Σελίδα 98 από 100 ΠρώτοΠρώτο ... 488893949596979899100 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.456 έως 1.470 από 1498

Θέμα: Με είδα... Vol II

  1. #1456
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    φρες νιους και ολίγον σπαμ, τελικά το βρήκε ένας διανομέας στον δρόμο και επικοινώνησαν από το μαγαζί με το κινητό μου με φιλικό πρόσωπο που με ενημέρωσε .
    Το τι μπελά και χαρτούρα γλίτωσα δεν λέγεται,τώρα αν έπεσα σε γάτο που έβγαλε φωτοτυπίες ταυτότητα και τα σχετικά τι να πω
    Όπως και να έχει ένα 50ρικο που έχει μέσα το τσαντάκι το κέρδισε ο διανομέας μόλις παραλάβω.
    Ξέρω άτομα που θα κρατούσαν τα λεφτά,θα έβγαζαν την sim
    και θα πετούσαν τα υπόλοιπα ,thanks ρε φίλε όπως και να έχει.
    porca miseria.

  2. #1457
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Η στο αλλο σεναριο...ψαχνει μεσω του αριθμου τον κατοχο να παει να κουμπωσει τα κλειδια στη μιζα κ να φυγει...
    Πρέπει να είσαι τόσο god damned που αυτός που θα τα βρει στο δρόμο να είναι απαραίτητα κλέφτης και όχι ένας συνηθισμένος περαστικός!

  3. #1458
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Πρέπει να είσαι τόσο god damned που αυτός που θα τα βρει στο δρόμο να είναι απαραίτητα κλέφτης και όχι ένας συνηθισμένος περαστικός!
    Φυλαγε τα ρουχα σου...λεμε.
    Ride(s) the wind of change...

  4. #1459
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.311
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    φρες νιους και ολίγον σπαμ, τελικά το βρήκε ένας διανομέας στον δρόμο και επικοινώνησαν από το μαγαζί με το κινητό μου με φιλικό πρόσωπο που με ενημέρωσε .
    Το τι μπελά και χαρτούρα γλίτωσα δεν λέγεται,τώρα αν έπεσα σε γάτο που έβγαλε φωτοτυπίες ταυτότητα και τα σχετικά τι να πω
    Όπως και να έχει ένα 50ρικο που έχει μέσα το τσαντάκι το κέρδισε ο διανομέας μόλις παραλάβω.
    Ξέρω άτομα που θα κρατούσαν τα λεφτά,θα έβγαζαν την sim
    και θα πετούσαν τα υπόλοιπα ,thanks ρε φίλε όπως και να έχει.
    Ευτυχώς!

    Και εννοείται ότι κερνάς τον άνθρωπο το πενηντάρικο - δυστυχώς ξέρω πολλές αντίστοιχες περιπτώσεις πλήρους αναισθησίας

  5. #1460
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Με ειδα χτες να αφηνω το αυτοκινητο να ρολαρει με την οπισθεν σε κατηφορικο δρόμο και σε ανυποπτο χρόνο να ακούω εκείνο τον ανατριχιαστικό ήχο που κανει ο προφυλακτήρας όταν συναντάται με ξένο προφυλακτήρα....

    Πολύ άβολη στιγμή, τελικά το βάζω κακήν κακως σε μια εισοδο παρκινγκ ακριβως απέναντι για να ξεφορτωσω και κοιτάω αν και τι ζημιά έγινε. Μια ανεπαίσθητη γρατζουνια σε μενα στη γωνια του προφυλακτήρα πισω αριστερά και ξεκουμπωμα από ενα κλιψακι πισω από τον τροχό. Το αλλο αυτοκίνητο, μπροστά δεξια, δεν φανηκε να έχει τιποτα, είχε ήδη πολλές γρατζουνιές. Ευτυχώς ο προβολέας του ανεπαφος.

    5 λεπτά μετα κατεβαινει η ιδιοκτήτρια να δει αν επαθε κατι. Προφανώς δεν προσεξε οτι ημουν εγώ ο υπαιτιος, δεν μου έδωσε καμια σημασία παρα μόνο κοιταζε τον προφυλακτήρα της γενικά.
    Της ειπα οτι εγω την χτυπησα και της εξηγησα τι και πως. Αφου είδε οτι δεν ειχε καποιο θέμα (σε τετοιες περιπτωσεις το φανάρι ειναι που την ακουει ευκολα, ημουν πολύ τυχερος που δεν εσπασε) μου λεει ολα καλά. Δεν δεχτηκε ουτε ένα μικρό συμβολικό ποσό, όσο θα έκανε έστω ενα μτχ φανάρι.

    Να'ναι καλά η γυναίκα (αποδειχτηκε ότι ηταν και γειτόνισα), επειδη μετά απο 10 λεπτά θα έφευγε μου έδωσε και τη θεση της να παρκάρω να μην ταλαιπωριεμαι στα τετράγωνα να βρω να παρκάρω.

  6. #1461
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Με ειδα, να ακολουθω δυο αλλα παλικαρια με μπανιερες και να "αραζουμε" μπροστα στο φαναρι καπου στην Κηφισιας, περιμενοντας το πρασινο. Πανω στην διαβαση. Οταν δουλεψε καποια στιγμη το μυαλο μου, ντραπηκα για την παρτη μου. .
    Quod me nutrit... me destruit.....

  7. #1462
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Με ειδα, να ακολουθω δυο αλλα παλικαρια με μπανιερες και να "αραζουμε" μπροστα στο φαναρι καπου στην Κηφισιας, περιμενοντας το πρασινο. Πανω στην διαβαση. Οταν δουλεψε καποια στιγμη το μυαλο μου, ντραπηκα για την παρτη μου. .
    Ούτε ο πρώτος είσαι ούτε ο τελευταίος. Γίνονται τόσα άλλα αίσχη στο δρόμο που είναι αστείο που ντράπηκες για αυτό.

  8. #1463
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Σήμερα, μετά απο 380.000km ανορθόδοξων χωμάτινων εξορμήσεων με ασφάλτινα μπροστινά λάστιχα, με είδα να εισέρχομαι σε πολύ σκοτεινά μονοπάτια!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	TKC80.jpg 
Προβολές:	497 
Μέγεθος:	100,9 KB 
ID:	441244
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  9. #1464
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/12/2013
    Μηνύματα
    923
    Στενό πισινό 17άρι για μπροστινό να υποθέσω,με το καλό να τα λιώσεις,χειμώνας είναι,ετσι κι αλλιως κανα δύμηνο θα βγάλουν!

  10. #1465
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από azar41 Προβολή μηνύματος
    Στενό πισινό 17άρι για μπροστινό να υποθέσω,με το καλό να τα λιώσεις,χειμώνας είναι,ετσι κι αλλιως κανα δύμηνο θα βγάλουν!


    Αυτό σκεφτόμουν Πάρη αλλά ευτυχώς δε χρειάστηκε! Έφερα απο Γερμανία κανονικό μπροστινό TKC80 120-70-17. H Continental είναι και η μοναδική που βγάζει τακουνάτα μπροστινά για 17αρα αλλά δεν ασχολείται κανένας να τα φέρει εδώ.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  11. #1466
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της strokt up
    Εγγραφή
    06/10/2013
    Μηνύματα
    677
    Με είδα να βάζω μπροστά μετά από μια εβδομάδα το ER (αχ μωρή άτιμη καβασω όσο πιο πολλές μέρες σε αφήνω τόσο πιο εύκολα παίρνεις μπροστά) και να τσουλάμε στο κέντρο της πόλης. Μέγα λάθος μου που δεν έβαλα χούφτες για την χειμερινή σεζόν. Πάντως τα πρόσθετα θερμαινόμενα "μανίκια" των γκριπ κάνουν δουλίτσα και δεν τους το είχα, διακοσμούσαν περίτεχνα ένα συρτάρι απο το 2018 αν θυμάμαι καλά. Anyway που λεν στο χωριό μου κάλιο αργά, παρά αργότερα Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ed3b85744d404e4747d80fdd43a02583fb897b82_original.jpeg 
Προβολές:	341 
Μέγεθος:	27,0 KB 
ID:	441342
    Imagine life without motorcycling
    now slap yourself and never do it again

  12. #1467
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dumutrus
    Εγγραφή
    03/07/2017
    Μηνύματα
    512
    Με είδα 22:30 στην Νικόπολη να τελειώνω από την δουλεία και η γριούλα μου να έχει ακράτεια και γω να ξηλώνω βραδίατικα το φίλτρο και να τροφοδοτώ απευθειας από το ρουμπινέτο την αντλία για να γυρίσω καλαμαρία
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG-bbca92d259b0dc0b348d9945d4659ab7-V.jpg 
Προβολές:	178 
Μέγεθος:	105,9 KB 
ID:	441403
    Οποιος σου πεί ότι δεν γίνεται απάντα του, κοίτα να μαθαίνεις.

  13. #1468
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Ελα ρε γμτ.. είναι απο τα σωληνάκια που σου πρότεινα να διαμορφώσεις;

  14. #1469
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dumutrus
    Εγγραφή
    03/07/2017
    Μηνύματα
    512
    Δυστυχος Γιάννη από αύτα είναι, όλο έλεγα σήμερα αύριο και ποτέ δεν ήρθε αυτό το αύριο δεν πειράζει ευκαιρία να το κλείσω και αυτό το κεφάλαιο.
    Οποιος σου πεί ότι δεν γίνεται απάντα του, κοίτα να μαθαίνεις.

  15. #1470
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tsber
    Εγγραφή
    13/06/2019
    Μηνύματα
    1.311
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dumutrus Προβολή μηνύματος
    Δυστυχος Γιάννη από αύτα είναι, όλο έλεγα σήμερα αύριο και ποτέ δεν ήρθε αυτό το αύριο δεν πειράζει ευκαιρία να το κλείσω και αυτό το κεφάλαιο.
    Δεν σε φοβάμαι εσένα για κάτι τέτοια, κρίμα για την ταλαιπωρία μόνο και όλα θα φτιάξουν.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 20:25
  3. moto.gr stats -vol.II-
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 14:53
  4. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF