Σελίδα 17 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 71213141516171819202122 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 255 από 321

Θέμα: MotoGP 2016 Round#9 GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland

  1. #241
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Οπως το φαντάζομαι, οι πρωταθλητές είναι πλασματα εγωιστικά, και θεωρώ δύσκολο να δεχτεί τη γνώμη άλλου πρωταθλητή κάποιος πρωταθλητής, ειδικά του πως να το οδηγήσει
    Iσως επειδη δεν μονο πρωταθλητες αλλα και φιλοι και πανω απο ολα ανθρωποι. Και παλι εσυ δεν θα ζητουσες συμβουλες απο εναν αναβατη που εχεις τρεξει χρονια , εχει τρεξει με αυτο το μηχανακι, εχει σηκωσει πρωταθλημα και ολων των ειδων της κουπας, ειναι ο πιο επιτυχημενος οδηγος του εργοστασιου με διαφορα χιλιομετρων και ταυτοχρονα ειναι φιλος σου και το θελει κιολας? Εγω θα την αρπαζα απο τα μαλλια την ευκαιρια , αν σε ενδιαφερει η γνωμη μου.

  2. #242
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Ο λορενθο εχει οδηγησει ενα σωρο μηχανακια και οδηγαει ενα σωρο μηχανακια. Δεν παιρνει το μ1 του και πηδαει λοφους για μοτοκρος λολ
    Και ηταν σε ολα ανταγωνιστικος , τοσο ανταγωνιστικος οσο πηγαινε το μηχανακι. Οπως εχω ξαναπει, το θεμα ειναι να μην εχουμε απαιτησεις πανω απο αυτο που μπορει το μηχανακι , οπως νικες καθε Κυριακη.
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=1#post2738296
    Οτι μπορει θα το παρει απο το μηχανακι, και το μηχανακι δεν μπορει μονο ουτε 15η θεση αλλα ουτε και 7η θεση.
    Αλλα τωρα τι ξερει ο στονερ
    “But it won’t take him too much time, he’s already ridden for Derbi [in 125cc], Aprilia [250cc] and Yamaha, and he was strong everywhere.”
    http://www.motorsport.com/motogp/new...ducati-796642/
    Μα τι λες?
    Οτι ο Lorenzo είναι τόσο ανταγωνιστικός όσο πήγαινε το μηχανάκι?
    Για 15 θέση ηταν το Μ1 χτες? Και πως ο Rossi με τελείως λαθος πιτ στοπ ηταν 7 θεσεις πιο πανω τότε?
    Απλά ο Lorenzo αν δεν ειναι ολα οπως τα θέλει, δεν παει βήμα. Αυτό δεν ειναι η δική μου γνώμη μόνο, είναι πλέον αποδεδειγμένο πολλάκις.
    Σε αυτο βασίζεται και το σκεπτικό οτι του χρόνου θα ειναι πάτος για αρκετό μερος της σαιζόν.

    Το ενα σωρό μηχανάκια παλι που το εβγαλες? 4 εχει καβαλήσει ολα κι όλα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  3. #243
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Iσως επειδη δεν μονο πρωταθλητες αλλα και φιλοι και πανω απο ολα ανθρωποι. Και παλι εσυ δεν θα ζητουσες συμβουλες απο εναν αναβατη που εχεις τρεξει χρονια , εχει τρεξει με αυτο το μηχανακι, εχει σηκωσει πρωταθλημα και ολων των ειδων της κουπας, ειναι ο πιο επιτυχημενος οδηγος του εργοστασιου με διαφορα χιλιομετρων και ταυτοχρονα ειναι φιλος σου και το θελει κιολας? Εγω θα την αρπαζα απο τα μαλλια την ευκαιρια , αν σε ενδιαφερει η γνωμη μου.
    Μιας και δεν είμαι πρωταθλητής σε κάποιο άθλημα, οτι και να σου πω ειναι αυθαίρετο.

    Και δε μιλάμε να έρθει να τον συμβουλέψει ο ρεϊνυ, ο ντούχαν κτλ, αλλά ένας αναβάτης της εποχής του.

    Πραγματικά το θεωρώ, δύσκολο.
    Μακάρι να δουλέψει το πράμα, όπως και να έχει γιατι ένας καλός λορεντζο και μια καλή ντουκάτι μόνο καλό θα κάνουν στο πρωτάθλημα.
    Αν δε ενδιαφέρει η γνώμη μου, τίποτα απο τα παραπάνω δε θα γίνει ή αν γίνει θα πάρει πολύ καιρό, τόσο όσο να μην είναι ανταγωνιστικός ο Λορεντζο

  4. #244
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Μα τι λες?
    Οτι ο Lorenzo είναι τόσο ανταγωνιστικός όσο πήγαινε το μηχανάκι?
    Για 15 θέση ηταν το Μ1 χτες? Και πως ο Rossi με τελείως λαθος πιτ στοπ ηταν 7 θεσεις πιο πανω τότε?
    Απλά ο Lorenzo αν δεν ειναι ολα οπως τα θέλει, δεν παει βήμα. Αυτό δεν ειναι η δική μου γνώμη μόνο, είναι πλέον αποδεδειγμένο πολλάκις.
    Σε αυτο βασίζεται και το σκεπτικό οτι του χρόνου θα ειναι πάτος για αρκετό μερος της σαιζόν.

    Το ενα σωρό μηχανάκια παλι που το εβγαλες? 4 εχει καβαλήσει ολα κι όλα.
    Πεσε και σπασε κλειδα σε βρεγμενο και μετα να σε δουμε. Μετα απο αυτο ο λορενθο ή θα παει απλως καλα ή θα παραπαιει.Ή μηπως ετσι ηταν ο λορενθο παντα στο βρεγμενο ?

  5. #245
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Πεσε και σπασε κλειδα σε βρεγμενο και μετα να σε δουμε. Μετα απο αυτο ο λορενθο ή θα παει απλως καλα ή θα παραπαιει.Ή μηπως ετσι ηταν ο λορενθο παντα στο βρεγμενο ?
    Εγώ αν πεσω και σπασω κλείδα θα κατσω σπίτι. Δεν είμαι οδηγός motogp. Αυτό όμως είναι τελείως άσχετο με την συζήτηση.
    Κι ο Marquez εφαγε τούμπα πολύ γερή στο warm up και τους εβαλε ολους τα γυαλια στον αγώνα. Λοιπόν?

    Θα απαντήσεις σε κατι απο αυτα που σε ρωτάνε σχετικά με αυτα που γράφεις ή θα συνεχίσεις να πετας οτι ναναι?
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #246
    χλεμπονιαρης
    Εγγραφή
    12/05/2013
    Μηνύματα
    1.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Εγώ αν πεσω και σπασω κλείδα θα κατσω σπίτι. Δεν είμαι οδηγός motogp. Αυτό όμως είναι τελείως άσχετο με την συζήτηση.
    Κι ο Marquez εφαγε τούμπα πολύ γερή στο warm up και τους εβαλε ολους τα γυαλια στον αγώνα. Λοιπόν?

    Θα απαντήσεις σε κατι απο αυτα που σε ρωτάνε σχετικά με αυτα που γράφεις ή θα συνεχίσεις να πετας οτι ναναι?
    Μα σου απαντησα , γιατι δεν το διαβαζεις ? Μετα το Ασσεν δεν ειναι ανταγωνιστικος σε βρεγμενο, εσυ δεν απαντησες καν.

    Λε μαν 2012
    Περναει πρωταθλητη , περναει τον πιο γρηγορο αναβατη της χρονιας και νικαει με τεραστια διαφορα.
    https://www.youtube.com/watch?v=28bCx8D8ArI
    Υπαρχουν ενα σωρο αγωνες και βαριεμαι να το ψαχνω επειδη δε τους θυμαμαι.
    και χερεθ και σεπανγκ κτλ


    Το κακο με εσενα σε σχεση με καποιους που βλεπουν 1-2 χρονια gp και πετανε οτι ναναι για αυτο το θεμα(λορενθο , βρεγμενο , τοτε ιστορια στο ασσεν) ειναι οτι μπορει να βλεπεις πολυ παραπανω χρονια απο μενα που βλεπω gp αλλα αδυνατεις να το θυμηθεις ή να το ξεχασες τι ειχε συμβει τοτε και συμβαινει απο τοτε και ποσο καλος υπηρξε ο λορενθο ή αμα το θες καλυτερα οτι δεν ηταν τοσο κακος σε τετοιες συνθηκες πριν απο αυτο. Για μενα, ειναι ανεπιτρεπτο που βγαινουν τετοια πραγματα απο σενα.

  7. #247
    Μέλος Το avatar του/της simoril
    Εγγραφή
    14/09/2014
    Μηνύματα
    417
    ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΗ ΝΤΟΥΚΑΤΙ Ο ΧΟΡΧΕ ΘΑ ΓΛΕΝΤΑΕΙ ΣΤΟ ΒΡΕΓΜΕΝΟ.

    Η ΓΙΑΜΑΧΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΝΤΟ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ.

    (Και θα κλείσω την τοποθέτηση μου με το σχόλιο που είχα γράψει και πέρσι στο Μιζάνο όταν μετά την πτώση φάνηκε οτι ο Χόρχε χάνει τον Τίτλο)

    ΒΡΕΞΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ Ο ΓΛΥΦΗΤΖΟΥΡΙΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΠΗΔΗΞΕΙ
    Τον Μάρκο θα τον σέβεστε.

  8. #248
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΗ ΝΤΟΥΚΑΤΙ Ο ΧΟΡΧΕ ΘΑ ΓΛΕΝΤΑΕΙ ΣΤΟ ΒΡΕΓΜΕΝΟ.
    Στο μόνο βρεγμένο που θα γλεντάει ποτέ ο χόρχε είναι κάνα βρεγμένο t-shirt πάρτι μόνο για αγόρια.
    Life begins at 45°.

  9. #249
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374

  10. #250
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Ο ΜΜ πάει καρφί για ΠΠ
    Ο Γιατρός δεν μπορεί και ο Χόρχες τα χεις γράψει στα @@ του απ ότι δείχνει το πράμα και δε ρισκάρει ΤΙΠΟΤΑ.
    Τι δεν έχετε καταλάβει???



    υγ
    αν ο γιατρός στα τριανταφευγα του έρθει 2ος μετά τον ΜΜ ή 3ος με πίσω πό το Χόρχε είναι κακό αποτέλεΖμα?
    Μη ντρελαθούμε ρε παιδιά.
    Τα ν4 πάνε πιο καλά στη βροχή και η ντουκάτι ανέκαθεν πάει καλά εκεί γιατί έχει πιο καλά μπλιμπλίκα

    ανανήψαντας

  11. #251
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mario27 Προβολή μηνύματος
    Μα σου απαντησα , γιατι δεν το διαβαζεις ? Μετα το Ασσεν δεν ειναι ανταγωνιστικος σε βρεγμενο, εσυ δεν απαντησες καν.

    Λε μαν 2012
    Περναει πρωταθλητη , περναει τον πιο γρηγορο αναβατη της χρονιας και νικαει με τεραστια διαφορα.
    https://www.youtube.com/watch?v=28bCx8D8ArI
    Υπαρχουν ενα σωρο αγωνες και βαριεμαι να το ψαχνω επειδη δε τους θυμαμαι.
    και χερεθ και σεπανγκ κτλ


    Το κακο με εσενα σε σχεση με καποιους που βλεπουν 1-2 χρονια gp και πετανε οτι ναναι για αυτο το θεμα(λορενθο , βρεγμενο , τοτε ιστορια στο ασσεν) ειναι οτι μπορει να βλεπεις πολυ παραπανω χρονια απο μενα που βλεπω gp αλλα αδυνατεις να το θυμηθεις ή να το ξεχασες τι ειχε συμβει τοτε και συμβαινει απο τοτε και ποσο καλος υπηρξε ο λορενθο ή αμα το θες καλυτερα οτι δεν ηταν τοσο κακος σε τετοιες συνθηκες πριν απο αυτο. Για μενα, ειναι ανεπιτρεπτο που βγαινουν τετοια πραγματα απο σενα.
    Το ανεπίτρεπτο είναι που ξαφνικά μου συγκρίνεις το 2012 με τα Bridgestone με το 2016 και τα Michelin.
    To τι θυμάμαι εγώ και τι όχι αστο να το κρίνει κανενας άλλος καλύτερα, εσύ δεν είσαι σε θεση να το κάνεις.

    Ο Lorenzo δεν ειναι ανταγωνιστικός οταν δεν εχει τελειο set up, οχι μονο στο βρεγμένο. Και στην Catalunya πριν τον εμβολίσει ο Iannone την όπισθεν είχε βαλει, γι αυτό και την εφαγε τελικα.
    Το πρόβλημά του είναι οτι δεν εχει καταφέρει να αλλάξει τρόπο οδήγησης. Τα Michelin δεν ειναι Bridgestone.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  12. #252
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Τι, δεν ηταν στρατηγικη του Χορχε αυτη τη φορα;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Κάνει εξάσκηση στις τελευταίες θέσεις για του χρόνου.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Επομενως καλα λεει ο σναιπερ, τα χει παρατησει....
    Επομενως και στον προηγουμενο αγωνα η στρατηγικη ηταν “αργα βαδιζω ζωη κερδιζω" και απλα του κατσαν και βαθμουλακια...

    Εγω παλι, επειδη ειμαι κακος, λεω οτι η στρατηγικη του ειναι “να συνηθισω σ αυτες τις θεσεις για του χρονου"....
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Επειδή είναι κουλός.

    παραθετω εσας τους 2 γιατι σας ξερω απο κοντα, εχουμε πιει και 3-4 καφεδες, και σας θεωρω παλικαρια που σας κοβει...
    ε, μα την μπαναγια με τετοια ποστ μου φαινεται οτι το iq σας εχει πιασει πατο...

    ειλικρινα, αν δεν μπορειτε να καταλαβετε την διαφορα του να ειναι καποιος γρηγορος και να μην πηγαινει για ΕΝΑΝ συγκεκριμενο λογο και απλα βλεπετε μεσα απο τα ματια του βαμμενου οπαδου, ειστε αξιοι της μοιρας σας...


    ο ανθρωπος το εχει πει και το λενε και ολοι...τα λαστιχα ειναι για τον μπεο (οχι τον δημαρχο)...και φυσικα επειδη εχει την μεγαλυτερη ταχυτητα εντος στροφης ειναι αυτος που δυσκολευεται περισσοτερο...
    assen εσπασε κλειδα Παρασκευη, Σαββατο χειρουργηθηκε ισπανια, Κυριακη ετρεξε αγωνα και βγηκε 5ος...
    5 παγκοσμια...

    ειναι αστειο, το λιγοτερο, και προσβλητικο να λετε οτι ειναι κουλος και οτι κανει προπονηση για τις τελευταιες θεσεις τους βαθρου...

    που πρωταγωνιστουν τα ducati περασμενων ετων με ονοματα που καλα καλα, δεν τα ξερει η μανα τους...

    στην τελικη αμα ανεβει στα ducati, παιζει να παει και καλυτερα απ'οτι τωρα...

    τα εχουν κανει τοσο σκατα τα πραγματα που οι πραγματικα γρηγοροι καθονται στις πισω θεσεις...

    ο pedrosa απο την αρχη της χρονιας λογω του βαρους του δεν μπορει να ζεστανει λαστιχο με τιποτα...
    ποιος? ο pedrosa! που απο το 2010 εχει 3 νικες, 2 δευτερες και το 2013 δεν ετρεξε...


    η στρατηγικη Σπυρακο ειναι να μην φαει τουμπες...δεν σημαινει οτι τα εχει παρατησει...ειναι αλλο το ενα και αλλο το αλλο...
    αν τα ειχε παρατησει θα ψαρευε μαζι με τον stoner...

  13. #253
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Εγώ έχω ξεκαθαρίσει ότι θα τον κράζω ακόμα κι αν παίρνει τα πρωταθλήματα το ένα πίσω από το άλλο, επειδή απλά δεν τον γουστάρω, ρε παιδί μου. Δεν παρακολουθείς.

    Απλά το ότι είναι κουλός κάνει τη δουλειά μου πολύ πιο εύκολη.

    Και δεν είμαι βαμμένος οπαδός κανενός, σε κανένα άθλημα.
    Life begins at 45°.

  14. #254
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Εγώ έχω ξεκαθαρίσει ότι θα τον κράζω ακόμα κι αν παίρνει τα πρωταθλήματα το ένα πίσω από το άλλο, επειδή απλά δεν τον γουστάρω, ρε παιδί μου. Δεν παρακολουθείς.

    Απλά το ότι είναι κουλός κάνει τη δουλειά μου πολύ πιο εύκολη.

    Και δεν είμαι βαμμένος οπαδός κανενός, σε κανένα άθλημα.


    ενταξει, τωρα αυτο επιτρεπεται?
    τρολαρεις και εισαι και moderator?

  15. #255
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Ο αγώνας έχει λήξει. Τις μαλακ... εεε τις γνώμες μας λέμε εδώ.
    Life begins at 45°.

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP 2016 Round#8 Assen Netherlands
    από mario27 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 465
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2016, 22:36
  2. MOTO GP ROUND 5 MONSTER ENERGY GRAND PRIX DE FRANCE 6-8/5/2016
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 330
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2016, 04:25
  3. MOTO GP ROUND 3 RED BULL GRAND PRIX OF THE AMERICAS 8-10/04/2016
    από SHOOTER045 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 354
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2016, 21:40
  4. MotoGp round 16 Australian Grand Prix
    από endopandou στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 347
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2013, 14:32
  5. CHINESE GRAND PRIX, SHANGHAI-round 4
    από monarxis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 162
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2008, 16:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF