα ούτε ποτέ, ούτε στην πιο πολιτισμένη ή τριτοκοσμική χώρα του πλανήτη.

    Το λάθος ειναι λάθος και πρεπει να τιμωρείται.
    Το να πας να πέσεις επάνω σε τριαξονικο επειδη πέρασε με κόκκινο κι εσύ έχεις προτεραιότητα "για να μάθει αυτός" ειναι απλα ηλίθιο.
    Πολυ ηλίθιο ομως.

  12. #72
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    ......Το να πας να πέσεις επάνω σε τριαξονικο επειδη πέρασε με κόκκινο κι εσύ έχεις προτεραιότητα "για να μάθει αυτός" ειναι απλα ηλίθιο.
    Πολυ ηλίθιο ομως.



    Δεν παύει όμως να 'ναι ηρωικό.........

    ''Γιά το δίκιο ρε γαμώτο''.............
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  13. #73
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Δεν παύει όμως να 'ναι ηρωικό.........

    ''Γιά το δίκιο ρε γαμώτο''.............
    Ε ναι...

    Το πολύ πολύ, αντί για το "κλαίει η μάνα μου στο μνήμα", να το κάνουμε "κλαίει η μάνα μου στο άγαλμα που μου στήσανε για την ηρωική πράξη".

    Ότι θα κλαίει πάντως είναι δεδομένο

  14. #74
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Εγω θέλω οταν ανάβει πράσινο να ανοίγω γκάζι και να φεύγω.

    Επίσης θέλω οταν είμαι πεζός, όπου βρω διάβαση, να περνάω αέρα και στα @@ μου.

    Ο νόμος μου το επιτρέπει

    .
    Ο νόμος δεν επιτρέπει να περνάς αέρα. Οφείλεις να δείξες ότι επιθυμείς να περάσεις. Δε μιλάμε σαν κάτι εκνευριστικούς τύπους στα βόρεια που σε βλέπουν από μακρυά να κόβεις και ενώ προλαβαίνουν να περάσουν χαλαρά μέχρι εσύ να φτάσεις στη διάβαση περιμένουν μέχρι να φτάσεις να σταματήσεις και μετά να περάσουν. Αλλά δεν μπορείς και να πεταχτείς ξαφνικά και μετά να λες είχα διάβαση. Ομοίως κάτι ποδηλάτες που έρχονται με χίλια (αναλογικά) και μετά γκρινιάζουν. Κανονικά τα ποδήλατα πρέπει να τα πας με τα χέρια αλλά για μένα τουλάχιστον αν το πας χαλαρά με ταχύτητα βαδίσματος το ίδιο κάνει.

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Ο Νέος Κώδικας Οδικής Κυκλοφορίας - Κ.Ο.Κ. (Ν. 2696/1999)
    Άρθρo 39
    Συμπεριφoρά των oδηγών πρoς τoυς πεζoύς
    1. Όλοι οι οδηγοί πρέπει να αποφεύγουν να συμπεριφέρονται με τρόπο που μπορεί να θέσει σε κίνδυνο τους πεζούς.
    Tηρoυμένων των διατάξεων των άρθρων 12 παράγραφος 1, 17 παράγραφος 3 περίπτωση στ΄ και 19 παράγραφος 1 τoυ παρόντoς Kώδικα, όπoυ σε
    oδoστρώματα υπάρχoυν διαβάσεις πεζών, oι oπoίες έχoυν σημανθεί με πινακίδες ή διαγραμμίσεις και η κυκλoφoρία των oχημάτων ρυθμίζεται με φωτεινή σηματoδότηση ή τρoχoνόμoυς, oι oδηγoί oχημάτων υπoχρεoύνται:
    α) Nα σταματoύν πριν από τη διάβαση, όταν απαγoρεύεται σε αυτoύς με σήμα να πρoχωρήσoυν ή όταν τυφλoί χρησιμοποιούν και επιδεικνύουν τo
    λευκό μπαστoύνι τoυς, για να δείξoυν ότι πρόκειται να διασχίσoυν την oδό ή όταν τα Άτομα με Αναπηρίες (ΑμεΑ) πρόκειται να διασχίσουν την οδό. Όταν επιτραπεί να πρoχωρήσoυν, να μη διακόπτoυν ή παρεμπoδίζoυν τη διέλευση των πεζών, τυφλών ή των Ατόμων με Αναπηρίες (ΑμεΑ), oι oπoίoι έχoυν ήδη εισέλθει και πρoχωρoύν στη διάβαση, κατά τα oριζόμενα στo άρθρo 38 τoυ παρόντoς Kώδικα.
    β) Aυτoί πoυ πρoτίθενται να στρίψoυν σε άλλη oδό, στην είσoδo της oπoίας υπάρχει διάβαση πεζών, να κινoύνται αργά και να παραχωρoύν πρoτεραιότητα στoυς πεζoύς πoυ ήδη χρησιμoπoιoύν ή εισέρχoνται στη διάβαση, κατά τα oριζόμενα στo άρθρo 38 τoυ παρόντoς Kώδικα και σε περίπτωση ανάγκης να διακόπτoυν την πoρεία τoυ oχήματός τoυς.
    2. Aν σε σημασμένη διάβαση πεζών η κυκλoφoρία των oχημάτων δεν ρυθμίζεται με φωτεινή σηματoδότηση ή με τρoχoνόμo, oι oδηγoί υπoχρεoύνται
    να πλησιάζoυν στη διάβαση με ταχύτητα τόσo μικρή ώστε να μην εκθέτoυν σε κίνδυνo τoυς πεζoύς πoυ τη χρησιμoπoιoύν ή εισέρχoνται σε αυτήν και,
    σε περίπτωση ανάγκης, να διακόπτoυν την πoρεία τoυ oχήματός τoυς για να επιτρέπoυν την διέλευση των πεζών.
    Σε σημασμένoυς με ειδική σήμανση πεζoδρόμoυς, τα oχήματα τα oπoία επιτρέπεται να εισέλθoυν σε αυτoύς oφείλoυν να κινoύνται με ταχύτητα
    βαδίσματoς και να παραχωρούν προτεραιότητα στους πεζούς. Στoυς oδηγoύς των oδικών oχημάτων επιβάλλεται να παραχωρoύν πρoτεραιότητα στις διαβάσεις πεζών ή πoδηλατιστών, όταν σε αυτές κινoύνται πεζoί ή πoδηλατιστές αντίστoιχα.
    3. Σε περιοχές κατοικίας που έχουν χαρακτηρισθεί και σημανθεί ως περιοχές ήπιας κυκλοφορίας εφαρμόζονται οι εξής ειδικοί κανόνες:
    α) Οι πεζοί μπορούν να χρησιμοποιούν το οδόστρωμα σε όλο το πλάτος του. Τα παιχνίδια επιτρέπονται.
    β) Οι οδηγοί πρέπει να προχωρούν με πολύ χαμηλή ταχύτητα, η οποία σε καμιά περίπτωση δε θα πρέπει να υπερβαίνει τα 20 χιλιόμετρα την ώρα.
    γ) Οι οδηγοί δεν πρέπει να θέτουν τους πεζούς σε κίνδυνο ούτε να συμπεριφέρονται με παρεμποδιστικό τρόπο. Αν είναι αναγκαίο πρέπει να σταματούν.
    δ) Οι πεζοί δεν πρέπει να εμποδίζουν χωρίς λόγο την κυκλοφορία των οχημάτων.
    ε) Απαγορεύεται η στάθμευση, εκτός από εκεί που επιτρέπεται από σήματα στάθμευσης.
    στ) Σε διασταυρώσεις, χρήστες της οδού που εξέρχονται από περιοχή κατοικίας πρέπει να παραχωρούν την προτεραιότητα στους άλλους χρήστες της
    οδού.
    4. Oι oδηγoί, oι oπoίoι πρόκειται να στρίψoυν σε άλλη oδό στην oπoία δεν υπάρχoυν σημασμένες με πινακίδες διαβάσεις πεζών ή διαγραμμίσεις
    στo oδόστρωμα, υπoχρεoύνται να παραχωρoύν πρoτεραιότητα στoυς πεζoύς, oι oπoίoι στις περιπτώσεις της παραγράφου 2 τoυ άρθρoυ 38 τoυ παρόντoς Kώδικα, έχoυν κατέλθει στo oδόστρωμα της oδoύ, στην oπoία πρόκειται να εισέλθoυν oι oδηγoί και σε περίπτωση ανάγκης, να διακόπτoυν την πoρεία τoυ oχήματός τoυς.
    Οι οδηγοί πρέπει επίσης να δείχνουν ιδιαίτερη προσοχή στους πεζούς που διασχίζουν την οδό προκειμένου να επιβιβαστούν σε μέσα μαζικής μεταφοράς ή όταν απομακρύνονται από αυτά.
    5. Oι oδηγoί πoυ πρoτίθενται να πρoσπεράσoυν από δεξιά, όταν αυτό επιτρέπεται, όχημα δημόσιων συγκoινωνιών, πoυ βρίσκεται σε στάση σε καθoρισμένo σημείo, υπoχρεoύνται να σταματoύν, για να επιτρέπoυν την απoβίβαση ή επιβίβαση των επιβατών.
    6. Ο οδηγός που παραβαίνει τις διατάξεις του άρθρου αυτού τιμωρείται με διοικητικό πρόστιμο διακοσίων (200,00) ευρώ.

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κόκκινα φανάρια και Νόμοι: το περιούσιον
    από monstermind στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2010, 02:18
  2. Τα Κοκκινα Φαναρια!
    από fantacid στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2006, 15:49
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2005, 15:32
  4. Η..ωραια..με..τα..κοκκινα
    από jimbar στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 07:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF