Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 47

Θέμα: ΟΛΗ η αλήθεια

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stavrakos
    Εγγραφή
    15/05/2016
    Μηνύματα
    104
    Γράψτε ρε παιδιά μην ντρέπεστε..Πρώτη μέρα με το παπί ενα παλιό dv50 συνοδηγό το φιλαράκι που ήταν πρώτο τιμόνι στην γειτονιά μου...Γιάννη πως κάνουμε σούζα του λέω τέρμα γκάζι και από νεκρό και βάλε πρώτη μου λέει ααααανννν (νεκρό) γκααααννν (πρώτη) μπαααααμ (καπάκι) καλά ρε γιατί δεν πάτησες φρένο μου λέει αφού ρε φίλε δεν μου είπες τίποτα για το φρένο του λέω...αλλαγή πλαστικά supra στο dv από την πρώτη μέρα.....

  2. #17
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Η άλλη μισή....
    Είναι ότι το Σεπτέμβρη που γύρισα στο σχολείο, χαζεύοντας το γκώλο της Λίζας
    δεν είδα ένα οτομπιάνκι που έρχονταν κατά πάνω και για να μη σκάσω πάνω
    το ριξα στο πεζοδρόμιο, μπήκα σ ένα οικόπεδο και έπεσα με μια μικρή λίμνη με λάσπες.
    Άνοιξα τα μάτια μου απορώντας πως είμαι ζωντανός και είδα τα κάρτερ του ΤΣ ανοιχτά.
    Βούρκωσα...

    Εγώ έπεσα με οτομπιάνκι σε σταματημένο τρόλεϊ επειδή χάζευα τον κώλο της Λίζας

    Και εγώ βούρκωσα όταν είδα τα φανάρια θρύψαλα... αυτό όμως που με τρέλανε ήταν που η Λίζα είχε καταλάβει τι είχε γίνει... και είχε σκάσει στα γέλια.

  3. #18
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote Z750s Προβολή μηνύματος
    Εγώ έπεσα με οτομπιάνκι σε σταματημένο τρόλεϊ επειδή χάζευα τον κώλο της Λίζας

    Και εγώ βούρκωσα όταν είδα τα φανάρια θρύψαλα... αυτό όμως που με τρέλανε ήταν που η Λίζα είχε καταλάβει τι είχε γίνει... και είχε σκάσει στα γέλια.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2016-08-06 23.12.50.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	27,2 KB 
ID:	363805


    Ε όχι!!!!!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #19
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2016-08-06 23.12.50.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	27,2 KB 
ID:	363805


    Ε όχι!!!!!
    Κοντά έπεσες... φαντάσου την όμως κάπως έτσι: Τούμπανο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ob_e764644f894a7c0ce454dbb152e04862_mona8-L.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	69,2 KB 
ID:	363806

  5. #20
    Μπινια!!!!! Το avatar του/της Dalt0n
    Εγγραφή
    11/09/2014
    Μηνύματα
    535
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AgisMessinios Προβολή μηνύματος
    H αλήθεια λοιπόν...
    Η μισή ντροπή δική μου και η άλλη μισή...πάλι δική μου! :P
    Η πρώτη μου μηχανή,suzuki bandit 400 όχι V αλλά το κλασσικό μοντέλο (ξέρεις εκείνο που η ουρά ειναι 4 κομμάτια ντε)...Παλιά το 2006...
    Δικάβαλο στην Δοιρανης και κάνω καγκουρίες,άσχετος απο μηχανες μιας και είχα μόλις αγοράσει το μοτόρι και τα χιλιόμετρα μου ήταν όλα σε πάπιες.
    Και εκεί που ανεβαινω την ανηφόρα πέφτω σε λακούβα,σηκώνεται το μηχανάκι δεν ξέρω ακόμα πώς και μου φεύγει το γκάζι απο το χέρι...και σβήνει το μηχανάκι...
    Έσπρωχνα μέχρι ένα κοντινό συνεργείο και πάω στο μαστόρι και του λέω το και τό....τι έπαθε και έσβησε και τα λοιπά...
    Μετά απο 1 λεπτό αυτοψίας και μισή ώρα ακαταλαβίστικου γέλιου από τον μάστορα...μαθαίνω οτι απλά είχα κατα λάθος πατήσει τον διακόπτη on/off που μέχρι τότε δεν ήξερα την χρήση του....
    Αποτέλεσμα;Να πληρώσω και ένα ευχαίλαιο στην μηχανή και κέρασμα φραπεδούμπα στον μάστορα γιατί βλέπεις δεν μπορούσα να φύγω έτσι (ντροπή μου) και λεφτά δεν δεχότανε με τίποτα!

    Όταν πήρα το εχουπ τον Δεκέμβριο το πίσω λάστιχο ήταν με τα λινα έξω..τραβουσα την πρώτη και μόνο σπινιαρε..μια μέρα το άλλαξα.. απογευματάκι νυχτωνε και νωρίς τότε πάμε βόλτα με φίλο..Βγαίνω μπροστά σε κάτι καφετέριες κουμπωμω την πρώτη ξεχιλωνω το γκάζι σπινιαρει λιγο αυτό και μετά φεύγει βολιδα.μ φεύγει εμένα το χέρι απ το γκάζι..όπως πάω να ξαναπιασω το τιμόνι βαράω το kill switch και μένω λαλακας..σβηστη η μηχανή φώτα είχα..τσουλοντας πατουσα μίζα τπτ..το κόβω σε μια κατηφόρα δοκιμαζα σκαστο τπτ..τελείωσε και η κατηφόρα...κατεβαίνω το κοιτούσα κνν 5λεπτό
    Μπινια!!!!

  6. #21
    ηλικιωμενο μελος Το avatar του/της sugariasgeorge
    Εγγραφή
    30/01/2016
    Μηνύματα
    536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dalt0n Προβολή μηνύματος

    Όταν πήρα το εχουπ τον Δεκέμβριο το πίσω λάστιχο ήταν με τα λινα έξω..τραβουσα την πρώτη και μόνο σπινιαρε..μια μέρα το άλλαξα.. απογευματάκι νυχτωνε και νωρίς τότε πάμε βόλτα με φίλο..Βγαίνω μπροστά σε κάτι καφετέριες κουμπωμω την πρώτη ξεχιλωνω το γκάζι σπινιαρει λιγο αυτό και μετά φεύγει βολιδα.μ φεύγει εμένα το χέρι απ το γκάζι..όπως πάω να ξαναπιασω το τιμόνι βαράω το kill switch και μένω λαλακας..σβηστη η μηχανή φώτα είχα..τσουλοντας πατουσα μίζα τπτ..το κόβω σε μια κατηφόρα δοκιμαζα σκαστο τπτ..τελείωσε και η κατηφόρα...κατεβαίνω το κοιτούσα κνν 5λεπτό
    ολα τα καλα τελειωνουν γρηγορα ρε πστ μου!!!
    γεια σου ρε κωστα ...μου εφτιαξες το απογευμα!!!

    :ZZZ:

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    φοιτητης με c50 (υπερκυβισμενο παρακαλω) πηγαίνω 1 και μοναδικη φορα χωρις κρανος σε κεντρικο δρομο τις λαρσας ώσπου απέναντι περναει Η Μαρια με ΤΗΝ κορμάρα.
    καθως εχω γυρησει ολη την κεφαλα μου ,πρωτοφανές για λαρισα εκεινη την εποχη ακου ενα μπατσο σφύριγμα γυρναω αποτομα μπροστα και τον βλεπω μες την μεση του δρομου να σφυρίζει και ταυτόχρονα να βρίζει με την σφυρίχτρα στο στόμα.
    πλακώνομαι στα φρενα με τα ταμπουρα και την ανάποδη ανάρτηση να χοροπηδάει και σταματαω ακριβως ΠΑΝΩ στο ποδι του.

    ε 80€...

    και 20€ κατι ποτα στην Μαρία γιατι δεν γινοταν να την αφησω ετσι.

    τελικά 100€ μου κόστισε εκείνο το κρεβάτι.

  8. #23
    οταν ημουν εφηβος παπιοκαγκουρας ειχα καψουρα με την γιαννα..εστησα καραουλι εξω απο το φροντιστηριο της και μολις τελειωσε το μαθημα της ολως τυχαιως περνουσα απο εκει και την ρωτησα αν θελει να την παω σπιτι
    αφου εισεπραξα δε χυλοπαη εκνευρισμενος ανοιξα τερμα τα ατιθασα 90 κυβικα μου και ξεκινησα..μονο που το πεζοδρομιο ηταν πολυ κοντα αλλα ως αλλος βαλεντινο πτωση το απεφυγα και καρφωσα θεαματικα μεσα στον θαμνο/φραχτη με τριανταφυλλιες ενος μαγαζιου διπλα..η γιαννα συνεχισε τον δρομο της αδιαφορη κουνοντας το κεφαλι και εγω ακομα ποναω (απο της γρατζουνιες ε!) οταν το θυμαμαι..
    Lost on purpose..again

  9. #24
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Εγώ θυμάμαι το Μαρακι από το λύκειο ......
    Δεν έχω συναντήσει δικαβαλο σε πάπια,που να μην χωράμε από τα βυζια......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    χαχαχαχα εγραψε
    μηπως αν την εβαζες μπροστα κερδιζατε χωρο;

  11. #26
    Θα χανανε την επαφη με το τιμονι
    πουτσ@@@@@@@@@

  12. #27
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.181
    Φαντάρος στην Ανδραβίδα 117ΠΜ έχω φέρει και το DT μαζί μου και τραβάω μια μεγαλόπρεπη σούζα στην ευθεία από την δημοσιά προς την πύλη.Να όμως που με έφερε καπάκι,σούρθηκα με τις παλάμες και τις κατάγδαρα!Τώρα πως θα περάσω την πύλη με τέτοια χέρια μεσα στις πληγές?
    Φοράω λοιπόν κάτι πλεχτά γαντάκια που είχα στο σακίδιο και περνάω όλο αξιοπρέπεια.Έλα όμως που τα γάντια κολλήσανε και γίνανε ένα με τις πληγές και μέχρι να τα βγάλω μαρτύρησα!

  13. #28
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Ένα ένα τα θυμάμαι. ....
    Συμμαθητής, "πολύ σκληρός για να πεθάνει " μαγκάκι τύπου "Μήτσος ο ρεζιλης meets Elvis Presley ",γόνος νταλικομηχανοβιου πατρός,με πάπια 90ρα , δέχεται να πάρει δικαβαλο έταιρο συμμαθητη στρίκο για να τον κατεβασει από το σχολείο στην παραλία αφού ο στρίκος του έταξε ότι θα του γεμίσει το ντεπόζιτο.
    Η συμφωνία είχε γίνει με έναν απαραβατο όρο.
    "Πουστριλικια πάνω στο μηχανάκι δεν γίνονται δεκτά "
    Έχουμε και ένα πρόσωπο σε αυτήν την πόλη. .....
    Η συμφωνία κράτησε για περίπου 20m ,τόσο όσο για να τραγουδήσει ο στρίκος με λαχτάρα και χαρά ......
    "Χειλάκι πετροκερασο και μάγουλο βερίκοκο, Ρίκο Ρίκο ρικοκο, Ρίκο Ρίκο κο κο! " και μουτς ένα φιλί στο μάγουλο του οδηγού. .......
    Περιττό να σας πω ότι ακόμα θυμούνται το επεισοδιο στην περιοχή ......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Συμμαθητής, "πολύ σκληρός για να πεθάνει " μαγκάκι τύπου "Μήτσος ο ρεζιλης meets Elvis Presley "
    :a029:
    ανανήψαντας

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    στρικο;......


Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ολη η αληθεια - kAWASAKI RULZZZZ
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2009, 14:30
  2. Bmw 1150 Gs ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ
    από karavostamo στο forum BMW
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2008, 10:05
  3. ολη η αληθεια για τα μαθηματα οδηγησης!!
    από makocer στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2006, 08:31
  4. Ολη Η Αληθεια Για Την Τροια..
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2004, 17:06
  5. Όλη η αλήθεια για το πως φτιάχονται τα παγωτά!
    από bikersonly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2004, 08:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF