Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 62

Θέμα: Αγορα Μοτο στα 48

  1. #46
    Έτσι είναι κύριε, ή του ύψους ή του βάθους. Λύσεις για όλα τα βαλαντια έχουμε.

  2. #47
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/06/2016
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Αυτο που σου ειπα πηγες να το δεις;
    είναι Αθήνα και δεν μου είναι καθόλου εύκολο αυτήν την εποχή.Μένω Θεσπρωτία

  3. #48
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    3.985
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Argyros Προβολή μηνύματος
    είναι Αθήνα και δεν μου είναι καθόλου εύκολο αυτήν την εποχή.Μένω Θεσπρωτία
    Τοτε πεταξου δες αυτο και τα ρεστα απο τα 7500 φατα σε βενζινη και μπυρες.Πολυ καλο τουριστικο μηχανακι για την Ελλαδα και γιαυτο ακριβως που θελεις με χαμηλο κοστος χρησης
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8468441/
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  4. #49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Argyros Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ για την απάντηση, αν ήθελες να γίνεις ποιο συγκεκριμένος στα on of που μπορεί να πάρει κάποιος με 7500 ευρώ .Η αρχική μου σκέψη ήτανε οn of αλλά πίστεψα ότι το fjr θα είναι ποιο άνετο ιδίως για τον συνεπιβάτη. Δεν με ενδιαφέρουν οι μεγάλες ταχύτητες αλλά θέλω περίσσεια δύναμης .
    Η ΑΕΚ είναι αρρώστια και εγώ είμαι άρρωστος μαζί της από μικρό παιδί

    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ



    Με 7500 ευρώ είναι αδύνατον να στοχεύσεις σε μέγκα on-off χωρίς πάρα πολλούς συμβιβασμούς.
    Κατ'αρχήν το θέμα ΔΙΑΦΟΡΙΚΌ είναι μια τεράστια ευκολία για την χρήση που ζητάς το μηχανάκι
    αλλά από την άλλη μεριά σε περιορίζει πολύ ως προς την επιλογή αλλά και το κόστος.
    Στα χρήματα που διαθέτεις το μόνο που βλέπω είναι bmw gs 1200 μηχανάκι αρκετών ετών
    που προσωπικά το έχω ΑΠΟΡΡΙΨΕΙ πλήρως..!!
    Και για την οδική του συμπεριφορά σε ότι αφορά την άνεση και το ήσυχο ταξίδι που ζητάς αλλά
    πολύ πιο σημαντικό στο θέμα ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ.
    Για μένα θα μπλέξεις άσχημα αν πας στην αγορά μιας τέτοιας μηχανής ηλικίας πάνω από 5-6 ετών..!!
    Οι 7500 ευρώ για μηχανάκι σαν το fjr αλλά και για μεγάλο on-off είναι ένα οριακό νούμερο σε ότι αφορά
    την ποιότητα στην οποία θα το βρεις.
    Τα χρήματα είναι πολύ λίγα για να το βρεις σε καλή κατάσταση και να κάνεις άνετα και ξένοιαστα τα ταξιδάκια σου.
    Fjr ναι υπάρχουν,αλλά προσοχή έχουν πολλά χλμ. και όχι αυτά με τα οποία τα προβάλουν.
    Εκεί όμως έχεις το πλεονέκτημα ότι αγοράζεις μηχανάκι ΑΘΡΑΥΣΤΟ και σούπερ αξιόπιστο περιορίζοντας σημαντικά
    τις πιθανότητες να σου βγάλει θέματα που ίσως να σου ανέβαζαν την τιμή στα ύψη.
    Αν κατεβείς κατηγορία στα κυβικά έχεις πολλές επιλογές να πάρεις μηχανάκι σε πολλή καλή κατάσταση.
    Αλλιώς για μένα το μπάτζετ πρέπει να πάει στα 9-10 χιλιάρικα.
    Το να σου προτείνω κάποιο συγκεκριμμένο μηχανάκι θα ήταν εύκολο για μένα αλλά υπάρχουν και προτιμήσεις.
    Θα σου έλεγα σε γενικές γραμμές,ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ πρώτα εφόσον είσαι σχεδόν πενηντάρης και δεν είσαι πιτσιρικάς
    να σου πλασάρουν ότι γυαλίζει αλλά και για τη χρήση που την θέλεις.Διαβάζεις,ενημερώνεσαι και αποφασίζεις.
    Εγώ μετά από τόσα χρόνια με την ενασχόληση μου με τις μηχανές και τις έρευνες μου για τις κατά καιρούς αγορές μου
    θα διάλεγα με κλειστά μάτια έναν από τους 4 Ιάπωνες...!!!
    Οι τελευταίες εμπειρίες από το σούπερ τενερέ είναι ΑΡΙΣΤΕΣ.
    Είναι ένα μηχανάκι που προσφέρει όλα αυτά που θέλεις και στο μόνο που υστερεί από το fjr είναι στο γκάζι.
    Προσφέρει όμως όλα αυτά που σου έγραψα προηγουμένως και το θεωρώ καλύτερο για την χρήση που το θέλεις.
    Πωλούνται αρκετά στην τιμή που ανέφερα 3-4-5 ετών με τιμές περίπου στα 9-10 χιλιάρικα.
    Αν βρεις κάποιο που ΔΕΝ έχει πάει στο χώμα για να φθαρεί με άσχημο τρόπο και αφού δεις τις 2-3 ανακλήσεις
    που έβγαλε η Γιαμάχα των οποίων η σπουδαιότερη είναι για κάποια θέματα στο κιβώτιο σε μία σειρά που
    τα αντικατέστησε ,οι άλλες είναι για ασήμαντα θέματα,τότε ρίξε μια ματιά.
    Τι θα έπαιρνα αν είχα αυστηρά 7500..??
    Σίγουρα δεν θα πήγαινα με τίποτε σε μεταχειρισμένο εκτός αν αγόραζα του φίλου μου που ήξερα το ιστορικό.
    Όσες φορές έψαξα για μεταχειρισμένο απλά το ΧΑΟΣ..!! Ψέμματα....ψέμματα....ψέμματα...!!!
    Οπότε εφόσον δεν θα εύρισκα το λαχείο που όλοι ελπίζουμε να βρούμε θα πήγαινα στα 650-800 κυβικά
    σε σούπερ καλή κατάσταση και με + λίγα χρήματα ίσως και σε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.
    Πίστεψε με επειδή έχω κάνει αρκετά χλμ. και στην Εθνική μια χαρά είναι τα κυβικά
    και έχουν και αρκετή δύναμη αν έχεις το μυαλό στη θέση του.Δεν υπολείπονται σε τίποτε από άνεση
    στο ταξίδι παρά μόνον υπάρχει έλλειψη δύναμης,αυτήν που ζητάς,αλλά με τα 150-160 θα πάνε Αθήνα-Θεσ/νίκη για πλάκα.
    Θα έχεις την εγγύηση σου και ένα μηχανάκι από την αρχή δικό σου.Είναι πολύ βαρύ στα 50 μας ,εγώ μπήκα
    πλέον στα 61, να ψαχνόμαστε και να χαλιώμαστε για πιθανές βλάβες ,αβαρίες ,αρνητικές εκπλήξεις κ.λ.π.
    που θα προέκυπταν πιθανόν από ένα μεταχειρισμένο.
    Με τα χρήματα που διαθέτεις επίσης θα μπορούσες να βρεις βαραντέρο σε πολύ καλή κατάσταση,δεν θα σου το
    πρότεινα όμως με τίποτε,ενώ ταξιδεύει τέλεια......οδική συμπεριφορά ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ..!!
    Και φυσικά χρειάζεται και συμβιβασμός με το θέμα ΑΞΟΝΑΣ,δεν τον έχουν όλα.
    Αν καταλήξεις κάπου..............ξαναγράψε εδώ είμαστε.
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 28/08/2016 στις 09:13.

  5. #50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Τοτε πεταξου δες αυτο και τα ρεστα απο τα 7500 φατα σε βενζινη και μπυρες.Πολυ καλο τουριστικο μηχανακι για την Ελλαδα και γιαυτο ακριβως που θελεις με χαμηλο κοστος χρησης
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/8468441/


    ΠΙΟ ΝΕΚΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ............ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ


    Μήπως είναι 2006 μοντέλο..??
    242 κιλά με υγρά,και 65 άλογα της Χόντα που είναι 58-60.
    ΑΠΛΑ ΝΕΚΡΟΦΟΡΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ...!!!
    Το μοντέλο σταμάτησε να παράγεται το 2011 λόγω ΓΗΡΑΝΣΗΣ..!!
    Είχε ξεκινήσει το 1998 με 650 κυβικά,μοτέρ τρανσάλπ..??

  6. #51
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    3.985
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΠΙΟ ΝΕΚΡΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ............ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ


    Μήπως είναι 2006 μοντέλο..??
    242 κιλά με υγρά,και 65 άλογα της Χόντα που είναι 58-60.
    ΑΠΛΑ ΝΕΚΡΟΦΟΡΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ...!!!
    Το μοντέλο σταμάτησε να παράγεται το 2011 λόγω ΓΗΡΑΝΣΗΣ..!!
    Είχε ξεκινήσει το 1998 με 650 κυβικά,μοτέρ τρανσάλπ..??
    Για την δουλεια που το θελει πολυ καλο ειναι και εχει και αξονα και θα το αγαπησει και η γυναικα του γιατι θα καθεται βασιλισσα και θα του μεινουν και λεφτα στην ακρη και εχει και καταπληκτικα φρενα και δεν σπαει και δεν χαλαει ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΕΒΕΤΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΟ.Βεβαια αν προερχεσαι απο ΖΖR1400,ΗΑΗΑΒUZA ,fjr και συναφη θα σου φανει αργο.Στην τιμη που το δινει αν ισχυουν οι φωτο και τα χλμ ειναι καλη αγορα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  7. #52
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Για την δουλεια που το θελει πολυ καλο ειναι και εχει και αξονα και θα το αγαπησει και η γυναικα του γιατι θα καθεται βασιλισσα και θα του μεινουν και λεφτα στην ακρη και εχει και καταπληκτικα φρενα και δεν σπαει και δεν χαλαει ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΕΒΕΤΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΟ.Βεβαια αν προερχεσαι απο ΖΖR1400,ΗΑΗΑΒUZA ,fjr και συναφη θα σου φανει αργο.Στην τιμη που το δινει αν ισχυουν οι φωτο και τα χλμ ειναι καλη αγορα.



    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ



    Στο ότι αν είναι αυτό που φαίνεται με 3000 χιλιάρικα θα ήταν
    μια πολύ καλή αγορά για τα λεφτά της..!!
    Μάλλον όμως όχι ακριβώς το ζητούμενο από τον φίλο μας,
    η επιλογή αυτή απαιτεί πολλούς συμβιβασμούς από τη μεριά του.
    Αν και όλα μια ιδέα είναι σε αυτόν τον κόσμο.
    Όπως είπες και τη δουλειά σου κάνεις και τα 3500 ευρώ τα τρως αλλιώς.
    Το πρόβλημα είναι ΑΝ το μηχανάκι είναι αυτό που φαίνεται.
    Η υπόθεση όπως βλέπεις έχει πολλά ΑΝ.

  8. #53
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    3.985
    Περι ορεξεως βεβαια κολοκυθοπιττα αλλα δεν θα συνιστουσα βεβαια σε καποιον 50 χρονων με εμπειρια μονο σε σκουτερακια παπακια και συναφη που εχει μικρη και ΑΡΑΙΗ εμπειρια να παρει μηχανη πανω απο 65 αλογα.Και αν του συνεστησα το PANEUROPEAN το εκανα με τεραστια επιφυλαξη και αυτο γιατι ειναι το πιο φιλικο απ ολα.Απο κει και περα οταν εισαι σχεδον 50 εισαι μεγαλο παιδι πια και μπορεις να παιρνεις αποφασεις.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Περι ορεξεως βεβαια κολοκυθοπιττα αλλα δεν θα συνιστουσα βεβαια σε καποιον 50 χρονων με εμπειρια μονο σε σκουτερακια παπακια και συναφη που εχει μικρη και ΑΡΑΙΗ εμπειρια να παρει μηχανη πανω απο 65 αλογα.Και αν του συνεστησα το PANEUROPEAN το εκανα με τεραστια επιφυλαξη και αυτο γιατι ειναι το πιο φιλικο απ ολα.Απο κει και περα οταν εισαι σχεδον 50 εισαι μεγαλο παιδι πια και μπορεις να παιρνεις αποφασεις.



    DEUAVILLE..??



    PANEUROPEAN με 3500 είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να βρεις εκτός αν είναι το παλιό από το 1990..!!
    Μάλλον μπερδεύτηκες.Για το deuaville μιλάμε έτσι δεν είναι..??.Εκτός αν δεν κατάλαβα κάτι.
    Ένα καλό paneuropean από τα πρώτα του 2002-2003 το χωρίς abs ,θα το βρει κάποιος σήμερα
    αν το πετύχει σε καλή κατάσταση από 5000-7000 ευρώ.
    Το 2005 νομίζω άλλαξαν το σύστημα φρένων από το γνωστό cbs αν το λέω καλά σε abs και έβαλαν
    ηλεκτρική ζελατίνα και κάτι άλλα κόλπα.
    Αυτά τα βρίσκεις με 7000-9000 ευρώ ανάλογα με την κατάσταση που βρίσκονται.
    Πωλούνται πολύ λίγα σε όλη τη χώρα,μονοψήφιο το νούμερο μάλλον.
    Μοτέρ το παλιό στα 1100 κυβικά και το καινούργιο από το 2002-2003 στα 1300.
    Ωραίο μηχανάκι,αλλά μόνο για ταξίδι χωρίς συγκινήσεις, ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ με λάστιχα..!!
    Και ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ,320 κιλά+.

  10. #55
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/06/2016
    Μηνύματα
    16
    Δεν θέλω ένα μηχανάκι για κόντρες και μεγάλες ταχύτητες δεν θέλω να καίω τα λάστιχα στην ασφαλτο δεν θέλω να κάνω σούζες ούτε να μπαίνω χώμα δεν είμαι 25 / 40 χρονών τα ξεπέρασα αυτά πριν από πολλά χρόνια. Στην οικογένεια πάντα υπήρχανε μηχανάκια διάφορα rm it wr xv 535 cbf 600 fazer 1000 παπακια scooter(Τρία αδέρφια βλέπεις με καλύτερο τιμόνι τον μικρό).Πολλές οι ώρες πάνω σε μια σέλα και μια και είμαι σε μια ώριμη ηλικία είπα να πάρω ένα μηχανάκι για ταξίδια και μεγάλες μικρές βόλτες.Μπορώ να τα διαχειριστώ τα κυβικά δεν έχω τέτοιο θέμα, παρόλα αυτά θεωρώ μικρή την εμπειρία μου στα γρήγορα μηχανάκια, δεν μου αρέσει να κινούμε με οριακές ταχύτητες αλλά όποτε βρίσκομαι στην σέλα ενός zzr κτλ νιώθω πολύ ωραία χωρίς να χρειάζεται να ανέβει το κοντέρ πάνω από τα 200,ΠΛΕΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΜΟΥ.
    Δεν θα πάρω μηχανάκι που δεν μου αρέσει μόνο και μόνο γιατί ταιριάζει στην ηλικία μου,(ΜΕ ΚΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΑΠΠΟΥΣ) το ξέρεται όλοι εξάλλου ότι η μηχανή είναι σαν την γκόμενα αν δεν σου αρέσει δεν γίνεται να πας μαζί της και αν πας θα την βαρεθείς γρήγορα. Ζήτησα την γνώμη σας για να αποφύγω τα λάθη,ούτε οι εποχές είναι για τέτοια ούτε τα χρήματα περισεύουν.

  11. #56
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.153
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Argyros Προβολή μηνύματος
    ....... Ζήτησα την γνώμη σας για να αποφύγω τα λάθη,.....

    Αυτό κι' αν είναι ''ΤΟ ΛΑΘΟΣ'' (όχι του Σαμαράκη...) το να περιμένεις να σε βοηθήσουν οι
    γνώμες αγνωστων και πιθανως άσχετων ανθρώπων με την οδηγική σου εμπειρία την ψυχοσύνθεση σου
    και τα γούστα σου,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Αυτό κι' αν είναι ''ΤΟ ΛΑΘΟΣ'' (όχι του Σαμαράκη...) το να περιμένεις να σε βοηθήσουν οι
    γνώμες αγνωστων και πιθανως άσχετων ανθρώπων με την οδηγική σου εμπειρία την ψυχοσύνθεση σου
    και τα γούστα σου,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    το ιδιο ποστ εγραψα/..
    Τα μηχανακια που θες υπαρχουν σε εμπορους διαθεσιμα για τεστ.Ξεκινα να δοκιμαζεις/ενημερωνεσαι/αποφασιζεις.Μεγαλος ανθρωπος εισαι,καταλαβαινεις ......
    κουκουρουκουκου

  13. #58
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος


    του προτεινεις ενα μηχανακι που κανει 19.000 ευρω και εναλλακτικα ενα που κανει 6.000.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Έτσι είναι κύριε, ή του ύψους ή του βάθους. Λύσεις για όλα τα βαλαντια έχουμε.
    οι καλές προτάσεις πιάνουν όλα τα βαλάντια, αλλα και όλα τα μυαλά...

  14. #59
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Argyros Προβολή μηνύματος
    Δεν θέλω ένα μηχανάκι για κόντρες και μεγάλες ταχύτητες δεν θέλω να καίω τα λάστιχα στην ασφαλτο δεν θέλω να κάνω σούζες ούτε να μπαίνω χώμα δεν είμαι 25 / 40 χρονών τα ξεπέρασα αυτά πριν από πολλά χρόνια. Στην οικογένεια πάντα υπήρχανε μηχανάκια διάφορα rm it wr xv 535 cbf 600 fazer 1000 παπακια scooter(Τρία αδέρφια βλέπεις με καλύτερο τιμόνι τον μικρό).Πολλές οι ώρες πάνω σε μια σέλα και μια και είμαι σε μια ώριμη ηλικία είπα να πάρω ένα μηχανάκι για ταξίδια και μεγάλες μικρές βόλτες.Μπορώ να τα διαχειριστώ τα κυβικά δεν έχω τέτοιο θέμα, παρόλα αυτά θεωρώ μικρή την εμπειρία μου στα γρήγορα μηχανάκια, δεν μου αρέσει να κινούμε με οριακές ταχύτητες αλλά όποτε βρίσκομαι στην σέλα ενός zzr κτλ νιώθω πολύ ωραία χωρίς να χρειάζεται να ανέβει το κοντέρ πάνω από τα 200,ΠΛΕΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΜΟΥ.
    Δεν θα πάρω μηχανάκι που δεν μου αρέσει μόνο και μόνο γιατί ταιριάζει στην ηλικία μου,(ΜΕ ΚΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΑΠΠΟΥΣ) το ξέρεται όλοι εξάλλου ότι η μηχανή είναι σαν την γκόμενα αν δεν σου αρέσει δεν γίνεται να πας μαζί της και αν πας θα την βαρεθείς γρήγορα. Ζήτησα την γνώμη σας για να αποφύγω τα λάθη,ούτε οι εποχές είναι για τέτοια ούτε τα χρήματα περισεύουν.
    Ωραία τα λες...
    Οπότε,η ερώτηση είναι προς εσένα.
    Ποια μηχανάκια τα βλέπεις και τα έχεις ερωτευθεί;
    Βάλε τις επιλογές σου και πάνω σε αυτές να ακουσεις γνώμες.
    Στο πρώτο ποστ λες ότι ή καψουρα σου είναι το zzr1400.
    Αν σε πέρνει οικονομικά δεν έχεις να ακουσεις τίποτε άλλο

  15. #60
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.301
    Να βοηθήσω λίγο...

    Θα ταξιδέψεις έξω προς δυτική Ευρώπη;
    Θα θελήσεις να γυρίσεις τα βουνά και τους επαρχιακούς των Βαλκανίων;
    Θα ταξιδέψεις κυρίως στην Ελλάδα;
    Θα πας προς Ασία μεριά;
    Θες να γυρίσεις την Ελλάδα;

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μοτο!!
    από dhead στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2006, 16:18
  2. ΑΓΟΡΑ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ????
    από alex-varadero στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2006, 19:20
  3. Δανειο για αγορα μοτο;;;
    από lammadin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2005, 23:38
  4. Αγώνας ΜΟΤΟ στα Μέγαρα.
    από downhill στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2005, 19:51
  5. Γερμανική αγορά μοτο...
    από free rider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2005, 08:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF