Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: ToyΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΗ ΒΓΑΙΝΕΙΣ...

  1. #1

    ToyΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΗ ΒΓΑΙΝΕΙΣ...

    ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΑΡΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!!!!


    Σε μία από τις σπάνιες συνεντεύξεις του ο Μιχάλης Κωνσταντίνου ρίχνει πάνω του τα φλας όταν στη σύγκριση ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό, δηλώνει ότι οι "ερυθρόλευκοι" είναι μεγαλύτερη ομάδα από τους πρώην εργοδότες του, επιλέγοντας τη ρήξη με τον Παναθηναϊκό.

    Ο διεθνής Κύπριος επιθετικός παραχώρησε συνέντευξη στο επίσημο περιοδικό του Ολυμπιακού, την πρώτη από την ώρα που μετακόμισε στο στάδιο Καραϊσκάκη.

    "Ο Ολυμπιακός είναι πολύ μεγαλύτερη ομάδα από τον ΠΑΟ. Έχει μεγαλύτερες απαιτήσεις, έχει πολύ κόσμο και σίγουρα είναι τεράστιο βήμα στην καριέρα μου… Σαν χρώμα μου πάει πολύ περισσότερο το κόκκινο", είπε ο Κωνσταντίνου και συμπλήρωσε ότι τον κέρδισε η συμπεριφορά των ανθρώπων της ομάδας που τον έκαναν να αισθανθεί ευπρόσδεκτος από την πρώτη κιόλας στιγμή.

    "Από την πρώτη στιγμή πίστευα πως δεν θα έχω πρόβλημα, αλλά αυτό που βρήκα δεν το περίμενα. Ένιωσα ότι ήμουν στην ομάδα πάνω από πέντε χρόνια. Δεν περίμενα να είναι όλοι τόσο ζεστοί μαζί μου από την πρώτη μέρα".

    "Ο Ολυμπιακός με ήθελε"
    Μάλιστα για πρώτη και τελευταία φορά μίλησε για τις τελευταίες μέρες στον Παναθηναϊκό και την εξέλιξη του φλερτ με τους πρωταθλητές Ελλάδας.

    "Το καλοκαίρι όπως όλοι γνωρίζουν έληξε το συμβόλαιό μου με τον Παναθηναϊκό. Δεν είχα αρχίσει να ψάχνομαι πριν παρ’ότι είχα αυτό το δικαίωμα. Μίλησα με τον μάνατζέρ μου και μου μετέφερε το ενδιαφέρον του Ολυμπιακού. Ο εκπρόσωπός μου εξήγησε ότι ο πρόεδρος του Ολυμπιακού ενδιαφέρεται πολύ να με φέρει στην ομάδα. Το γεγονός αυτό ήταν πολύ τιμητικό για μένα. Του είπα αμέσως να προχωρήσει. Μάλιστα δεν πολυασχολήθηκα με προτάσεις που είχα από το εξωτερικό. Ο Ολυμπιακός έδειξε πόσο με ήθελε και το θέμα έκλεισε εκει".

    Ο αντίπαλος δια μέσου των διάσημων, όπως τους χαρακτηρίζει, φίλων του Ολυμπιακού είχαν ήδη ξεκινήσει τα εντατικά μαθήματα, ώστε να μυήσουν τον Κωνσταντίνου στο κλίμα στου Ρέντη.

    "Δεν μπήκα καθόλου στη λογική αυτή. Είδα ορισμένα πράγματα και πήρα την απόφασή μου. Κάπου σκέφτηκα πως μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα όχι μόνο με τους οπαδούς του Παναθηναϊκού, αλλά ίσως και του Ολυμπιακού. Τέσσερις και πέντε μήνες πριν λήξει το συμβόλαιό μου, διάφοροι φίλοι του Ολυμπιακού μου, όπου κι αν βρισκόμουν, μου έλεγαν το πόσο με θέλουν στην ομάδα τους και πείστηκα πως όλα θα πάνε καλά. Αυτό με βοήθησε πολύ στον ψυχολογικό τομέα".

    "Ήρθα σε μία μεγάλη ομάδα και μου βγήκε σε καλό"
    Μάλιστα καταφέρεται εναντίον του Παναθηναϊκού, αφού εξοργίστηκε με δηλώσεις των διοικούντων την "πράσινη" ΠΑΕ για τη μετακίνηση του στον Ολυμπιακό: "Από τη στιγμή που μια ομάδα αποφασίζει ότι δεν θέλει να συνεχίσει με έναν ποδοσφαιριστή είναι δικαίωμά της. Εκείνο που με ενόχλησε ήταν αυτά που ειπώθηκαν για μένα. Αν δεν θέλεις έναν ποδοσφαιριστή, γιατί μετά βγαίνεις και τον κατηγορείς επειδή πήγε στον Ολυμπιακό; Σέβομαι ότι δεν ήθελαν να με κρατήσουν. Εγώ ήρθα σε μία πολύ μεγάλη ομάδα και πιστεύω ότι μου βγήκε σε καλό".

    Ρωτήθηκε για τη διάψευση που φέρει το ονοματεπώνυμο του, πριν από το ντέρμπι Παναθηναϊκού-Ολυμπιακού κατά την περσινή περίοδο με το γραπτό να αναφέρει ότι είχε υποστηρίξει ότι δεν θα πήγαινε στον Πειραιά.

    "Όταν μπαίνω στο γήπεδο κάνω ό,τι μπορώ για την ομάδα μου και δεν σκέφτομαι τίποτα. Φαντάζομαι τι θα είχε ακουστεί για μένα αν δεν έπαιζα καλά και δεν σκόραρα στο συγκεκριμένο παιχνίδι. Θα έλεγαν πως είχα συμφωνήσει πολύ πριν με τον Ολυμπιακό και μετά άντε να τους πείσεις για το αντίθετο. Όσο ήμουν στον Παναθηναϊκό προσπαθούσα για το καλύτερο, όπως κάνω τώρα και στον Ολυμπιακό… Απομένουν 4-5 αγωνιστικές για το πρωτάθλημα και παλεύουμε για το πρωτάθλημα με τον Ολυμπιακό. Υπήρχε περίπτωση να με ρωτούσε κάποιος αν θα πάω στον Ολυμπιακό και να του απαντούσα ναι. Είναι αστείο".

  2. #2
    ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ.

    ΠΟΛΛΑ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ

    ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ

  3. #3
    Καλέ μου άνθρωπε, είσαι τόσο βάζελος που το αίμα σου είναι πράσινο, είναι δυνατόν να μην καταδικάσεις όσα είπε ο τύπος;

    Με το που άνοιξε το στόμα του, εσύ τον είχες κιόλας θάψει.

    Για να ΜΗΝ τον φτύσεις θα έπρεπε να πει "χίλια συγνώμη από τον μέγιστο ΠΑΟ, φεύγω τώρα από την ξεφτιλισμένη ομάδα που με πήρε και πάω στο Θιβέτ για 7 χρόνια εξιλέωσης, κι όταν γυρίσω θα δουλέψω άμισθος ως πλύστρα στον ΠΑΟ να πλένω τα σορτσάκια των παικτών".

    Κι όσο για την "σοβαρότητα", αυτή πάντα εξαρτάται από το χρώμα της φανέλας, έτσι δεν είναι;

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
    Καλέ μου άνθρωπε, είσαι τόσο βάζελος που το αίμα σου είναι πράσινο, είναι δυνατόν να μην καταδικάσεις όσα είπε ο τύπος;

    Με το που άνοιξε το στόμα του, εσύ τον είχες κιόλας θάψει.

    Για να ΜΗΝ τον φτύσεις θα έπρεπε να πει "χίλια συγνώμη από τον μέγιστο ΠΑΟ, φεύγω τώρα από την ξεφτιλισμένη ομάδα που με πήρε και πάω στο Θιβέτ για 7 χρόνια εξιλέωσης, κι όταν γυρίσω θα δουλέψω άμισθος ως πλύστρα στον ΠΑΟ να πλένω τα σορτσάκια των παικτών".

    Κι όσο για την "σοβαρότητα", αυτή πάντα εξαρτάται από το χρώμα της φανέλας, έτσι δεν είναι;
    ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΕ.
    ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΟ, ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΕΒΡΙΖΑΝ.
    ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

    ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΦΥΓΕ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ, Π.Χ. ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ,
    ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ;
    ΟΤΙ ΠΕΙΣ

  5. #5
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Μάλιστα δεν πολυασχολήθηκα με προτάσεις που είχα από το εξωτερικό
    ...εμ....οκ....αυτό θα μπορούσε να μην το πεί για να γίνει πραγματικά πιστευτός...

    Εκτός και αν οι προτάσεις που είχε , ήταν απο τίποτα Β αντίστοιχα εθνικές ή απο καμιά Ιαπωνική ομάδα και δεν ήταν άξιες ασχολίας.

    Για τα υπόλοιπα ... περί ορέξεως κολοκυθόπιτα... όπου πληρώνουν πηγαίνει...

    Μου άρεσε όμως το σημείο που δεν αναφέρεται εδώ αλλά το διάβασα στην full συνέντευξη του..

    "Ο προπονητής μας έχει φέρει μια καινούρια ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ"

    ουουουουου ...την είδαμε...την είδαμε ... 1 βαθμός σε όλη την Ευρωπαϊκή αγωνιστική....

    χαχαχαχαχαχαχαχα.....


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  6. #6
    Υιοθετημένο... ...μέλος Το avatar του/της athandim
    Εγγραφή
    21/04/2003
    Μηνύματα
    489

    Αχ βρε Μιχαλάκη...

    Τελικά, για να καταλάβω....

    Βγάζει ψεύτη το Βαρδινογιάννη που είπε οτι - στην συνάντηση που είχαν - ο παίκτης επιθυμούσε να κάνει το "μεγάλο βήμα" σε ομάδα του εξωτερικόυ...και έτσι ο Παναθηναϊκός δεν του έκανε πρόταση;; (Ε, να μην του κόψουμε και τα φτερά του παιδιού...)
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Α ρε Κριστώφ, βιάστηκες να τον χρήσεις διάδοχό σου...
    'Ενα Jameson με πάγο...

  7. #7
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
    ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΕ.
    ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑΝ ΣΤΟΝ ΠΑΟ, ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΕΒΡΙΖΑΝ.
    ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ

    ΚΑΙ ΞΑΝΑΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΦΥΓΕ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ, Π.Χ. ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ,
    ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ;
    ΟΤΙ ΠΕΙΣ
    Φιλε Kαλ μην ασχολεισαι με αποτυχημενους. Τωρα που τον πηραν χαμπαρι τι παλτο ειναι εκει στο λιμανι θα σκουπιζει το παγκο μια χαρα ....

  8. #8
    Δυστυχώς η ΑΛΗΘΕΙΑ πονάει.

    Πάρτε το απόφαση ΠΟΤΕ δεν θα γίνετε Θρύλος.
    Δηλ. τον Μιχαλάκη περιμένατε για να σας πει ότι ο Ολυμπιακός είναι μεγαλύτερη ομάδα απο σας?
    Αν είναι δυνατόν...

    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
    Δυστυχώς η ΑΛΗΘΕΙΑ πονάει.

    Πάρτε το απόφαση ΠΟΤΕ δεν θα γίνετε Θρύλος.
    Δηλ. τον Μιχαλάκη περιμένατε για να σας πει ότι ο Ολυμπιακός είναι μεγαλύτερη ομάδα απο σας?
    Αν είναι δυνατόν...

    όντως το μεγαλείο του Ολυμπιακού άλλωστε το είχε περιγράψει και οι σοφές δηλώσεις του Φέργκιουσον
    "ΕΙΤΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΡΕΑΛ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ"
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  10. #10
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΘΡΥΛΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Kαι οταν διωξατε τον Νικοπολιδη τα ιδια λεγατε !!! Γενικα παιχτες που διωχνει ο καβουροτζιγγερ εσεις ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ μασατε απο την καθε μαμακια που θα σας πει ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ !! Μα θυμοσαστε που βριζατε τον νικοπολιδη εν χορω 15 χρονια προσφορας του στον ΠΑΟ τα σβησατε απο την μνημη σας απο τις μαμακιες που σας ελεγε η Διοικηση σε ενα βραδυ.. ΚΑΙ ο ανθρωπος βαζελος ειναι ακομα φαινετε απο την φατσα του !!! Περιτο να πουμε οτι και ο Μπασινας να ερχοταν στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΒΑΖΕΛΙΑ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΣΑΣ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ.... Ευτηχως που ο Βαζεχα σταματησε την μπαλα γιατι θα τα ακουγε και αυτος...

  12. #12
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ''ΘΡΥΛΟ''....(ΚΑΙ ΚΑΛΑ )
    ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΛΑΞΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΝΣΕΪΣΑΟ? ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΟΣ , ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΥΦΟΣ ... ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.....ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΤΕ ΤΟ !!! ΑΦΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΨΥΧΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΧΑΛΑΚΗ , ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ......


    ΚΟΥΦΑΛΕΣ......ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΡΕ!!! ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΥΑ , ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ...................


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pea%20coat-b.jpg 
Προβολές:	165 
Μέγεθος:	24,2 KB 
ID:	29191

  13. #13
    ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ..............ΟΤΑΝ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ




    ΜΙΛΑΕΙ!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Kαι οταν διωξατε τον Νικοπολιδη τα ιδια λεγατε !!! Γενικα παιχτες που διωχνει ο καβουροτζιγγερ εσεις ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ μασατε απο την καθε μαμακια που θα σας πει ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ !! Μα θυμοσαστε που βριζατε τον νικοπολιδη εν χορω 15 χρονια προσφορας του στον ΠΑΟ τα σβησατε απο την μνημη σας απο τις μαμακιες που σας ελεγε η Διοικηση σε ενα βραδυ.. ΚΑΙ ο ανθρωπος βαζελος ειναι ακομα φαινετε απο την φατσα του !!! Περιτο να πουμε οτι και ο Μπασινας να ερχοταν στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΒΑΖΕΛΙΑ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΣΑΣ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ.... Ευτηχως που ο Βαζεχα σταματησε την μπαλα γιατι θα τα ακουγε και αυτος...
    to hymador : eisai poly lathos gia Conseisao!!!!

    to stoobi: Πρωτον κανεις μεγαλο λαθος οσον αφορα το θεμα της διαφωνιας μας με τον Tziger. Aν δεν υπηρχαν διαφωνιες δεν θα υπηρχαν τωρα ανεξαρτητοι και αλλοι που
    δεν πανε καθολου κλπ κλπ. Και βασικοτερο, προπονητης θα ηταν τωρα ο πουστομπαγεβιτς.

    Δευτερον ο νικοπολιδης 15 χρονια προσφορας;;;;;;;;;
    Σε ποιο αθλημα;;;;;

    Τριτον ο νικοπολισης ειναι βαζελος;;;;;;;;ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΛΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!!!!!!!!

    Τεταρτον: Υπαρχει διαφορα στις αντιδρασεις τις δικες μας οσον αφορα παιχτες που ερχονται απο γαυρο και ειναι χρονια εκει. Δεν μιλαμε για κωνσταντινου, και αν θυμασαι την πρωτη αγωνιστικη που παιξαμε δεν ασχοληθηκε κανεις μαζι του παρα τα οσα ειχαν ειπωθει. Κουβεντα, θα κανουμε φυσικα, γιατι γινεται ντορος και αυτη ειναι η μαγεια του χαβαλε και του πειραγματος.
    Πχ θυμαστε οταν ηρθε ο γαμιολης ο μητροπουλος τι εγινε.
    Επισης οσοι πανε και μπασκετ ξερουν τι αντιμετωπισης χριζει ο παπανικολαου παρολο που προσφερει αρκετα.
    Οπως ας πουμε δεν αφησαμε γεωργατο να ερθει στον ΠΑΟ, γιατι δεν ειμαστε κουταβια να μας παραμυθιαζουν οπως τους γαυρους (μου ελειψε ο πειραιας και ο καφες στο μικρολιμανο και επρεπε να γυρισω οπωσδηποτε στην ομαδα της ζωης μου:γεωργατος)
    Και μη μου πει κανεις, μα δεν ηρθε στον γαυρο, πηγε στην αεκ πρωτα!! Εχε χαρη που δεν τον ηθελε ο λεμονης αλλιως.......

    Και για να επανερθω στον τροπο αντιδρασης που ελεγα, παραθετω το παραδειγμα του ιωαννιδη. Αυτος ειναι ο διακαης ποθος του Παυλου και οταν τον ηθελε, ειχε μαζεψει καποιους προεδρους συνδεσμων και τους ειχε ταξει απο 10 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΔΡΑΧΜΕΣ να πεισουν ολους να δεχτουν τον ξανθο,.
    αλλα και εκει θυμομαστε τι εγινε.

  15. #15
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Και εδώ να προσθέσω, ότι εμείς δεν είμαστε μέλη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2004, 11:06
  2. Γιατι Πρεπει Να Βγαινεισ Χαμογελαστοσ Στισ Φωτο!!
    από dela στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2004, 17:43
  3. Όσοι πιστοί (και μη) προσέλθετε...
    από Wizard13 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 10:46
  4. Μη Ψαρωνετε Ρεεεεεε!!!!!!!!!!!!!
    από code στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2003, 14:05
  5. Μη ΞΕΧΝΑΣ Ποτε!!!!
    από code στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 16:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF