Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Αγορα GPS tracker

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104

    Αγορα GPS tracker

    καλησπερα δεν εχω ιδεα απ αυτα τα μηχανηματα αλλα αν Κκανει αυτα που λεει αξιζει και με το παραπανω...ποια η γνωμη σας τα χει παρει κανεις?? http://www.safershop.gr/index.php?ac...f=bestprice.gr kai edo de ξερω αν ειναι το ιδιο ακριβως το βαζω να διαβασετε το τι υποτιθετε κανει...μονο πισω δε φερνει τη μηχανη οπως μας τα λενε..ευχραιστω!!

  2. #2
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    http://www.clevermarket.gr/pd/10a-15...ath=1023468875 ξεχασα να βαλω το αλλο λινκ.. οριστε αυτο ειναι.. α και βεβαια σε σαιτ το εξωτερικου παιζουν μισο τομης πειτε μου και τη γνωμη σας αν ξερετε αν αξιζει να τ παρω απο κει..

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stamatisx
    Εγγραφή
    15/11/2014
    Μηνύματα
    160
    Είναι ίδιο με αυτό, διαφέρει μόνο στα λεφτά... http://www.ebay.com/itm/Mini-Vehicle...UAAOSwLVZV1-R~

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    eεχεις δικιο το βρηκα και γω με 22ευρω σε αλλα σαιτ και μαλιστα Ελληνικο...το θεμα ειναι οτι μου παν θελει ηλεκτρλογο να το βαλει!!αμα ειναι να δωσω κανα 50αρι και να ρισκαρω και τπτ "εμπλοκς"να μου λειπει...δεν εχει βαλει κανει τπτ παρομοιο?

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stamatisx
    Εγγραφή
    15/11/2014
    Μηνύματα
    160
    όντως καλό θα ήταν να μην επεμβαίνει στην ανάφλεξη και γενικότερα στον κινητήρα... μια δυσλειτουργια μπορεί να στοιχίσει πολύ....
    έχω δοκιμάσει αυτό:
    http://www.ebay.com/itm/Spy-Mini-Veh...EAAOSwEeFU96Yh

    Αλλα, πρέπει να θυμάσαι να το φορτίζεις σαν κινητό, η σιμ κάρτα ανάλογα με τα μηνύματα που θα στέλνει για αλαρμ στο τέλος του χρόνου μπορεί να κοστίζει τόσο όσο η διαφορά για να κάνεις ασφάλεια κλοπής στην ήδη υπάρχουσα ασφάλεια σου, με το που αρχίσει να τελειώνει η μπαταρία αυτό θα σου στέλνει μηνύματα ανά πόση ώρα για χαμηλή μπαταρία και αφενός θα σου σπάσει τα νεύρα, αφετέρου θα χρεωθείς και πόσα σμσ μέχρι να το βάλεις να φορτίσει αν τύχει και δεν είσαι κοντά. Αν τώρα το συνδέσεις με τη μπαταρία της μηχανής, έχει μεγάλη κατανάλωση και στην τρώει για πλάκα.
    Θεωρώ ότι ο χρόνος, η ταλαιπωρία και η σιμ ισοφαρίζουν σαν κόστος μιας ασφάλειας κλοπής...

  6. #6
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    οπως μου τα πες μου το διεγραψες...η κλοπης ειναι 130ε παραπανω το 6μηνο και με αποζημιωνει λεει το 70% του μεταχειρισμενο δηλαδη απο 12500 που το πηρα θα παρω 4000...πρεπε να βρω τπτ αλλο..να σ καλα

  7. #7
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    104
    και επιδη ειμαι και λιγο ασχετος γραφει οτι μπορει να του κοψει"του κλαφτη"τη παροχη βενζινησ και να σβησει αυτο ειναι ποιο ασφαλες??επισης δεν υπαρχει κανενανα να διαρκι η μπαταρια 10 μερες ξερω εγω?η τ αντιθετο ενα εντελωσ απλο που απλα να μου δειχνει τη τοποθεσια της μηχανης χωρις μυνηματα και πολλα πολλα?

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stamatisx
    Εγγραφή
    15/11/2014
    Μηνύματα
    160
    και 10 μέρες να κρατάει η μπαταρία, πάλι θα πρέπει να θυμάσαι να το φορτίζεις, απλά όχι τόσο συχνά. Όσον αφορά την τροφοδοσία της βενζίνης, είτε ρεύμα είτε καύσιμο, άμα για κάποιο λόγο στο κόψει πάνω σε καμία στροφή και φύγεις φέτα θα έχει διαφορά?

  9. #9
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Ρεύμα τραβάει άμα είναι σε καμιά υπόγα και προσπαθεί να βρει στίγμα. Αν είναι σε ανοιχτό μέρος βρίσκει σήμα εύκολα. Τα περισσότερα ρυθμίζονται κάθε πότε να στέλνουν σήμα για να κλειδωνουν τοποθεσία. Επίσης έχουν τη λειτουργία geofence, δλδ να ορίσεις μια περίμετρο ώστε, αν το όχημα βγει από αυτή τη περίμετρο, να σου στείλει ειδοποίηση στο κινητό σου. Όλα αυτά βέβαια είναι θεωρητικά ναι;

  10. #10
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.129
    Αυτό που θα πρέπει να προσέξετε είναι το gps traker να έχει δική του αυτόνομη μπαταρία και να είναι καλά κρυμμένο.. αν κάποιος κλέψει το μηχανάκι να ξέρετε ότι δεν είναι χαζός να το αφήσει με την μπαταρία να εκπέμπει!

  11. #11
    Μέλος Το avatar του/της leris2
    Εγγραφή
    09/06/2014
    Μηνύματα
    32
    Μια σκέψη.
    Αν το συνδέσουμε με την μπαταρία με ρελε Έτσι ώστε να φορτίζει μονο με ανοιχτό διακόπτη?
    Σαν τους φορτιστές για τα κινητά.
    Θα παρατείνει κατα πολυ την διάρκεια ζωής Μέχρι την επόμενη φόρτιση.

  12. #12
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.129
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leris2 Προβολή μηνύματος
    Μια σκέψη.
    Αν το συνδέσουμε με την μπαταρία με ρελε Έτσι ώστε να φορτίζει μονο με ανοιχτό διακόπτη?
    Σαν τους φορτιστές για τα κινητά.
    Θα παρατείνει κατα πολυ την διάρκεια ζωής Μέχρι την επόμενη φόρτιση.
    Το πιο σωστό είναι αυτό.. Να φορτίζει, ακόμα και όταν είναι σβηστό.. γιατί όχι; δεν είναι σοβαρή κατανάλωση. Οπότε δεν θα χρειάζεται να το βγάζεις από την μηχανή, πράγμα που σημαίνει καλύτερο κρύψιμο.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Επειδή ζήτησες γνωμη.
    Αντε και δουλευει μια χάρα,
    αντε και δεν την εχουν χώσει σε καποιο υπόγειο,
    πες δλδ. οτι όλα δουλευουν στην εντέλεια...

    αμα σου δώσει στίγμα οτι η μηχανη σου βρίσκεται σε καποιον γύφτικο μαχαλά
    μεσα στο Ζεφύρι , τι θα κάνεις ?
    Θα παρεις τα ΕΚΑΜ να πας να την πάρεις πίσω ?

  14. #14
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.129
    Φυσικά.
    Αν η αστυνομία αρνιόταν, πράγμα που δεν νομίζω.. θα τους έφερνα τα κανάλια.

    Μέχρι και στον 902 θα πήγαινα και θα τους έλεγα ότι η αστυνομία αρνείται απόδοση δικαιοσύνης σε αριστερό!

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote Z750s Προβολή μηνύματος
    Φυσικά.
    Αν η αστυνομία αρνιόταν, πράγμα που δεν νομίζω.. θα τους έφερνα τα κανάλια.

    Μέχρι και στον 902 θα πήγαινα και θα τους έλεγα ότι η αστυνομία αρνείται απόδοση δικαιοσύνης σε αριστερό!
    Νομιζε το ελευθερα.
    Εχει συμβεί αρκετες φορες η Αστυνομια σε εκεινα τα μερη να μην προβει
    σε ενέργειες , προς αποφυγήν 2ου εμφύλιου.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Gps Tracker With Sms Message
    από Lykos_Crete στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2012, 08:40
  2. Αγορά Gps
    από tbaris στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2009, 10:17
  3. Αγορά GPS + mount: Αξίζει ?
    από Nik0s στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2006, 20:38
  4. Πληροφορια για αγορα GPS
    από Giannis_L στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 12:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF