Σελίδα 21 από 100 ΠρώτοΠρώτο ... 1116171819202122232425263171 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 1498

Θέμα: Με είδα... Vol II

  1. #301
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Με είδα να μην φεύγει από τα χείλη μου το χαμόγελο από το πρωί που ήρθα με την μηχανή στή δουλειά. Και μόνο στην ιδέα ότι είναι στο πάρκινγκ από κάτω χαμογελώ!
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #302
    Νέο μέλος Το avatar του/της kotr78
    Εγγραφή
    06/04/2017
    Μηνύματα
    14
    Με ειδα για ακομα μια βδομαδα να λεω πως θα παω τη μηχανη για σερβις και να ανανεωσω την ασφαλεια...αλλα για ακομα μια φορα το ταμειο ειναι μειον.
    Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

  3. #303
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    με ειδα μια εβδομαδα να ειμαι καθημερινα με το μετρο!εχω μια ξινίλα στην φατσα απεριγραπτη..αντε να βγει το κοr1τσι απο το σερβις να ηρεμισω

  4. #304
    Με είδα να λειτουργώ με σχέδιο υποσυνείδητα και υποχθόνια...έκλεισα ραντεβού για να παραδώσω το ελληνικό δίπλωμα...μετά τεστ ραιντς, τράπεζα και ψώνια. 8 χρόνια είναι αρκετά.
    done.

  5. #305
    Με είδα να βάζω την νέα ντίζα κοντέρ στον πήγασο, όχι με μεγάλη ευκολία γιατί έχει αλλάξει λίγο τα άκρα της... Και με είδα προσπαθώντας να βγάλω την εμπρός δαγκάνα να τσακίζω αμφότερους τους αντίχειρες στο καλάμι. Το κέρατό μου με τις δισκόπλακες με τα "δόντια" και με τα πολύ φαγωμένα τακάκια... Γαύρε, ζω τις μεγάλες στιγμές που ζήσαμε με το ΧΤ σου και γελάω δακρυσμένος από τον πόνο. Εννοείται δεν βγήκε και τα παράτησα εκνευρισμένος. Επίσης, πρέπει να γίνει επισκευή στις βίδες που πιάνουν τον μπροστινό άξονα. Με 'γειά μου και οι δύο κλωτσημένες. Εγώ την έκανα και δεν το πρόσεξα; Λαστιχάς; Ο πρώην; Τέλος πάντων, όπως λέει και ο τριανταφάιβ, λούτσα....

  6. #306
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Με ειδα να κανω το πρωτο μου burnout και ο αδερφος μου να μην τραβαει με το κινητο αλλα να τρεχει γιατι τρομαξε απο τους καπνους...

    13 χρονων και αντι να γουσταρει ετρεχε να σωθει... μα τιποτα να μην παρει απο μενα

  7. #307
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    305
    με βλεπω με κατάθλιψη έχει μια εβδομάδα χιονίζει σερί ! και είχα προγραμματισμένο ταξίδι μέσα απο τα Βραχώδη όρη για Πέμπτη.
    Πέρσι τέτοιο καιρό είχε 20 βαθμούς! που ήρθα και έμεινα γαμώ εδώ που γεννήθηκε ο χειμώνας...

  8. #308
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Με είδα να σε περιποιούμαι όπως σου αξίζει

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20170418_165750_456.jpg 
Προβολές:	403 
Μέγεθος:	109,2 KB 
ID:	381284

  9. #309
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    με ειδα να ειμαι ακομα στην αναμονη....ουτε στην ιαπωνια να σε εστελνα για service...και το καλυτερο...οπου να'ναι εφαγα τα λευτα για να το πληρωσω......

  10. #310
    Με είδα να βαριέμαι να βγάλω την κουκούλα να βγάζω τα αντικλεπτικά (2) να σπρώχνω στην ράμπα το Ducati και να παίρνω πάλι το 150αρι Sym για να πάω Αργυρουπολη-Μαρουσι ..

    (που θα παει ομως....)

  11. #311
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Με είδα να μου πλασάρουν πλαστό 50ρικο. Καλά να πάθω.
    Επειδή δεν θέλω να το πλασάρω και γω, η τράπεζα τα δέχεται η να ανάψω κανα τσιγάρο μαφτο.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  12. #312
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΣΤΕΛΙΟΣ-ΤΕΡΙ Προβολή μηνύματος
    Με είδα να μου πλασάρουν πλαστό 50ρικο. Καλά να πάθω.
    Επειδή δεν θέλω να το πλασάρω και γω, η τράπεζα τα δέχεται η να ανάψω κανα τσιγάρο μαφτο.
    Μην το πας στην τράπεζα θα βρεις το μπελά​ σου. Είχα πάει να δώσω 100ρικο για καταστροφή και με πήγανε αυτόφωρο λες κ ήμουν εγκληματίας.

  13. #313
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Mε ειδα να φορτωνω σαμαρια παλι για Ευρωπη....


    Χαρουμενα γεννεθλια.....

    yessssssss bitchezzzzzzzzzzzz

  14. #314
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antonis_fr4-4 Προβολή μηνύματος
    Μην το πας στην τράπεζα θα βρεις το μπελά​ σου. Είχα πάει να δώσω 100ρικο για καταστροφή και με πήγανε αυτόφωρο λες κ ήμουν εγκληματίας.
    με είδα να κάνω ανάληψη απο Alpha Bank, και 100 μετρα παρακάτω να μπαίνω ΕΤΕ για κατάθεση, πήγα στο μηχάνημα συναλλαγών για κατάθεση και εντόπισε (!) παραχαραγμένο χαρτονόμισμα.
    ακύρωση την συναλλαγή , κατασχέθηκε (προσωρινά) το ποσό που κατέβαλλα (ασχετα αν ήταν οκ τα άλλα χαρτονομίσματα) και μετά απο 1μιση ώρα πέρα δώθε απο γραφείο σε γραφείο της ΕΤΕ, μου επέστρεψαν τα χρήματα , μαζί με το ύποπτο 50αρικο , που τελικά ήταν λάθος του μηχανήματος μιας και όλα τα μηχανήματα των ταμειών το πέρασαν κανονικά.

    αμα θέλει ο μέρφυς να σου βγάλουν την παναγιά βρίσκει τρόπο.
    καλα ξεμπερδεματα στον #311

  15. #315
    Ντιπ άσχετος Το avatar του/της gory
    Εγγραφή
    21/01/2016
    Μηνύματα
    181
    Με είδα να πηγαίνω στο μάστορι για ένα θόρυβο και να με λέει "Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά σαν να ακούω μπιέλα" και σφίχτηκα...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 20:25
  3. moto.gr stats -vol.II-
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 14:53
  4. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF