Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 48 από 48

Θέμα: Μικροπροβλήματα υγείας απο την χρηση της μοτο....

  1. #46
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    3 χρονια ντελιβερι με σπαστο κρανος στο κεφαλι τον μαμησα κι εγω τον αυχενα μου απο γουβες,αναρτησεις παπιου γτπ κλπ....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  2. #47
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    περί αυχένα , λίγο πολύ το αντιμετωπίζουμε οι περισσότεροι έστω και για μικρό χρονικό διάστημα.
    μπορείς να κάνεις ασκήσεις με το κεφάλι και οι περισσότεροι θα γίνουν καλά. Απλά οι ασκήσεις θα πρέπει να γίνονται καθημερινά (πρωί ή βράδυ).

    γενικότερα και αγύμναστος να είναι κάποιος , εάν κάνει καθημερινά ΕΣΤΩ διατάσεις θα δει μεγάλη διαφορά. Όποιος αφιερώσει έστω ενα 15λεπτο την ημέρα για διατάσεις θα δει μεγάλη διαφορά χωρίς απαραίτητα να έχει πρόγραμμα γυμναστικής.

    Δεν είμαι περσοναλτρεινερ... απλά φέτος με cl , europa, ευρωλίγκα, κυριακάτικη βόλτα...μένουν ελάχιστες μέρες που δεν θα πιω μπύρα και δεν θα καταναλώσω σουβλακοπιτσόμπυρα... κάπου στο ενδιάμεσο 2-3 φορές την εβδομάδα..ας ελπίσουμε οτι θα γίνουν και οι διατάσεις

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της doros74
    Εγγραφή
    29/04/2015
    Μηνύματα
    498
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SoR Προβολή μηνύματος
    περί αυχένα , λίγο πολύ το αντιμετωπίζουμε οι περισσότεροι έστω και για μικρό χρονικό διάστημα.
    μπορείς να κάνεις ασκήσεις με το κεφάλι και οι περισσότεροι θα γίνουν καλά. Απλά οι ασκήσεις θα πρέπει να γίνονται καθημερινά (πρωί ή βράδυ).

    γενικότερα και αγύμναστος να είναι κάποιος , εάν κάνει καθημερινά ΕΣΤΩ διατάσεις θα δει μεγάλη διαφορά. Όποιος αφιερώσει έστω ενα 15λεπτο την ημέρα για διατάσεις θα δει μεγάλη διαφορά χωρίς απαραίτητα να έχει πρόγραμμα γυμναστικής.

    Δεν είμαι περσοναλτρεινερ... απλά φέτος με cl , europa, ευρωλίγκα, κυριακάτικη βόλτα...μένουν ελάχιστες μέρες που δεν θα πιω μπύρα και δεν θα καταναλώσω σουβλακοπιτσόμπυρα... κάπου στο ενδιάμεσο 2-3 φορές την εβδομάδα..ας ελπίσουμε οτι θα γίνουν και οι διατάσεις
    Και εγώ τους τελευταίους μήνες απόκτησα πρόβλημα με τον αυχένα μου.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2010, 15:04
  2. Η Ελλάδα που δεν μαθαίνει απο την ιστορία της....
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2009, 10:17
  3. Απαντήσεις: 179
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2008, 12:17
  4. από την χώρα της ανατελουσας... βαρβαρότητας!
    από Julius στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 112
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2007, 00:37
  5. Νεο προιον απο την θυγατρικη της AMAN telemarketing!
    από n1k3man στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2005, 18:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF