Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 107

Θέμα: BMW R 1200GS LC Adventure Triple Black

  1. #16
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Οσα το τενερε 1200 χωρίς έξτρα κάγκελα, ποδιές σκατολοϊδια κλπ. Όσα το απριλια καπονορντ 1200.

    Γομαρι μεν, σχετικά ελαφρύ δε. Είναι πιο ελαφρύ και από την νέα μουλτι εντουρο... σοκ.
    "Πως το'πες αυτο αντιιιχριστεεε!!"


    Και πως το εχουν ετσι .....σαν περιπτερο σε ροδες ειναι....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  2. #17
    Το περίεργο είναι πως όταν κάθεσαι επάνω, δεν σου φαίνεται τόσο τεράστιο.


    Γενικά πάντως ο χώρος για τα πόδια δεν με είχε αφήσει ικανοποιημένο στο απλό. Συγκριτικά, το F800GS είναι πιο "απλωμένο" σε θέση οδήγησης με πιο άνετες γωνίες.

  3. #18
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Οσα το τενερε 1200 ........



    Θα σε ''δώσω'' στεγνά στον Τέρενς.........................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  4. #19
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Και πας να κανεις τη σφηνα αναμεσα στα σταματημενα στην κηφισιας και τσααααακκκκ παιρνεις παραμασχαλα και τον προφυλακτηρα που λεγαμε. Ακους τη μουσικουλα σου χαλαρος και παραλληλα μιλας στο κινητο με το εξουσιοδοτημενο εγκεκριμενο γαμηστερο μπλε δοντι και ανακαλυπτεις, πως εκεινες οι φωνες, που ακουγες στο βαθος, ειναι οι πεζοι που περιμεναν στο φαναρι και πλεον κρεμονται απο τα καγκελα. Αλλα νταξ τωρα τι ξερω εγω; Εμενα ειναι 285 γεματο και πιτσες μπλε γιωργιτσα μου. Ωραιο περιπτ..... μηχανακι ηθελα να πω!!! Μεγειες καλοριζικο!!!!

  5. #20
    εμ... βασικά τα λεφτά να έχεις και πραγματικά χαμένος δεν βγαίνεις, ότι και να λένε οι κακές γλώσσες. έχω κυνηγηθεί με αερόψυκτο τέτοιο, αν ξέρεις τα όριά του όγκου καλά (και ο γιάπης τα ήξερε) τότε πραγματικά και σε κίνηση κάνει παπάδες.

    το μόνο κακό είναι το ίματζ του απόλυτου μαλάκα που το συνοδεύει.

  6. #21
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος

    το μόνο κακό είναι το ίματζ του απόλυτου μαλάκα που το συνοδεύει.




    Είσαι κακούλης τελικά.....................................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #22
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    εμ... βασικά τα λεφτά να έχεις και πραγματικά χαμένος δεν βγαίνεις, ότι και να λένε οι κακές γλώσσες. έχω κυνηγηθεί με αερόψυκτο τέτοιο, αν ξέρεις τα όριά του όγκου καλά (και ο γιάπης τα ήξερε) τότε πραγματικά και σε κίνηση κάνει παπάδες.

    το μόνο κακό είναι το ίματζ του απόλυτου μαλάκα που το συνοδεύει.

    Θα δωσεις ενα καρο λεφτα για να σε λενε μαλακα; Αυτο νομιζα ειναι τσαμπα!!!!

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    τους παπαδες στην κινηση τους κανει ο οδηγος κι οχι το μηχανακι
    τωρα να εχεις 300 κιλα σιδερα και πλαστικα, ενα θηριωδες σασμαν και ενα γαιδουρι αξονα και ολα αυτα να τα κουνας με δυο κυλινδρους απο xt ξαπλωμενους.........

  9. #24
    Μέλος
    Εγγραφή
    26/12/2012
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilos888 Προβολή μηνύματος
    Και πας να κανεις τη σφηνα αναμεσα στα σταματημενα στην κηφισιας και τσααααακκκκ παιρνεις παραμασχαλα και τον προφυλακτηρα που λεγαμε. Ακους τη μουσικουλα σου χαλαρος και παραλληλα μιλας στο κινητο με το εξουσιοδοτημενο εγκεκριμενο γαμηστερο μπλε δοντι και ανακαλυπτεις, πως εκεινες οι φωνες, που ακουγες στο βαθος, ειναι οι πεζοι που περιμεναν στο φαναρι και πλεον κρεμονται απο τα καγκελα. Αλλα νταξ τωρα τι ξερω εγω; Εμενα ειναι 285 γεματο και πιτσες μπλε γιωργιτσα μου. Ωραιο περιπτ..... μηχανακι ηθελα να πω!!! Μεγειες καλοριζικο!!!!
    το μηχανάκι περνάει από όπου περνάει και ένα κατά πολύ πιο στενό μηχανάκι τα όρια τα βάζει το τιμόνι και όχι ο κινητήρας

  10. #25
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από oti nanai Προβολή μηνύματος
    τα όρια τα βάζει το τιμόνι και όχι ο κινητήρας
    Ναι, αν κινείσαι μεταξύ hovercars.
    Life begins at 45°.

  11. #26
    Μέλος
    Εγγραφή
    26/12/2012
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    εμ... βασικά τα λεφτά να έχεις και πραγματικά χαμένος δεν βγαίνεις, ότι και να λένε οι κακές γλώσσες. έχω κυνηγηθεί με αερόψυκτο τέτοιο, αν ξέρεις τα όριά του όγκου καλά (και ο γιάπης τα ήξερε) τότε πραγματικά και σε κίνηση κάνει παπάδες.

    το μόνο κακό είναι το ίματζ του απόλυτου μαλάκα που το συνοδεύει.
    το ιματζ του απολυτου μαλακα μπορείς να το έχεις ότι και να οδηγάς δεν είναι προνόμιο της προπέλας

  12. #27
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Μέχρι να δω τη 1η φώτο είχα παρεξηγήσει για ρατσιστή το Βάσκα που χοντρή την ανέβαζε, χοντρή τη κατέβαζε
    Και να σκεφτείς οτι το μαύρο κόβει!
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  13. #28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    τους παπαδες στην κινηση τους κανει ο οδηγος κι οχι το μηχανακι
    τωρα να εχεις 300 κιλα σιδερα και πλαστικα, ενα θηριωδες σασμαν και ενα γαιδουρι αξονα και ολα αυτα να τα κουνας με δυο κυλινδρους απο xt ξαπλωμενους.........


    Προφανώς δεν έχεις οδηγήσει ποτέ GS. Οπότε τώρα τι να πούμε... Ο άξονας όντως έχει λίγο περίεργη αίσθηση και νιώθεις την αδράνεια σε σχέση με αλυσίδα, αλλά απλά το νιώθεις, δεν σε περιορίζει. Οι κύλινδροι είναι πιο στενοί από το τιμόνι, οπότε έχεις μπούσουλα για το φάρδος. Το κιβώτιο δεν είναι διόλου κακό. Βαρύ μεν, αλλά με τέτοιο μοτέρ δεν χρειάζεται πολλές αλλαγές, πάντως σε αίσθηση δεν ήταν καθόλου άσχημο, εμένα μου άρεσε αυτό το κλακ κλακ που ένιωθες ότι μπήκε η επόμενη σχέση. Και με υποβοήθηση "blipper" στα κατεβάσματα.

    Το υδρόψυκτο το πήρα σε πηγμένη Βουλιαγμένης, δικάβαλος, μετά από κάτι μήνες με τον πήγασο που είναι ποδηλατάκι. Μέσα σε ελάχιστα λεπτά, έκανα (με σεβασμό στην ξένη περιουσία) ότι σφήνα κάνω πάντα.

    Η μόνη απόλυτη μαλακία που έχει το μηχανάκι, ανεξαρτήτως οδηγού, είναι οι αστεία μικροί καθρέφτες. Απορώ ποιός ηλίθιος έδωσε το ΟΚ.


    Α, του Βάσκα είναι το απλό και όχι το ADV. Το λέει χοντρή συγκριτικά με το DR φαντάζομαι.

  14. #29
    Μέλος
    Εγγραφή
    26/12/2012
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι, αν κινείσαι μεταξύ hovercars.
    ποσο πιο μεγαλο τιμονι εχει απο ενα αλλο μηχανακι ?

  15. #30
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Όμορφη είναι...

    Ποιος θα μου την πάρει δώρο ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ktm adventure 990R vs bmw gs 1200 lc adventure
    από Christos ktm R στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2016, 10:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF