Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: Maxsym tl 508 , το ερχόμενο φθινόπωρο

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91

    Maxsym tl 508 , έρχεται τον Ιούνιο

    http://www.sym-global.com/maxsymtl508
    Τελικά έρχεται το καλοκαίρι εκτιμώμενη τιμή 8000€
    Τελευταία τροποποίηση από kiriakos230978; 22/03/2021 στις 16:06.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Εντυπωσιακό και mono-shock και 1002 καλούδια.

    Τι τιμή να έχει; Θα πάρει κόσμο από το T max.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  3. #3
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kiriakos230978 Προβολή μηνύματος
    Θέλω να περιμένω το καινούργιο μοντέλο αλλά είναι αρκετά μακριά μέχρι το φθινόπωρο μάλλον θα αρκεστω στο υπάρχον μοντέλο πληροφορίες για το καινούργιο παρακάτω
    http://www.sym-global.com/maxsymtl508
    Καλά θα κάνεις, μια χαρά είναι το υπάρχον. Το οδήγησα πρόσφατα. Έτσι όπως το πάνε αυτοί εσύ θα περιμένεις 10 μήνες και μόλις το αγοράσεις και 6 μήνες μετά θα βγάλουν καινούριο.

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    Μου έστειλαν μύνημα ξανά τελικά έρχεται το καλοκαίρι ίσως νωρίς και τιμή 8000€ ακόμη δεν έχει δωθεί ημερομηνία κατασκευής και πώλησης για ελλαδα

  5. #5
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kiriakos230978 Προβολή μηνύματος
    Μου έστειλαν μύνημα ξανά τελικά έρχεται το καλοκαίρι ίσως νωρίς και τιμή 8000€ ακόμη δεν έχει δωθεί ημερομηνία κατασκευής και πώλησης για ελλαδα
    Εγω φιλε θα επαιρνα το καινουριο.Μονο και μονο που μεγαλωσαν τα κυβικα αρκετα,η ροπη,ισως η καταναλωση λογω ευ5, και μερικα ηλεκτρονικα καλουδια κτλ ναι εγω θα πηγαινα δαγκωτο 508. Αλλα οχι οτι το παλιο ειναι για πεταμα.

  6. #6
    Αλήθεια τώρα; 8 χιλιάρικα για ένα σκούτερ και μάλιστα SYM;;;;!!!
    Δηλαδή δυο citicom300 κι ένα καλό ποδήλατο;;; !!!

  7. #7
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikonian Προβολή μηνύματος
    Αλήθεια τώρα; 8 χιλιάρικα για ένα σκούτερ και μάλιστα SYM;;;;!!!
    Δηλαδή δυο citicom300 κι ένα καλό ποδήλατο;;; !!!
    Σωστα ρε συ επρεπε να μας ρωτησει ο θεματοθετης σε ποιο δικυκλο θα ξοδεψει τα λεφτα του.

    Γιατι θεματοθετη θες να ξοδεψεις τα λεφτα σου σε σκουτερ που κοστιζει 8κ και μαλιστα SYM? Μηχανη παρε ρε συ μη πιανεσαι κοροιδο.Εμας ακου που να ξοδεψεις τα λεφτα σου γιατι θα σε τρολαρουμε με φατσουλα που γελαει και το βραδυ δε θα μπορεις να κοιμηθεις απ την στεναχωρια του τρολαρισματος.

  8. #8
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikonian Προβολή μηνύματος
    Αλήθεια τώρα; 8 χιλιάρικα για ένα σκούτερ και μάλιστα SYM;;;;!!!
    Δηλαδή δυο citicom300 κι ένα καλό ποδήλατο;;; !!!
    Αληθεια τωρα, με 8000 παιρνεις ΜΟΝΟ δυο citicom και ενα καλο ποδηλατο??
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  9. #9
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Εγω φιλε θα επαιρνα το καινουριο.Μονο και μονο που μεγαλωσαν τα κυβικα αρκετα,η ροπη,ισως η καταναλωση λογω ευ5, και μερικα ηλεκτρονικα καλουδια κτλ ναι εγω θα πηγαινα δαγκωτο 508. Αλλα οχι οτι το παλιο ειναι για πεταμα.
    Κάλε μου φίλε...Περίμενα υπομονετικά 6 μήνες για να έρθει το καινούργιο μοντέλο (Maxsym 400 euro5 5) προτίμησα να κάνω υπομονή παρά να πάρω παλαιό μοντέλο.. Άλλωστε και εσυ από τι διαπίστωσα κάνα 5μηνο ψάχνεσαι...Τώρα βέβαια εάν δεν κρατιέσαι πάρε το παλιό μοντέλο..μια χαρά φαίνεται...εγώ πάντως δεν θα το έπαιρνα με δεδομένη την έλευση του Καινούργιου....Και απαντώντας στο καλό μας φίλο που αναρωτήθηκε αν θα δώσεις 8.000 για σκούτερ,έχω να πω ότι ο καθένας τα χρήματα του τα δίνει εκεί που πιστεύει ότι αξίζουν...Αν δηλαδή έδινες 18,000 και έπαιρνες το σκούτερ της Audi-Duccati θα έπαυε να είναι σκούτερ;..Πάρε αυτό που σου αρέσει και αν έχεις τη δυνατότητα δώσε όσα μπορείς , αρκεί εσυ να το ευχαριστηθείς....

  10. #10
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Σωστα ρε συ επρεπε να μας ρωτησει ο θεματοθετης σε ποιο δικυκλο θα ξοδεψει τα λεφτα του.

    Γιατι θεματοθετη θες να ξοδεψεις τα λεφτα σου σε σκουτερ που κοστιζει 8κ και μαλιστα SYM? Μηχανη παρε ρε συ μη πιανεσαι κοροιδο.Εμας ακου που να ξοδεψεις τα λεφτα σου γιατι θα σε τρολαρουμε με φατσουλα που γελαει και το βραδυ δε θα μπορεις να κοιμηθεις απ την στεναχωρια του τρολαρισματος.
    Α ρε ‘σύ φίλε....ότι λέγαμε.....έπρεπε τελικά να μας ρωτήσει....!!!

  11. #11
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Κάλε μου φίλε...Περίμενα υπομονετικά 6 μήνες για να έρθει το καινούργιο μοντέλο (Maxsym 400 euro5 5) προτίμησα να κάνω υπομονή παρά να πάρω παλαιό μοντέλο.. Άλλωστε και εσυ από τι διαπίστωσα κάνα 5μηνο ψάχνεσαι...Τώρα βέβαια εάν δεν κρατιέσαι πάρε το παλιό μοντέλο..μια χαρά φαίνεται...εγώ πάντως δεν θα το έπαιρνα με δεδομένη την έλευση του Καινούργιου....Και απαντώντας στο καλό μας φίλο που αναρωτήθηκε αν θα δώσεις 8.000 για σκούτερ,έχω να πω ότι ο καθένας τα χρήματα του τα δίνει εκεί που πιστεύει ότι αξίζουν...Αν δηλαδή έδινες 18,000 και έπαιρνες το σκούτερ της Audi-Duccati θα έπαυε να είναι σκούτερ;..Πάρε αυτό που σου αρέσει και αν έχεις τη δυνατότητα δώσε όσα μπορείς , αρκεί εσυ να το ευχαριστηθείς....
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	172D9157-2946-4512-B4C1-1209CD2C0268.jpeg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	70,2 KB 
ID:	426534

  12. #12
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Όποιος ενοχλείται από το ύφος των απαντήσεων που λαμβάνει, ας αναλογιστεί ότι γράφει σε δημόσιο βήμα αφενός, πράγμα που εμπεριέχει και το ρίσκο να βρεθούν αντίθετες γνώμες και αφετέρου πως απευθύνεται σε μοτοσυκλετιστικο κοινό που ενδεχομένως να εκκινεί από διαφορετική βάση.
    Η πολιτικοκορεκτιλα που βγάζουν τα όχι και τόσο διακριτικά ποστακια εδώ, καλό θα είναι να ληψει.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Akalestos Προβολή μηνύματος
    Εγω φιλε θα επαιρνα το καινουριο.Μονο και μονο που μεγαλωσαν τα κυβικα αρκετα,η ροπη,ισως η καταναλωση λογω ευ5, και μερικα ηλεκτρονικα καλουδια κτλ ναι εγω θα πηγαινα δαγκωτο 508. Αλλα οχι οτι το παλιο ειναι για πεταμα.
    Σε ρώτησε τι να πάρει; Δεν το πρόσεξα.

  14. #14
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikonian Προβολή μηνύματος
    Σε ρώτησε τι να πάρει; Δεν το πρόσεξα.
    Δημοσιεύθηκε αρχικά από kiriakos230978 Προβολή μηνύματος
    Θέλω να περιμένω το καινούργιο μοντέλο αλλά είναι αρκετά μακριά μέχρι το φθινόπωρο μάλλον θα αρκεστω στο υπάρχον μοντέλο πληροφορίες για το καινούργιο παρακάτω
    Αξίζει να περιμένεις το καινούργιο;δεν φαίνονται τεράστιες διαφορες

  15. #15
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Ρε παρτε οτι γουσταρετε λεμε.
    Στην τσεπη σας,και στο γουστο σας δεν θα κανουμε κουμαντο
    Ενταξει οι περισσοτεροι απο μας σφιγγομαστε λιγακι στην αρχη που τ ακουμε ,γιατι οσο και να μην θελουμε να το παραδεχτουμε μας τρωει το μικρο σκουληκακι της ζηλειας,(ανθρωπινο και συνηθες αλλωστε) αλλα εκ των υστερων μας αποζημιωνετε με τις ωραιες φωτο του αποκτηματος σας.Καλοριζικα και καλα χιλιομετρα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ανάμεσα σε xmax 400 και maxsym tl 500
    από kiriakos230978 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2021, 14:41
  2. SYM MAXSYM TL
    από lleonidas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2020, 14:34
  3. Maxsym TL ή ποίο άλλο?
    από contes di Zante στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2020, 14:22
  4. το ερχόμενο Σάββατο 20 Μαρτίου ...
    από gixxerpap στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 212
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2017, 00:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF