Σελίδα 36 από 100 ΠρώτοΠρώτο ... 2631323334353637383940414686 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 540 από 1498

Θέμα: Με είδα... Vol II

  1. #526
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.180
    Τώρα,να φανταστείς,είναι ξαστεριά!
    Τελευταία τροποποίηση από karellen; 25/10/2017 στις 12:01.

  2. #527
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    ΜΕΤΕΟ, με βλέπω να μη σε ξαναβλεπω!!!!!! Με τις μπότες από τις εννιά το πρωί μέχρι τις εννιά το βράδυ έβγαλα τη μπεμπελη! Θα έβρεχε όλη μέρα....
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  3. #528
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Με είδα να σκάω με το παπί με το κουτί πάνω σε Mercedes CLK200 που παραβίασε στοπ...Αγ.Αλεξάνδρου και Αφροδίτης Σαββάτο 13:25...
    Α ρε παππού...δεν είχες ορατότητα λες...τι βγαίνεις πατημένος ολόκληρος;

  4. #529
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Με είδα επιτέλους να σε παρκάρω μέσα στο σαλόνι και να σε καμαρώνω επιτέλους μέσα στο σπίτι!
    Όλοι οι φίλοι που έρχονται σπίτι ξεκαρδίζονται στα γέλια βέβαια,γιατί του άντρα του σπιτιού οι μηχανές είναι έξω στην αυλή και της γυναίκας μέσα στο σαλόνι πρώτη μούρη

  5. #530
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Με είδα δυο τρεις μέρες τώρα να οδηγώ σα μουρλό, πολύ γρήγορα για Αθήνα, σχετικά επιθετικά προς όλους. Συγνώμη από όσους σύντροχους τραμπούκισα άκομψα. Πάντα υπάρχει λόγος ωστόσο δεν είναι δικαιολογία..
    Τελευταία τροποποίηση από Nik0s_Dk; 24/11/2017 στις 22:46.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  6. #531
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Με είδα να βλέπω το νέο Tracer GT και να μου τρέχουν τα σάλια...

  7. #532
    Μέλος Το avatar του/της haf
    Εγγραφή
    25/09/2017
    Μηνύματα
    138
    Με είδα να έχω εδώ και ένα μηνα μηχανή , κρανος, μπουφάν γάντια ζώνες κλπ κλπ και να μη έχω ακόμη δίπλωμα !!!!!
    Έχω βαρεθεί να το χαζεύω να το γυαλίζω και να κόβω βόλτες Σ/Κ γύρω γύρω από το σπίτι!

  8. #533
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    49
    22/11 Mε ειδα και ειδα την Πατρα από ψηλα όταν ανεβαινα από Σουλι προς Ζαστοβα,και όταν περασα το γιαπι που είναι γνωστο στην Πατρα ως σανατοριο συνεχισα με τον πλαστικο κουβα μου(PIAGGIO TYPHOON) για μερικα ακομα χιλιόμετρα οσο πιο σιγα μπορουσα μιας και οι φυτευτες πετρες εκαναν το μηχανακι μου να τριζει ωσαν το τσιτσίρισμα των καλαμαρακιων στο τηγανι!Aπιστευτη θεα όμως πραγματικα υπεροχη σε καποια στιγμη με ειδα να βρισκομαι στην πισω πλευρα του βουνου και να βλεπω την γεφυρα Ριου Αντιριου..Ηθελα τοσο καιρο να παω προς τα κει και τελικα δεν δυσκολευτικα καθολου να βρω τον δρομο!

  9. #534
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    σε ειδα μα το παπι στον παραλιακο δρομο τις λουτσας στο υψος του γυπεδου να κρεμεται κατω το σταντ,ευτυχως η πρωτη στροφη ηταν δεξια ,αλλα δεν ξερω μπρορει να εκανες αριστερα σε κανενα στενο και θα σε εβλεπα ξαπλα.σε προλαβα και σου κανω νοημα για το σταντ,σε βλεπω απο τον καθρεφτη οτι το μαζευεις και φωναζεις τοσο δυνατα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που σε ακουσε ολοι η λουτσα.

  10. #535
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.188
    Με είδα επιτέλους ξανά καβάλα μετά από 2 χρόνια στο συνεργείο και αυτή και εγω!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  11. #536
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Με είδα επιτέλους ξανά καβάλα μετά από 2 χρόνια στο συνεργείο και αυτή και εγω!
    έλα ρε αυτό σηκώνει κέρασμα
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  12. #537
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.961
    Με είδα να ξεκινάω για γρήγορη βολτούλα μέχρι το Ηραίο και να ανακαλύπτω ότι Σαββάτο πρωί είχαν αποφασίσει να ρίξουν πίσσα για ασφαλτόστρωση... Ξενέρωμα!

  13. #538
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Με ειδα σημερα να γυριζω απο τις ελιες.Αντε καλη σοδεια σε ολους....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #539
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    49
    Mε ειδα να αραζω στο κρεβατι μεχρι τις 11.45 χθες Κυριακη και να ξενερωνω που χανω την μερα(εκει παιξαν κατι σκεψεις του τυπου δεν παω μεχρι το γαλαξιδι η μεχρι το μεσολογγι),βεβαια δεν ειχα κοιμηθει καλα το προηγουμενο βραδυ,μα σαν σηκωθηκα καβαλαω το scooterino παιρνω αδιαβροχα ντυνομαι καταλληλα και βγαινω....
    Η ωρα εχει παρασει δεν με παιρνει να παω απο τον παλιο καθως ηθελα ετσι παω ομως μεχρι το Αιγιο απο τον παλιο και μετα μπαινω στο highway!Γυρω στις 4,30 ειμαι στο Ηραιο και μετα στον φαρο Μελαγκαβι,για Αρκοκορινθο (οπως ειχα σχεδιασει) δεν προλαβαινα με τιποτα αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα!Σχεδιαζα να παω μια βολτα απο Αθηνα να δω και το παρεακι,μιας και πριν μια βδομαδα που ημουν εκει ειχα παει με το λεωφορειο λογω καιρου αλλα τελικα σκεφτηκα τις δουλειες της Δευτερας και γυρισα πισω.
    Τι τελεια βολτα,επιστροφη το βραδυ στις 08,20 στην Πατρα μεση και αυχενας ψιλοδιαλυμενα..
    Εχω αρχισει ηδη να σχεδιαζω την επομενη βολτα για την ερχομενη Κυριακη...

  15. #540
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    49
    απο τα μισα της επομενης βδομαδας ετοιμαζομαι αρχιζω δουλεια οποτε ενα διημερο στην Αθηνα ειναι επιβεβλημενο!!αν τα καταφερω λεω να παω και απο το Σανατοριο της Παρνηθας μια βολτα...!Για να δουμε τι θα βρουμε...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 19:25
  3. moto.gr stats -vol.II-
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 13:53
  4. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 13:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF