Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 96

Θέμα: Πάμε γι' άλλα...

  1. #76
    σιγά, σκιαχτήκαμε.

  2. #77
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Οποτε στα λεφτα που ψαχνει, δυο naked Ι4, με εφαμιλη αποδοση με το GSR, μενουν: Z750 ή FZ600 N .+-
    MADE IN JAPAN 日本製

  3. #78
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Bmw r 850r.......
    Γιατί έτσι. ........
    Τελευταία τροποποίηση από teogtp; 20/08/2016 στις 17:31.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #79
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από annoula1981 Προβολή μηνύματος

    ........

    ΥΓ. Ναι το δηλωνω δημοσια. Αγαπω VASKA
    Και εγω τον αγαπω,αλλα δεν μου καθεται.



    Παρε το Ζ.Θα ευχαριστηθεις αερα,ειναι αξιοπιστο και παιζει σε καλες τιμες.

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της POLICE6
    Εγγραφή
    07/02/2012
    Μηνύματα
    104
    Τελικά καταλήξαμε πως το GSR το 'δωσες σε περίοδο με περίοδο.....(γιατί?? ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙΙΙ!!!) και τωρα θα "πέσεις" στη Ζ(ου) απο την κατάθλιψη....

  6. #81
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Χάνεσαι και εσύ, κακόμοιρο;



    Ναι και τώρα που το λες, μετά τις δακρύβρεχτες και πονεμένες δηλώσεις εξ ονόματός σου, νομίζω ότι κατάλαβα και γιατί διάλεξε αυτό το νίκνειμ. Vasιλάκης Κaΐλας. :κασελάκι:
    Πότε ρε μάστορα με είδες εμένα με κασελάκι??? Άντε να χαθείτε που αμέσως να κολλήσετε την ρετσινιά
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #82
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από annoula1981 Προβολή μηνύματος

    ΥΓ. Ναι το δηλωνω δημοσια. Αγαπω VASKA

    :a07:
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  8. #83
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από annoula1981 Προβολή μηνύματος
    Ωπα καθηστε να το ξαναπαρω απο την αρχη γιατι μαλλον το χασαμε.
    Το gsr ηταν το πρωτο μου μηχανακι. Το πηρα καινουργιο του κουτιου, το γουσταρα απο την πρωτη στιγμη, το εστρωσα μονη μου, κουμπωσα πανω του, με αλλα λογια το ιδανικο για μενα (και ναι, εφταναν και τα δυο ποδια κατω).
    ΕΠΡΕΠΕ να το δωσω. Οχι γιατι εβγαλε προβλημα, οχι γιατι μου ηταν ξαφνικα λιγο, οχι γιατι αλλαξε η οικογενειακη μου κατασταση. Το αν πονας οταν δινεις κατι που αγαπας ειναι κατι καθαρα υποκειμενικο που ειμαι ομως σιγουρη οτι πολλοι απο εσας θα με καταλαβετε. Και περασα γερη στεναχωρια γιατι πηγα κοντρα σε ολους για να το αποκτησω. (γιατι ειμαι κοριτσι, δεν εχω εγω δουλεια με μηχανακια, το αμαξακι μου μου κανει μια χαρα, αντε να κανω κανενα παιδι και μπλα μπλα μπλα..)
    Αυτα λοιπον που πρεπει να γνωριζετε για να μου δωσετε τη πολυτιμη γνωμη σας ειναι οτι συνεχιζω να θελω naked-γουσταρω να τσακωνομαι με τον αερα, απο κυβικα θεωρω οτι τα 1000 θα ειναι πολλα για μενα (με την εννοια οτι θα μεινουν ανεκμεταλλευτα και οχι απο φοβο), το θελω για καθημερινη πλεον μετακινηση απο Ελευσινα-Ταυρο και τουμπαλιν και φυσικα για βολτες πολυ κοντινες και πολυ μακρινες.(οι φιλοι μου εχουν να το λενε οτι αν πας βολτα με την Αννα καλο ειναι να εχεις και ενα διαβατηριο μαζι..)
    Τα πιο τεχνικα δεν τα ξερω γιατι η εξειδικευση μου ειναι τελειως διαφορετικη. Το αφηνω λοιπον πανω σας. Αρκει να μην αναλωνεστε σε ερωτησεις τι, πως, γιατι.
    Δεν θα κάνουν σοφοτερο κανεναν σας.
    Με αγάπη παντα ε;

    ΥΓ. Ναι το δηλωνω δημοσια. Αγαπω VASKA

    Δεν ειμαι και το πρωτο διανοητικο μποϊ, αλλα γιατι δεν ξαναπερνεις gsr αφου σ αρεσε τοσο;
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  9. #84
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Δεν ειμαι και το πρωτο διανοητικο μποϊ, αλλα γιατι δεν ξαναπερνεις gsr αφου σ αρεσε τοσο;
    επειδη προφανως τα gsr πωλουνται αρκετα παραπανω απο τα max 2500 € που μπορει να διαθεσει...

  10. #85
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Εγώ δεν καταλαβαίνω την εμμονή μερικών με τα naked ιδίως αν λένε ότι τα θέλουν και για ταξιδάκια βολτούλες εκτός πόλης. Ένα Bandit με το μισό fairing είναι μιά χαρά συμβιβασμός αλλά και κανα 1000ρικο παραπάνω για abs. Μπαίνει και το υπόλοιπο εάν σου λείψει. Ακόμα με περιορισμούς οχι Honda, oχι πάλι GSR γυμνό με abs και όλα τα άλλα τα FZ & Z είναι μονόδρομος όπως γράφτηκε παραπάνω αλλά τα 2500 φαίνονται πάλι λίγα.

    edit. Στα 3200 περίπου παίζουν και λίγα VFR με ABS. βγάλτου τα πλαστικά και βάλλε SUZUKI ή Kawa λογότυπα

  11. #86
    Τα γούστα είναι γούστα. Γι' αυτό υπάρχουν ένα σωρό μοντέλα, για να τα καλύψουν.
    Όταν πας ταξίδι με γυμνή, η αίσθηση της ταχύτητας που σου δίνει είναι μεγαλύτερη. Άνετα πας με 140-160, ανάλογα με τον αέρα πάντα. Αλλά αισθάνεσαι σαν να πας με 200+ σε μια "ντυμένη". Ναι, πιο πολύ κούραση, αέρας, έντομα... αλλά όλα είναι μέρος του ταξιδιού...
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της annoula1981
    Εγγραφή
    12/01/2016
    Μηνύματα
    148
    Τελικά μάλλον καταλήγω στο Ζ.. με ή χωρίς ΑΒS αυτη είναι μια λεπτομέρεια που θέλει παραπάνω σκέψη..
    Και τώρα ξεκινάει το νέο κεφαλαίο της αναζήτησης..
    Άντε να δω τι θα δω...
    Υπάρχει κανένα που να μην βιάστηκε από κανένα καγκουρα;
    Αν η ζωη σου ειναι πικρή ανακατεψε. Εχει καθήσει η ζάχαρη..

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Φαίνεται καλή περίπτωση βέβαια θα παίρνει παζάρι στην τιμή αλλά είναι το πρώτης γενιας..
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6878063/

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Να πω και εγώ τη μ@λακία μου; Αν τα 2500 είναι ταβάνι κοίταξε για το fazer του 98-2003 (από το 2002 και μετά είχε και face lift) κάτι σαν και αυτό http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8352157/ (δε το ξέρω το μηχανάκι σαν παράδειγμα το δίνω) Αν σου αρέσουν εντελώς γυμνά μπορείς να βγάλεις το μπροστά και να του βάλεις κάποιο στρογγυλό ή παραλληλόγραμμο φανάρι που του πάει ταμάμ. Με 1600-1800 βρίσκεις σε αρκετά καλή κατάσταση και τα υπόλοιπα τα κάνεις βενζίνες. Επίσεις μπορείς να βρεις και hornet 1999-2006 τα τελευταία με το usd ήταν και πολύ όμορφα (άποψή μου) http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8222800/ (πάλι τυχαίο παράδειγμα δίνω). Κανένα από τα δύο μηχανακια δεν έχει ABS και τα δύο έχουν καρμπιρατέρ και τα δύο έχουν πολύ καλά φρένα και τα δύο είναι γεμάτα σχετικά και χαμηλά και τα δύο είναι πιο αργά από το gsr που είχες στην ίδια όμως κατηγορία. Αν μπορέσεις να πας στα 3000-3500 μη τα κοιτάζεις βρες κάτι πιο σύγχρονο αν όμως δε μπορείς ρίξε μια ματιά και σε μια τέτοια επιλογή.

  15. #90
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.030
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από annoula1981 Προβολή μηνύματος
    Τελικά μάλλον καταλήγω στο Ζ.. με ή χωρίς ΑΒS αυτη είναι μια λεπτομέρεια που θέλει παραπάνω σκέψη..
    Και τώρα ξεκινάει το νέο κεφαλαίο της αναζήτησης..
    Άντε να δω τι θα δω...
    Υπάρχει κανένα που να μην βιάστηκε από κανένα καγκουρα;
    ειχες gsr και θα πας σε ζ? δηλαδη γιατι? 6 σελιδες κανω υπομονη δεν μπορω αλλο.

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Για πάμε να γελάσουμε λίγο.....!
    από bikersonly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 15:50
  2. χμμμμ προς το καμένο και χαζό αλλά για πάμε
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2008, 08:20
  3. παμε για αλλα .....
    από sotpag στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2007, 00:36
  4. Δινω Το Dr Και Παμε Για Αλλα
    από kosdros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2004, 23:31
  5. Ωραία όλα τούτα τα καλούδια, αλλά
    από swtos στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 09:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF