Σελίδα 7 από 100 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 1498

Θέμα: Με είδα... Vol II

  1. #91
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Με είδα να αξιοποιώ την προίκα μου

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20160919_140322.jpg 
Προβολές:	828 
Μέγεθος:	47,5 KB 
ID:	367504
    Τελευταία τροποποίηση από amyroukai; 19/09/2016 στις 14:47.

  2. #92
    Με είδα να μένω από βενζίνη χτες. Πάλι δίπλα σε βενζινάδικο. Να δω πότε θα μου τελειώσει η τύχη και θα μείνω στις ερημιές να γελάω με τα χάλια μου.

    Με είδα να αποχαιρετώ τον συνταξιούχο...

    Με είδα να τρώω ένα ωραίο μπουρινάκι. Ανάμεσα στο να ξαναμείνω και στο να βραχώ, προτίμησα το δεύτερο. Ωραίες μυρωδιές η βροχή στην εξοχή, το είχα ξεχάσει.

  3. #93
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Με είδα να μένω από βενζίνη χτες. Πάλι δίπλα σε βενζινάδικο. Να δω πότε θα μου τελειώσει η τύχη και θα μείνω στις ερημιές να γελάω με τα χάλια μου.

    Με είδα να αποχαιρετώ τον συνταξιούχο...

    Με είδα να τρώω ένα ωραίο μπουρινάκι. Ανάμεσα στο να ξαναμείνω και στο να βραχώ, προτίμησα το δεύτερο. Ωραίες μυρωδιές η βροχή στην εξοχή, το είχα ξεχάσει.
    ΔΕΝ τον είδα τον συνταξιούχο!! Θέλω όμως από εδώ, να του ευχηθω ολόψυχα, καλό ταξίδι και καλή τύχη!
    Αδερφέ, κάνε προγεφύρωμα και για εμάς τους υπόλοιπους. Το μέλλον, είναι εκεί εξω και όχι δυστυχώς εδώ στην πατρίδα.
    Είς το επανιδειν
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    978
    Με είδα να τοποθετώ το pinlock...

  5. #95
    Αποσυντονισμένο Μέλος Το avatar του/της Desperado
    Εγγραφή
    07/09/2005
    Μηνύματα
    438
    Με είδα χθες...να έχω κενό χρόνο το απόγευμα και να ξεκινάω χαλαρή βολτίτσα από Πειραιά...τελικά έφτασα μέχρι το Σούνιο και το καταευχαριστήθηκα.....
    Με είδα επίσης στο γυρισμό, ενώ είχε σκοτεινιάσει για τα καλά, να σταματάω σε νεύμα οτοστοπ νεαρής κορασίδος...όπου απεγνωσμένη με ρωτούσε αν ξέρω που είναι η στάση του ΚΤΕΛ.
    Με είδα να χαμογελάω με τις ερωτήσεις του στυλ "μας φτάνει η βενζίνη? έχω μέχρι 20 ευρώ αν θέλεις να τσοντάρω".....
    Τελικά την άφησα, με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά στο προσωπο της και να μου λέει για χιλιοστή τριακοστή έβδομη φορά "σε ευχαριστώ πολύ", στην Βάρκιζα όπου και πήρε το λεωφορείο.
    Με είδα μετά στην Λ. Βουλιαγμένης να γίνομαι μούσκεμα από την βρόχα και να καταλήγω σε μεζεδοπωλείο με φίλους στο κέντρο για τσίπουρα μέχρι να σταματήσει η βροχή....
    Καλά ήταν....

  6. #96
    Με είδα να βγάζω βόλτα τον σκύλο, όπως πολλά απογεύματα. Μας είδα να φτάνουμε σε ένα σπίτι με πολλά σκυλιά και η "κυρία" ιδιοκτήτης είχε αφήσει την πόρτα ανοιχτή. Είδα πέντε από τα σκυλιά της να μας την πέφτουν, το ένα χωρίς υπερβολή είναι ένα λευκό μαλλιαρό στο μέγεθός μου... Μετά από πολύ κλωτσίδι, πολλές φωνές, πολύ άγχος να μην με φάνε και εμένα και τον σκύλο καταφέραμε να υποχωρήσουμε αρκετά ώστε να σταματήσει η συμπλοκή. Το σκυλί γεμάτο σάλια αλλά χωρίς πληγές, κούτσαινε για αρκετή ώρα. Χάρηκα που δεν πάθαμε τίποτα χειρότερο τελικά, χάρηκα που ο τσάκαλος δεν μάσησε τίποτα και προστάτεψε και τον εαυτό του και εμένα, χάρηκα που είχα την ψυχραιμία να χώνω κλωτσίδια ανελέητα στα σκυλιά που πήγαιναν να του την φέρουν από πίσω και από τα πλάγια όσο μπορούσα και ας με άρπαξε από το μανίκι ο μεγάλος (κακάκια). Και θα δω τι θα κάνω με την "κυρία" φιλόζωο. Ούτε θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν είχε βγάλει ο πατέρας μου βόλτα τον σκύλο ή αν κυκλοφορούσε ένας άλλος γείτονας που βγάζει βόλτα τα απογεύματα το δικό του σκυλάκι με την 4χρονη κόρη του... Αγαπητοί "ζωόφιλοι", ότι και να πω είναι λίγο, πραγματικά. Εννοείται πως έγιναν τα δέοντα.

  7. #97
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    305
    με είδα να απολαμβάνω το φθινόπωρο εδώ. καφέ φύλλα στους δρόμους πεσμένα, η χαρχαρλεη στον ρυθμό της και πολύ κρύα μπύρα. Καλό χειμώνα να έχουμε σιγά σιγά τα λέμε τον Απρίλη

    Αύριο κλείνω 5 χρόνια εδώ. Σαν σήμερα το 2011 έφυγα από το χωριό μου σε μια νταλίκα να πάω Αθήνα να προλάβω το αεροπλάνο που έφευγε το πρωί

  8. #98
    ηλικιωμενο μελος Το avatar του/της sugariasgeorge
    Εγγραφή
    31/01/2016
    Μηνύματα
    536
    με βλεπω να συνεχιζω να βλεπω σε καθε βρουμ --->
    Έχετε κάνει πάρα πολλά Vroom! σε 24 ώρες, δοκιμάστε πάλι αργότερα.
    α ρε μαγκελανε !!!!
    μου΄χεις ΄΄φαει΄΄ ολα τα βρουουμμμμμ !!!
    :ZZZ:

  9. #99
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/11/2013
    Μηνύματα
    754
    Με είδα Αλεξάνδρας & λουκαρεως. Ναι έκανα δεξιά με κόκκινο. Σιγανό και όμορφο, όχι αλήτικο.
    Με έγραψες. Θα μπορούσες να ήσουν ποιο επιεικής.
    Σε (έβρισα) μετά με των τρόπο μου και τα άκουγες. Σε έψαξα αργότερα αλλά έχεις σχολάσει
    Έν βρασμό ψυχής, και τώρα σου ζητώ από εδώ ταπεινά μια μεγάλη συγγνώμη.
    Tora telis poy den telo, kiota telo si den teliw. Kai ego tora den telo gia na telis otan telo.

  10. #100
    με ειδα..να σκαλωνω σε βιτρινα Χοντα με την κατακοκκινη νεα Αφρικα σαν παιδι σε ποδηλαταδικο...
    αυτο το κοκκινο της ειναι χρονια τωρα αξεπεραστο...
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  11. #101
    Με είδα να αλλαζω διήθηση και να μην προσέχω συντροχο με λευκό κάτι σε παπί ή σκούτερ που κόρναρε ενοχλημένος, τον κατάλαβα λίγο μετά. Σόρι.
    Τελευταία τροποποίηση από amyroukai; 24/09/2016 στις 08:47.

  12. #102
    με ειδα να βλεπω για πρωτη φορα απο κοντα στο συνεργειο το καβασακι sx1000 και να κολαω ασχημα.κουκλα το ατιμο !
    Lost on purpose..again

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Με είδα για μια τελευταία βουτιά με τα μικρά· άντε και του χρόνου, να είμαστε όλοι καλά και να γεμίζουμε εικόνες

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	astros.jpg 
Προβολές:	431 
Μέγεθος:	108,6 KB 
ID:	368681
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  14. #104
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Με είδα στη Ποσειδώνος στο τροκαντερο στη διηθηση, να με χτυπάει αμάξι που του έφυγε δεξιά το τιμόνι, να σκάω στο διπλανό βαν, να φεύγω αριστερά προς το αμάξι που με χτύπησε, να ανοίγω γκαζι για να πάρω τον έλεγχο της μηχανής. Δεν έπεσα αλλά σκ@@@ο στη κάλτσα.

    Όλα αυτά με σεβαστά χλμ.
    Τελευταία τροποποίηση από 7Tolis; 26/09/2016 στις 19:05.

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αυτό που με εντυπωσιάζει πολλές φορές είναι η διπολικότητά μου



    -Παρακαλώ, πέρνα.
    -.....
    -Δεν θες ρε μαλάκα ε; Εγώ φταίω που σου παραχωρώ προτεραιότητα!

Σελίδα 7 από 100 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 20:25
  3. moto.gr stats -vol.II-
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 14:53
  4. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF