Σελίδα 37 από 100 ΠρώτοΠρώτο ... 2732333435363738394041424787 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 541 έως 555 από 1498

Θέμα: Με είδα... Vol II

  1. #541
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.232
    χτες στην πλατεια Συνταγματος με κατευθυνση προς Φιλελληνων (αδειος δρομος, ετρεχα λιγακι) κινουμενος στην αριστερη λωριδα

    να βλεπω σκουτερ μπροστα μου στη δίπλα δεξια λωριδα απ αυτη που κινουμουν εγω

    να βγαζει φλας και ταυτοχρονα να στριβει ακαριαια αριστερα για Οθωνος· εγω 6 - 7 μετρα πισω του

    πλακωνομαι στα φρενα (αμα δεν ειχα abs θα χα πεσει απ τα φρενα μου) και παω με τον μπροστινο τροχο και τον εμβολιζω / ακουμπαω δυνατα στη μεση του σκουτερ. Μειναμε κι οι δυο ορθιοι, δεν εσπασε κατι / εγινε καποια ζημια.
    -Ρε φιλε του λεω κτλ κτλ..
    -Συγνωμη.. δε σε ειδα.. μου λεει (ε που να με δεις· αφου εστριψες εντελως στο μπουτσο σου)
    -Νταξει γάμα το του λεω· παμε να φυγουμε

    1.Ηξερα οτι ειναι επικινδυνο σημειο. 2.Επρεπε να τον ειχα 'μυριστει' τον πιτσιρικα με το σκουτερ. 3.Σκεφτομουν κατι δικα μου και δεν ειχα τόσο το μυαλο μου στο δρομο.
    Εκανε μαλακια αλλά νιωθω οτι εφταιγα εγω.
    Τελευταία τροποποίηση από gior-gos; 07/12/2017 στις 18:24.

  2. #542
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Με είδα να γεμίζω για ακόμη μια φορά πανέμορφες εικόνες απο το χιονισμένο Βελούχι.Οποιος έχει όρεξη ας ρίξει μια ματιά http://ncclub.gr/index.php/topic,2809.0.html
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  3. #543
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε χαίρομαι εσένα.

  4. #544
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Με είδα 4 μέρες στο εξωτερικό να συνειδητοποιώ για πολλαπλή φορά ότι είμαστε άξιοι της μοίρας μας σε αυτόν εδώ τον καταραμένο τόπο. Είχα ξεχάσει πως είναι το αίσθημα του να πας να φας, να πιεις ένα καφέ, ένα ποτό και να αναπνέεις καθαρό αέρα και όχι τον καπνό και το δηλητήριο του καθενός... Πόσο τραγικά πίσω είμαστε σε αυτή τη χώρα (ο Θεός να την κάνει χώρα).

  5. #545
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Mε είδα να περιμένω πως και πως να ξαναπάω διακοπές ωραίος και ο χειμώνας αλλα σαν το καλοκαίρι δεν έχει..καλες γιορτές
    Τελευταία τροποποίηση από Billymuse; 25/12/2017 στις 14:31.
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  6. #546
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Με είδα στορκ έτσι για τη βόλτα...Καλά Χριστούγεννα ρεε



    Είδα και άλλους μοτεους Επίδαυρο...Δεν είμαι ο μόνος καμμένος τελικά.. ωραιοι
    Throttle that mysterious friend of ours

  7. #547
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Με ειδα την προηγουμενη εβδομαδα να κανω μια εξωρμηση στη παραλια.Τι ωραια που ειναι η παραλια το χειμωνα.Καμια σχεση με το καλοκαιρι με τα ιδρομενα λαδωμενα σωματα.Με τη μουσικη στη διαπασον.Με τον ενα διπλα στον αλλο να ακους τη καθε μπαρουφα του καθενος.Ημουν με το σκυλο μου και με τη μοτο μου.Επεξα στην αμμο μετα απο πολλα χρονια.Εριξα και μια βουτια...


    Με ειδα χθες με τη γυναικα και τη μοτο να πηγαινουμε μια βολτα το μεσημερι μετα το φαι να χαρουμε τον ηλιο.Με τα ωραια καθαρα ρουχαλακια μας.Καταληξαμε στο καρ γοσ να πλενουμε τη μηχανη απο της λασπες και την αμο.
    Μακαρι να μπορουσα να ανεβασω φοτο
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #548
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/12/2017
    Μηνύματα
    3
    Με ειδα που σας ειδα ετσι..τυχαια , και γραφτηκα λοιπον και διαβασα και ειδα και τον λυκο και θυμηθηκα τα νειατα μου και εψαξα για παλιες φωτογραφιες.....καλως σας βρηκα και χρονια πολλα και παντα ορθιοι..
    https://konatour.blogspot.gr/2017/12/blog-post_27.html

  9. #549
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    49
    με ειδα να κλεινω την βαρδια μου στο περιπτερο χθες στις μια το βραδυ,να ξεκιναω για νυχτερινη στην Ναυπακτο,να καταληγω Ιτεα με δυο σταλες βενζινη, κλειστα ολα τα βενζιναδικα και σκασμενο λαστιχο να εχω βεβαια το σετ επισκευης αλλα οχι την τρομπα,το μονο καλο ηταν οτι και να το φτιαχνα δεν θα μπορουσα να φυγω αφου δεν ειχα βενζινη παρα για λιγα ακομη χιλιομετρα,ετσι περιμενα να ανοιξουν τα βουλκανιζατερ και τα βενζιναδικα ωστε να φουλαρω και να φτιαξω και το λαστιχο που ευτθχως τελικα φτιαχνοταν!!και τωρα το διλημμα πισω Πατρα η Αθηνα?Σημερα Παρασκευη ρεπο και αυριο πιανω δουλεια απογευμα παλι δηλαδη στις 4!!Αθηνα βεβαια και με βλεπω σημερα το βραδυ να τα περναω σουπερ..!

  10. #550
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Με είδα χρονιάρες μέρες να γλιτώνω τροχαίο πολύ ελαφρά.

    Seicento κινούμενο αργά με αναμμένα αλάρμ για πάνω από 200μέτρα κατηφορίζει κεντρική οδό και είμαι πίσω του. Σκεφτόμενος οτι θέλει να παρκάρει κάπου δεξιά σε τράπεζα που έχει ο δρόμος, προσπερνάω κανονικά εντός της λωρίδας μας και αποφασίζει να κόψει το τιμόνι αριστερά να μπει σε κάθετο στενό ενώ έχω ήδη φτάσει στον αριστερό μπροστά προφυλακτήρα. Το πόδι μου εγκλωβίζεται μεταξύ μασπιέ προφυλακτήρα τον οποίο μισοξήλωσα ενώ προσπάθησα να κρατήσω όρθια και τη μηχανή.

    Οι μπότες έκαναν τη δουλειά τους και ευτυχώς έχω μόνο ένα χτύπημα στο καλάμι ψηλά με λίγο πρήξιμο.

    Μου είπε οτι είχε ξεχάσει τα αλάρμ μετά από σύντομη στάση και δε το είχε αντιληφθεί, οπότε το οτι έβγαλε φλας να στρίψει στο στενό δεν φάνηκε ποτέ.
    Μοναδική ζημιά εκτός του ποδιού, ένας τσακισμένος λεβιές ποδόφρενου

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	leg1.jpg 
Προβολές:	864 
Μέγεθος:	63,5 KB 
ID:	391701

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	leg2.jpg 
Προβολές:	867 
Μέγεθος:	70,7 KB 
ID:	391702

  11. #551
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Mε βλέπω αύριο στο μάστορα να ξεφραγκιάζομαι για τα ηλεκτρικά της πάπιας...Τουλάχιστον να δουλεύει σωστά θέλω.

  12. #552
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    305
    με βλέπω να έχω ένα ηλίθιο χαμόγελο κάνοντας πλάνα για ενα σχεδον coast to coast ταξίδι φέτος το καλοκαίρι με την βέσπα. 12.000 χλμ θεραπειας.
    12 πολιτείες One way, 6 Provinces on the way back. μια σκήνή ενός ατόμου, χάρτες, εξοπλισμός, και χαζομάρα.

  13. #553
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Με είδα με νέο εξοπλισμό μετά από 8 χρόνια στη δουλειά. Ευχαριστώ φορολογούμενοι. Δεν ειρωνεύομαι, πραγματικά ευχαριστώ. Full gore tex Dainese.

  14. #554
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    305
    Με είδα με το νέο αφρικα. ρε, γαμώ πρέπει να πάρω 2η μηχανή επειγόντως. αλλά κάτσε να ξοφλήσουμε την βάρκα πρώτα

    την γούσταρα πολύ στο motorcycle show Παντως
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	26815495_2037673019800436_4412207401556288488_n.jpg 
Προβολές:	420 
Μέγεθος:	98,1 KB 
ID:	392147

  15. #555
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    με ειδα μετα απο 2.5 μηνες να ξανακανω μια μικρη βολτα.
    το συναισθημα που νιωθεις σε πανω σε 2κυκλο δε σου το προσφαιρει τιποτα αλλο.
    οι προταιρεοτητες δυστυχως εχουν αλλαξει και θα αναγκαστω να την αποχωριστω...
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 20:25
  3. moto.gr stats -vol.II-
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 14:53
  4. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF